Gdańsk: wtorek, 29 września 2020
FORUM
Podstrony:

Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk 19.12.2015 sobota 18:00

strona 1/2

12 grudnia 2015, 21:24 / sobota
W Łęcznej zwycięstwo i zimujemy w górnej połówce tabeli.
12 grudnia 2015, 22:01 / sobota
byle nie zagrać jak drugą połowę ze Śląskiem, jak zostanie utrzymana forma i chęci z ostatniego meczu to myślę, że walnie przyczynimy się do zwolnienia Szatałowa
13 grudnia 2015, 02:20 / niedziela
@LechiaLublewo ... szczęśliwa ręka do zakładania wątków... szkoda że jechania nie będzie ... ostatni raz chyba...
.... pozdrowienia dla nowego Wojewody Pomorskiego.

Myślę, że są nakręceni, na święta będzie prezent. Są mocni... dzisiaj. Przed nami "zimowy cyrk" transferowy.
13 grudnia 2015, 10:13 / niedziela
Banaczek ma szczęście bo trzy ostatnie mecze gramy z rozbitymi zespołami będacymi kompletnie bez formy. Widziałem mecz Lęcznej ze Śląskiem i nie wyobrażam sobie żeby nie wygrać z nimi. Potem w zimie trzy problemy - trener - męska decyzja czy Banaczek zostanie (jestem pewien że tak, to w stylu Mandziary), odchudzenie kadry które niewątpliwie nastąpi i żeby gamonie zadbali o murawę żeby nie było szopek jak co roku.
13 grudnia 2015, 11:25 / niedziela
bigbadwolf / skoro tak, to zakładam wątki do końca sezonu. Nawet Polakom na Euro we Francji pozakładam ... i medal nasz :)
Wyjaśniam też, że nie jestem nowym wojewodą, ale to prawda, nowa władza prawie za płotem :)
Co do Łęcznej, nie będę oryginalny :
Maric ? - Wawrzyniak, Gerson, Janicki, Stolarski - Kovacevic, Borysiuk - Makuszewski, Mila, Peszko - Mak

Zastanawia mnie tylko Maric. Jest wypożyczony i w przypadku, gdy go nie wykupimy ( a chyba nie, bo pojawił się kolejny bramkarz z Bałkanów ) znowu będzie eksperyment. Dlaczego nie dać szans teraz Budziłkowi ? Nie robił błędów, bronił pewnie i przyzwoicie.
13 grudnia 2015, 19:41 / niedziela
dlaczego nie dać szansy? bo Budziłek nie jest w rytmie meczowym, a stracone 3 lub 2 pkt. przez błąd bramkarza mogą w końcowym rozrachunku okazać się zbawienne, tym bardziej, że zgubionych pkt. była cała masa w tym sezonie, a jeżeli już byłaby potrzeba wymuszonej zmiany to wystawiłbym Mateusza

Vanja prawdopodobnie już w okresie przygotowawczym ma pokazać czy z tej mąki będzie chleb, osobiście uważam, że umiejętności ma, ale pytanie jak tam u niego z głową, jeżeli zaprezentuje się dostatecznie dobrze to wszystko wskazuje na to, że Budził dostanie zielone światło
13 grudnia 2015, 22:30 / niedziela
@LechiaLublewo szkoda że nie jesteś nowym wojewodą, pomimo to dzisiaj pozdrowienia.
Po wczorajszym meczu dowiemy się jakie nowa władza ma podejście do naszej Lechii + zaległość za amice. Mam nadzieję że wojewoda jest biało - zielony i czyta, jeżeli nie pisze na forum.
Mam nadzieję że Lechia będzie wreszcie traktowana jako marka Pomorskiego, a nie to co robiła ta platformerska kurwa i dalej mamy bana na wyjazdy.
16 grudnia 2015, 21:45 / środa
bigbadwolf / Jasne, że szkoda. Gdybym był, 75 % budżetu woj. Pomorskiego szło by na Lechię :)
19 grudnia 2015, 01:35 / sobota
Już za chwileczkę, już za momencik... kilka godzin dzieli nas od zajebistej podjarki! Lechia rozjebie frajera :-)
19 grudnia 2015, 06:57 / sobota
Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk, godz. 18:00, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).
19 grudnia 2015, 10:22 / sobota
Przydaloby sie ustawic jakis telebim na T29 i wspolnie obejrzec ostatni mecz Lesi w 2015. Gdzie ten marketing? ;)
19 grudnia 2015, 11:47 / sobota
"sitek
19 grudnia 2015, 10:22 / sobota
Przydaloby sie ustawic jakis telebim na T29 i wspolnie obejrzec ostatni mecz Lesi w 2015. Gdzie ten marketing? ;)"

Tam gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę. ;-P
19 grudnia 2015, 17:15 / sobota
Skład : Marić-Stolarski-Janicki-Gerson-Wawrzyniak-Borysiuk -Kovacević-Mila-Peszko-Makuszewski-Mak
Rezerwowi: Budziłek,Wojtkowiak,Kuświk,Łukasik,Maloca,Wiśniews ki,Haraslin
19 grudnia 2015, 18:03 / sobota
o kurwa!!!
19 grudnia 2015, 18:04 / sobota
Trudno. Trzeba szybko wyrównać.
Ale frajerska bramka. Co Kovacević robił?
ja pierdole ;/ zaczyna się
19 grudnia 2015, 18:08 / sobota
Tylko Gerson ogarnia.
19 grudnia 2015, 18:14 / sobota
Co za Kurwa belchatowska by kaleke z mili zrobiła
19 grudnia 2015, 18:16 / sobota
Brawo, szybka odpowiedź. 1-1
19 grudnia 2015, 18:17 / sobota
Mila zszedł i bramka.
19 grudnia 2015, 18:17 / sobota
znowu ... o kurwa!
19 grudnia 2015, 18:31 / sobota
Mila ma skręcony staw skokowy.
19 grudnia 2015, 18:32 / sobota
Dwie wymuszone zmiany w I połowie :(
19 grudnia 2015, 18:38 / sobota
U Kovacevicia podejrzewane jest zerwanie więzadła pobocznego w lewym kolanie. :/
19 grudnia 2015, 18:40 / sobota
Co za pizdy.
19 grudnia 2015, 18:42 / sobota
Obrońcy Lechii chyba już świętują bo grają mega słabo.
19 grudnia 2015, 18:49 / sobota
Wszystko zbyt niemrawo. A do tego pechowo dla nas wiekszosc przypadkowych przebitek dochodzi prosto pod nogi gospodarzy. Mimo wszystko mecz jest do wygrania, ale musi im sie chciec. Poza tym prawdopodobnie ktos ten mecz bedzie konczyl w 10.
19 grudnia 2015, 18:51 / sobota
to ta sama Lichijka, co grała z Wisłą?
ani Wawrzyniak, ani Borysiuk nie grają praktycznie. Stolarski masa błędów.
WTF?
19 grudnia 2015, 18:54 / sobota
Łęczna gra swoje. Jak Lechia się nie poprawi po przerwie, to tylko jakiś fuks może pomóc. Inna sprawa, że Łęczna wyraźnie stara się o 10-osobowy skład.
19 grudnia 2015, 19:35 / sobota
obrońcy w życiowej formie ;/
19 grudnia 2015, 19:37 / sobota
Po meczu.
19 grudnia 2015, 19:37 / sobota
Wygraliśmy z przeslabym Slaskiem. Ze słaba Wisła. Gwiazdy wyszły na mecz i nic więcej. Gra masakryczna. Z tej pseudo drużyny nic nie będzie
19 grudnia 2015, 19:38 / sobota
święteczne prezenty obrońców dla Łęcznej
ale co tam wyniki, tabele, zaraz okienko transferowe i znowu zacznie się zwożenie szrotu do Naszego Klubu :/
19 grudnia 2015, 19:40 / sobota
Wawrzyniak to parodysta
19 grudnia 2015, 19:44 / sobota
Wg mnie tylko borysiuk nie jest parodysta
19 grudnia 2015, 19:47 / sobota
banda parodystów celebrytów
jaki zarząd taka drużyna
po raz kolejny spierdolona jesień i duża część wiosennych kolejek
19 grudnia 2015, 19:53 / sobota
Wisła i Śląsk piłkarsko obecnie najsłabsi w lidze nie chcieli atakować to jak na sparingu udało się ugrać. Dzisiaj piłkarze z Łęcznej już chcą i samymi chęciami i wolą walki robią różnice. Czas odświeżyć temat transferów i mocno przewietrzyć szatnię.
19 grudnia 2015, 19:54 / sobota
Przegrać z Łęczną to wstyd. Zawodnikom Łęcznej piłka odskakuje na 5 metrów no ale z rozkojarzoną obroną trudno o punkty. Słaby mecz i nie wiem jak można zagrać tak agresywnie w meczu z Wisłą by w następnym meczu pochodzić sobie po boisku i pchać się środkiem z akcjami chodzonymi.
19 grudnia 2015, 19:55 / sobota
Jaka ta nasza liga to dno, i niestety ale Lechia dokłada do tego cegiełke. Z tego czegoś zwanego " drużyna " nic nie będzie. Nie ma trenera,nie ma piłkarzy, nie ma nic. Może uda się utrzymać... Może
19 grudnia 2015, 19:57 / sobota
I czar prysł. Dobrze, że będzie przerwa zimowa, bo już nie mam sił oglądania tej padaczki. Atakują, atakują , atakują i nic. Wielkie gówno. Dobre mecze w sezonie można zliczyć na trzech palcach ręki.
19 grudnia 2015, 19:57 / sobota
Nie ma sianka - nie ma granka czy o co chodzi?
19 grudnia 2015, 19:58 / sobota
Pilkarscy drwale z Łęcznej po pierwsze maja szczęście a po drugie nie kombinuja. Ciekawe, ilu z naszych gwiazdorów potrafiloby wykorzystać taka sytuacje, jaką zakończył Śpiączka. Odczuwalny brak Mili, słabszy dziś Mak, bezproduktywny Peszko. Szkoda Borysiuka, bo robi co moze a przecież gra ze złamaną ręką. Przykro robić za frajera w meczu z taka drużyną jak Łęczna. Z drugiej strony, ewentualny nasz korzystny wynik tworzylby fałszywy obraz sytuacji, niektórzy uznaliby, że wszystko jest super i pralnia wirowalaby bezkarnie dalej. A tak, to można powiedzieć, że było źle i dalej jest źle a wygrane mecze przyjaźni nic tu nie zmieniają.

Mecz przypomina podworkowy meczyk, w którym paru starszych zblazowanych chłopaków próbuje wjechać do bramki drużyny złożonej z kilku młodszych. Starsi kombinują, próbują, a młodsi, choć są przy piłce o połowę mniej, prostymi środkami osiągają cel i wygrywają.
Tradycyjnie Lechia najlepsza na przełamanie - Łęczna wygrała 1 raz w ekstraklasie od 30 października.
Banda chuja nadal gra swoje i kompromituje.Ktos wspominał na forum, ze Wawrzyniakowi sie bardzo chce,zeby go nie oceniac tylko lepiej sie z nim spotkac.Chyba po to zeby kopnąc go w dupę i wyjebac na zbity pysk z Lechii.Zresztą takich swińskich ryjów przy lechijnym korycie jest więcej.Nie moge juz na to wszystko patrzeć.Nawet nieliczni,ktorym sie chciało jak Mak juz dostosowali sie do poziomu parodystów.Nie ma kompletnie pomysłu na zespól, na grę na nic....
19 grudnia 2015, 20:04 / sobota
Banaczek do widzenia. Dobry chłopak był i mało pił, ale w meczu prawdy z prowincjonalnym outsiderem prawda okazała się bolesna. Za wysokie progi na waszmościa nogi. W przerwie zimowej koniecznie trener z prawdziwego zdarzenia, z doświadczeniem, a nie kolejny szopenfeldziarz. I kiedy wreszcie napastnik, a nie popelina. Już chyba ze 3 lata proszę, apeluję o to i nic, jak grochem o ścianę.
19 grudnia 2015, 20:06 / sobota
Janicki tragicznie słaby jak i reszta jego kolegów z zespołu. Oni nie wyszli z szatni na pierwszą połowę. Gwiazdeczkom się w dupach poprzewracało po dwóch zwycięstwach i myśleli, że Łęczna w chodzonego pykna.
19 grudnia 2015, 20:09 / sobota
Castorp - przestań prosić, zacznij działać po swojemu. Wyjeb laczka kurwiarze mendziarze i frajerowi beretowi to załatwią Ci napastnika.
19 grudnia 2015, 20:10 / sobota
Tego co pokazali dzisiaj w Łęcznej to nawet komentować się nie chce. Niby przewaga w polu ale tylko do pola karnego. Potem zero pomysłu.
19 grudnia 2015, 20:14 / sobota
Einherjer słusznie prawi - Castorp laczki im wszystkim po kolei a nie prosić!
Ciekawy jestem komentarzy parodystów przebranych za piłkarzy po meczu, co tym razem nie wypaliło?Może sie kurwa znowu obrazili np. na kierowcę autokaru albo hotel chujowy dostali?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.280