Gdańsk: wtorek, 29 września 2020
FORUM
Podstrony:

Wojciech Sumliński.

strona 1/1

1

22 stycznia 2016, 17:15 / piątek
https://www.youtube.com/watch?v=_pV6skmMORQ
22 stycznia 2016, 19:29 / piątek
No to czekamy na trolli... fajnie będzie posprowadzać ich do parteru.
22 stycznia 2016, 20:39 / piątek
Troll jeden jest, ale raczej pozytywny. Wielki Szacunek dla pana Wojciecha za mozolne ujawnianie prawdy o tym skurwiałym teatrzyku komuszej watahy i konfidentów typu Bolek Wałęsa i inni.
22 stycznia 2016, 22:15 / piątek
Obyśmy mieli tylko takich Trolii jak ten nade mną.

@SS Bracbu ja jutro ruszam w dość długą trasę po raczej uczęszczanych szlakach więc mam nadzieję, ze to ja będę pierwszy i wyślę Tobie zdjęcie rozkurwionej piekarskiej szmaty.

Za Lechię i za Kraj!
23 stycznia 2016, 11:59 / sobota
cóż, podobno każdy ma takich proroków i takich trolli, na jakich zasługuje; w tym przypadku przynajmniej """"troll""" ten poziom musi ciągnąć w górę... odnośnik :)))

szalom!
23 stycznia 2016, 12:25 / sobota
Wielki szacunek dla gościa, który plagiatuje teksty na skalę przemysłową? Chyba nie.
23 stycznia 2016, 14:04 / sobota
Sumliński....odnośnik
23 stycznia 2016, 18:22 / sobota
witam wszystkich! to mój pierwszy post. nie mogłem się powstrzymać i napisałem tutaj :) :)
23 stycznia 2016, 18:44 / sobota
Nie zapominajmy, że jest to literatura faktu, a nie literatura piękna
"Gdzie bursztynowy świerzop, gryka jak śnieg biała
Gdzie panieńskim rumieńcem dzięcielina pała"
Sumliński być może, a nawet najprawdopodobniej, nie jest tytanem literatury, ale nie to jest najważniejsze.
Będę go pierwszy krytykował, jeżeli te fakty i zdarzenia które opisał, okażą się konfabulacją.

Pozdrawiam
23 stycznia 2016, 23:25 / sobota
z literatury faktu wolę już Mozaikę Parsifala lub Fałszerza
24 stycznia 2016, 01:51 / niedziela
Twoja sprawa. Nie ma przymusu czytania, ale jest przywilej myślenia.
24 stycznia 2016, 02:18 / niedziela
troll-wirtuoz,,,nie chce tu wywoływać
dziwnej dyskusji ale kto promował Wałęsę na prezydenta?
24 stycznia 2016, 05:19 / niedziela
Zastanaim się dlaczaego tak cisi jesteśmy
KOD h.j wam w d..pe.
Dopadniemy Was...
24 stycznia 2016, 11:13 / niedziela
więc dlatego trzeba myśleć a nie łykać wszystko zapodane jak kaczka
24 stycznia 2016, 15:31 / niedziela
Kula w płot gedanio.
Sprecyzuj lykanie jak kaczka proszę.
24 stycznia 2016, 17:11 / niedziela
Tak zacne forum , a taki smieciowy temat ktory nie ma nic wspolnego z Lechia . Do usuniecia .
24 stycznia 2016, 23:21 / niedziela
Ja mam polewke jak widzę tych ,, obrońców demokracji'' spod znaku kod. Średnia wieku 50 +.Gdzie są ci młodzi wykształceni ? Chyba ich olali :(
25 stycznia 2016, 18:24 / poniedziałek
Temat nie tyle do usunięcia, co do przeniesienia na forum Luźne Gadki (podobnie zresztą jak Wątek Patriotyczny) - zgodnie z jego definicją:
"Polityka? Zainteresowania? Humor? Tematy niezwiązane bezpośrednio z Lechią przy znacznie mniej restrykcyjnej moderacji"
25 stycznia 2016, 23:51 / poniedziałek
Do usuniecia lata 70 - te , 80- te , jak nabojka pod stocznia o wolnosc walczyla . Niektorzy w bialo - zielonym szalu nawet odali zycie . Ale to dzisiaj jest niewazne.. Dzisiaj sie liczy wjebac kielbase i wychlic browca .. KURWA naszczescie nie dla wszystkich !

Co do Sumlinskiego to mysle , ze odpusc sobie tvn 24 i plagiaty , bo na tym forum nie wypada !
26 stycznia 2016, 02:47 / wtorek
Ja czekam aż któryś "nowoczesny" odniesie się nie do interpretacji informacji zawartych w książkach (czy to plagiat/naśladownictwo McLeana, Folleta etc), tylko do FAKTÓW i dokumentów zawartych w tychże!

Czekam! Poproszę o rzeczowe wpisy typu:

- Taki i taki zarzut przeciwko Komorowskiemu zawarty w tej książce jest nieprawdziwy i tu mam na to dowód (odnośnik do dokumentu)
- Taka a taka informacja podana w książce jest fałszem i tu mam na to dowód

Więc? Chociaż jeden odważny się znajdzie?

PS: Einherjer - powodzenia! Masz dużo większe szanse, bo ja - po ostatnich dwóch latach spędzonych na lotniskach postawiłem się okoniem w 'fabryce' i powiedziałem "Pierdolę, nie latam! Niech inni się wykażą." Pomyślnych łowów.
26 stycznia 2016, 14:49 / wtorek
W tej chwili SS będziesz miał tu wysyp troli z KOD bez żadnych argumentów merytorycznych. Bo przecież Swetru o tym nie mówił. Tego nie uczyli i tego nie pisali w gw i w telewizji tuskowej. Skąd? Pytam się skąd te czerwone skurwysyny mają czerpać wiedzę, skoro mają 8 klas i 16 świadectw i to ledwo?
Dla nich (skurwysynków) Lechia to jest to co tu i teraz i jak najdalej od historii, prawdziwej historii.

PS. Jestem coraz starszy jak każdy z nas i mam już pomału dosyć pytań małolatów czemu na flagach, koszulkach, szalikach jest herb BKS a przecież jest KS. Chodzi Twój ojciec na Lechie? Tak chodzi. To powiedz mu, że jest debilem.
27 stycznia 2016, 12:19 / środa
Chociaż jest śmiesznie. Hop siup i od nową Polska Ludowa, a na koniec komunistka broniąca demokracji. odnośnik
14 lutego 2016, 18:44 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.306