Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Finanse klubu 2014-15

strona 1/2

18 lutego 2016, 13:35 / czwartek
Przychody Lechii osiągnęły aż 50 mln zł
Strata zmniejszyła się z 1,1 mln do 400 tys. zł

Hmmm

odnośnik
18 lutego 2016, 14:19 / czwartek
na kiego zaśmiecasz forum robiąc nowy temat? mogłeś to wkleić w Lechia w mediach...
18 lutego 2016, 14:24 / czwartek
Aby zaistnieć na forum...
18 lutego 2016, 14:47 / czwartek
Jak dla mnie finanse klubu są ważne i zasługują raz w roku na porządny wątek przy okazji walnego. Jak wolisz gadać o imprezowych zdjęciach Krasica albo o co Stanowski napisał na swoim portalu to proszę bardzo czytaj sobie Lechia w mediach. To nie jest o Lechii w mediach i że Wawrzyniak oprowadzał wycieczki o stadionie tylko o tym, jak wygląda sytuacja finansowa klubu i w oparciu o oficjalne (i zakładam prawdziwe) dane.
18 lutego 2016, 15:43 / czwartek
Strata się zmniejszyła - czyli Lechia tonie, tylko trochę wolniej.
18 lutego 2016, 17:09 / czwartek
Pytanie co rozumiemy jako przychody. Czy przychody należy tu utożsamić ze słowem "wpływy"? Czy mieszczą się w tym pojęciu pożyczki od "inwestorów"? Że tak jest to dla mnie oczywiste bo jakie nowe źródła przychodów miał klub? Nowi sponsorzy? Super frekwencja? Jakieś duże wpływy z transferów?
18 lutego 2016, 20:14 / czwartek
jakby nie brali Markovicia to wyszliby na plus.

TYLKO LECHIA!
18 lutego 2016, 22:28 / czwartek
Skoro są pieniądze to może by namówić Mandziare na kupno takiej Fujarki? Tak dla beki. Grali by wiecznie w II lidze, a my podsyłalibyśmy im Markoviciów, Rudinilsnów i inne wynalazki. Zmienilibyśmy nazwę na MIR-Gastronomia-Spółdzielczy i wysłalibyśmy na górkę. To tylko parę baniek, a radość z upokorzenia bezcenna :))))
22 lutego 2016, 22:39 / poniedziałek
to się nazywa szczwany plan ;)
23 lutego 2016, 01:45 / wtorek
Ja to bym rybiogłowym zmienił nazwę na "Tylko Bałtyk"... ;-)

Wiem wiem... jestem jak człowiek-skurwiel.
24 lutego 2016, 08:45 / środa
SS- mi sie taka nazwa podoba.

TYLKO LECHIA!
26 lutego 2016, 19:01 / piątek
Lechia i Ruch zagrożone karną degradacją piszą sportowe fakty mam nadzieje ze to jakas bujda bo jak te pasibrzuchy rozpierdolą nasz klub to my rozpierdolimy ich
26 lutego 2016, 19:23 / piątek
za lechia.net

Według informacji serwisu sportowefakty.wp.pl Ruch Chorzów i Lechia Gdańsk mają spore zaległości wobec zawodników. Klubom grożą poważne konsekwencje, włącznie z karną degradacją.
Według informacji WP SportoweFakty problemy w tej chwili mają trzy kluby. O ile Wisła Kraków jakoś sobie poradzi z zaległościami wobec swojego głównego sponsora, Tele-Foniki, to Ruch Chorzów i Lechia Gdańsk mają już większe problemy. Zalegają zawodnikom, zarówno byłym jak i obecnym.
Jak udało się ustalić kluby podpisały ugody, z których się nie wywiązują. To oznacza, że mogą ponieść poważne konsekwencje.
Zaległości obu klubów nasi informatorzy oceniają jako "spore".
- Zasada jest prosta. Jeśli do marca (31.03) klub nie spłaci zaległości, które powstały do końca roku, nie dostanie licencji - wyjaśnia szef komisji licencyjnej, Krzysztof Sachs.
- Jest oczywiście furtka. Klub może spłacić zaległości do momentu wydawania licencji co zwykle następuje w połowie maja. Wówczas uzyska licencję, ale jedynie krajową - dodaje Sachs. Poza tym zostaną na nie nałożone sankcje. Nawet do miliona złotych.

TYLKO LECHIA!
26 lutego 2016, 19:29 / piątek
Eee tam gadanie.Mendziara mówił, ze forsy mamy jak lodu.
26 lutego 2016, 19:31 / piątek
Wyglada na to ze sytuacja finansowa klubu jest zła. Odebranie punktu to był widać początek. Smutno o tym czytać jak ci ludzie rozkradają Lechię. Nie wyglada to optymistycznie.
26 lutego 2016, 19:47 / piątek
Ale przeciez wielu na forum sralo ze szczęścia gdy mendziara przejmował ster.
Głosy rozsadku były nazywane placzem.Pisalem od początku - kto wierzy mendziarze sam sobie szkodzi.
26 lutego 2016, 20:00 / piątek
Przypomne tylko, ze komisja przy odejmowaniu punktu podala, że wszystko Lechia uregulowala- tylko ze spoznieniem. Teraz niby w 2 miesiace takie dlugi sie zrobily, ze degradacja? Pismaki i tyle.
26 lutego 2016, 20:19 / piątek
Długi są cały czas. Tylko teraz terminy spłat się pokończyły.
Za Milę do końca roku zdaje się mieli uregulować a w styczniu kasy jeszcze nie wpłacili.
Jeśli jest więcej takich kwiatków to słabo to wygląda.
26 lutego 2016, 20:30 / piątek
Kurwa długi? Skąd długi? Mandziara mówi,ze wszystko jest ok, Piekarski grosza nie wziął z kasy wiec jakie długi? To na pewno pomyłka jest
26 lutego 2016, 20:33 / piątek
Najbardziej wkurzające jest to że klub milczy .Odebrali pkt cisza.Teraz straszą degradacją cisza.Trzeba chyba szykować taczki-bo obudzimy się znów w a-klasie.
Gdzie Lwy -nie ryczą i zęby straciły.
26 lutego 2016, 20:52 / piątek
z tweeta
Lechia Gdańsk SA @LechiaGdanskSA 21 min.
W odniesieniu do krążącej w internecie informacji: bez obaw. Pensje płacimy na czas, inne zobowiązania też spłacimy na czas.

TYLKO LECHIA!
26 lutego 2016, 20:56 / piątek
"Inne"?
Co to jest inne? Wobec kogo? Zawodników? Personelu? A może filantropa?
26 lutego 2016, 20:57 / piątek
chuja tam placa na czas, pizdy jebane na czele z mandziara

raport finansowy jest dobry?? co sie dziwicie, przelewy do klubu od sponsorow wplywaja ale za to brakuje przelewow wychodzacych na pensje dla zawodnikow.. ergo wynik sie poprawia bo kasa zostaje w klubie!

LIGA MISTRZOW! AEEEEEE AOOOOO PIEKARSKI PEDALE GDZIE TRANSFERUJESZ LUKASIKA
26 lutego 2016, 20:58 / piątek
Przeczytaj odnośny artykuł to będziesz wiedział :) Wrzutki na Lechię pojawiają się ostatnio tuż przed meczami taką mam obserwację.
26 lutego 2016, 21:09 / piątek
mordawkubeł
oczywiście -tak wszyscy w tej lidze srają przed nami że przed meczami wypuszczają plotki aby osłabić nasze morale
26 lutego 2016, 21:23 / piątek
Kolego gregory, wystarczy nie być sympatykiem Lechii i mieć dostęp do paru pismaków którzy napiszą wszystko co podsłyszą i już można szkodzić. Po meczu już tego nikt nie pamięta ale jak piłkarze czytają takie wrzutki jak ta albo że Kuświk odchodzi do Chin to różnie to może wpływać na atmosferę w drużynie. Zwłaszcza dzień przed meczem. Jakbyś w necie przeczytał, że mogą firmę zamknąć w której pracujesz to jakbyś się czuł przez weekend ?
26 lutego 2016, 21:29 / piątek
po co pismaki mają nam szkodzić?
26 lutego 2016, 21:53 / piątek
Bo na przykład chodzą na mecze w Gdyni albo w Poznaniu albo innej Warszawie i głośno dopingują tamtejszym drużynom ? Tobie się wydaje, że oni nie mają klubów, którym kibicują . Nie wydaje Ci się na przykład że większość pismaków jakoś zawsze łagodniej traktuje Legiunię ?
26 lutego 2016, 22:07 / piątek
Ty chyba miałeś powiedziane, żeby odpocząć od forum
26 lutego 2016, 22:11 / piątek
Tutaj się nie zgodzę.
Najlepszy "pismak" z Faktu jest naszym Rzecznikiem prasowym,i zawsze i wszędzie kibicem Lechii.
26 lutego 2016, 22:30 / piątek
@morda daty Ci sie w tytule pojebaly, tylko o rok
26 lutego 2016, 23:01 / piątek
Ja poczekam do 1.04.
Oby w ten dzień okazało się, że Lechia nie spłaciła długów to tylko żart prima aprilisowy :)
26 lutego 2016, 23:18 / piątek
Wtedy to już będzie za późno.
Jako kibice mamy prawo i obowiązek poznać zdanie klubu i usłyszeć odpowiedzi na nurtujące pytania na ten temat. Nie wyobrażam sobie żeby nie zorganizowano w trybie ekspresowym spotkania z przedstawicielami klubu, trenerem, piłkarzami.
Co planują Lwy?
26 lutego 2016, 23:32 / piątek
Dokładnie. Lakoniczne oświadczenie na twitterze to zdecydowanie za mało. Kibice mają prawo znać aktualną sytuację finansową.
26 lutego 2016, 23:35 / piątek
Poczekaj 5 min i zaraz pojawi się na forum cały plan.
26 lutego 2016, 23:41 / piątek
Nie w kierunku LP post , tylko klubu, pzdr
26 lutego 2016, 23:42 / piątek
Edwin, dotyczyło wpisu co planują Lwy i pana stomatologa co pisze coś o zębach.
27 lutego 2016, 00:05 / sobota
Edwin, a jakie miałyby być? Walne w 2016 ma sprawozdanie za poprzedni sezon czyli 2014/15.
27 lutego 2016, 00:10 / sobota
Seryjnego samobójce mamy w Polsce od jakiegoś czasu. Najwyższy czas na seryjny samowpierdol, bo przegiecie jest już dużo za duże.
27 lutego 2016, 00:20 / sobota
Nic nie pisałem... czekałem, ale widzę że inni też szybko rozkminili.

Długo nie trwało... 'mordawkubeł' przemyka przez forum jak meteor... niedługo kolejna odsłona i nowy nick... jeszcze bardziej 'zakonspirowany'... jeszcze bardziej "nie wiem jak na tym forum...".

No 'miszcz'.
27 lutego 2016, 00:24 / sobota
Finanse za sezon 14\15 mogą nie mieć żadnego przełożenia na aktualną sytuację. Gołym okiem widać , że ciężko o zbilansowanie wydatków i wplywow przy aktualnej polityce klubu, a to jest jak sądzę nieartykulowany zbyt często ale główny zarzut względem wiecie kogo. Czekam na konkrety zamiast prymitywnego wpisu na twitterze w obliczu mało śmiesznych informacji
27 lutego 2016, 02:46 / sobota
Koledzy ,tyle już przeżyłem w życiu w Naszej Lechii ,że już mnie nic nie zdziwi,
Delikatnie mówiąc, ktoś muśi dostaść z liścia(tzw laczek Castropa)
To straszne że walczyliśmy o to żeby być "czyści",nie mieć nic wspólnego z tym całym bagnem.
A tu prosze jakieś h..je zaczynają zabierać nam Nasz Klub
27 lutego 2016, 10:01 / sobota
Już nam zabrali. Wszyscy chodzą i klaszczą jak u Rubika... Dajemy się robić w chuja i napychamy kieszenie bandzie, która ma Lechię w dupie... Tak, tak. Dopóki kibice będą udawać, że wszystko jest w porządku dopóty nic się nie zmieni... Puchary ? Mistrzostwo ? Temu "zarządowi" na tym nie zależy...
28 lutego 2016, 07:24 / niedziela
beavis - sorry, ale oni w dupie mają "sfochowanych" kibiców przed tv. Nie powiesz mi chyba ze dochody z biletów to jakiś filar podtrzymujący finanse klubu. Poza tym pisząc ze ludzie na trybunach klaszczą jak u Rubika najzwyklej obrażasz Tych którzy są z Lechią (nie z Mandziarą) na dobre i na złe. Resztę mojej opinii znasz , bo juz wielokrotnie dyskutowalismy na ten temat.

TYLKO LECHIA!
8 marca 2016, 09:22 / wtorek
Witam,
Ktoś ma rozeznanie jak wygląda aktualna sytuacja finansowa w klubie? Termin 31 marca zbliża się dużymi krokami.
Czy wobec wszystkich zawodników, instytucji, pracowników, innych klubów Zarząd uregulował przeterminowane zobowiązania?

odnośnik

Strony 72-93. Nudna lektura ale warto znać wymogi licencyjne (w grę nie wchodzą ujemne punkty tylko brak licencji na kontynuowanie gry w Ekstraklasie, I i.. II lidze).
8 marca 2016, 17:34 / wtorek
Niestety raczej nie znajdziesz nikogo kto orientuje sie w aktualnym stanie finansów, no chyba że wezmiesz Mandziare na wykrywacz kłamstw, choc i tu nie mam pewności ze poznasz prawdę.
Pewnie w kwietniu sie dowiemy, ze nie otrzymalismy licencji w pierwszym podejsciu i zaczną sie komunikaty, oświadczenia, telefony do Koeln itp hocki- klocki w stylu jaki mielsmy dotychczas.

TYLKO LECHIA!
8 marca 2016, 19:59 / wtorek
Chcecie poznać prawdę? Proszę bardzo: odnośnik
8 marca 2016, 20:23 / wtorek
Ale jaja ! Nie wiedziałem, że prawda jest aż tak brutalna ! hehe
31 marca 2016, 16:54 / czwartek
Ciekawe w jakich nastrojach zawodnicy przyjdą jutro do pracy.Czy będzie licencja na następny sezon ? czy znów od początku od a-klasy czy III ligi?
31 marca 2016, 18:23 / czwartek
Rucha dostał kasę z miasta, więc na ewentualne potknięcie R nie ma co liczyć jak tu ktoś marzył ;)
A nas czeka kilka bardzo nerwowych dni.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.445