Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk- Piast Gliwice 2016-02-27 (sobota) 18.00

strona 1/2

22 lutego 2016, 10:38 / poniedziałek
Skład będzie prawdopodobnie jak na Podbeskidziu (z tym że Marco uzupełni ławkę). Nowak jest na pewno po lekturze fachowych wskazówek na tym wspaniałym forumie. Liczę, że uczuli zawodników na konieczność koncentracji od pierwszego gwizdka ewentualnie dokona pewnych korekt taktyki bo są one ewidentnie konieczne :). Mam również nadzieję, że boisko umożliwi grę na poziomie, na jaki stać Lechię.

TYLKO ZWYCIĘSTWO !!!
22 lutego 2016, 12:21 / poniedziałek
Mordawkubeł - nikt tu nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje - wprost przeciwnie, ja tu siedzę z prawdziwą przyjemnością.

Gramy u siebie, więc nie ma innego scenariusza jak ostry pressing przez 90 minut. Piast po dwóch remisach będzie chciał wywieźć z Gdańska 3 punkty, więc zapowiada się otwarta gra.
Marić powinien ustąpić miejsca, podobnie Peszko.

---------------------Budziłek---------------------
--Wojtkowiak----Maloca----Wawrzyniak--
Flavio---Łukasik---Kovacević---Krasić---Haraslin
----------------Kuświk---Mak-----------------

Ławka: Bąk, Janicki, Stolarski, Chrapek, Mila, Wiśniewski, Buksa
22 lutego 2016, 15:44 / poniedziałek
Trener już zapowiedział że taktyki nie zmieni.
Wg mnie powróci do składu jaki wystawił na mecz z PBB.
22 lutego 2016, 17:23 / poniedziałek
będzie mu się w dupie palić to zmieni-kilka kolejek,widmo spadku i gramy na 4 obrońców
22 lutego 2016, 18:49 / poniedziałek
Witam fanów Lechii. Nigdy nie udzielałem sie na forum ale Lechia jest wyjątkowa dlatego postanowiłem wtrącić swoje trzy grosze. Kibicuje Lechii od 1982 roku i wciągnąłem już mojego syna w kibicowanie i to głownie z nim chodzę na mecze. Dlatego sektor rodzinny jest tym gdzie przesiaduje. W przeszłości siedziałem w młynie nie raz na Traugutta. To były czasy. Obserwuje grę Lechii i chce mieć nadzieje ze uda nam sie znaleźć w pierwszej ósemce. Widać wyraźnie ze gra obronna jest słaba a bramkarz robi mnóstwo błędów. Wierze jednak w Nowaka i to ze ta drużyna będzie wygrywać. Na mecz z Piastem zwycięstwo 3:2:)
22 lutego 2016, 20:29 / poniedziałek
Gra czterema obrońca jest jakimś gwarantem zwycięstw? Przypominam, że od lat gramy na czterech obrońców i jakoś większych sukcesów nie osiągnęliśmy... Niech dalej grają 3-5-2, bo gołym okiem widać, że drużyna w tym ustawieniu wygląda lepiej niż w nudnym do bólu 4-2-3-1.
23 lutego 2016, 10:13 / wtorek
Też nie rozumiem tego marudzenia na taktykę. Pierwszy raz od czasów Kafara da się patrzeć na boisko z zaciekawieniem.
23 lutego 2016, 10:34 / wtorek
Niektorzy chyba mysla ze stosujac ten czy inny system to Lechia bedzie od tego momentu wiecznie wygrywac.Niestety jakiego wariantu sie nie zastosuje zawsze bedzie wygrywac,remisowac czy przegrywac i nic tego nie zmieni wiec chyba lepiej zeby robila to w stylu jaki preferuje nowak niz ma sie meczyc jak za innych trenerow i grac do tylu.przy okazji dzieki takiej grze moze przybyc ludzi na trybunach a o to chyba nam wszystkim
23 lutego 2016, 10:35 / wtorek
Dlaczego forsuje się Budziłka? Ja wolałbym postawić zdecydowanie na Bąka. Nie ma czasu na testy i eksperymenty trzeba zbierać punkty.
23 lutego 2016, 10:58 / wtorek
Fakty są takie, że w meczu z Koroną:

1. Marcić nie obronił 2 karnych (winą za spowodowanie pierwszego można spokojnie obarczyć obrońców) - za co raczej nie można mieć do niego pretensji.
2. Nie obronił gola ze spalonego
3. Nie obronił zaskakującego samobója.

Jakichś specjalnych okazji do wykazania się nie miał w tym meczu :) I oczywiście można dywagować, czy jakiś inny bramkarz dałby radę w wyżej wymienionych sytuacjach. Może tak a może nie. Wystawienie Bąka od początku może mu tylko zrobić krzywdę jeżeli mecz mu nie wyjdzie. Osobiście jeżeli już zmieniać to na Budziłka albo dwumetrowca :D
23 lutego 2016, 11:46 / wtorek
W sparingach ten Milinkovic wygladal niezle i fajnie bronil dolne pilki co przy jego wzroscie mogloby sie wydawac trudne. Maric moim zdaniem powinien odpoczac bo zawalil już troche bramek.
23 lutego 2016, 12:06 / wtorek
Nie wiem o jakim wystawieniu Bąka mówicie, skoro do niedzieli włącznie przebywa na obozie rezerw.
23 lutego 2016, 23:50 / wtorek
przestańcie zakłamywać rzeczywistość, Lechia obecnie gra systemem 0-3-3-4, a bardziej opisowo to ćwierć bramkarza - trzech obrońców, trzech pomocników i czterech napastników bo jak ktoś zauważył to z Peszki i Haraslina żadni wahadłowi, delikatnie mówiąc fanem 1-3-5-2 nie jestem, ale może wreszcie czas w tym ustawieniu zagrać, zmiana w bramce konieczna bo młody jest elektryczny jak przewód miedziany
25 lutego 2016, 14:34 / czwartek
Ostatnia wypowiedź Nowaka potwierdza moje wcześniejsze przypuszczenia co do składu.
Wracają kartkowiecze, zagra też Peszko, Łukasik, Mila, Krasic. Nie będzie rewolucji więc i na na bramce pozostanie "ręcznik", w ataku też nie będzie zmian.
Na ławce siądą Stolarski z Wojtkowiakiem bo grać może tylko 11.
25 lutego 2016, 16:08 / czwartek
I co, jak będzie? Czy dobrze?
25 lutego 2016, 16:27 / czwartek
Chyba się zgubiłem w internecie szukając odpowiedzi na Twoje pytanie.
odnośnik
25 lutego 2016, 16:35 / czwartek
dajmy Kajtkowki szansę

Może w końcu zagra mecz życia i odkupi winę za udawanie bramkarza podczas pucharu Polski jak byliśmy z wizytą w Warszawie . Obroni z Piastem dwa karne, wygra jeden pojedynek sam na sam a w 94 minucie poleci w pole karne i fiknie bramkę na 3:2

a co ;)
25 lutego 2016, 22:40 / czwartek
jak Sonia stanie za bramką to na rękach będzie bronił, nawet w Warszawie ;)

przydałby się Mati, już nie dlatego, że nasz, Lechista itd., tylko w obecnej sytuacji uważam, że on jest po prostu najlepszy
do Kleszczowa jakieś 400 km jakbym dostał gwarancję, że będzie w bramce w sobotę to sam mogę się bryknąć i go przywieźć
26 lutego 2016, 20:08 / piątek
Nie chce w tym meczu widzieć Marcicia ani Peszki . Za to co odstawili w Kielcach to nie powinni w tym meczu trawy powąchać . Tak samo jak Gerson , ale jego na pewno nie będzie bo pauzuje za 4 żółte kartki .
27 lutego 2016, 11:00 / sobota
Mili nie będzie czy tylko plotki że chory ?
27 lutego 2016, 11:32 / sobota
przeziębiony niestety
27 lutego 2016, 14:28 / sobota
Trzeba było nosić kalesony
27 lutego 2016, 17:04 / sobota
Wraca Budził...
Marco i Flavio od początku....
No i chyba koniec gry na 3 obrońców....
27 lutego 2016, 18:35 / sobota
Nareszcie. Brawo Kuświk! 7dma w sezonie, mam nadzieje, ze sie rozkreci.
27 lutego 2016, 18:53 / sobota
Brawo dla Nowaka. Marić i Peszko poza 11. Zaangażowanie na całym boisku. Piast poza jedną akcją nie istniał. Brawo za oprawę. Generalnie - oby tak dalej. Jedyny minus - Łukasik Beckhamem nie będzie.
27 lutego 2016, 19:58 / sobota
Lechioooooooooooooooooooooooooooooooooo
Wspaniala sobota.
Taka gre az chce sie ogladac.
27 lutego 2016, 19:58 / sobota
Brawo Lesia!!!
27 lutego 2016, 20:02 / sobota
Takie mecze w wykonaniu NASZEJ KOCHANEJ LECHII. mogę oglądać zawsze nawet z tą nerwuwka BRAWO ...tak na gorąco
27 lutego 2016, 20:07 / sobota
A i Budził mimo ewidentnego babola dalej w bramce. ..ogólnie ok
27 lutego 2016, 20:18 / sobota
Wielki szacunek! Za walkę i zaangażowanie do ostatniej minuty! Ile czasu trzeba było czekać na to ażeby piłkarze wybiegali mecz? Pierwsza połowa pokaz ofensywnej piłki bardzo fajnie to wyglądało! Bardzo szybkie odbiory piłki po stracie to jest to! Krasić pierwszą połowę rozegrał kapitalnie. Walczył zupełnie jak Surma. Głupia kartka sam pewnie bije się jeszcze po głowie. Wszyscy napracowali się nie miłosiernie na to zwycięstwo. Co do Budziłka. Dla mnie to jest co najwyżej trzeci bramkarz i nie powinien bronić ale to moja subiektywna opinia. Zmiany Nowaka widoczne, skuteczne. Brawo.!
27 lutego 2016, 20:23 / sobota
1) brawo Lechijka- koncert!
2) Nowak 11/10 wymienił słabe ogniwa, reagował na sytuację , brawo
3)11stka się sama krystalizuje, wielki plus dla Kovacevica i Stolarskiego , którzy są jej najblizej
4)jak udało się coś stworzyć to nawet nie chce słyszeć o jakiś zaległościach finansowych!!!!
5)więcej takich wieczorów prosze
27 lutego 2016, 20:25 / sobota
Wielkie Brawa za Walkę i Zwycięstwo!!!
Mam nadzieję, że Mak będzie grał za Peszkę!
Krasić kapitalna pierwsza połowa, widać że grał na troszkę innym poziomie.
Budziłek pomimo zawalenia bramki bronił ok.
Brawo trenera Kovacević asysta - bramka Stolarski.
27 lutego 2016, 20:34 / sobota
W zasadzie to cala wprowadzona trojka stworzyla akcje na 3 bramkę
Haraslin=>Kovacevic=> Stolarski
brawo Nowak, za całokształt. W pierwszej połowie to byl futbol TOTALNY
27 lutego 2016, 20:51 / sobota
Brawo dla Kuświka wreszcie odzyskał skuteczność.
Mak już pewnie nie odda miejsca w pierwszym składzie dla mnie zawodnik meczu.
Łukasik w odbiorach ok ale te stałe fragmenty gry to jakaś porażka.
Stolarski trochę narobił zamieszania na tej prawej stronie mecz na duży plus.
Flavio też dużo walczył szkoda tylko tych sytuacji niewykorzystanych. Limit pecha już wykorzystał więc na 99% jest przekonany że w następnym tygodniu coś strzeli. Brawo dla całej drużyny każdy coś dorzucił do tego zwycięstwa. Już nie mogę się doczekać kolejnego meczu :)
27 lutego 2016, 21:00 / sobota
Budziłek miał takie same statystyki jak bramkarz Piasta :) z 2 celnych strzałów puścił 1 a tamten z 6 puścił 3 (wg statystyk z oficjalnej Lechii). Generalnie statystyki bardzo na naszą korzyść. Cała druga połowa wyglądałaby jak od momentu zejścia Bukaty gdyby nie czerwona Krasica. Widać było, że jesteśmy lepsi rzekłbym o klasę. Mało czasu na regenerację a jutro chyba wyjazd (wylot mam nadzieję) do Lubina. We wtorek będzie ciekawy mecz - i my i Lubin nakręceni sukcesami w tej kolejce a mecz z kategorii o 6 pkt. Szkoda punktu odebranego przy zielonym stoliku, bylibyśmy przed Łęczną.
27 lutego 2016, 21:03 / sobota
Mak dla mnie w tym meczu MVP. Wiem że inaczej bysmy tu spiewali jak by bylo w plecy albo remis ale taka Lechie jak w pierwszej połowie jak chce ogladac zawsze. POEZJA. Nawet po czerwonej dali rade.... kurwa Lechio do boju a jeszcze ten sezon nie bedzie stracony. TYLKO LECHIA.
27 lutego 2016, 21:07 / sobota
O grze już się wszyscy rozpisaliście, dlatego ja się przypierdolę do sędziowania, bo mnie ta pała z gwizdkiem irytowała niemiłosiernie. Mylił się frajer w obie strony, ale na naszą niekorzyść jednak częściej. Bramka dla Piasta: faul na naszym zawodniku- przywilej korzyści i następuje strata (od razu). Sędzia nie wraca do faulu, Piast gra- rzut wolny. No dobra- tu jeszcze się może łajza wybronić, ale przy tym wolnym zawodnik Piasta (nr 4?) jest na spalonym. Gość nie dotknął co prawda piłki, ale wyskakuje do niej z zamiarem uderzenia i mija go ona o centymetry. Spalony jak nic.
27 lutego 2016, 21:10 / sobota
Przede wszystkim brawa dla zielonej za oprawę i doping - MIAZGA!
Co do meczu to zajebisty manewr z Wojtkowiakiem choć lepiej sprawdziłby się na lewej obronie, a obok Łukasika Chrapek.
Niestety za kilka dni zajebiście trudny przeciwnik - Zagłębie L. i Nowak musi nieźle pokombinować. Postawiłbym na młodych - głodnych sukcesów. Mak i Haraslin na pewno od 1 minuty. Boli to, że taki Buksa marnuje się na ławie, bo konkurencja silna.

Na dzisiaj i tak wszystko ch*j jeśli klub nie wyjaśni i nie zapewni rozwiązania sytuacji finansowej grożącej odebraniem licencji, ale mam nadzieję Lwy staną na wysokości zadania.

Aeja o! Aeja o! Aeja eja eja eja ooo!
27 lutego 2016, 21:13 / sobota
Szacunek dla ULG za oprawę!
27 lutego 2016, 21:36 / sobota
Sorry kolego ale Buksa to dopiero paździerz
27 lutego 2016, 21:41 / sobota
Nareszcie mecz bez kombinowania w obronie i gry wszerz na swojej połowie. Pressing na całym boisku, odbiory i gra do końca. Przypomniała mi sie Lechia za czasów Moniza. Sędzia starał sie popsuć widowisko bo gwizdał bardzo przeciwko Lechii w drugiej połowie. W meczu z Zagłębiem gramy dokładnie tak samo. Ofensywa Lechii robi wrażenie. Nie wyróżniam nikogo bo wszyscy zagrali bardzo dobrze. Zmiany Nowaka świetne i szybka reakcja na grę w osłabieniu. Brawo.
27 lutego 2016, 21:48 / sobota
Nowak jednak nie jest bufonem. Wyciągnął wnioski z meczu z Koroną i dzisiaj zachował się przytomnie. Po czerwonej kartce przemeblował skład. Drużyna gra szeroko a ofensywni piłkarze szukają okazji do szybkiej kontry. Kontra Maka. Poezja. Pyda Janickiego na wolne pole i Mak. Całe szczęście tym razem ten właściwy. Drugie żółtko dla Krasica to przegięcie sędziego. Podczas walki o pozycję ( i to w ofensywie !) przytrzymał rywala. Jeśli za takie zagrania dawaliby wszyscy kartki, to mecze trwałyby góra z 70 minut. Po 3 meczach „wiosny” – 10 goli. przy takiej średniej po 37 meczach byłyby 123 strzelone bramki. – można pomarzyć ale emocji i tak nie powinno brakować
27 lutego 2016, 22:04 / sobota
Trener Nowak na pewno odetchnął z ulgą czytając, że "jednak nie jest bufonem". Wszyscy się baliśmy, a on najbardziej, że prawda wyjdzie na jaw!

Sorry, ale musiałem ;)

Udanego wieczoru życzę ;)
27 lutego 2016, 22:23 / sobota
Cóż po takim meczu to tylko mogę zanucić:"Przez Twe oczy zielone oszalałem..."
Krasić 1 polowa profesor, Mak wiadomo no i niezmordowany Flavio z przodu.
Było pierdolnięcie na boisku i na trybunie.I o to chodzi....
27 lutego 2016, 22:47 / sobota
odnośnik

Na skróty dla tych którzy nie widzieli.
28 lutego 2016, 00:08 / niedziela
@ hPa nie zrozumiałeś: to ja odetchnąłem z ulgą, szczególnie po tym, co Nowak wygadywał po meczu z Koroną.
28 lutego 2016, 00:53 / niedziela
Chcialbys sie jeszcze odniesc do trybun.Mieszkam niestety pozakajem.
Ta oprawa.Kiedys gdy odpalelem racew tatach 90.
Jestescie WIELCY.
28 lutego 2016, 04:23 / niedziela
Mnie się podobało jedno (i mam szczerą nadzieję, że to było zamierzone przez Nowaka)... wprowadzenie Haraslina z zaleceniem, by bujał skrzydłem przy typku z żółtą kartką (co zaowocowało czerwienią).

Tego mi brakowało wcześniej przy wielu innych 'kołczach'. Wiele razy było tak, że ktoś u przeciwnika łapał żółtko wcześnie w pierwszej połowie, a nikomu u nas nie przyszło do bani, by to po prostu wykorzystać.

Zmiany tez dobre dziś wskoczyły. Ale... 'time will tell"... ;-)
28 lutego 2016, 06:49 / niedziela
Masz racje SS, wczoraj Nowak trafnie reagował na wydarzenia na boisku i w duzej mierze przyczynił sie do zwycięstwa. Jakoś udało sie przetrwać ciężki moment po zejsciu Krasicia (a tzw"sędzia" powinien za to karnie gwizdac w B-klasie).
Ciężko indywidualnie wyróżnić, bo cały zespoł pracował. Jednak Krasić, Flavio, Mak i Kuswik zrobili kawał dobrej roboty. Dodatkowo zmiennicy takze zrobili swoje, moze Kovacevic trochę jeszcze za nerwowo wyprowadza piłkę. Budziłek miał jedną fantastyczną interwencję i jednego babola, który nas dużo kosztował, ale pomimo tego powinien wyjsc z Zagłebiem, bo z Piastem oprócz tych dwóch sytuacji nie wiele miał do roboty.
Teraz dwa mecze o 6 pkt każdy. Patrząc na Maka i Haraslina czy Stolarskiego nie bedzie nam brakować Peszki, ale Seba mógłby sie wykurować, bo nie ma kto strzelac z wolnych i rożnych.

TYLKO LECHIA!
28 lutego 2016, 07:28 / niedziela
Tylko czerwień dla Krasicia była prawidłowa .
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.417