Gdańsk: piątek, 18 października 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk- Piast Gliwice 2016-02-27 (sobota) 18.00

strona 2/2

28 lutego 2016, 07:46 / niedziela
Mnie nurtuje pytanie: Który Mak został w Gdańsku ? Po meczu zamienili się koszulkami, więc "nasz" Mak mógł spokojnie zapakować się z Piastem i polecieć na Śląsk... Oni mają jakieś dziary ? Można ich rozpoznać ?

Co do meczu, to wszyscy zagrali świetnie. No i Nowak pomógł zmianami oraz biało-zielonym szalikiem. Szacun.
28 lutego 2016, 08:26 / niedziela
Brawo kurwa. Nie pamiętam juz kiedy widziałem taki dobry mecz. Nowakowi powinno dać do myślenia jak dobrze wyglądaliśmy bez Sebka i Slawka. Podtrzymać formę, ograniczyć kartki i jedziemy.
28 lutego 2016, 10:26 / niedziela
Ja mam pytanie do osób które oglądały mecz w tv (jeśli takowe są na tym forum) Czy przy drugiej bramce w momencie podania Mak nie był już na spalonym?? Oglądam skróty i takie odnoszę wrażenie.
Odnośnie meczu mega pozytywny i mega nerwowy ale to przez ślepca z gwizdkiem. Fajnie jak prosta sama z siebie dołącza się dopingu pięknie widać jak cały stadion żyje.
28 lutego 2016, 10:36 / niedziela
KoRny - kolego, to się działo na naszej połowie :) OMG, nie wiem co wczoraj piłeś z radości ale zazdroszczę.
28 lutego 2016, 10:36 / niedziela
A znasz przepisy piłki nożnej czy tak nie za bardzo? Na własnej połowie nie ma spalonych.
28 lutego 2016, 10:42 / niedziela
hmm jednak rodośc może przyćmić rozsądek i wiedzę :D Powiem ale wam anegdotę. W przerwie na dymku podchodzi do mnie koleś i pyta się jaki jest wynik? Robie wielkie oczy ale grzecznie odpowiadam że 2:0 Na to on wielce uradowany krzyczy "Ludzie, jednak nie śnię" Bardzo pozytywnie było
28 lutego 2016, 11:11 / niedziela
A czy ktos wie co to za pajac w czerwonym kapturze tak skakał na ławce Piasta? Co chwila latał do technicznego coś skarżyć , a w końcówce leciał jakby chciał się bić do naszych zawodników (jak nasz z bara wywalił typa za aut).
28 lutego 2016, 12:06 / niedziela
Na spalonym to był zawodnik Piasta który skakał do główki przy rzucie wolny. Mak potem dobił po babolu Budziłka. Ale sędziowie wszystkiego nie wychwycą bez powtórek video.
28 lutego 2016, 17:57 / niedziela
Byłem / widziałem / świętowałem ....
Któremuś coś dojebać? Łukasikowi za wolne / rożne. Weź się chłopcze po prostu nie bierz do tematu bo szkoda okazji. Za to Łukasik w defensie duży +. Potężna i dobra praca w obronie!
Dalej "plantacji Maków" nie chcemy (Mateusz grał niedługo po poważnej kontuzji) . Jesteście pewni?
Krasić, Kuświk wszystkich wymieniać??? Może nikogo... Najbardziej cała LG. 1 połowa za "miazgę" na Piastunkach, 2 za difens (pomimo ewidentnych błędów przy bramce).
Komukolwiek minus - nie. Budziłkowi za wtopę na 2:1 ABSOLUTNE NIE! I dziękuję prowadzącemu doping po kiksie za "Budził nic się nie stało" OGROMNY + ... nic jak 11K "wybaczających" chyba bardziej nie buduje. Marica za to samo dzisiaj wieszałbym na krzyżu, Łukasz czekał na swoje szanse i miał swoje okazje na obronę.
Dobre zmiany, Nowak w końcu wie chyba co robi!

Niestety przeciwko Liechii - niechciany Marcin Pietowski.
28 lutego 2016, 18:03 / niedziela
... a od tego powinienem był zacząć .... dla Ultras za oprawę ... dziękuję.

"Żołnierzom Wyklętym" ... Chwała i Pamięć
28 lutego 2016, 18:44 / niedziela
Flavio był najlepszy.
28 lutego 2016, 19:26 / niedziela
Flavio i Marco dużo mocy. I Kuświk przy nich "żyje" zapierdala jak robocik, aż przyjemnie na gościa patrzeć. Nie - marjowe transfery a klub zaczyna żyć! Na dzisiaj 2 najlepsze transfery od 2 - 2,5 sezonów, zamiast tej faken bandy markowiczów.
Ariela tylko ,szkoda, bo widać w nim było chęć do grania.
Cudów na tym etapie chyba nikt rozsądny już nikt nie wymaga .... górna 8ka bo od tego zależy dodatkowa kasa.
28 lutego 2016, 20:01 / niedziela
Brawo P.Nowak .Wyciągnął nasz trener wnioski po koronie.
Wystawił 4-obrońców przebudował pomoc i Lechia pokazała moc .

W/g mnie Mak był na poz spalonej ale spalony obowiązuje od połowy boiska a On wystartował na swojej połowie.
Przy 3-bramce dla nas Haraslin dotknął piłkę ręką i odniósł korzyść -powinien być w/g mnie wolny dla Piasta.
Przy bramce Piasta nie jestem pewny ale zawodnik główkujący chyba był na spalonym ale nie przesądzam bo nie widać dokładnie z kamery która pokazywała powtórki.
Generalnie wreszcie fajna gra i walka przez cały mecz do końca.
Głupia kartka Krasicia -tym bardziej że był przy piłce a po stracie nie było zagrożenia.
Miał wiele odbiorów i wykonał decydujące podanie do Maka który asystował .Gdyby nie ta druga kartka to Men of the game.
28 lutego 2016, 20:12 / niedziela
No i jesteśmy na 2-gim miejscu w tabeli na wiosnę.
28 lutego 2016, 20:38 / niedziela
Głupia! kartka Krasica? Widać doświadczenie po (mojej) kolejnej powtórce że facet widzi że przeciwnik wyjdzie na rozegranie i z ustawiania szansa na bramkę. Wiedział co robi, wiedział że dostanie kartkę, wiedział że wyleci ( chujowy tylko tajming meczowy). Najśmieszniejsze jest to że gdyby nie jego gra w 1 połowie tak słodko.
Nie powie przecież że zrobił to specjalnie ...

Nowak (podkreślę) świetne zmiany, mister Łukasik... pałer w nodze ale czemu tak chujowo dzisiaj? Si ju we wtorek, jebiąc bez czerwieni oranżowo / gdyńsko - pedalski fendszip... fuj
28 lutego 2016, 21:15 / niedziela
Uważaj tylko żeby nie pomieszać nicków/stylów pisania... może notatki rób?
28 lutego 2016, 21:44 / niedziela
Ty bigbabawolf, tak abstrahując w domu wszyscy zdrowi ? Z galerii wróciłeś cały i wszystko jest ok ?
28 lutego 2016, 22:30 / niedziela
Witam,

Mecz świetnie przez nas rozegrany. Dużo walki, serca, sytuacji, a przede wszystkim zwycięstwo mimo gry w osłabieniu i dyskusyjnego sędziego. Widać było dużo myślenia i kombinacji w grze.

Brawo za oprawę! Podkreślę, też, że wielki szacunek za odśpiewanie czterech zwrotek Mazurka Dąbrowskiego, a nie jednej z refrenem jak się to często czyni.

Cześć i Chwała Bohaterom!
28 lutego 2016, 23:49 / niedziela
"Brawo za oprawę! Podkreślę, też, że wielki szacunek za odśpiewanie czterech zwrotek Mazurka Dąbrowskiego, a nie jednej z refrenem jak się to często czyni."

Szkoda tylko że nasz hymn ma sześć zwrotek
28 lutego 2016, 23:55 / niedziela
Nie masz racji. 6 zwrotek ma Pieśń Legionów Polskich we Włoszech. Mazurek Dąbrowskiego ma 4 zwrotki. To nie są te same utwory.
29 lutego 2016, 00:59 / poniedziałek
ty stara szkoła, w sopkaście oglądałeś czy na weebtivi mecz Lechii oglądałeś? tak tylko pytam? bo może dorzucić ci do premiuma?
29 lutego 2016, 09:13 / poniedziałek
Krzycho - i tak nie wytlumaczysz, szkoda czasu...

Na przyszlosc - podczas Hymnu wszyscy czapki z głów!
29 lutego 2016, 09:35 / poniedziałek
"i tak nie wytłumaczysz..." - niby dlaczego? Uważasz, że tylko Ty wszystko wiesz?
29 lutego 2016, 12:02 / poniedziałek
W AKTUALNEJ wersji hymn ma 4 zwrotki jednak wg rękopisu Wybickiego...

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thu mb/9/95/Mazurek_D%C4%85browskiego_manuscript.jpg/3 82px-Mazurek_D%C4%85browskiego_manuscript.jpg

...tych zwrotek Mazurka Dąbrowskiego jest 6.
29 lutego 2016, 12:45 / poniedziałek
"Nie masz racji. 6 zwrotek ma Pieśń Legionów Polskich we Włoszech. Mazurek Dąbrowskiego ma 4 zwrotki. To nie są te same utwory."

To są te same utwory. "Pieśń Legionów" przeistoczyła się w "Mazurka" już na przełomie 1806/07 roku. Wykreślenie zwrotek o "Niemcu i Moskalu" i "racławickich kosach" było argumentowane tym że w "niepodległej Rzeczypospolitej" nie ma potrzeby wspominać tych którzy nas niewolili, ani wzywać do powstania.
29 lutego 2016, 13:39 / poniedziałek
Ok, co nie zmienia faktu, że w ustawie o godle, barwach i hymnie RP są 4 zwrotki, czyli oficjalnie tyle obowiązuje.
29 lutego 2016, 13:45 / poniedziałek
Tak swoją droga czym kierował się sędzia dyktując wolny po którym padła bramka dla Piasta? Daje nam korzyść a następnie w kilka sekund zmienia się to w wolny w przeciwna stronę.
29 lutego 2016, 13:56 / poniedziałek
Pisałem o tym wcześniej, jak dla mnie 2 błędy w 1 sytuacji (potem spalony). Dobrze, że szczęśliwie się skończyło.
29 lutego 2016, 21:09 / poniedziałek
w końcu mecz gwiazdorów i tweeterowców, który swoim poziomem dorównał oprawie! po pierwszej połowie byłem oczarowany, po 30 min powinno być 3:0! widać było, że bramka dla nas to kwestia czasu
jedynie Łukasik wkurwiał, stałe fragmenty w jego wykonaniu to jakaś parodia, widać, że chłop się spala jak ma 10 sekund na zastanowienie się co zrobić z piłką, Kovacevic za niego bo po wejściu dał więcej drużynie
babol Budziłka, ale od Marica w obecnej formie każdy jest lepszy
Krasic na plus, czarwień za walkę, nigdy nie można mieć za to pretensji, w dodatku przeprosił oficjalnie, więc pokazał tylko, że ma charakter

Nowak taktycznie super, trener z barwami - to mi się podoba, nie wiem czy pod publikę zagranie, ale i tak na plus dla niego
drużyna, teraz można już to mówić z przekonaniem, bardzo dobrze przygotowana kondycyjnie, w tym aspekcie wychodzimy na prostą, jest moc w nogach

Vacek w pierwszej połowie został tak stłamszony, że nie wiadomo było czy jest na boisku, Lechia taka mocna czy Piast tak słabo? udowodnić jutro, że to Lechia się obudziła
29 lutego 2016, 22:47 / poniedziałek
Wreszcie miałem czas na spokojnie obejrzeć:
-Kartki Krasicia - pierwsza wyjątkowo głupia, druga mniej choć tragiczny moment
-Cieszy elastyczność w rozegraniu, Lechia grała kolejno 3-4-3, potem 4-4-2, potem 4-3-2, potem 3-4-2 i w każdym rozegraniu każdy wiedział co ma robić
-Różnica w formie Krasicia między grudniem, a lutym jest porażająca. Podobnie rzecz ma się z Kuświkiem
-M. Paixao musi jeszcze mocno popracować na treningach, gołym okiem widać zaległości treningowe
-W skali szkolnej: Łukasik z tyłu 5+, Łukasik z przodu 3-, Łukasik przy stałych fragmentach 2. To ostatnie dziwi szczególnie bo na treningach jest niemalże bezbłędny
-Budziłek - typowy mecz na "rozruszanie" ciężko coś naprawdę dobrego powiedzieć bo nie miał zbyt wielu okazji się wykazać. Babol jak babol, zdarza się
1 marca 2016, 20:04 / wtorek
Pan Sławek na ekstraklasa+ ... faul Krasica na 2 żółtą typowo taktyczny. Coś w temacie?
Rombis ... za "abstrahując w domu wszyscy zdrowi ? Z galerii wróciłeś cały i wszystko jest ok?" Dzięki, jest zajebi...., tyle że ja byłem na Lechii; ale może wtedy kiedy ty byłeś w na zakupach z rodziną jak grała Lechia (ja na stadionie) i mnie z kimś po prostu mylisz ... może u Ciebie coś nie bardzo ... chętnie pomogę.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044