Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2016-03-01 20.30 (WTOREK !!!)

strona 1/3

28 lutego 2016, 10:25 / niedziela
Liczę na powtórkę wyniku z września 2015. Jak boisko będzie równe i zagramy 90 minut w pełnym składzie to powinno być OK. Kuświk wie, jak im strzelać. Transmisja NSPORT HD

Tyle pokrótce bo trzeba jechać do centrum. Dużo się dzieje w naszym wspaniałym Gdańsku w tę piękną niedzielę więc zamiast czytać internety to ruchy na patriotyczne spacery z rodziną. Dziś każdy znajdzie coś dla siebie :D
28 lutego 2016, 12:01 / niedziela
ktoś pauzuje? Krasić po wczorajszych dwóch kartkach zagra?
28 lutego 2016, 12:30 / niedziela
zagra skład pewnie taki sam jak z piastem
28 lutego 2016, 14:19 / niedziela
Krasic zagra bo ma dwie żółte...
28 lutego 2016, 15:21 / niedziela
Patriotyczne spacery z rodziną? Czy Ty jestes naprawde tak pierdolniety? Cxy poprostu jestes durnym gimbusem, ktory robi prowokacje na tym forum?
28 lutego 2016, 16:03 / niedziela
@mordawkubeł

byłeś popierać bolka?
28 lutego 2016, 16:30 / niedziela
Taaa. Powiem pokrótce i łącznie do kolegów powyżej: to nie jest tak, że jak TVN24 czegoś nie pokaże to tego nie ma. Jeżeli nie wiecie jakie dziś w Gdańsku miały miejsce uroczystości patriotycznie to mordy w kubeł i wracajcie oglądać TVN - ja wiem, że oglądacie żeby jeszcze bardziej nienawidzieć Bolka i z patriotycznego obowiązku ale przez to niektóre wydarzenia w realu uciekają wam z pola widzenia. Współczuje.

Jakbyście mimo wszystko mieli kłopoty z ogarnięciem o co chodzi:

odnośnik
28 lutego 2016, 16:40 / niedziela
aż się powstrzymać nie mogę, ad morda - świetne prowo, dawno tak dobrego na forumce nie było, a pelikanów jak widać nie brak nigdy :)

szalom

ps a tak swoją drogą, miesiąc minął, a zapowiadany przez kol "prawdę" "wysyp troli z KOD bez żadnych argumentów merytorycznych, czerwonych skurwysynów co mają 8 klas i 16 świadectw i to ledwo i dla których (skurwysynków) Lechia to jest to co tu i teraz i jak najdalej od historii, prawdziwej historii" jakoś przemknął chyba bokiem, coś ci synoptycy ostatnio niedomagają :) niemniej mam nadzieję, że w swych poszukiwaniach wreszcie dziś znalazł i ruszył na skurwysynków orężem zaciężnym i na pohybel, w końcu przydałoby się to zrobić dla pożytku społecznego, a któż jak nie...! :)))
28 lutego 2016, 19:06 / niedziela
Wiem, że zmiana bramkarza po takim błędzie może spowodować, że sie zatnie ale mimo wszystko czułbym sie pewniej mając za plecami Marica lub Bąka.
28 lutego 2016, 19:50 / niedziela
Wygrać ze świetnie grającym ostatnio Zagłębiem będzie sztuką. Krety najlepiej czują się grając z kontry, więc tym razem powinniśmy zagrać bardziej cofnięci i czekać na okazję do szybkiego ataku. Dlatego w składzie nie powinno zabraknąć Maka i Haraslina.

-------------------------Budziłek----------------- -----------
--------------Janicki----Maloca----Wawrzyniak----- -------
-Wojtkowiak---Łukasik---Kovacevic---Krasic---Haras lin-
-----------------------Mak---Kuświk--------------- ----------

Ławka: Maric/Bąk, Stolarski, Markovic, Chrapek, Flavio, Marko, Buksa
28 lutego 2016, 21:21 / niedziela
@rebe: (z cyklu - przysłowia polskie) odnośnik
29 lutego 2016, 10:19 / poniedziałek
Marciniak będzie sędziował. Czasami ma mecze, które mu nie wychodzą. Mam nadzieję, że nie jutro.
29 lutego 2016, 19:14 / poniedziałek
-----------Budziłek-------------
Wojtkowiak Janicki Maloca Wawrzyn
Flavio Łukasik Krasic Mak
Marco Kuświk

4-4-2 się sprawdziło w ostatnim meczu raczej zmian nie będzie.
29 lutego 2016, 19:31 / poniedziałek
Kluczem będzie "wyeliminowanie" Starzyńskiego bo to On ciągnie grę miedziowych.
Solidny punkt obrony to Dąbrowski ale myślę, że Marco na spółkę z Kuświkiem sobie z nim poradzą.
29 lutego 2016, 21:03 / poniedziałek
..... Marciniak....
To pozamiatane :-(
29 lutego 2016, 22:17 / poniedziałek
"4-4-2 się sprawdziło w ostatnim meczu raczej zmian nie będzie."

Na moje to Lechia nie grała 4-4-2, a 3-2-3-2. Ale co ja się tam znam.

Zaś co do zmian to prawie na pewno będą dwie
29 lutego 2016, 22:32 / poniedziałek
Pardon, taktyka faktycznie przeszła płynnie w 4-4-2 w okolicach 20 minuty
29 lutego 2016, 22:34 / poniedziałek
Bez przysłowiowego włazidupstwa, ale moim ziomalom wciąż powtarzam : obok Wielkiej Lechii Gdańsk to nawet kurwa nie staliście. I bez względu na wszystko to ja wiem o tym , że racja jest po mojej stronie, a całej reszcie chuj w dupę. Tylko Lechia Gdańsk !!! I tak od dziesięciu lat...Do śmierci...
29 lutego 2016, 23:05 / poniedziałek
więc co ... 3 punkciki i pomarańczowa @rka z kołkiem w dupie.
przeskakujemy do góry i przez zagłębie i białoruś z którą gramy next. cyrk będzie już do końca bo wszyscy grają w ty, samym czasie i do końca rundy zasadniczej, bez oglądania się co będzie jak będzie.
29 lutego 2016, 23:36 / poniedziałek
"Gramy next"? Pierdol yourself.
1 marca 2016, 01:01 / wtorek
No nie wiem... on to może lajkować.
1 marca 2016, 07:34 / wtorek
Nie krępujcie się, zaśmiecajcie wątek dalej. Bo to nawet pocieszne jest jak kolega o nicku Einherjer zwraca w wyszukany sposób uwagę koledze bigbadwolf, że tenże użył wyrazu "next".

I zamiast kilkanaście godzin przed meczem toczyć dyskusję o tymże robi się pyskówka jak na hali w Gdyni przy stoisku rybnym.
1 marca 2016, 08:41 / wtorek
dlaczego masz rybko, damskie imię na nazwisko :D
1 marca 2016, 09:31 / wtorek
W Lubinie w nocy przeszla snieżyca.. Oby to nie odbilo sie znowu na murawie, chociaz akurat oni dobrze o to dbaja
1 marca 2016, 11:52 / wtorek
Chyba,zeby nie zadbali...
1 marca 2016, 14:19 / wtorek
el-polako, a moze ustosunkujesz się do niedzielnego marszu, bo wyzwałeś kogoś od pierdolniętych, a sam z siebie nie pierwszy raz takiego zrobiłeś?
1 marca 2016, 14:36 / wtorek
Boldi jak zwykle sie zamotal :-)
1 marca 2016, 14:51 / wtorek
Taka ciekawostka. W Kielcach odwołano mecz z Wisła za słaby stan murawy. Ciekawe kiedy te wieśniaki wymienia murawę (czekają już 8-9 lat, raz wymieniana (!!))
Taka recydywa tez powinna skutkować utrata punktów. Czasem odnoszę wrażenie, ze drużyny z dołu tabeli specjalnie szczają na boisko ze względu na strach przed wpierdolem od drużyn grających piłką
1 marca 2016, 15:37 / wtorek
Podobnież mecz Piasta ze Śląskiem też zagrożony. Jak patrzę na webcam z okolic Lubina (odnośnik to tam normalnie śnieg leży (na szczęście nie dosypuje więc powinni dać radę odśnieżyć). Szkoda by grać na ch...wej murawie bo tracimy dużo atutów przy naszym stylu gry (czyli jak prawie Barcelona wg Marco :))
1 marca 2016, 18:15 / wtorek
Dzis musimy potrzymac dobra passe i zwyciestwo! Myy wierzymyy!
1 marca 2016, 19:03 / wtorek
Skład taki sam jak z Piastem. Tylko 3 pkt!
1 marca 2016, 19:16 / wtorek
1 marca 2016, 19:43 / wtorek
to kto mi potrzyma passę? ;)

no nie, ośmieliłem się napisać coś innego, zamiast toczyć dyskusję na godzinę przed meczem, teraz to będzie, a swoją drogą morda jak sytuacja na webcamie? zanosi się na wygraną czy przegraną? widać czy Budził znów machnie się z piłką? wsumie nie odpowiadaj, twój nick idealnie pasuje do sytuacji, tylko częściej go sobie czytaj
1 marca 2016, 20:25 / wtorek
Guru forum internetowego Lechii, wyrocznia i jedyny nieomylny - wszystko najlepiej wiedzący o Lechii ... J.E użytkownik Stara Szkoła, czyli forumowo / internetowy "napinacz" numer prawie 1 (w meczowych wątkach 0, bo co można mieć do powiedzenia sprzed tv?), bo może jest numer 1 ... Einherjer.
No chyba że E i SS to ta sam osoba. Z leszczem nie chciał nikt gadać to troll stworzył w bardzo podobnym czasie 2 nicki, żeby głaskać jedno albo 2 jajko.
Zero emocji pajacu; wkurw czeka bo nie zapłaciłeś abonamentu premium na streemowanej telewizji?
1 marca 2016, 20:34 / wtorek
Skład niezmieniony łącznie z Krasicem. Wpadka w Kielcach coś nauczyła Nowaka. Budziłek w bramce, trzymaj się Łukasz! Chcemy Ciebie a nie ogrywania "wieśniaków"

Jazda z kurwami, Lechijko jazda z kurwami!!! Jazda z kurwami, Lechijko jazda z kurwami!!!
1 marca 2016, 20:54 / wtorek
Nie zapeszając wygląda to naprawdę dobrze i obiecująco . Do boju Lechijko!
1 marca 2016, 21:08 / wtorek
Dlaczego Łukasik wykonuje stałe fragmenty gry?! Nie ma nikogo innego kto skuteczniej dograłby piłkę?
1 marca 2016, 21:16 / wtorek
Krasic lepiej bije wolne.
Jest ok, tylko bramki dla nas brakuje...
1 marca 2016, 21:20 / wtorek
Flavio i jego panowanie nad piłką to mistrzostwo, Marco i Mak niestety gdzieś zniknęli. Budził - gumowe ręce, wyciąga wszystko...
Łukasik znowu zajebiście w obronie (tylko czemu znowu wykonuje stałki?), Kovacevic raczej na grę i nie narzekał, więc co jest? Maloca; moc w obronie (obym nie przechwalił, bo potrafi pierdolnąć Mario babola).
Reszta poprawnie, wynik na razie jest jaki jest.
1 marca 2016, 21:37 / wtorek
Jak dla mnie na razie zbyt bojaźliwie. Widać, że mają optyczną przewagę, fajnie odbierają piłkę ale sytuacji jak na lekarstwo.
Flavio trochę mnie irytuje stratami....

O krwa..... 0-1 :/ To se moment na pisanie znalazłem:/
1 marca 2016, 21:39 / wtorek
Rozjebali ich koncertowo. Maloca i Łukasik spartolili.
1 marca 2016, 21:40 / wtorek
Dawać Bąka na bramkę. Z Budziła nic niestety nie będzie. A latem nowy bramkarz jest koniecznością.
1 marca 2016, 21:41 / wtorek
Dawać Haraslina za Wojtkowiaka i lecimy
1 marca 2016, 21:41 / wtorek
Janicki dał duży a nie Lukasik
1 marca 2016, 21:42 / wtorek
Kto powie Łukasikowi żeby nie wykonywał rzutów różnych i wolnych ? :)
1 marca 2016, 21:42 / wtorek
Maric by sięgnął.
1 marca 2016, 21:42 / wtorek
Spierdolił Janicki. Najpierw strata, a potem zamiast zamiast z bara pociągnąć i przerwać kontrę to puścił typa.
Dawać Haraslina za Kuświka, bo pachnie drugą żółtą.
1 marca 2016, 21:42 / wtorek
No i wwłaśnie spierdolił i maloca i Łukasik i trochę budził więc. Lepiej przestań pierdolić
1 marca 2016, 21:46 / wtorek
Janicki prosta strata i brak aktywnosci w obronie i stracona bramka. Lukasik wszystkie wolne bite tragicznie. Do tego brak zdecydowania i ruchliwosci pod bramka Zaglebia i dlatego przegrywaja.
1 marca 2016, 21:47 / wtorek
Jakbym pierdolił to byś wiedział misiu
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022