Gdańsk: środa, 27 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:


Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 6.03.2016 15.30

strona 3/3

7 marca 2016, 13:15 / poniedziałek
Mam nadzieję, że to co zrobił Nowak w tym meczu to nie przypadek i nadal będą grali w pierwszym składzie Ci, którzy są w formie i na treningach to udowodnili, a nie marionetki piekarskich i innych mend. W końcu w oczy nie razi lansowanie swoich pupilków i niech tak zostanie!
7 marca 2016, 13:35 / poniedziałek
Nowak ma swój pomysł na grę, który na razie sprawdza się ze słabszymi drużynami na swoim terenie - co widać po ostatnich wynikach w Gdańsku - teraz pora żeby zespół wskoczył na wyższe obroty na wyjazdach ... póki co należy się cieszyć że w Gdańsku zespół wygrywa i wali dużo bramek
7 marca 2016, 15:22 / poniedziałek
jadą po idiocie równo...i słusznie !!!
odnośnik
8 marca 2016, 12:03 / wtorek
To ten artefakt, co to wpadł na murawę i spowodował tę falę uderzeniową, co to powaliła drągoffskiego:

odnośnik

Taki mistyczny jak nie przymierzając "Święty granat ręczny".
8 marca 2016, 12:35 / wtorek
Lechia Gdańsk-Jagiellonia 5:1 06-03-2016 ''szydercze przyśpiewki''

odnośnik
9 marca 2016, 00:00 / środa
Nie chcę siać defetyzmu... to raczej moja wrodzona niechęć do minimalizmu (zrozumiała dla wszystkich, którzy są oceniani w pracy za pomocą wymiernych efektów).

Dołączając się do wszystkich "ochów" i "achów" gdzie trzeba chciałbym jednak zauważyć, że drużyna grała bardzo ambitnie DO MOMENTU czerwonej kartki dla białoruskich.
Ze zdziwieniem patrzyłem jak od momentu, gdzie trzeba było poczuć krew i dojebać Michasia z przerośniętym ego i jego drużynkę nasi wyraźnie zwolnili zadowalając się grą w dziadka. Ale może to tylko moje odczucie, bo nienawidzę kunktatorstwa.

Nie czepiam się, tak tylko nawijam. Wynik godny (choć wolałbym białoruskich dojebanych "siódemeczką' co najmniej), Nowak widać nie boi się odważnych decyzji i póki co wychodzi mu to. Oby tak dalej!

Acha! Chrapek zamiata niejakiego Łukasika jedną nogą... i to gorszą.
9 marca 2016, 10:20 / środa
Po kartce było dokładnie tak jak mówisz, odpoczynek bo już wygraliśmy. Tak ja odebrałem ich postawę.
10 marca 2016, 09:06 / czwartek
Bardzo wymagający jesteście.Niedawno modły o wygraną były u siebie - teraz od 5 spotkań nie przegrali u siebie a w bramkach 16-2 a im ciągle mało.
Poprawią wyjazdy i będzie całkiem całkiem.
Ale krytyki nigdy za mało-to prawda.
10 marca 2016, 09:23 / czwartek
hehe, a oświadczenie Probierza widzieliście? :) za koszerną:
"W związku z falą krytyki dotyczącej Bartłomieja Drągowskiego z sytuacji z rzuconą zapalniczką w meczu Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok oświadczam, że jako Trener Michał Probierz ponoszę całą odpowiedzialność za zdarzenie, gdyż przekazałem informację, żeby zawodnik symulował uraz i wybił z rytmu zawodnika Lechii przy uderzeniu z rzutu karnego. Bartłomiej Drągowski publicznie nie wyjawił całej prawdy dotyczącej tego zdarzenia, a wziął winę na siebie."
10 marca 2016, 09:45 / czwartek
udowodnił facet, że ma pół jaja i ćwierć mózgu, a wcześniej palec w dupę wsadzać też kazał żeby rozpraszać przy rożnym? najlepsze jest to, że motyw z tą ręką był niby dla rozproszenia Krasica, a jak przyszło do strzelania to Krasic strzela na "kontuzjowaną" rękę tej łajzy, a łajza leci w drugą, dla mnie przed karnym było na 100% wiadome, którą stronę wybierze Krasic
10 marca 2016, 09:56 / czwartek
Oczywiście, ze wiedział ale bał się rzucać na swoją kontuzjowaną stronę, żeby nie pogarszać kontuzji.
10 marca 2016, 19:03 / czwartek
Kontuzji?? Hehe dobre sobie.
Pojawia się już tyle komentarzy wypowiedzi Probierza że już nie wiem czy ludzie sobie szydza czy nie umieją czytać między wierszami.
Probierz po prostu chciał przekazać: ok przypajacowal posmialiscie się ale dajcie już mu spokój.

TYLKO LECHIA!
10 marca 2016, 20:36 / czwartek
Bardziej chodzi o to, żeby "szacowna komisja" w razie czego ukarała Probierza zamiast B.D. Tak naprawdę to już któryś raz, więc teoretycznie kara powinna być dla Bartusia sroga.
10 marca 2016, 20:57 / czwartek
oczywiście, że zwyczajnie wziął w obronę swojego piłkarzynę, każdy wie o co chodzi

jednak ja chyba jestem zbyt prostolinijny i zacofany, ew. starej daty lub jak tam inaczej jeszcze to nazwać i bym łajzę zjebał za pajacowanie nawet będąc jego trenerem, bo to nie pierwszy popis jego debilizmu i nie chiałbym być z takim zachowaniem łączony, no ale to ja...
10 marca 2016, 21:07 / czwartek
Probierz lubi grać szeryfa, który trzyma pieczę nad swoimi owieczkami, wiec raczej nie bedzie (przynajmniej oficjalnie) odmianą TvH.
Według mnie Dragowski kolejny raz potwierdził ze idzie w ślady naszego byłego gracza Wojciecha "we will say what time will tell" czy jakos tak. I pewnie skonczy jak on. Ciężko mu bedzie odkleic łatke pajaca.

TYLKO LECHIA!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.303