Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 13.03.2016 (niedziela) 18.00

strona 2/4

13 marca 2016, 19:31 / niedziela
Co oni odpierdalaja druga setka zjebana
13 marca 2016, 19:33 / niedziela
Sławek i wszystko jasne
13 marca 2016, 19:38 / niedziela
Po co on wpuścił tego Milę, teraz znowu gramy 11 na 11.
13 marca 2016, 19:41 / niedziela
"teraz znowu gramy 11 na 11."

Jakby nie liczyć nie jest to możliwe...

Co do Mili to: 10 kontaktów z piłką, 6 strat, 2 podania do tyłu, 1 podanie do przodu, jedno podanie w bok.
Ja rozumiem że gracza po chorobie wprowadza się "na spokojnie" ale zmiana "beznadziejny dziś Mila" za "trzymający wszystkich za jaja Krasić" to daleko idące nieporozumienie
13 marca 2016, 19:46 / niedziela
Pajace kurwa !!
13 marca 2016, 19:46 / niedziela
Tak jest. Kuświk - podanie do bramkarza w stuprocentowej sytuacji, Paixao tak samo, a tamci jeden fajfus i po meczu.
13 marca 2016, 19:47 / niedziela
Kurwa rzygać się chce. Wygrany mecz. Marnują setki na potegę, odpuszczają zamiast dojebać. I takie mamy efekty.
13 marca 2016, 19:47 / niedziela
Co za banda...Nowam przegral mecz sciagajac Kuswika i broniac wyniku.
13 marca 2016, 19:47 / niedziela
Kurwa gra samym peszkinem to jakis piłkarski kryminał. Ktoś nam płaci żeby ten typ miał czymś się wykazać żeby pojechac na euro?
13 marca 2016, 19:48 / niedziela
2 za...te zmiany brawo trener
13 marca 2016, 19:50 / niedziela
Chyba chcieli dowieźć to 1-0 do końca i to się zemściło. Ech...
13 marca 2016, 19:51 / niedziela
Kurwa peszko i mila zapewnili nam walkę w dolnej ósemce.Nowak brawo za zmiany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13 marca 2016, 19:51 / niedziela
mila i peszko to dwaj sabotażyści. Nie rozumiem po co Nowak wpuszczał ich na boisko... Oj będzie żal tych dwóch straconych punktów.
13 marca 2016, 19:51 / niedziela
Mila w obecnej formie to sabotaż, tyle ode mnie. Mecz był wygrany do momentu wejścia naszego kapitana.
13 marca 2016, 19:52 / niedziela
Czemu bo kadra
13 marca 2016, 19:52 / niedziela
frajerstwo na maksa :(
13 marca 2016, 19:52 / niedziela
Mila 21 kontaktów z piłką, 12 strat, 6 celnych podań, 1 dośrodkowanie z rożnego, dwa wybicia za linie końcowe boiska
13 marca 2016, 19:52 / niedziela
No to po pierwszej 8
13 marca 2016, 19:53 / niedziela
Oto przykład jak można nie wygrać wygranego już meczu. Zmiana Peszki i Mili to nieporozumienie. Obym się mylił ale to mógł być decydujący mecz o być albo nie być w pierwszej ósemce. Teraz zostają już mecze z dużo lepszymi drużynami.
13 marca 2016, 19:53 / niedziela
Tak sarkastycznie: jest przełamanie, teraz będzie tylko lepiej.
13 marca 2016, 19:54 / niedziela
Tylko Lechia moze byc takimi pajacami!! Grajac w przewadze, bronia wyniku, Nowak duuuuzy minus za te zmiany!!Tych 2 pkt znajac zycie Nam zabraknie. Cala niedziela w pizdu!
13 marca 2016, 19:54 / niedziela
Duży niedosyt po tym meczu, tak to jest kiedy wychodzi pierdolony minimalizm. Były sytuacje, ale na potęge je pierdolimy, a najbardziej wkurwia to, że prowadzą 1:0 i pajacują nie wiadomo jak grając w dziadka i lekceważą rywala który gra w 10 to teraz mają. No i ten Peszko pajac co szarych komórek ma tyle co Andrzej Gołota, na Mile złego słowa nie powiem, ale mecz mu nie wyszedł zupełnie. A teraz idę utopić smutki...
13 marca 2016, 19:54 / niedziela
Kurwa mać no. Taka sinusoida nastrojów. Gramy u siebie, jest dobry mecz i potem tydzień czekania w optymizmie na kolejny i chuj. Brak mi słów.
13 marca 2016, 19:54 / niedziela
To jest żenada.
13 marca 2016, 19:55 / niedziela
Jebani Minimaliści,tak przegrac mecz,tak dla mnie to przegrany mecz.Od wejścia Mili i Peszki mecz się posypał.Ale wkurwiony jestem.
13 marca 2016, 19:56 / niedziela
Dramat, lipa, chujnia, glupota!
13 marca 2016, 19:56 / niedziela
Lechia bardzo dobry mecz tylko ze ....brak słów i szczęścia
13 marca 2016, 19:57 / niedziela
Niestety Nowak też nie jest samodzielnym trenerem.Zresztą to bylo do przewidzenia.
Te zmiany sa tego dobitnym dowodem.Przecież Mila czy Peszko mieli by problem z gra w 2 lidze.Tak sie przepierdala wygrane mecze.Banda chuja i tyle bo nawet z tymi dwoma sabotażystami powinnismy dobić Górnika.A po czerwonej kartce Lechia przestała grać jakby ich zadowalał wynik.
13 marca 2016, 19:57 / niedziela
Lechia najlepsza na przełamanie ja pierdole znowu się sprawdziło ,jak długo jeszcze?
13 marca 2016, 19:58 / niedziela
mila i peszko mam nadzieje ze juz nie wejdziecie nigdy na murawe
13 marca 2016, 19:58 / niedziela
kurwa ten wynik to katastrofa
dno dno dno
13 marca 2016, 19:58 / niedziela
Nie chce widzieć Peszki na murawie do końca sezonu . Albo jeszcze lepiej , nie chce go widzieć już nigdy w barwach Lechii !!! . To samo Mila , kolejny wirtuoz . Reprezentacji kraju pffffffff .
13 marca 2016, 19:59 / niedziela
Ciekawe co Nowak powie na konferencji, dla mnie Peszko i Mila to powinni w klubie kokosa trenować!
13 marca 2016, 20:01 / niedziela
Kara za minimalizm! Dlaczego zawsze muszą robić z siebie frajerów? bo tego się nie da inaczej określić. Rozumiem, ze ławka dzisiaj była krótka ale zmiany wybitnie nie trafione. Mila już po wejściu na boisko był zmęczony, człapał jak Pan Kaziu z pod sklepu albo i gorzej. Flavio w dalszym ciągu tak samo irytujący jak w poprzednich meczach. Po jego stracie był rzut wolny, rożny i gol. Zresztą jakim prawem w ogolę oni w 10 hasają po naszej połowie jak w 11 nie byli w stanie. Wyszło to o czym pisałem po meczu z jagą. Mecz się ułożył jest prowadzenie to uruchamiamy oszczędzanie energii bo po co dobić rywala. Ile razy piłka to zweryfikowała, tak się kończy minimalizm! Kuświk powinien zostać na boisku a Flavio zejść.
13 marca 2016, 20:07 / niedziela
Panie Piotrze, sentymenty to proszę sobie zostawić dla swojej żony albo kochanki. Tu jest piłka i liczy się wynik zwłaszcza że nie ma żadnego pola na błędy. Mila i Peszko to mogą wejść przy prowadzeniu 3-0 jak gramy 11 na 9, w innym przypadku to jest sabotaż i dawanie szansy przeciwnikowi. Co kurwa ma dać wejście człapiącego Mili który nie potrafi ani wyjść z szybką kontrą ani tym bardziej grać w odbiorze a już zupełnie bezużyteczny jest przy stałych fragmentach, Peszko to chociaż ma jakieś walory szybkościowe, chociaż też jego wejście ma mało sensu. Reprezentacje to ja mam póki co gdzieś zwłaszcza jak przez takie numery zabraknie nam 2 punktów do ósemki co jest bardzo prawdopodobne. Trzeba było wprowadzić Wojtkowiaka. Nie wygrali dziś to niech się sprężają na Ległą. Z Termaliką 3 pkt, potem coś przywieźć z Warszawy i mecz o życie z Ruchem.
Na plus dziś Flavio i Chraper, reszta w miarę poprawnie poza dwoma reprezentacyjnymi dżokerami i trenerem.
13 marca 2016, 20:07 / niedziela
Kurwa jak macie tego frajera mile wpuszczac na 15 minut to ja wejde za darmo i zagram to samo
13 marca 2016, 20:07 / niedziela
kurwa te zmiany to sabotaż nie tylko mila i peszko są winni cała drużyna także za granie na 1:0 kurwa siły oszczędzali ale na co teraz kurwa za autobusem powinni biec kopacze za 50tyś
13 marca 2016, 20:09 / niedziela
To się nazywa fart Górnika. Mimo wszystko dobry mecz w wykonaniu Lechii i nie można się załamywać i wieszać psów na piłkarzach. Miałem nadzieję, że Mila wchodzący z ławki przypomni o sobie świetnymi podaniami, ale zagrał straszną padakę. Nowak musiał to widzieć i Walduś powinien odpocząć od I zespołu.
Zostały 3 kolejki z trudnymi rywalami, z którymi trzeba wygrać. Będzie ciężko, ale patrząc na grę Biało-zielonych trzeba być dobrej myśli.
13 marca 2016, 20:10 / niedziela
Gra się do końca, a nie prowadzimy przeciwnik w osłabieniu to możemy stać lub aż pospacerować. To że wygrywamy strzelając po 5 bramek nie zmienia, że obrona gra niefrasobliwie. No ale to może ofiara nowego systemu.
13 marca 2016, 20:13 / niedziela
TECHLG - twoja alergia na Flavio bedzie niedługo wyglądała równie komicznie jak ta Boldiego do Buzały. Winny jest Flavio, bo po jego stracie był wolny, po tym grano akcje i zrobił się rożny, z którego padł gol..... Naprawde powinieneś na chłodno spojrzeć na to. Wiem dzis bedzie ciężko.

Niestety dziś cały zespół, spieprzył okazje do dalszego pobytu w pierwszej "8", kto wie czy nie stracilismy decydujących 2 pkt.
Dziś własnie zobaczyliśmy dlaczego pomimo potencjału ta druzyna jest tam gdzie jest.

Zostały 3 mecze, jaki oblicze Lechii zobaczymy?

ps. dalej mamy ostatnie miejsce (wespół ze Śląskiem) w tabeli meczów wyjazdowych.

TYLKO LECHIA!
13 marca 2016, 20:14 / niedziela
Walka o pierwsza 8, jestesmy pod kreska gdzie kazdy punkt sie liczy bo 3 mecze do konca a Nowak przy skromnym jedno bramkowym prowadzeniu wprowadza Peszko i Mile, brak slow, sabotaz.
13 marca 2016, 20:15 / niedziela
DUPKI DEBILE MINIMALIŚCI BEZMÓZGOWCY FRAJERZY IDIOCI.
PESZKO -WON 4-KOLUMNO
MILA - CZAS KOŃCZYĆ
GRAJĄC W PRZEWADZE -BRONIC SIĘ P.NOWAK CO ONI ZROBILI -PRZESRALI SOBIE SZANSE NA 8.
PO ZEJŚCIU KRASICIA WSZYSTKO SIĘ SYPNĘŁO
KUR.....................................A
13 marca 2016, 20:16 / niedziela
Wlic repre i tak nasze GWIAZDY beda graly ogony chociaz watpie . Nowak walnij sie w łeb
13 marca 2016, 20:17 / niedziela
Chciałem w południe zmienić wynik w lidze betonów. Pierwotnie obstawiłem 1-1, myślę, może wygrają, zmienię . Nie zmieniłem. Mam 5 pkt. Marne to pocieszenie... Lechia grać, ku.wa mać !
13 marca 2016, 20:18 / niedziela
To sie serio idzie załamać. Górnik drużyna bez mapy, tak przeraźliwie słaba a jeszcze nam wjebali takiego farfocla dosłownie z niczego. Straciliśmy pewne 2 punkty, doliczyć do tego frajersko zabrany 1 pkt przez komisje ligi i w taki oto sposób w tabeli zrobiło się tragicznie i znając życie tych pkt nam zabraknie. Nie chce mi sie wypowiadać na temat gry poszczególnych piłkarzy ale czasem sie zastanawiam jaką patelnie musi mieć Kuświk czy Falvio żeby trafić w ten jebany ponad 7 metrowy prostokąt. Dramat...
13 marca 2016, 20:20 / niedziela
jak sie pierdzieli takie sytuacje ...
13 marca 2016, 20:20 / niedziela
Dobra gra Kasprzika w bramce (trochę szczęśliwa), jeden celny strzał Górnika i niestety nie ma 3 punktów, a sądziłem, że sędzia Złotek ma szczęśliwą rękę do Lechii...
U siebie wszystko wygrać, ale jest jeszcze wyjazd do Warszawy...
13 marca 2016, 20:22 / niedziela
Piłkarzyki-frajerzyki
Grać w przewadze,kontrolować mecz i zamiast nawpierdalać kolejne bramy to się kurwa bawią,oszczędzają i czekają na końcowy gwizdek.

Drużyna BEZ CHARAKTERU!

FRAJERZY i tyle
13 marca 2016, 20:22 / niedziela
@Cygnus

O sytuacji napisałem tylko do kontrastu. Ślepcem jest ten kto nie przyzna, że Flavio robi dużo więcej na boisku pracując bez piłki(absorbując obrońców, ustawiając się) niż z piłką przy nodze bo o utrzymanie jej, podania, rozegrania ciężko się dopatrzeć. Tutaj nie ma żadnej alergii. Znam się na tyle, że potrafię powiedzieć kiedy wykonał dobra robotę a kiedy powinien zachować się lepiej i tak jak napisałem na początku robi bardzo dużo przestrzeni dla innych piłkarzy ale jak już dostanie piłkę to zbyt wiele się nie dzieje. Na dzień dzisiejszy brakuje mu jakości. Uważam, że mógłby dawać więcej drużynie. Tyle.... alergio :)
13 marca 2016, 20:24 / niedziela
Przegraliśmy wygrany mecz!!!
To po primo, a po secundo wprowadzenie Pana Mili to czysty sabotaż, Pan trener Nowak przegrał ten mecz, tak przegrał, (bo remis nic nam nie daje) na własne życzenie....Reprezentacja Polski mnie guzik obchodzi, tu się liczy walka i gra o utrzymanie w Extraklasie, a nie wpuszczanie dwóch mega słabeuszy, za dobrych zawodników!!!
Wstyd panie Nowak WSTYD i hańba!!!!!!!!!!!!!!!!!
Słabo to widzę z Termaliką....

PS
czy czas się gotować na powrót na TRAUGUTTA?!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023