Gdańsk: środa, 16 sierpnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Akcja Biało-Zielony Gdańsk. Murale Korynta i Puszkarza

strona 2/2

10 maja 2016, 10:43 / wtorek
Ilość kibiców biorących udział w tym projekcie jest żenująca, niestety w dzisiejszym świecie trzeba zachęty. Na stronie z projektem jest możliwość zaproponowania nagrody. Miesiąc temu zaproponowałem i .........cisza, klub milczy.
10 maja 2016, 17:47 / wtorek
kiko - nie dokońca sie zgodzę, ze to akcja typowo kibicowska, bo jest organizowana przez klub za pomoca specjalnej firmy.
Nie wiem w czym tkwi problem, chyba raczej w dotarciu do kibica, bo jakby stanąć na koronie przed meczem na pewno z 1-2 tys ludzi wrzuci 5 zl na akcje, podając nazwisko na mural. Taką propozycje wrzuciłem do fans4club, jednak bez odzewu, widocznie są nastawieni na internetowe działania. Poza tym na meczach jakoś nie spotkałem sie z informacjami na temat tej akcji, a tu chyba najlepiej można dotrzeć do docelowej grupy (czyli kibicow Lechii).

TYLKO LECHIA!
11 maja 2016, 00:24 / środa
kiko
"A może to jakaś szemrana akcja Tuska, kodziarzy, połączonych sił GW i TVN-u? Niech mnie z forumowych mądrali ktoś oświeci, bo nie ogarniam, o co tu k... chodzi ?!"
Zapomniałeś o Bolku, ale i tak zaistniałeś!!
"Mądrala" oświeci "normalnego" - Jesteś Kibicem, wpłacaj i nie pierdol o polityce, aby nie rozwalić tego tematu.
14 maja 2016, 10:45 / sobota
Został 1 dzień do końca Akcji! Może teraz nastąpi wielka mobilizacja! Panowie kupować ! Murale muszą być!
Z Biało-Zielonym Pozdrowieniem
16 maja 2016, 05:32 / poniedziałek
Projekt Biało-Zielony Gdańsk zakończył się ...

50 543 PLN - zebranych środków / 390 kibiców dołączyło ... reszta wolała jebnąć pseudo - browar albo wpierdolić gorącego psa i popcorn na stadionie.

Tyle w temacie ... komentarza chyba nie trzeba.
30 maja 2016, 00:58 / poniedziałek
Kiedy zaczną wysyłać fanty ? Ktoś coś wie?
30 maja 2016, 10:20 / poniedziałek
Chciałeś powiedzieć kiedy zaczną malować i gdzie?
30 maja 2016, 17:17 / poniedziałek
Mnie to interesuje bardziej, czy jeśli pozyskane środki wystarczą tylko na jeden mural ( a chyba tak właśnie się niestety stało ) to kogo wymalują : pyszałka czy skromnego, tego z wiochy zza Sopotu, czy gdańszczanina z krwi i kości ? Według mnie lepiej trzymać to na koncie i przedłużyc akcję. Podwoję stawkę, bo nie chciałbym, aby ta akcja zakończyła się poniżeniem jednego z dwóch laureatów, nawet jakby miał nim być ojciec śledziowatego Tomka.
31 maja 2016, 01:47 / wtorek
@Sitek

Nie, chodzi o wysłanie fantów typu kubek czy szalik, które można było wykupić jako jeden z pakietów tej akcji
31 maja 2016, 06:48 / wtorek
Stano - o ile mi wiadomo ze stron akcji fans4club to przy kupnie jakiegos fantu mozna było zagłosować na lokalizacje i postać na muralu. Zdecydowanym liderem był Dzidek a lokalizacja to ta na Warneńskiej (czyli na wprost wylotu z Jaskowej).
ps. Myślę ze, powinieneś sie powstrzymać z tymi epitetami w stronę Korynta.

Co do wysyłek fantów, to przy każdej z nagród był podany termin realizacji np. czerwiec 2016 itd. Raczej nie nalezy oczekiwać ze przyslą na poczatku miesiąca.

Też jestem ciekaw co zrobią z drugim muralem, zdecydowanie spieprzyli marketingowo drugą cześć akcji.

TYLKO LECHIA!
31 maja 2016, 12:34 / wtorek
Fant zapowiedziany na maj jeszcze nie dotarł, natomiast zapowiadany na czerwiec od 4 dni jest u mnie.
31 maja 2016, 15:35 / wtorek
Sorry @Cygnus, masz niewątpliwie rację. jednak zachował się on bardzo nie fair wobec Dzidka a przynajmniej wobec tych, którzy wybierali piłkarza 70-lecia Lechii. U mnie stracił sporo szacunku, jakkolwiek te epitety pod jego adresem mogłem sobie darować
A o to fragment wspomnianego wywiadu udzielonego chyba "Weszło"

"Korynt zagrał w Lechii 340 meczów. Dlatego, gdy wspominam wybór na piłkarza 70-lecia klubu, jedyny raz jest wyraźnie zdenerwowany. Głosami kapituły i kibiców zdecydowano bowiem, że ten tytuł nie przypadnie jednej osobie – poza Koryntem uhonorowano także Zdzisława Puszkarza.
– Dla mnie to skandal, jak w ogóle można nas porównać? To był mój trampkarz, wychowanek. Jakie ja miałem osiągnięcia w kadrze, a jakie on? "

To prawda, lecz rzecz w tym, że nie głosowaliśmy na najbardziej zasłużonego i szanowanego piłkarza kadry. A porównać rzeczywiście jest trudno. Gdyby pan Roman przypomniał sobie , jak często powoływano go do kadry, gdy Lechia grała w II lidze, może łatwiej przyszłoby mu dokonanie takiej oceny.
31 maja 2016, 17:37 / wtorek
Stano 1945 % poparcia.
Mnie te słowa tez wkurwily,bo paradoksalnie Dzidek nie miał wynikow w kadrze wlasnie przez milosc do Lechii.
31 maja 2016, 21:30 / wtorek
Puszkarz mimo, ze prezentował wielkie umiejetności i był naszym bożyszczem to nigdy nie odbiła mu sodowa.Niezwykle skromny człowiek.A Korynt hmm ok gral dla Lechii ale wychował syna na sledzia:-) jak dla mnie Dzidek poza wszelką konkurencją.Jako pilkarz i jako człowiek.Więc Stano masz tu wiele racji.
1 czerwca 2016, 01:33 / środa
Widzę, że nie tylko mnie to zakłuło przy tym wywiadzie. Czytałem ten fragment chyba z 5 razy, bo już myślałem że straciłem zdolność czytania ze zrozumieniem. Jednak faktycznie wyszło na to, że pan Korynt jest wręcz oburzony "podzieleniem" tytułu piłkarza 70-lecia między niego i pana Puszkarza. Moim zdaniem te słowa były bardzo nie na miejscu.
1 czerwca 2016, 10:16 / środa
Możecie wrzucić link do tego wywiadu, bo mi to jakoś uciekło. Nie czytałem i jestem zdziwiony tym co piszecie.

TYLKO LECHIA!
1 czerwca 2016, 10:36 / środa
Wywiad na weszlo.Artykuł bardzo ciekawy ale omawiamy powyżej na forum jego fragment mnie niemile zaskoczył.
odnośnik
1 czerwca 2016, 15:28 / środa
Macie rację, wypowiedź niefortunna, jednak trzeba pamietać ze ma juz swoje lata i czasem może palnąć coś niefortunnego (taka domena nastolatków i tych co nascie lat brakuje do setki).
Nie robiłbym jednak z tego tragedii, bo kto z nas ma taką perspektywe doświadczeń z Lechii jak Korynt? Puszkarz to dla niektórych gwiazda Lechii z dzieciecych lat, dla Korynta wychowanek, a dla pozostałych to postacie z muzeum Lechii.

TYLKO LECHIA!
5 lipca 2016, 15:52 / wtorek
Posiada ktoś informacje na temat odbioru zakupionych koszulek na prezentacji drużyny? Co i jak? Bo telefon w dziale marketingu jest chyba zamknięty głęboko w sejfie...
8 lipca 2016, 22:02 / piątek
Koszulka odebrana. Sama w sobie nie jest zła. Chociaż to nie jest tradycyjny pasiak jak sallera. Nie podoba mi się inna kwestia. W akcji do kupienia była "Personalizowana koszulka meczowa na sezon 2016/2017" I w takiej koszulce wyszedł Seba na prezentacje. Koszulka która zakupiłem nie posiada loga sponsora ETL ani loga miasta Gdańsk na jednym rękawie a na drugim loga ekstraklasy. Ta koszulka nie jest dla mnie koszulką meczową tylko repliką i zostałem wprowadzony w błąd.
22 października 2016, 09:31 / sobota
podbijam

Ci, którzy dołożyli "cegiełkę" do projektu, w przyszłym roku jadąc przez Morene poczują sie dumni. Reszta, bez komentarza ...

https://fans4club.com/project-gdansk
https://postimg.org/image/6hew18wrt/
12 listopada 2016, 01:26 / sobota
Tutaj dalsza akcja Lechii i Fans4club

odnośnik
30 czerwca 2017, 22:38 / piątek
co z tymi muralami?
31 lipca 2017, 21:49 / poniedziałek
Co z całym projektem? Kasa już dawno zebrana a nic się nie dzieje. Czy już oślepłem i nie widzę postępów? A może pieniądze poszły na coś innego?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.261