Gdańsk: piątek, 29 maja 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Termalika Nieciecza 20.03.2016 15.30

strona 2/2

20 marca 2016, 18:57 / niedziela
Nowak nam przegrał mecz. Wystawiając Milę (Steven Hawkins byłby bardziej aktywny), wpuszczając Peszko i Łukasika i nie dając szansy Haraslinowi śmiem twierdzić, że CELOWO nie chciał tego meczu wygrać! Dla mnie facet jest już skończony podobnie jak cały sezon. Mega wkurwa załapałem, bo wierzyłem, że gość ma jaja. Nawet gdybyśmy byli pewni awansu to nie ma prawa wstawiać słabych zawodników, a co dopiero gdy każdy punkt jest na wagę awansu. Dla mnie może już się pakować, ale on oczywiście dołączy do bandy pijawek, które w klubie zadomowiły się w najlepsze.
Cycu gdyby miał honor to by zrzekł się chociaż połowy pensji, bo to co odpierdala na boisku to jest sabotaż.
Mam złe przeczucie, że czeka nas powtórka z przeszłości...
20 marca 2016, 19:02 / niedziela
TradycjaWiara 100 % racji to co nas dziś spotkało to początek drogi krzyżowej
20 marca 2016, 19:13 / niedziela
Wam naprawde wystarczy jeden mecz żeby tak jechać po wszystkich?,a ja mysle ze taka Termalika to bardzo niewygodny i trudny przeciwnik,potrafiacy grac w pilke i zagrali dzis calkiem dobry mecz,Lechii przytrafił sie gorszy i nie wygrali ,Nowak wypracowal pewien schemat i wypadl bardzo wazny zawodnik(krasic) ,Mila tego nie pociagnal bo jest bez formy ale pisanie ze specjalnie przegrali mecz jest troche chore.
20 marca 2016, 19:16 / niedziela
Grając tercetem egzotycznym (Kiepski , Finlandia i Hamulcowy) meczu się nie wygra . Trzej przyjaciele z boiska powinni deczko odpocząć , bo ekstraklapa to dla nich za wysokie progi na ten moment .
20 marca 2016, 19:17 / niedziela
To Nowak nie potrafil prosto pilki kopnąć?Banda chuja gra na nosie a pozyteczni idioci krzyczą"wyjebac trenera".Kurwa kontrakty im renegocjować moze jeszcze bo za malo maja?Piłkarzyki od 60 minuty grały na utrzymanie "korzystnego wyniku".
ps.Smuczyński powinien liścia wyłapac na otrzeżwienie.
20 marca 2016, 19:18 / niedziela
A tych meczów słabszych to zaczyna niebezpiecznie przybywać (Kielce,Lubin,Zabrze, Nieciecza) . Jak na siedem wiosennych to chyba więcej niż 50%.
20 marca 2016, 19:23 / niedziela
Traudycja- zapewne chodziło Ci o Hawkinga. Tak masz rację, dziś zawiedli Miła, Kuswik (chodzący) i generalnie całą drużyna była jakaś za wolną. Do tego nie trafione zmiany i pierwsza 8 mówi BYE. Ciężko będzie grać o utrzymanie.
TYLKO LECHIA!
20 marca 2016, 19:25 / niedziela
Panom sie chyba nie chce walczyć o wyższe cele. Pewnie premie zbyt mało atrakcyjne. Przykra sprawa.
20 marca 2016, 19:33 / niedziela
jarred ma rację ale z drugiej strony Kuświk, który miał dzis 1000% szansę na gola czeka na faul w polu karnym.. no ludzie kurwa, najpierw strzelasz a potem ewentualnie myślisz czy był faul. Mila jest strasznie słaby. Juz lepiej ograć kogoś z CLJ. mam nadzieje, ze to jego ostatni sezon. lepiej zejść ze sceny w takim momencie niż bardziej się kompromitować.
20 marca 2016, 19:46 / niedziela
Pomijając walkę o ósemkę,warto wspomnieć,że od trzech meczów jesteśmy niepokonani.Zawsze to jakiś pozytyw.
20 marca 2016, 19:51 / niedziela
Da mnie największym minusem meczu był Kuświk. Jak on nie irytował, istny hamulcowy. Nawet słaby i krytykowany tu Mila aż tak słabego meczu nie zagrał. Miałem nadzieję że to Kuświk zejdzie pierwszy.
Co zrobił na treningu Marić że zagrał w tym meczu to nie wiem, ale widać że ma już wyjebane.
Nowak chyba zaczyna się gubić. Tylko on wie dlaczego nie wszedł Haraslin a zagrali Peszko czy Łukasik.

Myślę że trochę za późno (bo dopiero po straconej bramce) było: "Lechia grać, kur.a mać!".
20 marca 2016, 19:53 / niedziela
Tydzien temu wkurwil mnie gornik....chuj zdarza sie taki mecz.
Ale dzisiaj to juz zjebal Nowak. Wyjsciowa 11 z dupy po takim meczu jak w zabrzu to peszko i mila do rezerw. Mila potwierdzil dzisiaj brak dyspozycji i kondycji. Kuswik nic nie gra caly mecz a harslin (nawet do napadu pod koniec mozna go bylo dac) to ta kurwa jebana melepeta gra 90 minut na stojaco. Skandal. Wiec albo Nowak nie umie ocenic pilkarzy obiektywnie albo kuswik zapierdala na treningach az milo tylko w meczach gra na stojaco.
20 marca 2016, 20:14 / niedziela
no dobra, dziś Lechia zagrała najgorszy mecz w rundzie wiosennej i to martwi najbardziej. Była za wolna, niepewna, bez tej żądzy krwi. To nie mogło sie udac z takim nastawieniem. Nie wiem co zostało spieprzone (może nie dostali przelewów, moze coś innego), ale to martwi najbardziej. Wynik chujowy, ale gra zdecydowanie gorsza. Kilku graczy powinno wrócić na głęboką ławkę. Najsłabsi z najsłabszej Lechii dziś, to Kuświk (przyznaje to, z dużym rozczarowaniem), Cycu (wolniejszy od wolnej druzyny o 1-2 klasy), Łukasik (żadna nowość). Dziś było widać brak reżysera gry, dziwna ospałość i jakaś rezygnacja. Tylko z czego?

TYLKO LECHIA!
20 marca 2016, 20:18 / niedziela
Sapac do Nowaka o Mile, ktory jest tu tylko dlatego, ze chcialy go trybuny - to zart. Kontuzje ma Krasic, wiec kogo kurwa mial wpuscic? Mateusza Baka na srodek pomocy??
Klub sciagnal mile na zyczenie trybun, teraz mamy go na karku przez kilka najblizszych lat. Na dodatek, on sam twierdzi , ze wszystko jest super 😂 A taki Krasic kladzie go na kilka poziomow. Mila w dwa mecze zjebal 4 punkty.
Peszko wszedl, bo Haraslin ma problem z miesniem.
Wiec czego wy kurwa jeszcze chcecie.. zawodnik za ponad 100tys zl miesiecznie wydurnia sie na twitterze, a jak jeszcze stracil euro - to ma wyjebane. Chcial emerytury - to ma.
20 marca 2016, 20:31 / niedziela
Pamietajmy, że tabelę ostatecznie i tak ustala komisja licencji czy czegoś. A nie wiemy, co narozrabiali włodarze Lechii (może kopacze już coś wiedzą i dlatego dziś grali jak grali? - oby tak nie było). Swoją drogą podobno Ruch ma spore problemy, ale ewentualny awans przy zielonym stoliku zawsze trochę pośmiarduje.
20 marca 2016, 20:43 / niedziela
żadnych stolików. Pora na przełamanie na wyjeździe, upokorzenie ruchu w ostatniej i damy rade.
20 marca 2016, 20:58 / niedziela
forumowe ultrasy ;)

Kuświk strzela - wreszcie odpalił! Kuświk nie strzela - niech spier...!
wygrali 5:1 - ta runda jest zajebista jesteśmy w 8! zremisowali 1:1 - koniec sezonu spadamy!

kurwa ludzie ogarnijcie się, bo to już nawet śmieszne nie jest, jak wygramy w Wawie to będziecie piać z zachwytu, a jak jeszcze Jaga przegra to już mamy ósemkę! a dla mnie trzeci mecz w sezonie z Bielskiem będzie tak samo emocjonujący jak ten z gołębiem czy Ruchem, pozdrawiam luk i resztę "trzeźwych"
20 marca 2016, 22:22 / niedziela
Zakładając ten watek sądziłem, że będzie to najłatwiejszy mecz u siebie na wiosnę, a był... NAJGORSZY!!!
Nasi zagrali bez jaj!
Sił i pomysłu starczyło na 15 minut + akcja na 1-0, a później żenada!
Niedokładne podania, Mila bez formy, Kuświk zamiast strzelać w II połowie niewiadomo na kogo czekał/patrzył (zajebałby, 2-0 i sołtysy do domu).
A goście to łajzy i pizdy jakich mało, bo zamiast nacisnąć na Lechię po zdobytej bramce to grali na czas jakby remis ich zadowalał, a nic im dał!
I nie płaczę, że ósemki nie będzie, ale ta drużyna po tym co widziałem w Zabrzu i dziś nie ma ambicji!
W meczach z Podbeskidziem, Piastem i Jagiellonia los nam sprzyjał, tu po raz pierwszy czerwonej kartki dla rywala nie było i grali jak ofermy losu.

PS. Do Warszawy jadę :)
21 marca 2016, 00:31 / poniedziałek
Dziś to wyglądało jakby nie chcieli być w ósemce. Prowadząc 1-0 mieli tyle okazji na kontrę po przechwycie i zamiast w przód zagrywali do tylu. Zmian w meczu nie rozumie zupełnie. Wchodzi Łukasik i Peszko zawodnicy zupełnie bez formy a gracz który ucieka przeciwnikom Haraslin siedzi na ławce. Przecież wystarczy spojrzeć jak Lechia strzelała bramki z Podbeskidziem czy Jagą. Po przechwytach i szybkich wyjściach. U nich swietnie sprawdza sie ofensywny styl. Kto im kazał utrzymywać 1-0. Ten mecz był do wygrania przynajmniej 3-0 podobnie jak w Zabrzu. Jesli jeszcze wyjdzie kwestia licencji to już będzie granda. Praktycznie dziś pogrzebali szanse na ósemkę. Na cud w Warszawie nie liczę bo im sie po prostu nie chce grać do przodu. Wolą kręcić kołeczka.
21 marca 2016, 06:18 / poniedziałek
@L1945 z innych pozytywów: jeszcze nigdy w historii nie przegralismy z Nieciecza na poziomie rozgrywek eklasy :)

Szkoda kolejnego meczu, ehhh... :/
21 marca 2016, 06:24 / poniedziałek
Dla mnie przyczyn remisu (uznaję jako stratę 2 pkt) było kilka:
-graliśmy 11 na 11 (brak czerwonej dla przeciwnika)
-nie grał Krasić a ofensywny Chrapek zszedł na defensywnego a Mila zamiast niego na ofensywnego, przez to nie było dobrego pressingu z przodu i brak szybkich piłek po przejęciu (Mila zamulał)
-Przez brak Chrapka z przodu nie działały skrzydła, Mak niewidoczny w drugiej połowie
-ja bym wstawił Wojtkowiaka na defensywnego i Stolarskiego na prawe skrzydło a zostawił CHrapka na ofensywnym,
-Taktyka Lechii już jest znana więc następne mecze będą coraz trudniejsze (trener powinien coś zmieniać w trakcie meczu)
-LKS Nieciecza nie grała otwartej piłki więc tych przechwytów nie było tak dużo (przyjechali tu po remis i go dostali)
-klątwa Maricia , uważam że gdy on jest na boisku to nie możemy wygrać...
-słabe zmiany: o ile Łukasik miał mieć zadania defensywne to Peszko miał ożywić skrzydła ale wiemy w jakiej on jest formie...

Mam nadzieję, że Krasić zagra zamiast Mili w Warszawie a w bramce zagra Vanja. Jak Mak słabo wygląda to dałbym szansę Haraslinowi. Jest jeszcze nadzieja choć nikła na pierwszą ósemkę.
21 marca 2016, 06:33 / poniedziałek
LECHIA straci szanse na awans do grupy mistrzowskiej już w najbliższej kolejce, jeśli:

- przegra
ORAZ
- Jagiellonia wygra

Lechia może nie awansować do "ósemki" nawet w wypadku dwóch swoich zwycięstw. Stanie się tak jednak tylko w przypadku, gdy dwa zwycięstwa odniesie też Jagiellonia, a Ruch wygra z Wisłą.

żródło: 90min.pl
21 marca 2016, 09:01 / poniedziałek
@el-polako, ty chyba innego Milę w innym meczu oglądałeś. Wczoraj schodził z boiska gdy było 1-0, więc nie przypisuj mu winy za stracone punkty w tym meczu. Za niego wszedł 'ulubieniec publiczności' Łukasik a później jeszcze Stolarski, więc może oni bardziej zawinili, co?
21 marca 2016, 09:38 / poniedziałek
Trochę ochłonąłem, zagotowałem się zmianami Nowaka ale:
Haraslin - kontuzja
Krasić-kontuzja
Chrapek - kontuzja-poprosił o zmianę
Na dobrą sprawę nie było kogo wprowadzić za Maka i za Milę bo nie grali nic.
21 marca 2016, 12:10 / poniedziałek
@koozzaa
Haraslin nabawił się kontuzji na rozgrzewce, bo był awizowany do 18 meczowej. Jeżeli tak to trudno się mówi, a jak był wcześniej to mega błąd Nowaka. powinien dać do 18stki kogoś zdrowego. Krasica nie było w kadrze (w piątek było info że raczej nie zagra). Z ofensywnych jest jeszcze Kobylański (nie grał jeszcze więc nie mam o nim zdania), Wiśnia oraz Dźwigała (tu raczej defensywny). Jak bardziej doświadczeni są bez formy to dawać młodych do składu. Zresztą ktoś wie czemu Vanja nie był w 11stce? W wywiadzie chyba z piątku Nowak mówił, że nie zrobi zmiany na bramce...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.216