Gdańsk: piątek, 29 maja 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 09.04.2016 sobota godz. 18:00

strona 2/3

5 kwietnia 2016, 21:24 / wtorek
Tak się zastanawiam... za to, co żeście wyprawiali wtedy na Hanysowie panowie Szlachta... to dziś byłoby ile... 10-15 lat zakazu wyjazdowego i milion kary? ;-)
6 kwietnia 2016, 00:38 / środa
Jak już się wzięło na wspomnienia... :-)1984 wyjazd do Sosnowca i oczywiście kąpiele i skoki na"bombe" z 10m wieży do wspomnianego basenu.
Pamięć ulotna,ale pamiętam , nigdy wtedy cała kompania nie trzymała się razem.Małe grupy hasaly w barwach po obcym mieście jak u siebie.
A tak bojowej reakcji "turystów"na zbliżające się okrzyki z oddali... legia...legia... nie zapomnę(w tym samym dniu grał ruch z legia)Oczywiście to był żart naszych "spacerowiczow"
Tak czy siak to już nie wróci niestety.Tak tylko.
Ale by już nie rozmydlac wątku ... Wkłady postarajcie się...
6 kwietnia 2016, 07:10 / środa
I dobrze że nie ma budziła, cały czas przypomina mi się jak cieszył ryj po bodajże zagłębiu.. A i bramkarzem zajebistym to nie będzie! Bączek chociaż będzie gwarantem dobrej atmosfery w drużynie!
6 kwietnia 2016, 13:37 / środa
7 kwietnia 2016, 10:32 / czwartek
Marciniak ma sedziować nasz mecz, kuzwa a miało być tak pięknie ..
7 kwietnia 2016, 10:44 / czwartek
Po wpisie P. to bylo wiecej niz pewne...
7 kwietnia 2016, 10:51 / czwartek
Złośliwe bestie w tym pzpnie
7 kwietnia 2016, 10:51 / czwartek
A zapowiadał się mecz- z racji takiej a nie innej sytuacji na trybunach- bez bluzg. Obsada sędziowska zmieni ten stan rzeczy ;)
7 kwietnia 2016, 12:00 / czwartek
Pamiętny rajd Melexem po chorzowskim Lunaparku zakończony dachowaniem A.D. 1987 :)
8 kwietnia 2016, 10:29 / piątek
No nie, kuzwa.... tylko nie Marciniak....
Nie w takim meczu! Tu potrzebny jest sedzia sprawiedliwy!
Nic dobrego z tego nie moze wyniknac, obawiam sie niestety...
Bedzie pan Slawek mial mnostwo kontrowersji do ogarniecia w Lidze+Extra ...
Obym sie mylil...
8 kwietnia 2016, 12:19 / piątek
Można obstawiać, że jak Mila będzie grał to na pewno dostanie żółtą kartkę :)

pz,
Okon
8 kwietnia 2016, 12:37 / piątek
... mozna obstawiac na 100% przynajmniej jednego kontrowersyjnego karnego dla Ruchu i/albo jedna czerwona kartke dla zawodnika Lechii, rowniez kontrowersyjna...
...tak na granicy dopuszczalnosci... zeby sie P. Slawek nie czepial...
8 kwietnia 2016, 13:41 / piątek
Sławek Wojciechowski ?
8 kwietnia 2016, 14:18 / piątek
...Stepniewski ( Liga+Extra-Kontrowersje)
... kazdego babola Marciniaka-The best-ciaka interpretuje jako: " mozna bylo gwizdnac... mozna bylo nie gwizdnac"
8 kwietnia 2016, 16:12 / piątek
Czytać się nieda waszych wypocin. Już kurwa przed meczem wszyscy wiedzą, że sędzia będzie przeciwko nam. Czerwona kartka 100 % Karny 1000% !! Wszystko dookoła przeciwko nam Ruchowi będzie sędziował kto inny ! Jedyny polski sędzia, który sędziuje lige mistrzów sprzedał się i będzie sędziowął przeciwko nam ! Nie lubi Paixao i portugalczyków więc na pewno dostaniemy czerwoną kartke ! PARANOJA
8 kwietnia 2016, 16:23 / piątek
A to trzeba się sprzedać by sędziować przeciwko komuś?
8 kwietnia 2016, 16:27 / piątek
Przestańcie jakieś śmieszne spiski wyszukiwać nasze wkłady mają wyjść i ich rozpierdolić bo taki jest ich zasrany obowiązek. Żaden sędzia im w tym nie przeszkodzi. Cały sezon wszyscy przeciwko nam piłkarze niewinni oni grają świetnie tylko ci sędziowie.. :(
8 kwietnia 2016, 16:45 / piątek
Mylisz się, nie cały sezon ale kilka meczy. I nie sędziowie tylko 3 wybitnie nieobiektywnych "arbitrów"
8 kwietnia 2016, 16:48 / piątek
Marciniak, Stefański i Frankowski?
8 kwietnia 2016, 18:37 / piątek
@up Nie

Właśnie opublikowano informacje, która mówi nam że niezależnie od wymiaru "golowego" wygrana Lechii da nam siódme miejsce
8 kwietnia 2016, 18:45 / piątek
8 kwietnia 2016, 19:19 / piątek
W skrocie - wstrzymali nam odebranie 1 pktu i obecnie mamy 36. Co nie zminia faktu, ze jutro trzeba wygrac!
8 kwietnia 2016, 19:21 / piątek
No i zajebiście :D
To oznacza, że w przypadku wygranej z Ruchem mamy 39 pkt a więc po podziale będzie 20 :D Jeszcze się okaże, że to może być bardzo ważny punkcik ;>
8 kwietnia 2016, 20:05 / piątek
To bardzo ważny punkt bo tak jak ktoś wyżej wspomniał po wygranej z Ruchem będziemy mieli 39 pkt co zaokrągli się do 20. Ahh widze, że w ogóle nikt z nas nie zakłada innego scenraiusza ;) I bardzo dobrze.
Oby tylko wszyscy sędziowie nie byli przeciwko nam :DDD
Tak poważnie to na prawdę skończcie tym sędziami bo czytając posty niektórych to tak jakbyśmy byli krzywdzeni wiecznie, wcale tak nie jest.. 2 czy 3 sezony temu notorycznie dostawaliśmy w prezencie karne, a bodaj w 6-7 meczach nasz przeciwnik grał w 10.
8 kwietnia 2016, 20:10 / piątek
Panowie pomóżcie na szybko bo się pogubiłem, wróciłem z emigracji i chciałem zabrać chrześniaka na mecz, trzeba mieć jeszcze karte kibica ? Bo moja już dawno straciła ważność a Młody idzie na Lechie pierwszy raz. Z góry dzięki
8 kwietnia 2016, 20:53 / piątek
Karty już niepotrzebne
8 kwietnia 2016, 21:07 / piątek
W mediach aż huczy po zwróceniu nam tego punktu. Rzeczywiście ciężko się nie zgodzić. Moment w którym nam zwrócono ten punkt jest delikatnie mówiąc skandaliczny. Dlatego jutro nic innego jak wygrana żeby się na nikogo nie oglądać
8 kwietnia 2016, 21:12 / piątek
Moment wizerunkowo fatalny, oddany punkt daje mam bonusowy punkt po podziale na grupy w przypadku naszej jutrzejszej wygranej i awansu do strefy mistrzowskiej
8 kwietnia 2016, 21:30 / piątek
Nie zapominajmy o tym, że Lechia sobie ten punkt wywalczyła na boisku. Osobiście uważam, że zabieranie punktów za sprawy nie związane bezpośrednio z boiskiem nie powinno mieć miejsca (no chyba, że za korupcję). Lechia jutro rozklepie Ruch i wszelkie spekulacje pójdą w pizdu.
8 kwietnia 2016, 22:38 / piątek
Ten punkt kompletnie jest nam niepotrzebny, jest jeden hipotetyczny przypadek kiedy dałby nam awans do "8" (przegrywamy a "reszta" remisuje). Reszta czyli Wisła, PBB, Jaga, Korona. Jakie są na to szanse? moze 1-2%, takze g.... z tego mamy ale hejterzy Lechii i tak beda wiedziec swoje.

Jutro tylko zwycięstwo!
8 kwietnia 2016, 22:48 / piątek
Takie są konsekwencje karania przed wyczerpaniem procedury odwoławczej. Zabrali by ten punkt w przyszłym sezonie i nie byłoby smrodu.
8 kwietnia 2016, 23:13 / piątek
Dokładnie tak jak napisał Krzycho.. Punkty powinny być odbierane w następnym sezonie i tylko za sprawy korupcyjne. Proste rozwiązanie i nie było by dywagacji. Nasza liga odzwierciedla sytuację prawną naszego kraju: proste rozwiązania są niebezpieczne - istnieje ryzyko, że wszyscy będą je rozumieli.

@Marvin14 Bilety można łatwo kupić na oficjalnej stronie.
8 kwietnia 2016, 23:38 / piątek
Cygnus : otóż daje. Tak jak napisałeś większe szanse na awans do 8 choć to rzeczywiście mała różnica, ale głównie to, że po podziale(w naszym przypadku) będziemy mieć 1 pkt więcej co przy spłaszczonej tabeli może mieć zasadnicze znaczenie.
9 kwietnia 2016, 00:00 / sobota
Co Wy się spuszczacie nad tym 1 punktem ? Jutro mamy wygrać i basta ! Cyganus opisał już stan rzeczy. Ten 1 punkt daje nam jedynie 20 punktów po podziale, bo w fantasmagorie nie wierzę.
Pierdole cię, pierdolę cię chorzowski psie !
9 kwietnia 2016, 05:03 / sobota
Witam Wać Panów!!!
A ja napiszę tak, dziś mam urodziny i to już stety , niestety 5 z przodu ... więc życzę sobie 200% wygranej, i żeby nie było, będę Was obserwował z "zielonej"!!!!!
A my SWOJE...
Ave LECHIO
9 kwietnia 2016, 07:09 / sobota
Szwagier, ja jak zwykle poważnie podchodzę do spraw dopingowo-wokalnych - o jedno "pierdolę cię" za mało :)))

Ale jutro poćwiczymy live :)
9 kwietnia 2016, 08:21 / sobota
Nie poćwiczymy. Skup się AKURAT dziś na dopingu dla Lechii
9 kwietnia 2016, 09:59 / sobota
Tylko zwycięstwo dzisiaj i zapomnieć o pogubionych głupio punktach. Żadnego grania na utrzymanie wyniku.

@Żółw - najlepszego.

"Kropka za uchem... "
9 kwietnia 2016, 10:56 / sobota
Żółw wielkie gratulacje i przede wszystkim zdrowia! A Ruch trzeba pokonać i nie oglądać się na PZPN czy inne drużyny...
9 kwietnia 2016, 15:29 / sobota
Z tego co mi sie wydaje to zgoda z hanysami była zerwana troszkę wcześniej!Spotkalismy hanysow na peronie we Wrocku.Oni wracali z Poznania lub Szczecina,MY chyba z Legnicy,Walbrzycha lub gornego slaska!!Tam już doszło do spiec miedzy nami!Wiadomo było ze spotkamy sie w barażach.
9 kwietnia 2016, 15:58 / sobota
Ruch wracał wtedy z Lubina ,na dworcu we Wrocku nam się poje..ło że to Lech.
Wpadliśmy do pociągu, trafiłem jednego kolesia na samym wjeżdzie pasem i wtedy ktoś zacząl krzyczeć że to my Ruch,wiec wszysto sie załagodziło.
Nie było wtedy zerwanej zgody.
Pamiętam potem było dużo z tego śmiechu ,że swojaków atakujemy.
9 kwietnia 2016, 16:02 / sobota
"Albo rybka albo pipka" - jak powiedział Hamlet.
My wierzymy tylko w BKS!
3:1
9 kwietnia 2016, 16:06 / sobota
A cha .
Będzie 3-0 aejaejao.
9 kwietnia 2016, 16:28 / sobota
I pojawił się niejaki Marko... a zalatuje jakże dobrze znanym swędem.

PS: Mnie ze starych meczów na Hanysewie na zawsze utkwiło: "Groj pierunie... jutro mosz szychta, bydziesz karum wyngiel na podszybie woził!"
9 kwietnia 2016, 19:04 / sobota
Koledzy Lechisci obecni na Stadionie Cała pizda z gardeł.
Ponad 19k ludzi.
9 kwietnia 2016, 20:43 / sobota
Krasić najlepszy. Mocno elektryczny Janicki, Peszko bezużyteczny, jak powinien grać skrzydłowy to Kovacević pokazał zagraniem do Flavio.Brawa za zwycięstwo i 7 lokatę.
9 kwietnia 2016, 21:26 / sobota
Mecz, chociaż wygrany, to chyba najsłabszy pod wodzą P. Nowaka. Zupełnie niepotrzebnie graliśmy minimalizm. Gdy na mecz przychodzi 20 tysięcy ludzi to trzeba im pokazać dobrą grę i festiwal goli, a nie bronić 2:0. Tymczasem my atakujemy dwoma - trzema zawodnikami, gramy w dziada na własnej połowie, przewlekamy wybicia autów, rogów i od bramki.
Momentami szlag mnie trafiał. Skąd się to bierze, ten "respekt" przed zupełnie nieporadnym przeciwnikiem - nie rozumiem. Mecz się powinien skończyć 6:0, a skończył dwa + nałapane żółte kartki.
Gdyby nie Chrapek i Krasić, a momentami Flavio, no i Kovacevic (pamiętam jego rajd do przodu, gdzie nie pobiegł za nim po prostu nikt) to w ataku Lechia by nie istniała.
9 kwietnia 2016, 21:54 / sobota
Plan wykonany, brawo. Ruch był bardzo słaby i w zasadzie nam nie zagrażał. Krasic to piłkarz o klasę lepszy o całej reszty co potwierdził kolejny raz. Na plus jeszcze Chrapek, jak wszedł Kovacevic to też kilka przechwytów miał i jeden rajd lewym skrzydłem. Mocno niepewni Wania i Janicki ale na szczęście bez powaznych konsekwencji.
9 kwietnia 2016, 22:02 / sobota
To co wyprawial dzisiaj Vanja to kryminał
9 kwietnia 2016, 22:21 / sobota
Ostatnie 15 minut na Zielonej to jest to, czego się od Was bracia i siostry "świeże" oczekuje. Nie oglądamy meczu tylko dopingujemy. Kto się nie bawi- cytując klasyka- ten "pedał". Miejmy nadzieję, że kolejne mecze dopiszą z podobną frekwencją.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.370