Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk sobota 16.04.2016r.

strona 1/2

10 kwietnia 2016, 09:38 / niedziela
Walnę od razu wątek, aby mnie nikt nie wyprzedził. Z Legią i Ruchem miałem szczęśliwą rękę.
Nawiązując do meczu : kto na bramce ? Vania wybronił dwie setki ale wypuścił też kilkakrotnie piłkę z rąk, raz nieporozumienie z obrońcą, zdecydowanie za bardzo elektryczny. Reszta bez zmian - jak z Ruchem.
10 kwietnia 2016, 09:43 / niedziela
Szansa na pierwszą 3 realna ale trzeba zacząć wygrywać na wyjazdach.
12 pktów starczy.
10 kwietnia 2016, 09:50 / niedziela
Starczy to jest uwiąd.
10 kwietnia 2016, 10:03 / niedziela
Nigdy do tej pory nie widziałem takich akcji jak wczoraj robił nasz pseudo bramkarz. Są dwie możliwości albo był nietrzeźwy albo po prostu nie jest bramkarzem. Przecież gość wypuszczał z rąk najprostsze piłki i praktycznie każde wybicie piłki kończyło się na autach bądź w nogach piłkarzy Ruchu. Żadnych wybronionych setek ja nie widziałem. Ruch miał dwie sytuacje w jednej Lipski minął strzałem Vanie ale minimalnie chybił, a druga to Moneta z ostrego konta trafił w niego..
10 kwietnia 2016, 11:40 / niedziela
Nie ma co się rozpisywać o tym kto będzie bramkarzem. Nowak po ostatnim meczu powiedział, że "... na dzień dzisiejszy to V. Milinković-Savić...". A kto wyjdzie na mecz z Zagłębiem dowiemy się za tydzień. Może się zdarzyć że nawet Mateusz.
Jeszcze za wcześnie na debatowanie o składzie. I nie ważne w jakim wyjdą, to muszą go wygrać, choć nie będzie łatwo.
10 kwietnia 2016, 14:04 / niedziela
Według mnie to Vanja powinien dalej stać na bramce. Z legią zagrał przwyzwoicie, wczoraj miał kilka błędów + słabe wybicia piłki, ale gola w ostatcznym rozrachunku nie puścił, więc nie ma tutaj co zmieniać.
10 kwietnia 2016, 22:17 / niedziela
Czy jedziemy zobaczyć naszą wygraną? ☺
11 kwietnia 2016, 07:29 / poniedziałek
Stawiam dolary przeciwko orzechom że dostaniemy zakaz do końca sezonu
11 kwietnia 2016, 10:22 / poniedziałek
jakoś Ruchowi zakazy nie przeszkadzają. Czekam na info o wyjeździe.
12 kwietnia 2016, 12:53 / wtorek
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" organizuje zapisy na wyjazdowy mecz Lechii z Zagłębiem Lubin, który odbędzie się w najbliższą sobotę, tj. 16 kwietnia o godzinie 18:00.

Zapisy ruszają od dzisiaj tj. wtorku 12.04. w sklepie Stowarzyszenia na ul. Podwale Staromiejskie 94/95 (na przeciwko Hali Targowej).

Koszt wyjazdu wynosi 90 zł i obejmuje przejazd wraz z biletem na mecz, same bilety w cenie 20 zł. Zapisy prowadzimy do piątku w godzinach 15-18. Prosimy o nie przychodzenie poza tymi godzinami, gdyż nie będzie osoby prowadzącej zapisy.

Zamówienia od fanklubów należy przesłać do środy (13.03) do 20:00.

Odpowiedzi na wszelkie pytania będą udzielane TYLKO I WYŁĄCZNIE podczas zapisów.
12 kwietnia 2016, 20:55 / wtorek
Za mecz w Warszawie z Legią otrzymaliśmy dzisiaj zakaz wyjazdowy na mecz w Lubinie.
Osoby, które się dzisiaj zapisały zapraszamy po zwrot pieniędzy dzisiaj do 18:00 oraz jutro w godzinach 15-18.
Już teraz zapraszamy na następny wyjazd do Gliwic z Piastem. Szczegóły pojawią się na naszej stronie.

źródło: odnośnik
12 kwietnia 2016, 20:55 / wtorek
wyglada, na to że nic z tego ... odnośnik

pzpn ... pzpn ... jeb@ć jeb@ć pzpn!!!
12 kwietnia 2016, 21:41 / wtorek
Rzeźnik Tosik nie połamie naszym nóg bo został zawieszony na 2 mecze.
12 kwietnia 2016, 22:13 / wtorek
@bliźniak ... synchronizacja na maksa. pozdrowienia!

Za frajersko przegrany mecz rundy zasadniczej z pomarańczową arką należy nam się rewanż. Tylko zwycięstwo z zagłąbiem!

Wyjazdu nie będzie, więc zostaje doping i kolejny rewanż za spierdolone otwarcie sezonu z pogonią. Mam nadzieję, że kopacze zepną poślady, bo mają nam coś kurwa do udowodnienia.
14 kwietnia 2016, 14:31 / czwartek
Sedzia Musial. Czy ktos powie kopaczom,ze gosc lubi twarda walke,a nie padolino za byle dotkniecie? Za kazdym razem szlak mnie trafia,ze tego nie wiedza.Tylko twarda walka !
14 kwietnia 2016, 17:22 / czwartek
Tylko twarda walka, a nie babskie karne jakie miała kupowArka - tak mi się rymnelo :).
Pozdro
14 kwietnia 2016, 22:00 / czwartek
Czarny :) szLaG Cię trafia zapewne ;) Pozdro dla szacownego rocznika
14 kwietnia 2016, 22:18 / czwartek
Oczywiście,ze szlag.
Przepraszam i obiecuje poprawe :-)
15 kwietnia 2016, 20:09 / piątek
No dobra, zapewnilismy sobie utrzymanie i teraz można pograć o coś wiecej.
Pierwsze dwa mecze powinny nam dać odpowiedź czy są na to szanse, czy może grajki znowu tylko opowiadają co im sie marzy.
Konsekwentnie z tyłu, bez baboli przy stałych fragmentach gry i można wywieźć z kretowiska 3 pkt. Zagłębie niby jest w gazie ale nie ma takiego potencjału i jest do przejscia, grunt to nie dać sobie strzelić bramkę, bo wtedy bedzie scenariusz z ostatniej wizyty.
Jutro tylko zwycięstwo!

TYLKO LECHIA!
15 kwietnia 2016, 20:14 / piątek
Bramkę to my stracimy prawie na pewno. To, że nie straciliśmy jej z Ruchem to był dziwny wypadek przy pracy. Grunt, żeby strzelić więcej niż jedną (patrz: mecze z Górnikiem, Termalicą, Legią). Wygrana 1:2 po nieładnym meczu i atakujemy podium.
15 kwietnia 2016, 20:24 / piątek
Chodziło mi konkretnie, zeby nie stracić jako pierwsi, bo wtedy wiadomo co zrobią krety, ....autobus w bramce, dzida na kontrę, a nasi stoperzy to nie są demony szybkości, z Ruchem mielismy dwie groźne sytuacja przeciwnika i obie po objechaniu naszego stopera.

TYLKO LECHIA!
16 kwietnia 2016, 16:01 / sobota
Mecz już dziś, a tu cisza.
16 kwietnia 2016, 16:48 / sobota
Skład:
Lechia Gdańsk: 32. Vanja Milinković-Savić - 2. Rafał Janicki, 3. Jakub Wawrzyniak, 4. Aleksandar Kovacević, 6. Sebastian Mila (k), Milos Krasić, 20. Michał Chrapek, 21. Sławomir Peszko, 22. Mario Maloca, 28. Flavio Paixao, 30. Grzegorz Kuświk
Martwić może tylko obecność Peszki
16 kwietnia 2016, 18:04 / sobota
Jazdaaa!
16 kwietnia 2016, 18:32 / sobota
jest
16 kwietnia 2016, 18:32 / sobota
jest!
16 kwietnia 2016, 18:36 / sobota
Jazda,jazda z krecikami !!!
Lechijko jesteśmy z Wami!
16 kwietnia 2016, 18:46 / sobota
Vanja musi popracować nad wykopami :)
16 kwietnia 2016, 18:51 / sobota
Do przerwy bardzo dobre zawody! zagłębie to na prawdę solidna ekipa u siebie a muszą się bronić i grać z kontry. Piękna asysta Flavio. Oby tak dalej!
16 kwietnia 2016, 19:28 / sobota
1-2 i wracamy do gry
16 kwietnia 2016, 19:31 / sobota
Po przerwie przez ponad 20 minut nie graliśmy w piłkę. Zszedł Sebek i od razu zaczęliśmy!!
16 kwietnia 2016, 19:59 / sobota
Olbrzymi sukces, brawo za niebronienie remisu, jak nie Lechia... 20 tys. na następnym meczu u nas pewne.
16 kwietnia 2016, 20:00 / sobota
To są MEGA ważne 3pkt w kontekście walki o puchary. Teraz ograć Paprykarzy i już będziemy w komfortowej sytuacji. Widać, że piłkarze są na fali wznoszącej - tak trzymać!!!! Środek pola zdominowany - trochę słabiej na skrzydłach. Vanja musi poprawić grę na przedpolu.
16 kwietnia 2016, 20:07 / sobota
Muszę uderzyć się w pierś. Peszko zagrał bardzo dobry mecz i dziwię się że Todorovski nie dostał żółtej mimo że chyba 6 razy faulował
16 kwietnia 2016, 20:08 / sobota
Za dużo paniki w końcówce po co to wybijanie na oślep.
Gramy ole ole ole i tyle a nie laga do przodu i strata.
Flavio -najlepszy .
Krasić , Chrapek .Maloca Wawrzyn super.
Janicki Lepiej ale ta kartka wynikała ze złego ustawienia.
2-bramki kolejki powinny być.
16 kwietnia 2016, 20:10 / sobota
3 z 21 punktow juz na naszym koncie! Jazdaaa! :)
16 kwietnia 2016, 20:21 / sobota
Brawo! Bardzo trudny mecz i wytrzymali! Zagłębie postawiło na prawdę bardzo wysoko poprzeczkę więc tak wywalczone zwycięstwo cieszy podwójnie! Brakowało takiej wygranej od dawna!
16 kwietnia 2016, 20:54 / sobota
Poza pierwszymi 20 minutami 2 połowy bardzo dobry mecz. Zagłębie nie miałe za dużo do powiedzenia. Najlepsi Wawrzyn Maloca i Flavio.
16 kwietnia 2016, 21:52 / sobota
Ładna postawa Gdańszczan, dominacja w posiadaniu piłki, świetny występ Kuświka i Flavio, który de facto strzelił półtorej bramki. Mieliśmy też trochę szczęścia. Dobry skład, nawet bez Maka idzie grać. Przewrotka hitem kolejki.
16 kwietnia 2016, 21:56 / sobota
We wtorek trzeba postawić kropkę nad I i.... włączyć sie na powaznie w walce o podium ekstraklasy.

Kiedy pisałem, ze Kuświk odpali spotkałem sie z dezaprobatą i drwinami, tymczasem po cichu puknęła 10 bramka w sezonie, wiem ze to nie jest jeszcze TO, ale chyba nie bedzie płaczu ze to kolejny figurant.
Niektórych też irytował Flavio, a dziś bramka i asysta, czyli w zasadzie ojciec zwycięstwa, po raz kolejny a to dopiero jego 10 mecz w barwach Lechii.

Teraz 3 pkt z wiecznie remisującą Pogonią. Trzeba uważac na ich super strzelca nie jakiego Rafałka z Chełmu, co ma akcje śledziowej spółki.

TYLKO LECHIA!
16 kwietnia 2016, 22:17 / sobota
Dla mnie cichym bohaterem meczu jest Kovacević.Starzynski nie istniał co przełozyło sie na gre Zagłebia.
16 kwietnia 2016, 22:34 / sobota
Dla mnie Flavio i Krasic klasa. Reszta bardzo dobrze. Mega ciesza trzy punkty ☺ I popieram zdanie krecikow spiewajacych sędzia chuj, dla mnie Kreciki powinny kończyć w 10 i chyba dlatego tak śpiewali bo czerwonej nie dostali 😂
16 kwietnia 2016, 23:47 / sobota
Wszyscy ci, co mieli czelność drwić i wyrażać dezaprobatę, powinni teraz za karę odczuwać ogromny wstyd, bez wątpienia co najmniej nieco mącący radość ze zwycięstwa.
17 kwietnia 2016, 00:43 / niedziela
Dwa punkty odrobione, zostało trzy do odrobienia. Jeśli uda się pokonać Pogoń to awansujemy(w najgorszym wypadku) na piąte miejsce
17 kwietnia 2016, 04:17 / niedziela
Według statystyk Kovacević 24 przechwyty. Pytania o zapotrzebowanie na Borysiuka? Zdecydowanie BRAK.
17 kwietnia 2016, 04:48 / niedziela
Buziak, mam nadzieję że wygrany zakład po dzisiejszym meczu smakował podwójnie :D Lechia wygrana na którą zaslugiwala po poprzednim meczu u krecikow. flavio bramka sezonu, choć być może trochę szczęśliw,a bo nie czysta ta przewrotka, ale ważne 3 pkt i 5 miejsce i ciśniemy dalej!
17 kwietnia 2016, 07:53 / niedziela
LechiaLublewo - zakładaj kolejny wątek! ;)
17 kwietnia 2016, 08:32 / niedziela
To samo właśnie chciałem napisać LechoaLublewo czekamy na Twój wątek!!!!!
17 kwietnia 2016, 09:42 / niedziela
Brawa, Wielkie brawa dla całej drużyny.Bardzo trudny teren dla kazdej druzyny.Teraz czas na Pogoń i walczymy realnie o 3 miejsce.
17 kwietnia 2016, 14:52 / niedziela
Brawo LECHIO!!!
Brawo dla wszystkich, teraz ci co chcą, wierzą i mają zamiar wciąż wspierać NASZĄ drużynę, wszyscy MY się widzimy we wtorek na meczu z "paprykarnią"!!!
....czekam na wiatr co rozgoni szczecińskie kóxxy z Pogoni...

PS. mała prośba do Vanji, poćwicz kopanie piłki w stronę połowy przeciwnika, reszta GiT ;-)
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024