Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdansk - Pogon Szczecin 19.04 wtorek 20:30

strona 1/2

17 kwietnia 2016, 21:06 / niedziela
Jest watek meczowy. Oby znowu szczesliwy !
17 kwietnia 2016, 21:10 / niedziela
oby zagrali lepiej niż dzisiaj rezerwy z rezerwami.
18 kwietnia 2016, 05:44 / poniedziałek
Witam!!!
Ten mecz musimy wygrać, WYGRAMY, WYGRAMY, WYGRAMY...
A My swoje!!!
18 kwietnia 2016, 09:02 / poniedziałek
Obstawiam 2:1.Mam nadzieję że 20 tys.pęknie.Wszyscy na mecz!!!
18 kwietnia 2016, 09:41 / poniedziałek
20 tys. we wtorek o 20.30?
18 kwietnia 2016, 10:08 / poniedziałek
Nie ma szans na więcej niż 12000, tak obstawiam, ale jakie to ma znaczenie? Będą najwierniejsi, przeszłość pokazała, że im mniej ludzi tym doping bardziej szczery i zorganizowany... Wszystko w naszych i piłkarzy rękach oraz nogach :-)
18 kwietnia 2016, 17:02 / poniedziałek
Na wysoką frekwencje bym nie liczył, moze bedzie pow 10 tys.
Kluczem do zwyciestwa, bedzie dominacja w środku pola. Wiadomo ze Pogoń ma tam dość silną formację i tam moze być decydujący front wydarzeń.

Co do obrony to liczę na to ze jutro obedzie sie bez babola, bo paprykarze grają totalnie defensywny futbol i cięzko bedzie odrabiać głupie wpadki.

Jutro tylko zwycięstwo, rozmiar nieważny.

TYLKO LECHIA!
18 kwietnia 2016, 17:09 / poniedziałek
Skład jak ostatnio -zamiast Kazka Stolarski lub Wojtkowiak.
Wygrana 2-0 lub 3-1
18 kwietnia 2016, 19:29 / poniedziałek
18 kwietnia 2016, 20:39 / poniedziałek
Niecałe 7 tysięcy na te moment przy Zielonej napchanej do ok. 40%. Będzie klimat jak to bywa na meczu bez wynikowców i nie będzie pomyłek keidy pięść a kiedy barwy przy wkręcaniu prostej;)

📢 paprykarze ch.. Wam w twarze 🎶
18 kwietnia 2016, 21:25 / poniedziałek
Czekam na wiatr co rozgoni! :) ciekawe jak bez Janickiego się sprawi!
18 kwietnia 2016, 22:25 / poniedziałek
Za ekstraklasa.tv: Geri może zagrać, jeśli się zregeneruje po meczu rezerw. Sędzia kurwa Gil.
19 kwietnia 2016, 09:16 / wtorek
qny: "Czekam na wiatr co rozgoni! :) ciekawe jak bez Janickiego się sprawi!"
Mam wrażenie graniczące z pewnością że dużo lepiej. Jak widzę ten "spokój" Janickiego przy każdej akcji to aż mnie krew zalewa.
19 kwietnia 2016, 11:42 / wtorek
Czegoś tu nie rozumiem.Jeśli Nowak wystawi 3 obrońców jak zwykle to zamiast Kazka powinien zagrać prawy obrońca (Stolarski Wojtkowiak).
Jeśli natomiast będziemy grać 4-obrońcami (w co wątpię) to faktycznie Gerson powinien dać radę.
Ja bym zagrał
...................................SAVIĆ
..........STOLARSKI MALOCA WAWRZYNIAK
FLAVIO ........KRASIĆ..... KOVACEVIĆ .... CHRAPEK....PESZKO.................
.................MILA...
.......................................KUŚWIK

ZMIANY W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB HARASLIN , ŁUKASIK ,WIŚNIA WOJTKOWIAK
19 kwietnia 2016, 12:42 / wtorek
Skład ok. Zamiast Peszko wstawiłbym Haraslina, który jest dużo bardziej groźniejszy dla przeciwnika niż słaby technicznie Peszko.
19 kwietnia 2016, 18:59 / wtorek
Wojtkowiak za Janickiego, a reszta bez zmian
19 kwietnia 2016, 22:40 / wtorek
Wszystko super jak każdy widział, ale Peszko...tu nie chodzi o nagonke na niego gość naprawdę nie nadaje się do kopania piłki
19 kwietnia 2016, 22:48 / wtorek
Pan Profesor Krasic.
19 kwietnia 2016, 22:50 / wtorek
Brawo Lechia!szkoda żółtej Malocy. Krasic bajka z meczu na mecz coraz lepiej.Wawrzyniak nie do przejścia. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać z Piastem
19 kwietnia 2016, 22:55 / wtorek
LechiaLublewo - zakladaj watek na Piasta!!!

Lechia pany!
19 kwietnia 2016, 22:57 / wtorek
Pan Profesor Krasic.
19 kwietnia 2016, 22:58 / wtorek
Bez Janickiego obrona całkiem git i Vania już co raz pewniej! Peszko i Łukasik nadają się do pchania karuzeli, Krasic - profesor! Ostatnie wyniki pokazują że to nie czary, Lechia walczy o puchary. Oby sił starczyło i omijały nas kontuzje!
Lechia Lublewo jedziesz z wątkiem :)
19 kwietnia 2016, 22:59 / wtorek
Taką Lechie mogę oglądać zawsze nawet Peszko mi nie przeszkadzał zresztą trzeba mu oddać że zapieprza od jednej bramki do drugiej krasić profesor bez dwóch zdań Bravo trener Nowak zrobił z nich naprawdę fajną drużynę
19 kwietnia 2016, 23:12 / wtorek
Pełna dominacja. Trochę gorzej po zejściu Krasicia i Chrapka, ale to było do przewidzenia. Nawet Łukasik kilka odbiorów zanotował, raczej nie tracił piłek, Peszko znacznie lepiej asekuruje i wraca do obrony aniżeli się przydaje w ataku. Fajnie, że zapieprza, ale ta jego gra do przodu to dramat. Wszyscy od dobrze do bardzo dobrze, no i Krasić jak już było wspomniane PROFESOR.
19 kwietnia 2016, 23:22 / wtorek
Dokładnie, serducho rośnie , gdy widzisz zespół grający konsekwentnie, z pomysłem na grę i pełnym zaangażowaniem od początku do końca. Z taką grą jak dziś mamy prawo oczekiwać kolejnych zwycięstw. Nie chcę wracać do tego , co było i tych głupio straconych wcześniej punktów. Wtedy być może nie musielibyśmy spoglądać na innych, a piłkarze wszystko mieliby w swoich nogach i głowach. Trudno. Niemniej teraz też trzeba walczyć do końca. Dziś Lechia wlała w nasze serca sporo optymizmu i oby tak było w każdym spotkaniu.
19 kwietnia 2016, 23:50 / wtorek
Na Plus chyba wszyscy ☺ Krasic ten gość cała ligę przykrywa czapka i Seba przy nim odzyl ☺ Ale najlepsze było w przerwie czekam na wiatr co rozgoni 😉 Wszyscy do Gliwic ten specjal musi pojechać ☺
20 kwietnia 2016, 00:11 / środa
Świetna prawie cała pierwsza połowa. Na prawdę miło się ogląda jak cała drużyna się przesuwa, podwajają kiedy trzeba, agresywnie wysoko-na połowie rywala odbierają piłkę i przede wszystkim biegają. Jak się ogląda tak walczącą drużynę to wynik staje się rzeczą drugorzędną. W końcu! Myślę, że Wojtkowiak powinien na stałe zagościć za Janickiego bo nie jest typowym "Drwalem" jak Janicki laga do przodu lub podanie do tyłu. Krasicowi gratuluje profesjonalizmu. Nie przyszedł odcinać kuponów tylko tak na prawdę spełnia rolę boiskowego lidera który ciągnie zespół. Koncentracja i pniemy się dalej w górę!
20 kwietnia 2016, 00:23 / środa
Tak jeszcze tylko sobie wtrącę obok tematu.
Tęskni ktoś za Borysiukiem albo Vranjesem?
20 kwietnia 2016, 00:36 / środa
Co jest ? Tiki taka + duże zaangażowanie w destrukcji. Pressing, podwajanie krycia.
Czego jest za mało ? W okolicy tego 30 metra wyjść z podań moja – twoja do przodu. Zaryzykować pójść w uliczkę, gdy piłkę do nogi dostaje Flavio lub Milos ktos powinien próbować się zabrać z nią do przodu i oddawać strzał albo gdy zostanie przyblokowany szukać jeszcze jednego podania do tego, co go w te uliczkę wypuścił.
Trener próbuje Sławka jakos zagospodarować – zrobić z niego obrotowego, aby aktywny był w destrukcji a potem wyszedł do skrzydła w ataku ale Peszko jest niestety do tego za cienki. Nie można mu odmówic zaangażowania ale w ataku gra kiepsko, a do tego zatracił pewność siebie i właściwie w tej strefie boiska wszystko spi…li.
Wańka do piłki jak nie wychodził , tak nie wychodzi ale aby sobie odbić brak ruchu przy bramce przy wybiciu wychodzi z piłką w ręku poza pole karne. W drugiej połowie naliczyłem mu 6 razy. Jak go sędziowie przyuważą – choćby w telewizji, to będziemy mieć kilka rzutów wolny z linii pola karnego. I po co ? No i jego podania do przeciwnika. W całym meczu dobrze podał 1 ( słownie jeden ) raz, do Paixou – ten zresztą spieprzył sytuację, bo zamiast wejść między obrońcę a piłkę, odchylił się do strzału i było po ptokach.
Ale jest fajnie walka o podium i to bez tego kapryśnego pedała z Holandii.
20 kwietnia 2016, 00:37 / środa
Ja tęsknię, obojętnie za którym. dziś było to widać, Łukasik nie nadaje się nawet na ławkę i tu potrzebny by był któryś z nich ;)
A tak poważnie to kto dziś za nimi tęskni, za Makuszewskim też jakoś nie słychać westchnień. Jak to mówię, jak nic nie spierdolą w lato to w przyszłym sezonie rozjebiemy tą śmieszną ligę w pył i nikt nawet nie wspomni że jakieś kurwy z wioski za Sopotem awansowały bo Lechia będzie najlepsza. Amen.
20 kwietnia 2016, 08:35 / środa
Daj Boże, żeby nie awansowały.
20 kwietnia 2016, 08:47 / środa
Będą derby w przyszłym sezonie to pewne na 100%, ale dla nas to tylko lepiej, bo pewne 6 punktów w dwumeczu :-) Co do wczoraj, ładna walka i zaangażowanie, trochę brak skuteczności, ale i tak ważniejsze są 3 punkty, bo za wrażenie artystyczne nikt nam punktów nie przyzna...
20 kwietnia 2016, 08:48 / środa
Zarąbisty mecz, Krasić- Maestro. Bardzo podobał mi się Kovacevic.Tak jak napisał ktoś powyżej, nawet Peszko mnie nie raził w swoich poczynaniach ofensywnych.
20 kwietnia 2016, 09:13 / środa
Świetny mecz całej drużyny. Po strzeleniu bramki nie cofnęli się jak w Lubinie i nie dali sobie nic wbić. Krasić inna galaktyka piłkarska. Tego gościa musimy zatrzymac jak najdłużej. Teraz tak patrzę że na upchnięciu do Legii Borysiuka Lechia zrobiła niezły interes bo Kovacevic przerasta go o glowe a Borysiuk najsłabszy na boisku w meczu z Lechem w poprzedniej kolejce.
Wojtkowiak dużo lepszy niż Janicki, okupił walkę rozbitą głową. Janicki powinien sobie odpocząć.
Sędzia wygłupił się z kartką dla Malocy i szkoda że nie zagra z Piastem, więc Janicki musi grać. Sędziowanie chyba było najsłabsze bo nie odgwizdano połowy fauli popełnionych na Lechii w II połowie. No ale czego spodziewać się po Gilu.
Vanja coraz pewniejszy, świetnie obronił strzał Murawskiego no i o mały włos a udałaby mu się asysta do Paixao.
Tak trzymać. W niedzielę kolejna walka. Piast raczej bramki nie zamuruje więc powinno być teoretycznie łatwiej.
20 kwietnia 2016, 09:48 / środa
Matti, derby jakie Nas czekają w przyszłym sezonie to derby Pomorza, trzeba odpalić z kwitkiem paprykarzy i podbijać resztę. Wiesz dobrze o tym tak samo jak każdy na tym forum, że niebawem mecze na które będzie jeździć Lechia będą określane Derbami Polski, już teraz interesują Nas tylko te najważniejsze mecze. Każdy z Was to wie i każdy wie w co celujemy. Mówimy o europejskich pucharach. Bądźmy cierpliwi, niedługo będziemy jeździć i gościć różne ekipy europy, dobrze o tym wiecie. W końcu to nastanie i gdy tego posmakujemy to Nasze cele będą znowu jeszcze większe, nikt już nie będzie patrzeć na derby z kolorowym ścierwem z Gdynii wrzutem na dupie oni już nie istnieją nie liczą się kurwy, niech sobie dalej jeżdżą po wygranych meczach na obiadki z zarządem do Mielna za pieniądze ludzi. Ścierwo kurwa i banda szmat kanałami kurwy. Uwierz mi, oni dalej myślą że ktoś na nich w ekstraklasie czeka i że ciągle uważamy ich za konkurencje...
20 kwietnia 2016, 09:55 / środa
G4....: ale masz ciśnienie :D Uwierz mi, bardzo bym chciał europejskich pucharów w Gdańsku. Wiem jednak, że jeśli doszłoby do derbów, to na Arenie pojawiłoby się grubo ponad 30000 widzów... Oczywiście, że najważniejsza jest Lechia i jej cele, wczoraj wygraliśmy derby Pomorza, jakiekolwiek by derby nie były musimy je wygrać :-)
20 kwietnia 2016, 10:54 / środa
Grubo to się mija arka z waginą. Przyjdzie 20 tysięcy ludzi i przyjedzie 2 tysiące tej kurwy, i wiesz co, i będzie jebało bo oni jebią, jebią na całą długość skmki, nie potrzebne Nam to. Zdziwiłbyś się jakich szmat dzieci noszą na rękach kopacze śledzi po swoich meczach. Chuj im w dupe pierdolone zbiorowisko rumii redy i pastwiska w bolesławowie gdzie trzeba mieć przyzwolenie na odesranie się.
20 kwietnia 2016, 11:03 / środa
Grubo to się mija arka z waginą. Przyjdzie 20 tysięcy ludzi i przyjedzie 2 tysiące tej kurwy, i wiesz co, i będzie jebało bo oni jebią, jebią na całą długość skmki, nie potrzebne Nam to. Zdziwiłbyś się jakich szmat dzieci noszą na rękach kopacze śledzi po swoich meczach. Chuj im w dupe pierdolone zbiorowisko rumii redy i pastwiska w bolesławowie gdzie trzeba mieć przyzwolenie na odesranie się.
20 kwietnia 2016, 11:46 / środa
Lecz się na nogi bo na głowę za późno...
Wstyd nam robisz idioto

PS.Jebać arkę
20 kwietnia 2016, 14:50 / środa
Tak jak myślałem, ze w środku pola rozstrzygnie sie kto wygra, tak tez było. Właściciel akcji śledziowej spółki pomimo 110% zaciekłości był za cienki w pojedynku z trio wirtuozów pod dowództwem generała Krasicia.
Po raz pierwszy bije sie w piersi i odszczekuje. Przyznaje nie wierzyłem, ze zobacze Krasicia jakim kiedys był w Juventusie. Wczoraj był prawdziwym dowodcą, przy którym odżył Seba, a Chrapek także pokazuje sie coraz lepiej.
Jakie to miało znaczenie dla Lechii warto porównać z grą pod koniec meczu kiedy cała trójka była juz na ławce. Swoją drogą Nowak trochę zaryzykował, wymieniajac środek pola. Dobrze ze został Kovacević, bo Łukasik mógłby......ehhh nie bede nikogo gnębił.

Naprawde miło sie patrzyło na tą grę, nie zadroszcze kibicom przeciwnika jak patrzą na swoich grajków, którzy miotają sie jak dzieci pomiedzy naszymi piłkarzami.
Żeby tylko jeszcze wykończenie akcji wprowadzić na taki poziom to poniżej 5:0 nie bedziemy schodzić.

No dobra, nacieszyłem sie, a teraz trzeba pograć skutecznie na wyjazdach, nie musi być efektownie, ma byc efektywnie, bo wszystkie te fajewerki zostaną szybko zapomniane.

TYLKO LECHIA!
20 kwietnia 2016, 15:18 / środa
Do tego miodu trzeba dodać łyżkę dziegciu - Flavio coraz mniej precyzyjny z przewrotek.
20 kwietnia 2016, 15:37 / środa
Tak, castorp! powinien odpocząć na ławce rezerwowych, to nauczy sie przewrotek!

Miód miodem, ale na razie zrobili pierwszy krok ku podium, nastepne dwa wyjazdy pokażą czy to czasowa zwyżka formy, czy może coś więcej.

TYLKO LECHIA!
20 kwietnia 2016, 15:40 / środa
Lechia odrobiła tym meczem jeden punkt do podium - pozostały trzy do odrobienia, następny mecz i ewentualna wygrana z Piastem pozwoliłyby nam(w najgorszym wypadku) nie utracić kontaktu z podium, a w najlepszym awansować na trzecie miejsce
20 kwietnia 2016, 16:09 / środa
Łam ryj, następny stróż moralności ulubieniec tęczowej publiczności z aidamonda japierdole...
20 kwietnia 2016, 16:37 / środa
Na aidamonda brakuje Molocy koledzy.
20 kwietnia 2016, 20:32 / środa
Tak zajebiście grającej Lechii dawno nie widziałem. Pierwsza połowa to majstersztyk. Najlepszy na boisku profesor Krasić, ale za to najbardziej ambitny... Peszkaldo. Biegał od bramki do bramki i zaliczył kilka dobrych akcji - brawo. Wojtkowiak pokazał, że powinien wychodzić w podstawowym składzie. Najgorszy wg mnie wciąż Walduś - nie kumam dlaczego Nowak na niego stawia?
Flavio też tego meczu nie może zaliczyć do udanych.

Przydałby się Maloca na Piasta... Janicki jeśli nie będzie skupiony na maxa to może być nerwowo.
20 kwietnia 2016, 22:32 / środa
W nSport+ właśnie powtórka ...

Pochwaliłbym niezauważonego Kovacevica. Świetna defensywa i w tym i poprzednim meczu gdzie Starzyński przy nim nie istniał.
Flavio może mniej widoczny ale swoje zrobił. Profesore Krasic na stadionie wczoraj rządził, a po zejściu i jego i Michała Chrapka widać było ich brak.

Pomimo że było nas tylko 10K to doping świetny, wielkie uznanie dla ULG!
20 kwietnia 2016, 23:12 / środa
Kolejny świetny mecz naszej Lechii w tej rundzie. Wielkie brawa dla Nowaka - stworzył ZESPÓŁ. Widać że mają radość z gry razem. O Krasiciu zostało już wszystko powiedziane pan piłkarz, profesor - tutaj też duża zasługa Nowaka i reszty sztabu szkoleniowego bo wiemy jak Krasić wyglądał w poprzedniej rundzie. Oby nikt go nam nie wyciągnął latem. Świetną robotę wykonał też Chrapek który skutecznie wyłączył z gry Murawskiego (gdy byliśmy w defensywie Chrapek poruszał się cały czas przy Murawskim).

Peszko... Zdecydowanie lepszy w obronie (cały czas wracał, kilka ważnych interwencji) niż w ataku gdzie partaczył wszystkie akcje. Właśnie to że wypełnia założenia trenera w obronie decyduje o tym że Nowak tak często na niego stawia. I będzie to robić nadal.
20 kwietnia 2016, 23:43 / środa
Wojtkowiak pierwszy od dawna mecz jak w poprzednim sezonie. Głowa rozbita wielka "śliwa" pod okiem po walce ze zwolińskim w 58', co nie przeszkodziło dziękując Kibicom przejść dookoła stadionu i klepnąć 5teczki. W ogóle zajebiste zachowanie i Kibiców i Zawodników oboje pokazali wzajemny szacunek; na stojąco brawa dla Seby i Milosa.
Kuświk, jak Flavio ... nie widać wczoraj ... a bez ich pracy o sukces byłoby trudniej.
Takiej Lechii chcemy! Walka, walka walka. Klasa! Dziękujemy! Świetny mecz ...tym razem "tylko" 2:0 ale przejechali jak walcem przez pogoń
21 kwietnia 2016, 05:36 / czwartek
To i ja dorzucę co nieco:

- Krasic: jak już pisałem z kilkoma osobami z forum... razem z Flavio to dla mnie najlepsi piłkarze grający w Lechii w ostatnich 10 latach... Traore to mógłby im buty polerować... zwłaszcza jak się pomyśli ile tylko zostało z tego sławnego Krasica a i tak kiedy już poczuł piłkę, to bawi się tą ligą jak chce.

- Peszko: dla mnie to wygląda jakby była 23:55, a o północy zamykali monopolowy... tylko tuż przed drzwiami Sławek uświadamia sobie że zapomniał hajsu! Tak samo na boisku... zapierdala, zapierdala... ale bez pomysłu i konsekwencji.

- Vanja: dla mnie to nadal młody, dwumetrowy koń ze zbieżnymi oczodołami i lękiem przed własnym cieniem, ale... o ile każdy mecz w którym ma zdobywać doświadczenie nie kosztuje nas bramek na konto "łapacza", to nie mam nic przeciwko. Oby tylko po "zdobyciu doświadczenia" nagle duet Mendziario nie opierdolił go byle gdzie za byle co.

- O ile jeszcze nikt w tzw. sztabie szkoleniowym tego nie zauważył, to prosze im przekazać spostrzeżenie "kanapowego fachowca": ta drużyna prezentuje się o niebo lepiej grając szybko i agresywnie (potrafią zgubić tzw "solidnych ligowców" czyli piłkarskie cepy), niż kiedy nie wiadomo czemu zaczynają "bronic wyniku" (czyli odpierdalać minimalizm i kunktatorstwo). I to ma bezpośrednie przełożenie na wyniki!

PS: (odrobina prywaty) Absolutnym Mistrzostwem Świata była transmisja na Eurosporcie 2. Nie wiedzieć czemu nie było komentarza, tylko i wyłącznie odgłosy stadionu... miodzio! Gdyby tak za każdym razem!
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021