Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów sobota 07.05.2016 godz. 20:30

strona 1/2

30 kwietnia 2016, 17:49 / sobota
Sezon na grillowane kiełbaski w pełni, pokuszę się o założenie wątku. Tylko zwycięstwo przedłuża nasze szanse na puchary, 3 punkty nasze !!!
1 maja 2016, 11:18 / niedziela
Teoretycznie najsłabszy rywal w grupie. Zawodnicy mają sporo czasu na regenerację i przygotowanie do decydującej części sezonu o być albo nie być w pucharach.
5 maja 2016, 20:01 / czwartek
W sobotę o 20:30 Lechia gra z Ruchem. Gdańszczanie walczą o puchary, Ruch praktycznie skończył sezon - Mamy ten mecz w swojej ofercie, ale w sobotę do południa podejmiemy decyzję, czy go wycofamy - mówi Mateusz Juroszek, właściciel firmy STS.

Cała sprawa ma drugie dno związane z wydarzeniami sprzed kilku tygodni. Po ostatniej kolejce sezonu zasadniczego nie wiadomo było, kto zagra w grupie mistrzowskiej: Podbeskidzie Bielsko Biała czy Ruch Chorzów. W końcu Lechia Gdańsk wycofała swoją apelację od decyzji Komisji Odwoławczej PZPN ds. licencji klubowych odbierającej im jeden punkt. Przez to do ósemki wskoczył Ruch. - Nie mamy podejrzeń, że coś może być nie tak, ale chcemy być ostrożni - mówi Mateusz Juroszek, właściciel firmy STS - Na koniec sezonu w wielu krajach odbywają się mecze drużyn, z których jedna o nic nie walczy, a druga potrzebuje punktów. Monitorujemy to. W żadnej lidze nie ma jednak takiego meczu jak Lechia - Ruch - dodaje Juroszek.

Kurs na zwycięstwo Lechii spada z każdym dniem, w tym momencie na stronie STS jest najniższy na całym świecie - W sobotę do południa podejmiemy decyzję czy wyrzucimy mecz z naszej oferty. Jeżeli my wycofamy spotkanie, zrobią to pewnie także bukmacherzy na całym świecie. Oni patrzą na liderów rynku w danych krajach - mówi Juroszek.
5 maja 2016, 21:43 / czwartek
Śledzie mają juz mokre gacie na mysl ze Lechia wygra, wtedy juz bedą w pełnej ekstazie a ich główny głupek ze skag-a (czy jak tak kurwa sie nazywa), bedzie wypisywał na wszelakich forach jak to spełnia sie jego teoria spiskowa.
Buhahaha!
Dlatego proszę o 5:0, czerwoną kartkę dla bramkarza Ruchu, karnego i gola ze spalonego. A co tam!

TYLKO ZWYCIESTWO LECHIJKO TYLKO ZWYCIESTWO!!!!
5 maja 2016, 22:17 / czwartek
STS zamierza wycofać z zakładów mecz Lechia - Ruch.
W sumie nic dziwnego :)
5 maja 2016, 22:27 / czwartek
Marko,
tyle razy usłyszałeś tu "wypierdalaj", ale jesteś tak tania suka, niestety wracasz...
5 maja 2016, 22:53 / czwartek
białostocki głupku wracaj do siebie, uchodźców nie potrzebujemy
5 maja 2016, 22:56 / czwartek
Chyba mnie ktoś tu z kimś pomylił. Ile razu usłyszałem bo nie rozumiem ? Od tego przygłupa Cygnusa, który po pijaku mnie pomylił ze swoim kolegom z Gdyni ?
Po prostu wynik w sobote jest wielce prawdopodobny nie oszukujmy się..
5 maja 2016, 23:01 / czwartek
Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Każdy kto choć trochę ogarnia bukmacherke wie, że takie mecze się zdarzają w każdej lidze. Kiedy jeden o coś walczy a drugi jest już na wakacjach i odstawi nogę bo po co jechać z kontuzją na urlop. Standardowy zabieg niski kurs żeby zniechęcić do grania albo ban.
5 maja 2016, 23:11 / czwartek
Pewnie, że się zdarzają co roku w każdej lidze kilka meczy przed końcem sezonu zaczynają się mecze w których jedna drużyna gra o coś a druga zupełnie o nic. Jednak jakoś te mecze nigdy wycofywane z zakładów nie są. Ewentualnie są niskie kursy
5 maja 2016, 23:30 / czwartek
Wymienić jeden punkt za trzy to dobry biznes ale rzecz miała się ponoć inaczej i była opisywana w mediach. Nie wiem po co ta atmosfera podejrzliwości. Lechia jest lepsza - to wiadomo, ale przecież lepszy nie zawsze wygrywa. Ruch skorzystał na tym zamieszaniu z wycofaniem odwołania ale nie inicjował tego kroku. Poza tym wtedy nie było czasu na dogadywanie jakis dealów. Teraz nie dość , że Chorzów nie ma żadnych zobowiązań, gra na luzie, to jeszcze dostali dobrą wiadomość, że miasto dofinansuje klub. Nie będzie łatwo
6 maja 2016, 09:17 / piątek
Cała dywagacja nie ma żadnego sensu, ponieważ jeżeli myślimy o pucharach to takie zespoły jak Ruch musimy pokonać co najmniej równie bezdyskusyjnie jak w ostatnim meczu sezonu zasadniczego. Po ostatnich dwóch słabszych meczach, gdzie zdobyliśmy jedynie punkt nie ma mowy o innym rozwiązaniu.
6 maja 2016, 10:35 / piątek
Tyle razy było pisane, a niektórzy wciąż karmią trolla...

Marko_1991: WYPIERDALAJ (i nie wracaj pod nowym nickiem)!
6 maja 2016, 10:45 / piątek
Zwycięstwo z Ruchem i jeszcze 6 punktów w ostatnich 2 meczach może dać 4 miejsce o ile inni pogubią punkty. 7 punktów to chyba za mało, biorąc pod uwagę, że Craxa i Zagłębie mogą wygrać 2 mecze i są już pewne gry w eliminacjach do LE.
6 maja 2016, 18:02 / piątek
7 punktów na 95% da nam puchary. Pogubienie punktów przez drużyny jest przecież nieuniknione bo grają między sobą..
6 maja 2016, 18:41 / piątek
A wg mnie STS jako jedyny chyba buk robi aferę jako główny sponsor amikorza. Sieja ferment na kilometr, dlaczego w zeszłym roku nikt nie robił u nas podobnej afery? Sam punkt i afera z nim oraz Lechia stała się na tyle medialna, że łatwiej podłapać temat.
6 maja 2016, 20:53 / piątek
O jakie wydarzenie z zeszłego roku Ci chodzi >?
6 maja 2016, 21:46 / piątek
hehe! białorusinie, nie zagracie w pucharach, bo nie jesteście w grupie mistrzowskiej.
Nerwy juz puszczają, skoro epitety sie pojawiają no i brak myslenia przy czytaniu, także doskwiera. Nie o tobie "narcyziku" było w tym wątku.
Słabe to.
A jutro tylko zwycięstwo!

TYLKO LECHIA!
6 maja 2016, 22:01 / piątek
Dobra chyba już pora, aby jakiś moderator się tu zjawił bo zaczyna mnie to wkurwiać, że jakieś gimbusy wyzywają mnie od białorusina tylko dlatego, że gdzieś w którymś temacie stwierdziłem fakty, które bodaj nie były korzystne dla Lechii. 12 lat chodze na Lechie, mieszkam na Morenie, mam ci kurwa zdjęcia wysłać ze stadionu cymbale jebany ??? Macie moderatorów sprawdźcie moje IP cokolwiek, ale wypraszam sobie nazywanie mnie białorusinem. Z roku na rok poziom tego forum spada właśnie przez takich jak wy. Nie ma możliwości racjonalnego wyrażania opinii. Jak się pojedzie po wkładach do koszulek naszej Lechii jak się napisze, że zarząd czy ktokolwiek robi źle to już się jest z Gdyni albo Białegostoku. Do szkoły kurwa wracać barany, a nie na forum naszej Lechii zaglądać. Ostatni raz zareagowałem na twoją zaczepke, żałuje, że coraz rzadziej zagląda tu moderator i nie usuwa nie potrzebnych debilnych postów. Nie pozdrawiam.
6 maja 2016, 22:04 / piątek
O skurwesyn!

Nie chciałbyś zostać chuliganem? Czuję w Tobie potencjał synek
6 maja 2016, 23:05 / piątek
No dobra. Musisz wysłać zdjęcie, skan biletu i pismo od dzielnicowego, że jesteś notowany... Inaczej chujnia będzie...
6 maja 2016, 23:11 / piątek
testy gimnazjalne zaliczone? bo jak nie to do liceum się nie dostaniecie dzieciaczki.
7 maja 2016, 12:25 / sobota
Z tego co widzę, to sektory N i V nie mają już wolnych miejsc. Na reszcie jeszcze są bilety. Sektor V jeszcze zdołam zrozumieć, że już pełny, ale czemu sektor N? Mi się wydawało, że więcej ludzi by chciało być na środku prostej niż na jej krańcu. No chyba, że zamknęli ten sektor wcześniej?
7 maja 2016, 13:29 / sobota
Na N jest najczęściej pula biletów Lotos, Energa i.t.p. i.t.d. podejrzewam, że jeszcze są tam wolne miejsca, ale nie wiem dlaczego wyłączony ze sprzedaży...
7 maja 2016, 21:12 / sobota
No kurwa niech ktos wyjebie tego peszke albo rzuci go czyms w glowe i sam zejdzie bo psuje wszystkie akcje i wysilek calej druzyny... Tam powinien byc Makuszewski :(
7 maja 2016, 22:34 / sobota
Nie wydaje mi się kolego Ogan. Peszko grał w miarę ok, zwłaszcza skutecznie w końcówce meczu. Wiem, że taka moda pociskać na Peszkę ale to akurat nie dziś.
7 maja 2016, 22:42 / sobota
3 pkt! I do przodu! A co do Peszki... walczył i widac progres.

Zastanawia mnie ta druga polowa, ale to nie jest zmartwienie na teraz przy obecnej wygranej.
7 maja 2016, 22:45 / sobota
przeciez on tylko biega,, kazde podanie marnuje. mnie nie zadowala samo bieganie on ma grac w pilke jak bym chcial ogladac jak biegaja to ogladal bym maraton :)
7 maja 2016, 22:46 / sobota
Mam nadzieję, że nasza gra w II połowie to był efekt oszczędzania się na środę a nie czegoś innego.
7 maja 2016, 22:50 / sobota
Ale zafundowali nam horror w 2 połowie. Krasic graczem meczu, choć to po jego stracie piłki padła bramka dla Ruchu. Brawo dla napastników za zdobyte bramki, ale Kuświk powinien mieć 2 - niestety zjebał setkę (byłoby 3-0 i większy spokój). Flavio też mógł się lepiej zachować w końcówce meczu - gdyby podawał a nie strzelał...
Podsumowując: w pierwszej połowie grali jak mistrzowie, a w drugie - jak broniący się przed spadkiem.
Brawo za wygraną.
7 maja 2016, 23:16 / sobota
Dlaczego w 2 połowie nie graliśmy w piłkę? Mecz z Ruchem to powinien być przerywnik między dwoma bardzo ciężkimi meczami z piastem i amiką i kolejnymi dwoma bardzo ciężkimi a były niepotrzebne nerwy. Krasic najlepszy w 1 połowie, w drugiej Wania z Wawrzynem nas poratowali.
Sędzia najsłabszy odkąd pamiętam, gol dla ruchu po metrowym spalonym, dla nas drugi po faulu, wiele fauli z dupy odgwizdywał (np w pierwszej polowie Peszki jak na czystą wychodził), mówiąc szczerze to chyba czerwona tez na wyrost, zasugerował się doskokiem naszych do faulującego.
7 maja 2016, 23:49 / sobota
Ten minimalizm doprowadzi kiedyś mnie do zawału! Bo do porażek albo remisów to już doprowadził nie raz a mimo to Nowak dalej idzie w tym kierunku. Mamy w 45 minut ruch na łopatkach to dlaczego dla spokoju zamiast strzelić trzecią bramkę to oddajemy pole byle dotrwać. Nie podoba mi się to. Nie prezentujemy poziomu na puchary. Do tego minimalizmu dodał bym jeszcze nonszalancje w grze co nie których. Bryluje w tym Flavio, goni go Peszko a nauczkę dostał dzis Krasić. Są punkty walczymy dalej. Jestem pewien, że legie potraktują inaczej niż ruch i zagrają dwie dobre połowy!
8 maja 2016, 00:17 / niedziela
Wbrew powszechnej opinii, nie wiem w jakim celu tworzonej w mediach, dla mnie wygrana nie była wcale taka oczywista. Tym bardziej ulga i radość. A Haraslin znów osłabił przeciwnika ;-)
8 maja 2016, 06:26 / niedziela
A mimo to (plus wszystkie poprzednie mecze gdzie Mak/Haraslin powodowali czerwone kartki dla przeciwników) po skrzydle "szaleje" niejaki Wojtkowiak (mdły jak przepisy skarbówki).

Minimalizm i kunktatorstwo trwa w najlepsze.
8 maja 2016, 06:36 / niedziela
Pierwsza połowa super, zagrali tak jak w najlepszych meczach tej wiosny, Krasić sobie przypomniał jak grał w Juve na skrzydle.W drugiej połowie stanęli nie wiedzieć czemu.Nie barddzo kumam o co chodziło z Gersonem?? Stolarski znacznie lepiej by zagrał w środku pola.Chyba że Nowak bał się dosrodkowan i chciał podnieść cm.Mimo wszystko brawo za 3 pkt.Teraz Legła.
8 maja 2016, 07:05 / niedziela
Ja to tak może zacznę od Peszki, którego często sam krytykuję i zwykle jest mocno krytykowany przez innych. Widać, że powoli idzie w kierunku dawnego siebie i życzę by w końcu pozamykał gęby, a przypominam, że w Poznaniu to właśnie jego strzały były najgroźniejsze. Druga połowa straszna i pokazuję, że w pucharach to my nie mamy czego szukać...Wojtkowiak na tej pozycji to raczej słaba opcja, Vanja powinien się trochę uspokoić, bo tam dzisiaj mało brakowało i była by czerwień - nawet dwa razy :) Co nie zmienia faktu, że bramkarz to nam się trafił i często ratuję nam skórę przed egzekucją. Cały czas jest ten problem kondycyjny w drugiej połowie i z Legią będzie ciężko to ogarnąć ! Flavio, Kuświk to cały czas problem skuteczności mimo, że trafili te bramki to dalej często marnują...
8 maja 2016, 08:02 / niedziela
+3 pkt i to najwazniejsze. W srode powtorke wyniku poprosze.
8 maja 2016, 09:53 / niedziela
Najważniejsze 3 pkt druga połowa do zapomnienia, martwi, że nasi kolejny mecz z rzędu od 70 minuty oddychają rękawami.
Czerwień dla Koja to jakaś chora pomyłka sędziego.
8 maja 2016, 10:03 / niedziela
dziwi mnie twierdzenie że zmęczenie ich dopadło i dlatego w drugiej połowie zagrali słabiej. Przecież mieli 9 dni na regenerację. Zwycięzców się nie sądzi może Nowak w przerwie kazał im odpuścić trochę bo czekają jeszcze 2 mecze w ciągu tygodnia. Ważne że zdobyliśmy trzy punkty i dalej walczymy o puchary. Ale taka słaba druga połowa z Legią może skutkować meczem o nic w Krakowie.
8 maja 2016, 10:31 / niedziela
Mam taką swoją teorię co do wpuszczenia Gersona w tym meczu. Nowak chciał my dać się ograć bo pewnie szykuje do wejściowego składu na środę. Wydaje mi się że będzie ustawienie z 4 obrońców i obrona 0-0 od początku.
8 maja 2016, 11:20 / niedziela
W każdym meczu w którym prowadzimy Nowak wpuszcza obrońców za pomocników i napastników. Często robi to już w 65-70 minucie i tylko bronimy wyniku. Co ciekawe jeszcze się to nie zemściło, ale pytanie czy taka taktyka ma przyszłość ?
8 maja 2016, 12:50 / niedziela
Wg mnie Nowak chciał zastosować manewr z meczu z Pogonią, gdzie dokonał podobnych zmian. Tyle, że Pogoń nie strzeliła kontaktowej bramki a Ruch tak. I zrobiło się nerwowo, bo nie było kim grać. Gersona proponuję wytransferować do basket teamu Energi Czarnych Słupsk. Chłop rusza się jak wóz z węglem.
8 maja 2016, 13:32 / niedziela
Marko, Ty jesteś pierdolnięty? Jak niby nie powinna być czerwień dla Koja jak po pierwsze nie miał w zasięgu piłki, po drugie atakował od tyłu i po trzecie podeszwa szła centralnie w ścięgna?
Mogę na Tobie wykonać taki wślizg we wkrętach zobaczymy czy jeszcze będziesz w stanie chodzić. Już Ci ktoś tu pisał, że pierdolisz bzdury i umacniasz wszystkich w tym przekonaniu.

Skąd się takie asy jak Ty biorą na tym forum, kilka razy do roku? A może to kolejny raz ta sama galerianka?
8 maja 2016, 16:05 / niedziela
Wynik OK. Reszta juz nie tak samo jak jeszcze 3-4 tygodnie temu. Zespół zatracił ten błysk, fizycznie moze nie jest najgorzej, ale brakuje tego szlifu. Dlatego tez nie wychodzi im ta gra w dziada, którą doprowadzili do łez Pogoń i Ruch w zeszłym miesiącu. Moze i ma rację Mila mówiac ze w tym momencie mają byc skuteczni a wrażenia artystyczne nie maja znaczenia.
Oby, za tydzień moglibysmy powiedzieć to samo.
Ps. Gerson to nie jest defensywny pomocnik, panie trenerze.

TYLKO LECHIA!
8 maja 2016, 16:40 / niedziela
Zgarniamy trzy punkty ale wg mnie o puchary nadal będzie ciężko przez słabsza dyspozycję w Gliwicach czy Poznaniu.
8 maja 2016, 17:22 / niedziela
W tej chwili nasze szanse na eliminacje LE są marginalne. Musimy nie tylko wygrać z Legią ale i liczyć że: Lech/Amica nie rozłoży nóg przed Zagłębiem i wygra z nimi na wyjeździe, a potem i Piast ich posunie(na co daję jakieś 10% szans) lub że Pogoń wygra/zremisuje z Cracovią co jest również bardzo mało prawdopodobne
8 maja 2016, 17:26 / niedziela
Dwa złe wyniki dla Lechii:

Cracovia - Lech 2:0
Pogoń - Zagłębie 1:3

Szanse na puchary oceniam na 10%.
8 maja 2016, 20:42 / niedziela
Przypominam, że szanse na wejście do górnej ósemki były jeszcze mniejsze. damy radę !
8 maja 2016, 21:56 / niedziela
Mylisz się. Razem z ruchem mieliśmy NAJWIĘKSZE szanse na dostanie się do "ósemki". Najmniejsze miała np. Wisła. Do tego Pogoń praktycznie wyautowana z pucharów po dzisiejszym meczu. Gdyby padł remis lub wygrana można byłoby coś kombinować. Ale wiara czyni cuda.
9 maja 2016, 10:39 / poniedziałek
Cze wielce szanowny pan Sławek w NC+ odniósł się do kontrowersji z meczu (czy Paixao faulował przed strzeleniem bramki, czy był spalony przy bramce Ruchu i czy czerwona się należała). Bo ja to widzę odpowiednio: nie, tak, tak.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.496