Gdańsk: czwartek, 23 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Piotrek Nowak

strona 3/6

2 października 2016, 10:14 / niedziela
Dobra a kto za niego?
Kolejna marionetka która cały mecz będzie Haraslina na ławie trzymała a dawała grać innym człapakom?
Ja za takie rozwiązanie dziękuję...
2 października 2016, 10:34 / niedziela
Nowak: "Do pierwszej bramki nie było najgorzej."

Chłopie, po 15 minutach powinno być 3:0 dla Legii. I nadal Lechia ma farta tak jak w poprzednich wygranych meczach, tak i wczoraj, bo wynik totalnie nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Powinno być co najmniej pięciobramkowe zwycięstwo Legii, może wtedy przestałby Nowak pierdolić głupoty.

Kiedy wreszcie Lechia zagra mecz, w którym tak jak Legia wczoraj zdominuje i zdeklasuje rywala? Przecież nawet słabiutki Ruch, grający z ręcznikiem w bramce powinien wywieźć punkt z Gdańska, bo nasi gwiazdorzy po prowadzeniu 2:0 zamiast pocisnąć leszczy piątką, to się cofnęli i przy niesamowitym szczęściu dotrwali z 2:1..
2 października 2016, 11:46 / niedziela
Tak, najlepiej zwolnić trenera. Pierwszego od kilku sezonów. Przypomnijcie sobie Brzęczka, Kafarskiego itp. Wystarczyło by żeby bracia zagrali jedną akcję którą spartolili po szkolnemu. Niestety ich forma= forma zespołu. Resztę sobie dopowiedzcie.
2 października 2016, 13:47 / niedziela
Serio zwalniacie trenera po przegranym meczu z najbogatszą i chyba najmocniejszą kadrowo drużyną w Polsce, jeszcze do tego na wyjeździe... trenera za którego kadencji zdobyliśmy najwięcej punktów ze wszystkich drużyn w lidze przypominam, że jesteśmy w czubie tabeli... Nie jego wina, że Wolski zapomniał jak się gra w piłkę a bracia Paixao są w tym wieku, że bardziej nadają się na ostatnie 30 min. meczu niż na całe 90 min. Nowak zasłużył przynajmniej na to, żeby dokończyć ten sezon...
2 października 2016, 13:56 / niedziela
Nikt chyba nie ma zamiaru go zwalniać, po prostu niech się facet ogarnie w końcu, dostał sporo sygnałów w ostatnim czasie, że są długie momenty w czasie spotkań, gdzie Lechia gra słabo, skompromitował się w Niepołomicach i chyba dalej nie wyciągnął z tego wniosków. Czas żeby pokazał, że ma jaja, a nie tylko amerykańskie pozytywne nastawienie i klepanie piłkarzy po pleckach.
2 października 2016, 13:58 / niedziela
Piotr Nowak zdobył do tej pory więcej punktów od Legi i od Lecha!!
zajmujemy 2 miejsce z realnymi szansami na tytuł!!!
jaki mamy problem????? za duzo narzekaczy siejacych brak wiary i zwatpienie!!!! to jest realny problem!!!
2 października 2016, 14:10 / niedziela
Ja myślę, że Nowak jest spokojny i wyważony w mediach (nie krytykuje piłkarzy publicznie) ale w szatni myślę, że może być ostro.
2 października 2016, 14:13 / niedziela
oglądał ktoś dzisiaj cafe futbol?
Nowak mówił coś ciekawego? warto obejrzeć powtórki??
2 października 2016, 18:02 / niedziela
Taka ocena pracy trenera w kilku zdaniach może być co najwyżej powierzchowna. Byłem orędownikiem jego zatrudnienia a na początku też bardzo happy ale po upływie tych kilku miesięcy uważam, że to trener przeciętny, który do tego, jak każdy zresztą, popełnia błędy. Ostatnie ? Po kiepskim początku z Legią, nie zareagował dostatecznie szybko, by zlepić tylne szeregi, aby nie było tyle wolnych przestrzeni, bo skrzydłowi cweLki wchodzili na dużej prędkości i łatwo mijali obrońców a po utracie gola, mimo iż w tej kwestii nic się nie poprawiło, dodatkowo zdjął jednego obrońcę. Co do średniej oceny za całokształt-na plus: udało mu się ustawić zespół na kilka systemów gry, również taki, który w systemie wielu podań pozwala drużynie przez większą część gry rozgrywać piłkę i szukać szansy na strzelenie bramki, na minus: mając szybkich skrzydłowych, mogących siać postrach w lidze, jednego się pozbył, z pozostałych nie uczynił swej najsilniejszej broni, ba na skrzydle wystawia żółwia, do tego bezproduktywnego w obronie. Na plus mniej bramek tracimy ze stałych fragmentów z gry, a na minus, że nie strzelamy niczego z wolnych i rogów, bo pewnie nie ma opracowanych skutecznych trików na takie akcje. Summa summarum : wyniki są lepsze niż były dotychczas i takim krytykom jak ja powinno to wystarczyć, aby zamknąć gęby. Ale takie mam spostrzeżenia a mówię tylko … półgębkiem i wzdycham do nie tak odległych czasów, gdy ta gra wyglądała o wiele lepiej, chociaż i teraz emocji, jak np. w meczu z Ruchem, nie brakuje
2 października 2016, 19:34 / niedziela
Do straty bramki nasza gra nie wygladala najgorzej- dobre, ciekawe gdzie nasz Murinio byl na poczatku meczu
2 października 2016, 19:37 / niedziela
Znajdźcie mi trenera Lechii w ostatnich 10 latach który zdobył w ekstraklasie w rok 50 pkt ów.Jedna porażka ma to przekreślić-nie żartujcie.
2 października 2016, 19:50 / niedziela
Pokaż mi trenera na świecie który z drużyną dysponującą drugim składem w lidze przyjmuje 35 strzałów i na tle przeciwnika wyglada jak San Marino.
Pokaż mi trenera na świecie który z drużyną dysponującą najszerszym prawdopodobnie składem w lidze nie robi nigdy zmian w podstawowym składzie o ile nie są wymuszone.
Pokaż mi trenera który w 11 spotkaniach stosuje niezmienną taktykę niezaleznie od wszelkich okoliczności.
2 października 2016, 21:42 / niedziela
Cover
A. Wenger przegrał swego czasu z ManUtd 2-8,
F. Scolari Brazylia -Niemcy 1-7

To tak na szybko z głowy co mi przychodzi do głowy.

Pozdrawiam
2 października 2016, 21:45 / niedziela
Cooer miało być, przepraszam to przez słownik w telefonie.
3 października 2016, 00:27 / poniedziałek
Cieszyłem sie jak zatrudniali Nowaka,myslalem chlop nie da sobie dmuchac w kasze. Ok sam pisalem,ze bronia Go wyniki ale... Serio uważacie,ze wszystko jest dobrze? Jestesmy w czubie no ok. Ale patrzac na nasze gre.wyglada to tragicznie. Gdyby nie Vanja wczoraj byloby 7-0... Haraslin siedzi na Lawie, oddajemy Maka, na sile wystawieni sa pilkarze na ktorych mozna cos jeszcze zarobic? I nie chodzi o wczorajszy mecz chocoaz boli bardzo, chodzi o to,ze Nowak jest jak ktoś napisał wyzej marionetka. Dlaczego jak przyszedl gralismy mega ofensywnie a teraz co? Teraz nie mozemy? A gadanie, ze gralismy z druzyna z najwiekszym budzetem itd nie trafia do mnie w zaden sposób. Bo grybysmy przegrali po walce nic bym nie powiedział ale.ja tam walki nie widziałem niestety. Grała druga druzyna ligi z druzyna z końca tabeli i chyba nic wiecej tu nie trzeba mówić...
3 października 2016, 02:24 / poniedziałek
Maszhasz
Z dupy teoria, ile mozna zarobic na Wawrzyniaku Wojtkowiaku Krasicu braciach Paixao i Kuświku??
Nowak raz zaryzykował na Lazienkowskiej i wyszło, w sobotę nie wyszło.Dał dupy i tyle. Nie ma co się doszukiwać spiskowych teorii. Jedyną dla mnie niewytlumaczalna rzecza jest fakt że gra Flavio a nie Haraslin i gdyby chodziło o kasę to Haraslin gralby non stop.
3 października 2016, 08:48 / poniedziałek
Głowa - Wenger na początku miał wielkie sukcesy a teraz przez 20 lat co roku jest Champions League. Zresztą średnio dwa razy w sezonie mówi się o jego zwolnieniu po słabszych meczach. Dla Scholariego to 1-7 było przedostatnim meczem więc to słaby przykład. Nie mówię żeby Nowaka teraz zwalniać, za słabą grę winę ponosi też złe przygotowanie fizyczne i słaba forma wielu zawodników. Nowak daje się natomiast w tym sezonie poznać jako trener całkowicie jednowymiarowy, nieumiejący przewidywać. Derby blisko więc mam nadzieję że się szybko ogarnie.
3 października 2016, 19:36 / poniedziałek
Cooer ja podałem dwa pierwsze z brzegu przykłady, że nawet klasowe drużyny mogą zaliczyć spektakularne wtopy. Co do złego przygotowania fizycznego to ostatnio co raz więcej trenerów słusznie przyznaje, że takie sformułowanie to z dupy wyjęty farmazon (oczywiście nie tymi słowami ;) ). Złe przygotowanie fizyczne, tu cytat z trenera Wigier :

"Nie ma czegoś takiego, że zespół jest źle przygotowany, ja czegoś takiego nie rozumiem. No, chyba że trenerzy w ogóle nie pracują, ale w to również nie wierzę. Dziś poziom przygotowania w przypadku większości zespołów jest praktycznie taki sam. Dajemy przyzwolenie na to, by tego typu teorie upowszechniać"

To czego my nie mamy, to jak słusznie zauważyłeś to forma, no i jeszcze bramkarza, ale to ostatnie akurat przynajmniej do zimy się nie zmieni. No ale jak my jesteśmy bez formy na trzecim miejscu w tabeli i mamy najlepszy start w lidze od powrotu, no to ja się nie mogę doczekać aż ta forma przyjdzie, oby na derby ;)

z biało-zielonymi pozdrowieniami
4 października 2016, 19:39 / wtorek
coer: wyobraź sobie że najlepsza 11 jest tylko jedna.
4 października 2016, 19:49 / wtorek
Kolejne zamieszanie wokół trenera piłkarzy Polonii Warszawa. Po sobotnim meczu ekstraklasy z Lechią Gdańsk (1:1) prezes i właściciel "Czarnych Koszul" Józef Wojciechowski poinformował Bogusława Kaczmarka o zwolnieniu z funkcji. Nikt z klubu jednak oficjalnie tego nie potwierdza.

Polonia zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli ekstraklasy, ...
4 października 2016, 21:48 / wtorek
Zawodnikowi może przydarzyć się słąbe spotkanie czy dwa, no dobra nawet trzy. Jak jest kurwa jakimś Messim to nawet cztery i nadal zachowuje miejsce w składzie. Ale jak ktoś ma jedno lub dwa dobre spotkania na jedenaście i mimo to ciągle gra to coś jest nie tak. Powiesz że ważne jest zgranie, schematy itp. Ja tego nie widzę. Większość to indywidualne szarpanie Peszki lub Krasicza. Najlepszym przykładem zgrania są bracia jak jeden zabiera piłkę drugiemu. Poza bramką z TBB ile oni mieli udanych dwójkowych akcji? A jak bardzo nasza jedenastka jest najlepsza to widać było w Warszawie.
5 października 2016, 00:07 / środa
Panowie, czy Wasze wpisy nie są szyderą na to co się dzieje w klubie? Wy piszecie, bo tak myślicie? czy chcielibyście aby tak było?
Nowak ma taką samą "władze", jak trener rocznika 2004.
U małolatów rodzice smarują, układy rodzinne w "środowisku", w juniorach "inne" układziki, a seniorach powiązania z jeszcze innymi "specami".
Jeżeli myślicie, że to jest robione dla "Wielkiej Lechii" to myślcie tak dalej.
5 października 2016, 07:16 / środa
Co do Wolskiego to gra bo kosztował pół bańki euro. Co do kilku innych, w tym wszystkich trzech portugalczyków to nie wiem ale masz rację że pewnie jest w tym drugie dno. Inna sprawa że w tej sytuacji to my nic nie osiągniemy jeżeli rywalizacja nie jest zdrowa i uczciwa.
5 października 2016, 12:09 / środa
jeremi niestety wielu nadal mysli, ze to wszystko naprawde dla dobra Lechii.
Jak napisaleś - Nowak jest kolejnym figurantem a karty rozdaje Mandziara, Weber,Piekarski i paru innych.Jaka kurwa taktyka?Graja ci co maja grać bez wzgledu na formę.Jak to wpływa na atmosferę kazdy może sobie dopowiedzieć.
16 października 2016, 00:20 / niedziela
Po wpadce w warszafce to był dla mentalnego odrodzenia drużyny bardzo istotny mecz, do tego mecz o 6 punktów. Nowak dał radę . Jak zwykle dobrze zaczęli, ale gdy w drugiej połowie zaczęła się nerwówka, to ogarnął ją dobrymi zmianami. Można polemizować, czy nie lepiej było zmienić M.Paixao zamiast Kuświka ( po kontuzji) ale nie było tym razem osłabiania formacji ofensywnej, co w końcówce meczu poskutkowało wyraźnym odzyskaniem inicjatywy w grze. Haraslin wykartkował Tosika, mieliśmy kilka sytuacji na strzelenie kolejnej bramki ,obrona została odciążona i 3 punktu nasze.No i pozostajemy w grze.
16 października 2016, 13:35 / niedziela
No i zapomniałbym ale trzeba zauważyć: bramka po rogu. Niby żadne wielkie hola, bo zejście na krótszy słupek obrońcy, którego nominalnie nikt nie kryje, Ale to musiało być wcześniej obgadane, przećwiczone i przede wszystkim perfekcyjnie wykonane. Tak trzymać trenerze.
16 października 2016, 16:04 / niedziela
Nie tylko, że bramka z rogu, ale w ogóle z wszystkich dośrodkowań było jakieś zagrożenie. Wreszcie to poprawili, dotąd wrzutki w pole karne to była jakaś masakra. Odbudowaliśmy środek pola, gdzie Krasic i Sławczew robią po prostu swoje. Nie ma też kretyńskiej obrony wyniku przy minimalnym prowadzeniu. W drugiej połowie W Lubinie Lechia grała słabiej, ale wcale nie słabo i gdyby nie Paixao, to mogliśmy wbić jeszcze parę goli. W którymś już z kolei meczu na 20 minut przed końcem, wchodzi szybki Haraslin, co przypomina naszym chłopakom, że mecz się nie skończył i gramy dalej do przodu. Poza tym wyniki: oprócz wpadki w Warszawie - komplet punktów z megatrudnego terenu z Białegostoku, poza tym Cracovia (tak, wiem, że Kafarski wygrał tam 2:6, ale z trochę inną Cracovią) i teraz ten Lubin. Widać konkret i jakość.
17 października 2016, 01:44 / poniedziałek
Czyli jak było chujowo i punktowaliśmy Nowaka za chujowe zmiany i pierdoliny w wywiadach pomeczowych, to słyszeliśmy że "to zawodnicy grają a nie trener".

Teraz jak ZAWODNICY wykonali poprawnie stały fragment gry (podanie i strzał głową), to "Nowak dał radę"?

Acha.
OK.

Chuj, że Tosik po pierwszym 'żółtku' powinien być na celowniku i większość akcji powinna iść tuż koło niego, by czerwoną złapał szybciej niż pod koniec meczu.
Chuj, że druga połowa to była tragedia (do czasu czerwonej) i zmiany nie były takie genialne (pisałem w czasie meczu do kogoś z tego forum, że Nowak nie ma jaj, by ściągnąć pozoranta i wkrótce zobaczymy DWA wagony z węglem na boisku).
Ważne, że Wolski(?) podał ładnie z rogu a Kazek jebnął gola głową... znaczy "Nowak dał radę"!

Niektórym tutaj już niedługo będzie wystarczało 5 minut dobrej gry, by szafować ocenami.
17 października 2016, 08:51 / poniedziałek
Powiedziałbym, że 12 kolejek, a nie 5 minut...
17 października 2016, 10:06 / poniedziałek
Będzie tak, że jak wygramy tę ligę to będzie pisanie, że to tylko dlatego, że nikomu się nie chciało wygrywać, wszyscy grali chu..owo tylko my najmniej ch..owo z wszystkich i w ogóle przypadek.

Cieszmy się liderowaniem :)
17 października 2016, 12:15 / poniedziałek
Jest wybitnie ..ujowo. Mamy 1 pierwsze miejsce, ale przewaga niewielka, do dupy z taką lipą....

A tak serio - trener pozytywnie mnie zaskoczył w tym meczu, a właściwie jego zmiany. Łapałem się za głową, ze wchodzi kanadyjski kloc, zamiast Mili/Chrapka do środka, ale o dziwo po wejściu Stevena sytuacja uległa diametralnemu uspokojeniu.

Tak trzymać, jeszcze 25 meczów i świętujemy nad Motławą!
17 października 2016, 18:05 / poniedziałek
@StSz co racja to racja ale ja uważam: chwalić, jak jest za co! Chciałbym go chwalić, choćby co trzy dni, byle by było za co. Wcześniejsze zjebki Nowaka były właśnie m.in. za chujowe zmiany. Gdyby i teraz ściągnął napastników i cofnął drużynę do obrony, mogło być gorzej. Akcje bliżej Tosika i dać mu szanse na drugą kartkę ? Pomysł dobry, może uznali, że tamta strona była bardziej przepuszczalna i sama się prosiła o wykorzystanie?
A za opracowanie i przećwiczenie stałych fragmentów gry odpowiada trener. Po to tam m.in. jest. Sądzę więc, że jeden z wariantów zakładał taki scenariusz. Oczywiście mogę się mylić. Przy wykonaniu i tak liczyć się będzie nie tylko precyzja wykonania ale i reakcja przeciwników, na co w trakcie meczu trener ani piłkarze nie mają już większego wpływu
Gol Kazka jest chyba nie pierwszym a drugim golem w tym sezonie strzelony po podaniu ze stojącej piłki ale mam nadzieję, że nie ostatnim i że na dalsze nie będziemy długo czekać. No ale to się okaże
21 października 2016, 14:47 / piątek
Stano: miło wiedzieć, że chociaż mamy trochę inne podejście do tematu, to chociaż umiesz czytać ze zrozumieniem i ogarniasz o co chodzi.
Bo jak tu wyłożyć sprawę takim 'niepełnosprytnym' co jeśli napiszesz że "druga połowa była chujowa", to odpiszą "jest chujowo, mamy pierwsze miejsce"?

Poza tym... nie pisałem, że zmiany były chujowe... tylko że nie były genialne.
Chyba większość trzeźwo myślących widziała już wystarczająco wiele, by ze spokojem stwierdzić iż przy pierwszej zmianie wystarczyło wprowadzić Haraslina na skrzydło za pozoranta, a Kutaświka przesunąć na szpicę.

Tak w ogóle to jestem ciekaw co ten Nowak ma z tymi Pajszonami.
Już kiedyś zdaje się palnął w jakimś wywiadzie, że "oni zawsze mogą coś zmajstrować i strzelić" czy cuś w tym guście... znaczy niezależnie jak wolno te wagony będą się toczyć i ile uśmiechów po zjebanych zagraniach zademonstrują nasz "managier" nie będzie miał 'cojones' by ich z boiska zdjąć?
21 października 2016, 20:32 / piątek
Fakt jest taki :
Lechia Gdańsk to potęga
Lechia Gdańsk jest liderem
Lechia Gdańsk będzie mistrzem Polski w tym sezonie
Po co te demagogie?
Stara Szkoła jedziesz na derby nami?
21 października 2016, 20:36 / piątek
Za Kutaswika już Cie nie lubie.
22 października 2016, 20:24 / sobota
Zapewne niezamierzona literowka, pisana na fonie ze slownikiem.
23 października 2016, 01:15 / niedziela
Aaaaaach... luk, mały forumowy cwaniaczek z liczydełkiem.

Co, cyferkowanie sektorów się znudziło?

Swoją szosą... nieźle musi być Dobrych Chłopaków na "wakacjach" i emigracji, skoro już takie 'okazy' się łapią do puli na derby... chujowieje to wszystko.

Czarny68/ZielniK82: ja nie mam nigdy problemów z przyznawaniem się do swoich opinii... wszystko jak najbardziej zamierzone. Dla mnie to zawsze będzie Kutaświk i tyle.
Nigdy piłkarzyk (zwłaszcza nie-Lechista) nie będzie dla mnie nad brata po szalu... wytrzymam bez Twojej "miłości" Czarny... i żadnemu z nas przez to krzywda się nie stanie. ;-)
23 października 2016, 09:24 / niedziela
Amerykanin nie fisiuj grzecznie się zapytałem czy jedziesz
23 października 2016, 09:48 / niedziela
Jeden ma Kutaswika drugi ma Starego Szkutasa.
23 października 2016, 11:42 / niedziela
Liczydełko... obawiam się, że z rachunków jesteś taki sam "geniusz" jak z logiki.

Z Chuliganami Gedanii w "pissing contest" się nie angażuję... ;-)
23 października 2016, 19:14 / niedziela
Ok juz Cię nie zaczepiam kolego no name nikt Cię kurwa nie zna ale uwierz mi milusiński i zabawiaczu tego forum jak Cię spotkam kiedyś ufoludku z Ameryki to będę niegrzeczny.
24 października 2016, 05:47 / poniedziałek
Ci co mnie mają znać, to mnie znają... reszta (wliczając no name liczydełka) koło chuja mi lata.

Co do propozycji... nie mogę się wprost doczekać.
25 października 2016, 00:08 / wtorek
Prawda jest taka, że się Stara Szkoło trochę za bardzo rozchulałeś ostatnio tutaj i to przestało być zabawne i mądre, a wcześniej często takie bywało...
13 listopada 2016, 23:53 / niedziela
Jak Nowak wygrał mecz z Rumunią ?
Repra zagrała z Rumunami jak ... Lechia. Nawałka przejął styl i taktykę. Przysiedli na rywalu, szybko strzelili gola, mieli przewagę, grali silnym pressingiem,moja-twoja, mecz pod kontrolą. Drugą połowę, podobnie jak Lechia, zaczęli gorzej a i przeciwnik poczynił dwie zmiany i starał się odrobić stratę. Ale mija kolejne 20 minut. Nasz trener sprzed 1.5 miesiąca zacząłby po kolei zdejmować kreatywnych graczy, wprowadzając w ich miejsce coraz więcej defensorów, którzy zburzyliby sposób gry w tyle, wpuściliby całą drużynę przeciwną na własną połowę i zanim znaleźliby swoje miejsce na boisku byłoby pewnie 1:2, 0 napastników i 0 możliwości zmian. Nasz obecny trener wprowadziłby nowego defensywnego pomocnika, być może w miejsce innego podmęczonego, słabszego tego dnia. I dobrze. Podobnie zrobił Nawałka Odzyskaliśmy oddech, mecz się wyrównał. No i zbliża się koniec meczu. Trener wprowadza drugiego napastnika, umotywowanego i tym razem nie na kacu, co odmienia radykalnie mecz. Chociaż sam grą nie powala ale swą obecnością w tym miejscu boiska wprowadza niezłą rozpierduchę . Myślę, że i ta końcówka, która u nas, jak dotychczas tak jeszcze nie zadziałała, to nie autorski Nawałka raczej a dalszy rozwój Nowaka z tą różnicą, że u nas Peszkin pod koniec schodzi a tu wszedł. Podobieństwa są. Może to obraz życzeniowy nie do końca prawdziwy ale jeden N_wa_k i drugi N_wak powinni dać radę.
Oczywiście nie mamy takich petard, jakimi dysponuje Nawałka ale jak sobie przypomnę te męczarnie naszej reprezentacji na ME, to metamorfoza drużyny jest oczywista i chociaż źródła jej inspiracji nie do końca są znane, to moje skojarzenia są właśnie takie. I obyśmy taką grą zdobyli MP a naśladowcy potem MŚ.
14 listopada 2016, 08:41 / poniedziałek
@Stara szkoła "Ci co mnie mają znać, to mnie znają" Hehe typowy tekst internetowego oszoloma. Zauważyłem od dłuższego czasu że starasz się być kumatym na tym forum ale wiesz? Dam ci radę. Nie rób tego, nie udawaj bo i tak Ci to nie wychodzi. Przestań się bawić swoim "kutaswikiem " przy komputerze a najlepiej to przestań tutaj się wypowiadać bo śmierdzi od ciebie śledziem na kilometr.
22 listopada 2016, 21:24 / wtorek
Jakby ktos sie martwil, ze PN na selekcjonera USA moga wziac, moze odetchnac - wybrali Bruce'a Lee
7 marca 2017, 01:28 / wtorek
mecz z Amicą to był 40 mecz pod dowództwem Nowaka

bilans:
74punkty: 22 zwycięstwa; 8 remisów; 10 porażek; bramki 67-45

Twierdza Gdańsk - 20 meczów
53 punkty 17 zwycięstw; 2 remisy; 1 porażka; bramki 52-17

Wyjazdy średnie, by nie powiedzieć słabe, 20 meczów
21 punktów 5zw-6rem-9por; br. 15-28

Wojna trwa
MyWierzymy
11 marca 2017, 21:43 / sobota
Wisnia,dlaczego naplules do zupy slupowi na obozie?
Teraz masz przejebane.....
11 marca 2017, 22:06 / sobota
Jak możesz i chcesz to rozwiń. Też mam dzisiaj dosyć wizji pseudoamerykańskich pewnie jak większość na forum.
11 marca 2017, 22:11 / sobota
@Czarny
Myśle ze Wiśnia napluł do zupy juz na letnim zgrupowaniu.
Ja już podczas prezentacji przed sezonem wyczułem brak chemii pomiedzy tymi dwoma panami.
Tka jak pisałem w innych wątkach, dziś poległa przede wszystkim filozofia gry Niwaka na wyjazdach. Aż żal było patrzeć jak marnuje sie potencjał drużyny na tle "juniorów" Waldemara.

TYLKO LECHIA!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.559