Gdańsk: sobota, 23 września 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Piotrek Nowak

strona 4/6

11 marca 2017, 22:23 / sobota
Chyba nie złapałem ironii . Ulec smutnemu waldkowi mało kto w eklapie potrafi , nasz americanos tego dokonał czapki z głów. Co do wyborów to mamy potwierdzenie MARIO netka.
11 marca 2017, 22:44 / sobota
Nie bede ukrywał ze Smutny Waldek to w mojej hierarchii jeden z najlepszych trenerów w lidze. Niestety, dzis nie było to trudne do potwierdzenia, prosta i oczywista taktyka na mecz z Lechią nie jest juz tajemnicą, nawet dla komentatorów Eurosportu. Wiem, ze ze bramki zwalili zawodnicy, ale.... juz pisałem.
Nowak obudź się!!!

TYLKO LECHIA!
3 kwietnia 2017, 16:08 / poniedziałek
Panie trenerze powiedział Pan po meczu - cyt."kluczem do zwyciestwa była madra taktyka i to, ze nie stracilismy bramki"
A ja widziałem ze w drugiej polowie nie mielismy po prostu sił i szybkości.Dlatego sie cofnelismy a nie, ze" taka była taktyka."Slowa o nie straceniu bramki to juz kuriozum - czyli jak byśmy stracili to byłoby pozamiatane?Fakt z tym co gralismy po przerwie ciezko by bylo to wygrać.I na koniec rodzynek w Pana wydaniu:"zwyciestwo bylo nagrodą za cięzka pracę na treningach."
Mnie sie wydawalo, ze piłkarze dostają co miesiąc nagrodę w wysokosci 1-2 pensji rocznych przeciętnego kibica.I to chyba raczej dla nich to zwyciestwo jest nagrodą i rekompensatą za to, co muszą ogladać w ostatnim czasie na boisku.
ps.Panie Piotrze co do Wisni to Pan chyba wie...?
3 kwietnia 2017, 18:24 / poniedziałek
Na sektorze Q przy 3 zmianie nasz treneiro był delikatnie mówiąc jebany.
3 kwietnia 2017, 21:23 / poniedziałek
A dlaczego dopiero przy 3 zmianie ? Przecież przed meczem za wybraną 11 też można pojechać po trenerze .
3 kwietnia 2017, 21:45 / poniedziałek
Bo wtedy narosła frustracja do granic możliwości ;)
3 kwietnia 2017, 23:36 / poniedziałek
akurat za ten mecz nie czepiam sie Nowaka..zmiany miał dobre i taktycznie niezle to rozegrał..a tak krawiec kraje jak mu materiału staje...
4 kwietnia 2017, 14:11 / wtorek
Sedno w tym że materii to u nas dość...minimalizm trenera to chocby zmiana Hataslina na Sławczewa..
Mówią to taktyka, zagęszczenie srodka; ja znam inną- najlepsza obroną atak a nie pilnowanie jednobramkowej przewagi
4 kwietnia 2017, 15:41 / wtorek
oki..zgadzam się ze Nowak często gra minimalistycznie i pisałem tu niejednokrotnie jak mnie to wk....wia..ale tym razem była to szybka reakcja na zmianę ustawienia i grę zagłębia więc bym się nie czepiał bo zareagował prawidłowo według mnie.... on najlepiej zna swój materiał -;)
4 kwietnia 2017, 17:18 / wtorek
Misiu, gówna prawda, nie bronił bym go tak zjadłem jak Ty to czynisz.
W dniu meczu z Zagłębiem pisałem o tym tu na forum, że Herr Nowak traktuje ten mecz jako TEST!!! A teraz śmie kłamać, że miał taką taktykę... Nowak plecie bzdury, ma nie po układaną drużynę i źle ich ustawia pod kątem danego przeciwnika... wiele rzeczy jest nie tak jak powinno być! Stąd obecna pozycja, a nie lider tabeli. Nie wierzę Panu Nowakowi, ot tyle!
A My swoje.... (arka gnoje)!!!
4 kwietnia 2017, 17:48 / wtorek
dobra nie przekonam nieprzekonanych...ale zmiany zrobił dobre ..vide wynik -:)
4 kwietnia 2017, 18:08 / wtorek
Zmiany może dobre ale za późno o jakieś 15-20 minut.Było coraz goręcej a środka pola w ogóle nie było przez połowę drugiej części spotkania.Dopiero po zmianach drużyna złapała oddech przez ostatnie 10 minut.Gdyby tak wcześniej nie było by takiej nerwówki.
9 kwietnia 2017, 17:36 / niedziela
Co tam trenerze- zadowolony Pan?Znów nie gralismy zle tylko mielismy pecha?
Moim zdaniem jest Pan miernym trenerem i minimalistą.Jest taka sentencja:"Lepsza armia baranów dowodzona przez lwa niz stado lwów dowodzone przez barana."
Idealnie wpisuje się Pan w to motto...niestety.
9 kwietnia 2017, 17:38 / niedziela
Takiego impulsu z ławki trenerskiej jak u nas to ze świecą szukać w całej ekstraklapie. Absolutny kunszt "panie" trenerze !! Chapeau bas!! Żeby tylko udało się przedłużyć kontrakt z naszym wojownikiem i ta cała katorżnicza praca i wysiłek na poszły na marne.
9 kwietnia 2017, 17:42 / niedziela
najwyrażniej sukces nie jest pożądany
trzeba by skrócić, albo w ogóle zrezygnować z urlopu na Florydzie

Piotrek Minimializm Nowak

w derby to nie przejdzie, radzę nastawić siebie i drużynę na 90 minutową ofensywę z pressingiem, śledzie nie mają prawa złapać oddechu
9 kwietnia 2017, 17:50 / niedziela
Nowak pozbawia się dynamiki z uporem maniaka!!! Mógł rozjechać Piast taktycznie w momencie gdy wykorzystali komplet zmian ale obal ten sprawdzian jak pierwszoroczniak. Według mnie czas na pierwsze podsumowania , mamy 28 kolejek za sobą a ja cały czas słyszę o dobrej pierwszej połowie w meczu z Zagłębiem. Nie widać żadnego progresu w grze , zmiany tragiczne , brak pomysłu na grę . Gdyby nie Wolski to byśmy prezejebali ten mecz - uważacie , że jego lepsza forma to zasługa Pana Piotra ? Huja tam ! Panie trenerze bierz się Pan za robotę albo się pakuj i wypad do Chicago.
9 kwietnia 2017, 18:05 / niedziela
brak wyczucia i nosa trenerskiego, zmiana Haraslina --SABOTAŻ
9 kwietnia 2017, 18:08 / niedziela
ponoć skurcze mięśniowe miał Haraslin, wawrzyn uraz
9 kwietnia 2017, 18:34 / niedziela
Nie zawsze gdy się nie ma co się lubi to się lubi co się ma .
Na pewno puki co jest Nowak ,bracia nic-Daltonowie , Kuśtyk i styl poprawiający ciśnienie . Jak w derbach nie zagra Wiśnia to wyschnie ostatnia kropla tolerancji dla poczynań pana Piotrusia.
9 kwietnia 2017, 19:28 / niedziela
Panowie, nie dramatyzujmy. Gramy naprawdę dobry sezon, mamy 4 miejsce z niedużą stratą do lidera, a strata ta za dwa tygodnie będzie mniejsza o połowę. Pamiętacie rundę jesienną 2015/16? Seria pięciu porażek z rzędu i permanentne oscylowanie w okolicy strefy spadkowej? To byli ci sami zawodnicy, z którym pracował Piotrek Nowak na wiosnę - na wiosnę Lechia była najlepszym zespołem w lidze. Też się zdziwiłem, jak Sławczew zmienił świetnie grającego Haraslina. Łatwo Nowaka oceniać ale nie wiemy jak było. Może Haraslin miał jakiś uraz? Może siadł wytrzymałościowo? Podejrzewam, że to pytanie padnie na konferencji prasowej.

Wynikowo mamy ostatnio kryzys (prędzej czy później musiał przyjść po naprawdę dobrym roku), ale sama gra przecież dzisiaj nie była zła - mieliśmy 5 sytuacji, gdzie tylko cud uratował Piasta.

Na derby wraca Peszkin, jesteśmy w całkiem niezłej formie, ci z Gdyni nie koniecznie :) W pn rozjeżdżamy Arkę i jeżeli nawet z Pogonią będzie remis, a Jagiellonia oba mecze wygra, na start rundy finałowej mamy 4 punkty straty do lidera.

Będzie dobrze!
10 kwietnia 2017, 10:45 / poniedziałek
Co nie dramatyzujmy ?
Rozumiem, że jest hierarchia w drużynie, a trener może mieć swoich faworytów. Rozumiem, że czasami jest tak, że ten sam piłkarz co mecz "jest pierwszy do zmiany" albo na ławce jest "pierwszy do wejścia".

Ale kurwa Nowakowi zacięła się płyta. Historia zna tysiące przykładów nieszablonowych zmian, które odmieniły obraz meczu. Wchodzi młody jeździec bez głowy. Wchodzi głodny gry wieczny rezerwowy. I tak dalej i tak dalej.
Choćby Wiśnia czy Mila mieli siły tylko na człapanie to kurwa przy niekorzystnym wyniku (a taki był w Gliwicach) wpuszcza się facetów mogących w pojedynkę odmienić losy meczu. I nikt mi nie powie, że nie zesrali by się na boisku tylko żeby udowodnić swoją wartość.
10 kwietnia 2017, 11:15 / poniedziałek
Zastanawia mnie czym się kierował mandziara jak przedłużał kontrakt z Nowakiem. Chyba nie tym, że to bardzo dobry trener, tylko tym, że będzie wiernie wykonywał jego polecenia i służył mu jak parobek. Przecież on ma w dupie walkę o mistrzostwo. Niech spierdala do Miami.
10 kwietnia 2017, 14:09 / poniedziałek
Dodatkowo ciekawi mnie kiedy Krasic siądzie na ławce , jego obecna gra to dramat - pod koniec każdego meczu oddycha rękawami. Jak tak dalej pójdzie to do końca sezonu zaliczy kilka kluczowych strat w środku pola które będą skutkowały stratą bramki. Bardzo ceniłem trenera Nowaka ale jego decyzje personalne i pierdolenie głupot w pomeczowym wywiadach zmienia stan rzeczy.
10 kwietnia 2017, 20:05 / poniedziałek
" Gramy naprawdę dobry sezon, mamy 4 miejsce z niedużą stratą do lidera" - problem jednak, jest taki ze jeszcze miesiąc temu to my bylismy liderami z 4 pkt przewagi na drugą drużyną. Trzeba patrzeć na to co jest tu i teraz. Ostatni miesiąc to zjazd w dół, a Nowakowi jakby zabrakło pomysłu na druzyne, brak mu zawodnika, który wyskoczyłby z formą. Obecnie tylko Wolski i Kuciak mają formę na walkę o mistrzostwo.

TYLKO LECHIA!
10 kwietnia 2017, 20:24 / poniedziałek
Czas sprawdzić szeroka kadrę i zadecydować na koniec sezonu kto zostaje.
13 kwietnia 2017, 19:06 / czwartek
Coraz bardziej odjeżdża... ma dobrego dostawcę.

" Choć nie odzwierciedlają tego statystyki, to Milos wykonuje dla nas kapitalną pracę, dlatego nie zgadzam się z pojawiającymi się opiniami, że jest w słabej formie, albo ma problemy z kondycją - mówi dla oficjalnej strony Piotr Nowak."
13 kwietnia 2017, 19:15 / czwartek
Zauwazylem po kilku ostatnich konferencjach prasowych, a szczegolnie po dzisiejszej, ze Nowak bardzo szybko irytuje sie w momencie kiedy otrzymuje niewygodne pytania. Dzisiaj totalna szydera z dziennikarzy. Z czego to moze wynikac? Albo jest tak zaslepiony swoja osoba i swoim ego, ze mysli, ze wszystko w jego pracy jest idealne, albo wie, ze jest slupem i musi wkomponowac taka wypowiedz, zeby byla wygodna dla jego podopiecznych i zarzadu. Strasznie mnie wkurwia, kiedy dostaje pytanie o forme Krasicia i to, ze nie ma kondycji w 2 polowie, to on leje wode i odpowiada, ze Krasic bardzo duzo biega i jest waznym trzonem zespolu. Na wiekszosc pytan odpowiada niebezposrednio. Panie Trenerze- prawda jest taka - chuja gramy ostatnio (wyjazdy to dramat, u siebie ta gra nie powala) i mam nadzieje, ze trener tak ulozy mentalnie zespol, ze sledzie beda klekac na kolanach przed nami w poniedzialek. Nie wyobrazam sobie gry bez ciaglego pressingu, maksymalnej walki, determinacji, nie ma odpuszczania na jebany milimetr. Aha, jak strzelimy 1 czy 2 bramki to nie wstawiajmy obroncow i nie cofajmy sie. Jazda cale 90 minut!
Piotr Wiśniewski 1 skład lub 2 połowa minimum.
13 kwietnia 2017, 20:07 / czwartek
Def na pewno ten drugi wariant i dlatego sie wkurwia.Niepokoi mnie dodatkowo bełkot o "czytaniu gry" cokolwiek by to mialo znaczyć oraz "trzy plany" przewidziane na derby.Jedyna nadzieja w najemnikach oraz piłkarzach zdajacych sobie sprawę czym sa derby ze szmaciarzami.Co prawda te obecne nawet nie umywają się do tych sprzed lat ale jednak zawsze to derby.Otóż powinni zlać słupa i zagrac wg instrukcji podanej przez gilgacza.
13 kwietnia 2017, 20:56 / czwartek
Nowak nie chce po prostu krytykować piłkarzy publicznie.Sądzę,że w szatni opierdala piłkarzy za wszystkie błędy.Wiadomo,nie można być kontrowersyjnym w TV.
13 kwietnia 2017, 22:14 / czwartek
Haraslim jako lewy obrońca...no no grubo...
13 kwietnia 2017, 22:35 / czwartek
Słup czy nie to słowa o Krasicu są Panie trenerze obrazą dla inteligencji. Prawda taka że w poniedziałek gra o posadę ,nawet jak Pana nie zwolnią od razu to brak zwycięstwa nie zostanie wybaczony, dlatego proponuje obejrzeć ostatnie mecze Krasica raz jeszcze (wystarczy po 60min każdy). Powodzenia, bo innej opcji nawet sobie nie wyobrażam i wszystkim Wesołych.
13 kwietnia 2017, 23:29 / czwartek
@MarekM, przecież Nowak powiedział na tej samej konferencji dzisiaj, że Milos nie może grać cały czas w biegu, bo potrzebuje czasu na odpoczynek :)

Zawsze myślałem, że na odpoczynek piłkarze mają czas i miejsce po meczu, a tu jak widać niektórzy grają tylko po jednej połowie a druga w chodzonego i jest to w pełni akceptowalne przez słupa.
14 kwietnia 2017, 08:39 / piątek
Nie może krytykować piłkarzy trener, który nie posiada do tego odpowiednio dużego autorytetu. Próbował już von Heesen i wytrwał kilka meczów. Nowak o tym wie. Na krytykę to może sobie ewentualnie pozwolić Mourinho a nie osoba o dokonaniach Nowaka.
Co do Krasica to i tak wielkim osiągnięciem Nowaka, na miarę co najmniej wygrania Mistrzostwa Polski i awansu do fazy grupowej CJ, jest niewystawianie razem Krasica z Milą. Gdyby Sebek dał najmniejszy choćby pretekst że jest w stanie trochę pobiegać, to tak by wyglądał nasz środek pomocy. Zamiast więc krytykować Nowaka, spójrzcie jakiego osiągnięcia dokonał. Kosztowało go to z pewnością wiele nieprzespanych nocy, wizyty u psychologa, być może depresję. Nie może więc dziwić jego nerwowe czasem zachowanie.
15 kwietnia 2017, 10:52 / sobota
cooer tak sobie wszedłem poczytać...a tu takie teksty że dzień od razu weselszy mimo że trzeba jajka pomalować -:)
17 kwietnia 2017, 21:18 / poniedziałek
Jeśli ktoś jawnie kpi z kibiców nie zasługuje na miejsce w klubie.
Do tego fartowne zwycięstwo z największymi szmaciarzami u siebie...
Czekam na nowego trenera.
17 kwietnia 2017, 21:31 / poniedziałek
Panie Słup dzis pokazales, jaki masz szacunek do nas.Dobrze wiesz kim jest Piotr dla nas i naszej Lechii a mimo to nie dałes mu szansy nawet w takim meczu..Co kurwa pajacu zza oceanu chciałeś pokazać jaki jestes niezalezny?Dzis tylko nieudolnosci bezdomnych urwaleś sie ze stryczka.
17 kwietnia 2017, 21:41 / poniedziałek
Karny kutas (do tego czarny) za brak Wiśni w składzie nie mówią o wejściu na chwilę na tych spompowanych ogórasów.
17 kwietnia 2017, 21:42 / poniedziałek
Zeby cie kurwo polamalo za Wisnie !
17 kwietnia 2017, 22:48 / poniedziałek
PIOTREK WISNIEWSKI!
17 kwietnia 2017, 22:53 / poniedziałek
nie udzielam sie za czesto, ale dzis napisze co nie co - nowak chuj, wisnia zasluzyl chociazby na kilka chwil w tym meczu
17 kwietnia 2017, 22:55 / poniedziałek
Grzelu vel "Mr. Voley" na trybunach. Okey. Ale kurwa Wiśnia? Nowak niech cię huj strzeli.
17 kwietnia 2017, 23:22 / poniedziałek
Troszkę dużo subiektywnych wpisów... Chyba każdy zapomniał gdzie byliśmy 1,5 roku temu?
17 kwietnia 2017, 23:29 / poniedziałek
Venom - przy tym składzie to żaden wielki sukces być w pierwszej czwórce. Tak naprawdę nasz potencjał to pierwsza trójka i brak medalu w tym roku byłby dużą porażką. Wyniki ponad stan to kręci taki Probierz w Jadze i jego na rękach tam nosić powinni.
17 kwietnia 2017, 23:35 / poniedziałek
Venom to ciagle tłumaczenie "gdzie bylismy kiedys" jest juz slabe..tak to mozesz tym jak im? gimbusom pisac ale nie starym kibicom.Czym Cie urzekl Nowak?Z takim skladem i budzetem jakiego nigdy nie było w Lechii to moja teściowa grała by o mistrza.
17 kwietnia 2017, 23:58 / poniedziałek
Nie chcę się sprzeczać i przekonywać do swoich racji... Pod wpływem emocji różne rzeczy cisną się na język po takim meczu. Coś jednak docenić trzeba... A i pochylić nad tym co nadal nie funkcjonuje jak powinno. Fakty mówią że wygralismy. Troszkę niedosyt jest, zawsze można coś lepiej...
Jeszcze świątecznie! Zdrowie za wygraną!
18 kwietnia 2017, 09:47 / wtorek
Ogólnie chciałem się wypowiedzieć pozytywnie na temat Nowaka, ale ...:
Na szybko sprawdziłem poprzedni sezon. W 8 meczach wyjazdowych sezonu 15/16 gdzie prowadził nas Piotrek Nowak Lechia zdobyła na wyjeździe tylko 6 bramek. W aktualnym sezonie po 14 spotkaniach wyjazdowych mamy 11 goli.
Przypomina mi się sytuacja z przed kilku kolejek (nie pamiętam przed którym meczem) gdzie dziennikarz na konferencji przedmeczowej pyta kiedy zaczną strzelać gole na wyjazdach bo zdobyli dopiero 9 goli. Nowak, aż się spiął, jakby sam nie ogarniał, że tylko tyle strzelili bramek.
Myślę, że bańka pęknie jak tylko oficjalnie zacznie go krytykować któryś z piłkarzy. Dziwne są zmiany trenerów od przygotowania, dziwne przywiązanie do tych samych nazwisk. Gdzie jest Mila, Wiśniewski, van Kessel?
Nie podoba mi się dreptanie zespołu, brak pomysłu na grę, gubie rytmu jak to nazywa Nowak. Aż się wierzyć nie chce, że maja siły tylko na 60 minut biegania.
18 kwietnia 2017, 18:09 / wtorek
Nowak najlepszy nasz trener od czasów Kubickiego. Jego niewystawienie Wiśni (przynajmniej) wczoraj to wielkie nieporozumienie, ale mam nadzieję, że tak jak dzięki Kubickiemu wygraliśmy pierwszą ligę, tak z Nowakiem wygramy ekstraklasę. Ku chwale Wielkiej Lechii!
19 kwietnia 2017, 10:47 / środa
Oby! Może on Wiśnie, Milę oszczędza na rundę finałową? Druga połowa ze śledziami gdzie dlugo bawili się w rozgrywanie piłki zamiast napadywać...w ogóle może taka taktyka, że nie za bardzo się zmęczyć? Radość na meczu była, ale każdy widzi, że z takim potencjałem to powinno lepiej wyglądać
22 kwietnia 2017, 19:34 / sobota
- Nowak!
- co?
- wypierdalaj kurwo!

Bronić 1:1 w meczu w którym remis nic nie daje. Wal się na ryj jankesie w oko jebany.
22 kwietnia 2017, 19:36 / sobota
Nowak pierdo,,,,,,,y minimalista kurwa won.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.393