Gdańsk: piątek, 24 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Piotrek Nowak

strona 5/6

22 kwietnia 2017, 19:41 / sobota
Nowak jest minimalistą... i słupem... Nie on ustala skład.

Nowak wypierdalaj!!!
22 kwietnia 2017, 19:43 / sobota
mecze wyjadowe kompromitują tego gościa jako trenera Lechii
22 kwietnia 2017, 19:47 / sobota
1,5 roku każdy wyjazd taki sam. Przecież to amatorka jest do kurwy nędzy.
22 kwietnia 2017, 20:01 / sobota
jutro w Cafe futbol będzie Mandziara i Nowak

ciekawe jakie bajki będą opowiadać w obliczu hańbiącej gry na wyjazdach :/
22 kwietnia 2017, 20:04 / sobota
Nowak!!! Co? Wypierdalaj!

Ale moim zdaniem nie ma sensu go wyrzucać teraz, trzeba to zrobić po sezonie.
22 kwietnia 2017, 20:08 / sobota
Bez takich radykalizmów...część kolegów jeszcze niedawno piało o trenerze Nowaku..ale myśle jak i chyba większość ....DZIĘKUJEMY I NIE CZEKAMY CO DALEJ...czyli czas na zmiany.. ze smutkiem to pisze..pozdrawiam
22 kwietnia 2017, 20:09 / sobota
Mając prawdziwego trenera wygralibyśmy tę ligę...

Nowak wypierdalaj
22 kwietnia 2017, 20:11 / sobota
prawdziwy trener nie przyjdzie robić za pozoranta
22 kwietnia 2017, 20:14 / sobota
Mam pomysł na nowy hashtag dla naszych "pijarowców"

#nowakwypierdalaj
22 kwietnia 2017, 20:20 / sobota
Słup wykonał swoje zadanie i jest zadowolony z pracy wykonanej na treningach.Dziwi tylko szybka zmiana Krasićia, ktory jest(zdaniem słupa) w rewelacyjnej formie i tylko głupi kibice tego nie widzą.Pajszony wymiataja i szczerza zeby do wszystkich w kolo.
Jak zwykle zaskoczył przeciwnika i po przerwie przeszedł do huraganowej i agresywnej obrony wyniku.Paprykarze sie jednak na tym nie poznali i wjebali nam 2 bramki.
ps.Jutro w Polszmacie da nam pokaz swoich "łotych przemysleń" wsparty obecnością swojego pryncypała.
22 kwietnia 2017, 20:23 / sobota
Powie ktoś wreszcie Nowakowi że punkty można zdobywać też na wyjazdach?
22 kwietnia 2017, 20:25 / sobota
sklad na puchary a my gramy taka padake na wyjazdach,,,
widzial bym u nas po sezonie Fornalika
A panu nowakowi cos czuje ze podziekuja po sezonie.
Przypominam ze jutro w cafet futboll na polsacie bedzie ,nowak razem z mandziara
22 kwietnia 2017, 20:30 / sobota
Chociaż trzeba im przyznać, że w grze na wyjazdach służą za wzór konsekwencji w wykonywaniu swojej pracy ;) Od października praktycznie WSZYSTKO W PIZDE na wyjazdach!!!

Nowak skończ czarować złotymi myślami ala Kafarski, któremu zawsze po przegranej brakowało ostatniego podania, na Twoje bajeczki już nikt się na trybunach nie nabierze, a robisz z siebie tylko złotoustego

@Słodowy, weź nie rób sobie jaj z pogrzebu i daj se siana ze smutnym Waldkiem.
22 kwietnia 2017, 20:40 / sobota
Gdzie Wiśnia, gdzie Kisiel, jak można tak grać? Pogoń nastawiona na zwycięstwo stworzylaby nam sytuację na kontry, a do tego najlepszy byłby szybki kisiel. Chłopie naucz w końcu tych braciszkow Paixao przyjmować piłkę, bo nudne jest ciągle oglądanie odskakujacej piłki na 2 metry.
22 kwietnia 2017, 21:43 / sobota
Po chuj jest Nowak na ławce podczas meczu?
Szkoda jego czasu, naprawdę. Niech lepiej idzie sobie na frytki do maka.

Przecież, niezależnie od wyniku: czy wygrywamy, przegrywamy czy remisujemy;
niezależnie czy gramy dobrze czy chujowo;
niezależnie od tego czy u siebie czy na wyjeździe;
niezależnie czy z mistrzem czy outsiderem;

Nowak robi kurwa te same zmiany. Pierwsza około 70 minuty i kolejne dwie co pare minut. Wchodzą Ci sami ludzie na te same pozycje.
Ja pierdole. Nie ważne czy przeciwnik wali skrzydłami, gra atak pozycyjny czy z kontry. Recepta zawsze ta sama. Zawsze Ci sami ludzie.

Nosz kurwa Nowak nobla dostanie !! Czekać tylko, aż zaczną go naśladować Guardiola i Mourinho.

Piotruś, a nie lepiej smsa wysłać przed meczem Mandziarze ze zmianami?
No i w zasadzie twoje od rzeczy słodkie pierdzenie na konferencje też można z odtworzenia puszczać.
22 kwietnia 2017, 22:26 / sobota
Mnie zastanawia skąd taka zmiana u trenera Nowaka. W zeszłym sezonie ofensywna gra 3 obrońcami, wiadomo traciliśmy bramki ale w ataku fajnie to wyglądało. W tym sezonie bardzo asekuracyjna gra, gramy 4 obrońców a i tak tracimy gole, o ile na jesieni jeszcze przechodziło to bo wygrywaliśmy (jednak trzeba pamiętać,że wiele meczy jednym golem) tak teraz to nie zdaje egzaminu. W każdym meczu defensywne zmiany, uporczywe wystawianie zawodników bez formy, przy tak szerokiej ławce. Zastanawia mnie też słabsza dyspozycja części zawodników jak np Janicki, Krasic czy bracia Paixao, z resztą cały zespół gorzej wygląda w 2 połowach, moim zdaniem może to mieć związek ze zmianami trenerów od przygotowania fizycznego.

Tak czy inaczej jeszcze sezon się nie skończył, a w naszej lidze może wszystko się wydarzyć, także wierze, że trener Nowak weźmie się w garść i zdobędziemy mistrza
22 kwietnia 2017, 22:28 / sobota
Najbardziej wkurwiają jego pomeczowe gadki, z których wynika, ze gramy zajebiscie tylko pechowe błedy sie nam zdarzaja i chwilowe przestoje(ładne chwilowe kurwa 3/4 meczu).I to ciagle pierdolenie że "mamy nad czym pracować"To juz finisz ligi a pracowac trzeba bylo zimą.W dodatku odpuscił grajków, którzy w ub sezonie decydowali o obliczu zespołu(Chrapek,Mak) bo tak naprawde nie dostali szans i nie wiemy w jakiej sa formie i czy mogli by dac lepszą jakość od innych.Temat Wisni to osobna sprawa.Czy ci trzej wymienieni sa gorsi od klonów lub Krasićia, ktorzy od dłuższego czasu irytuja swoją grą?No i na koniec swoimi gadkami obraza po prostu nas kibiców, bo jaki jest koń każdy widzi.Jedynym usprawiedliwieniem dla niego może byc to, że ma chuja do gadania w klubie.Piłkarze to widzą i lekceważą sobie.Przykladem choćby zachowania Pajszonów przy zmianach.Przy normalnym trenerze z jajami nie pozwolili by sobie na takie fochy.
ps.A taki chujowy dla wielu Probierz z małolatami i Wasiliewem nadal nie chce przegrywać i robi wynik grubo ponad stan posiadania.Tak, tak wiem idzie mu tylko na Białorusi...
22 kwietnia 2017, 22:39 / sobota
Wszyscy jesteśmy wkurwieni i targają nami emocje. Może i jesteśmy północnymi Słowianami, ale wciąż Słowianami i krew mamy gorącą. Ale spróbujmy spojrzeć na wszystko z chłodną głową…

Jesteśmy kibicami, którzy zawsze narzekają. Permanentnie nam się coś nie podoba. Dość powiedzieć, że od ośmiu lat każdy jeden trener otrzymał na forum wątek z sufiksem „wypierdalaj”.

Rozgrywamy drugie najlepsze dwie rundy w historii, (o ile przyjąć, że nawet najgorszy wynik w wyższej lidze jest więcej wart od najlepszego w niższej) a my nadal narzekamy. Znajdujemy po temu mnóstwo powodów, a wszystkie są bez sensu.

No patrzcie: mnie też wkurwia to, że Nowak permanentnie olewa Wiśnię. Ale czy to jest naprawdę coś, co jest dla nas najważniejsze? Wiśnia na boisku? Nie tak dawno temu mieliśmy i Wiśnię i Bączka i Magistra na murawach Ekstraklasy. Drużyna grała chujowo, a my narzekaliśmy. Przecież chyba to pamiętacie? No to jest Wiśnia – źle. Nie ma Wiśni – też źle. Wiśnia to symbol. Bez wątpienia. Ale w mojej opinii nie powinien przeważać o odbiorze trenera.

Inni mówią, że Nowak to minimalista. Że woleliby, żeby drużyna grała agresywnie i do przodu. Ale mieliśmy taką drużynę. Za Kafarskiego. Agresywna i świetna technicznie. Ale brakowało ostatniego podania, za to był chaos, nie wykorzystywaliśmy sytuacji i wszyscy byliśmy niezadowoleni. Czyli jak graliśmy agresywnie ale nieefektywnie to było źle, a jak gramy nieagresywnie, za to efektywnie, to też jest źle.

Inni nazywają piłkarzy najemnikami. Okej. Ale kto ich nie ma? I gdzie byliśmy, gdy ich nie mieliśmy? Od lat piłka w Polsce jest profesjonalna. To oznacza, że piłkarze są pracownikami. Najemnikami. To zupełnie normalne. Chyba, że chcemy powrócić do trybu amatorskiego, ale sami wiecie, z czym by się to wiązało. Wiem, że są tu tacy, co twierdzą, że „W niższych ligach to było fajnie. Wygrywaliśmy i byliśmy prawdziwą Lechią. Nie to, co teraz”. Ale stoi to w sprzeczności z hasłem „Wielka Lechia naszych marzeń”. Nie da się być wielkim, grając w niższych ligach.

Dla mnie sprawa jest jasna. My narzekamy, bo jesteśmy spragnieni sukcesu. Jak żadna inna ekipa w Polsce. Nigdy go nie mieliśmy. I wydaje mi się, że sezon, w którym w końcu wygramy, trzeba będzie uznać za historyczny. A ten sezon to być może właśnie ten sezon. Na siedem gier przed końcem mamy trzy punkty straty do Mistrzostwa. Kiedy, jak nie teraz?

Dlatego naprawdę, to nie moment na ocenianie Nowaka. Bo może się okazać, że za 2 miesiące będzie najlepszym trenerem w historii Lechii. Dajmy mu pracować.

I na koniec. Kompletnie nie rozumiem logiki, którą prezentuje Cygnus. Że niby lepiej być piątym, niż czwartym. Co to ma być? Walczymy o jak najlepsze miejsce. Gdybyśmy się mieli zadowalać piątym, to ostatnie sezony powinniśmy uznać za udane. Z mojej strony: nie ma mowy. Natomiast odnośnie Ligi Europejskiej – Lechia powinna w niej grać. Nawet jeśli tylko w Azerbejdżanie czy innej Gruzji, to powinniśmy tam grać. To już czas, żeby pokazać się w Europie i zarobić trochę pieniędzy. Nawet jeśli będzie krótko, to na pewno intensywnie.
22 kwietnia 2017, 22:40 / sobota
Gdyby miał chłop chociaż trochę oleju w głowie to by doszedł do wniosku ,że to co sprawdza się w meczach u siebie na wyjazdach zupełnie nie zdaje egzaminu, a ten w koło to samo wałkuje. Przypadek podchodzący pod beznadziejny
22 kwietnia 2017, 23:10 / sobota
Jasne najemnicy sa wszedzie - chociaz w najbardziej klasowwych zespołach sa takze wychowankowie zwiazani z klubem czy regionem.Ale ci najemnicy sa gotowi oddac zycie za klub, ktory ich zywi.Kibice ich uwielbiają.A co jest u nas?Duch piszesz, ze dwa najlepsze sezony i zgoda.Ale kiedy w Lechii była tak szeroka i mimo wszystko wartościowa kadra?.Że o pieniadzach juz nie wspomnę.Nie pamietam a Lechii kibicuje długo.To co Nowak z tego wyciska to zaledwie ułamek tego co mógłby wyciagnąc z tego potencjału.A on tego nie robi , mało tego gramy coraz gorzej.Zawsze na wiosne gralismy lepiej - ta wiosna to porazka - o ile jeszcze u siebie jakos idzie na wyjazdach przewaznie zbieramy baty.I najgorsze - on nie wyciaga wniosków z przegranych meczy bo w kazdym nastepnym ta sama taktyka,ten sam sklad i zmiany.Jesli robi to swiadomie to jest bardzo zle ale jest beznadziejnie jesli robi to pod wpływem nacisku.
Zeby bylo jasne - w podskokach wszystko chetnie odszczekam jesli zdobedziemy mistrza.Bo bardzo chciałbym sie mylić...naprawdę.
22 kwietnia 2017, 23:24 / sobota
Wszyscy dobrze życzymy Lechii, ale Duch to o czym piszesz to jest tanie usprawiedliwienie. Przestajemy już się na to nabierać. Z takimi piłkarzami, z takimi możliwościami finansowymi, z takimi kibicami, podejrzewam że i Edwin zrobił by podobny wynik. Dziadostwo trzeba nazywać po imieniu i nawet zajęcie 3 miejsca w gdańsku powinno być odebrane jako porażka.
22 kwietnia 2017, 23:35 / sobota
Kazde miejsce na koniec sezonu inne niz 1sze to porazka, wszak Mistrzostwo jest celem. Ale jakby nie patrzec, miejsce 2gie zawsze lepsze niz kolejne. Do boju Lechio!
22 kwietnia 2017, 23:36 / sobota
Koko przestań mnie obrażać, jaki podobny wynik? Ja nie jestem idiotą, który przez pół roku nie potrafi wyciągnąć wniosków.
22 kwietnia 2017, 23:38 / sobota
sorry kiko nie koko
22 kwietnia 2017, 23:52 / sobota
kiko, ale jakie usprawiedliwienia? Fakty są usprawiedliwieniami? Oczywiste jest, że nie wszystko o nas w klubie jest tak, jak byśmy chcieli. Ale jestem zdania, że Nowak mimo wszystko zasłużył sobie na zaufanie. Przynajmniej do końca sezonu. Zaufanie polega na tym, że wspiera się kogoś zanim odniesie sukces. Nowak, jako jedyny trener od lat ma na ten sukces szanse. Ja nie mówię, że on jest idealny. Mówię, że ma wynik. Jeśli czegoś nie rozumiemy, zapytajmy go. Może LP zorganizują jakieś spotkanie, skoro tak wielu z nas ma wątpliwości. Ale o ile krytyka jest uzasadniona, to rzucanie "wypierdalajami" już nie. I mówię to jako człowiek, który pięć minut po meczu z Pogonią planował założyć taki wątek. Na szczęście ochłonąłem.

Chodzimy wszyscy na ten stadion, śpiewamy, że "my wierzymy tylko w BKS". a na forum sami fataliści. Jak się ma jedno do drugiego? Wiemy w ogóle, o czym śpiewamy? TERAZ jest właśnie moment, by udowodnić, że to nie są puste słowa. Trzeba wierzyć w to mistrzostwo. A jeśli go nie zdobędziemy, wtedy będziemy rozliczać. Ja wierzę, że za dwa miesiące będziemy oblegać Główne Miasto, a także wszystkie puby i kawiarnie od Żabianki po Orunię, od Kokoszek po przejazdowo, a także we wszystkich miastach, gdzie się Lechii kibicuje. Będziemy oblegać i pić. Ze szczęścia. Mówię Wam. To się stanie. Nigdy nie byłem tego tak pewien, jak teraz.
23 kwietnia 2017, 00:08 / niedziela
Duch_LG - gwoli ścisłości na ten moment mamy 4 punkty straty do liderowania.
23 kwietnia 2017, 00:16 / niedziela
Duchu, jak się spełnią ostatnie 5 zdań z ostatniego Twojego wpisu, zagłosuję na Ciebie w nadchodzących wyborach prezydenckich :)
23 kwietnia 2017, 00:20 / niedziela
Bedi - mylisz się. LL - dzięki, ale raczej nie wystartuje ;)
23 kwietnia 2017, 00:31 / niedziela
Duchu .Pewnie masz dużo racji w tym co napisałeś. Pewnie ze mieliśmy Bączka,Wiśnie i Magistra w składzie. Ale tak na zdrowy rozsądek ?po co zawodnik w tej drużynie ma się o cokolwiek starać???
Skład jest ustalony zgóry. Slup jest tylko do konferencji pomeczowych o bylbym zapomnial mandziara nie ma licencji UEFA. Po co sprowadzać Van Kisiela i już teraz, bez jakiejkolwiek prawdziwej szansy na pokazanie żegnac się z nim.Tu już dawno nie chodzi o piłkę. Interes.Pralnia .Przytulek dla emerytów a nawet klub kokosa już u nas rozwiązali .
23 kwietnia 2017, 00:41 / niedziela
Bedi

A nie, jednak to ja się mylę. Decyduje liczba punktów zdobytych w rundzie zasadniczej. Niech więc będzie, że mamy cztery punkty straty do mistrzostwa. A do zdobycia nawet 21 punktów. Będzie dobrze :)
23 kwietnia 2017, 05:06 / niedziela
Duchu...
Chciałbym , ale nie podzielam Twojego optymizmu
Wg mnie Pan Nowak a my razem z Nim i drużyną , już teraz powinniśmy oblegać Długą , Żabiankę , Przymorze..ha ha
Ale ja nie o tym
To się niestety nevrati , jak mówia Czesi
I to z winy tego Pana Nowaka
"Zaufanie polega na tym, że wspiera się kogoś zanim odniesie sukces. Nowak, jako jedyny trener od lat ma na ten sukces szanse. Ja nie mówię, że on jest idealny. Mówię, że ma wynik"
Jeśli Twoim zdaniem 4 miejsce , z tym potencjałem , to jest wynik...to chyba do dyskusji zaproszę moją żonę
Zna się na piłce tyle co ja na gotowaniu...marny ze mnie kucharz
Ja wiem że tak naprawdę sezon dopiero się zaczyna
Ze podział punktów itp
Ale dla mnie Jedynym trenerem który odniósł w Lechii sukces był Jurek Jastrzębowski
I nie miał po spadku z ówczesnej 2 ligi wielu chłopaków do grania
Nie żebym się mądrzył...ale tylko tak , dla przypomnienia
Tadziu Fajfer ( taka pyrka niechciana , przygarnięta...bronił te karne ) Andrzej Marchel , Lechu Jadzia Kulwicki , Sp Andrzej Salach , Darek Raczyński , A i J Wydrowscy , Darek Wójtowicz , Jacek Grembocki ( Przymorze i Pan Tałaj się kłania ) Marek Kowalczyk , Rysiu Polak , Bolek Błaszczyk
To byli wtedy anonimowi zawodnicy
Teraz ma Pan gwiazdy , opłacane , nie martwiące się jak chłopaki wyżej wyminieni , jak dojechać tramwajem , na gapę , na trening
Wiem...inne czasy
Duchu
Mimo wszystko Swoim skromnym zdaniem Uważam jedno
Swiat i piłka aż tak bardzo się nie zmieniły
I bronienie trenera dyletanta , i bandy najemników mija się z celem
Naprawdę Chciałbym się mylić
23 kwietnia 2017, 05:24 / niedziela
Duch: do MP nie wystarczy już 21 punktów, Jagiellonia musi stracić ich 5. Jeśli już chcesz tak wyliczać. Z jednym się tylko zgodzę że trenera się rozlicza po sezonie, ale ze smutkiem stwierdzam, że nie ma szans na to o czym piszesz choć bardzo bym chciał...
23 kwietnia 2017, 06:31 / niedziela
Terminarz Lechia ma fatalny a z taka gra na wyjazdach to bedą pogromy i jeszcze ostatni mecz w W-wie. Jeśli nie będzie radykalnych zmian w składzie i zawodnicy bez formy nie usiądą na ławie to i u siebie o punkty będzie ciezko. Chciałbym zauważyć ze z Termalika Lechia zdobyła aż 1 punkt. Generalnie z zespołami z pierwszej ósemki bilanse nie wyglądają dobrze poza Jagą no ale na jesień trochę inaczej grali. Teraz jest chodzony i gra wszerz.
23 kwietnia 2017, 11:33 / niedziela
Oglądam Cafe Futbol i co ten człowiek opowiada hahahaha.
23 kwietnia 2017, 11:43 / niedziela
cafe americano

top 5 i fundusze będą zadowolone
23 kwietnia 2017, 11:51 / niedziela
Bardzo mądre i celne spostrzeżenia Borka, a Nowak zamiast odpowiadać na jego pytanie odbija piłeczkę widać, że nie lubi niewygodnych zagadnień...
23 kwietnia 2017, 11:55 / niedziela
Tam coś było o presji na piłkarzach w tym Cafe. Presję to ma ojciec, który robi nadgodziny, zarabia tylko po to aby utrzymać rodzinę. A mecze są dla niego jednocześnie sporym wydatkiem i wielkim świętem. Nowak pamiętaj o tym i wez pod uwage zdanie kibica ---->Wiśnia gol!
28 kwietnia 2017, 13:45 / piątek
Oglądał ktoś konferencje dzisiejszą z Nowakiem ? Bo jazda na niego na twitterze jest nieziemska ponoć dziś już totalnie odleciał.
28 kwietnia 2017, 14:53 / piątek
Oglądałem i widać po Nowaku podirytowanie i jakąś nieudolność w tłumaczeniu, dlaczego nie daje szans innym zawodnikom. Miałem nadzieję, że ta gra ostatnio to zasłona dymna i zaskoczymy czymś teraz w decydującym momencie, ale jak usłyszałem, że gramy zajebiście a słabe drugie połowy to sprawa incydentalna to zwątpiłem. Nadzieja umiera ostatnia, ale trudno być optymistą, kiedy każdy widzi zjazd formy a trener chwali zespół i w braku skuteczności upatruje główny problem.
Tak czy inaczej: ostateczna ocena po 37 kolejce.
28 kwietnia 2017, 15:03 / piątek
widać dla Nowaka pół roku zapaści wyjazdowej to incydent..

generalnie te przedmeczowe konferencje są irytujące i wkurwiające, ta sama gadka: jest super, drużyna to monolit, żadne zmiany nie są konieczne etc.
powinni puszczać to z odsłuchu co tydzień i stawiać manekina za mikrofonem; ten sam efekt

dobra po owocach ich poznamy - jeszcze 7 meczów szansy na przejście do historii-Nowaka i piłkarzy
28 kwietnia 2017, 18:05 / piątek
Serio kurwa jest super 11 i nic nie trzeba zmieniać? Ja pierdole o co w tym chodzi do kurwy nedzy? Nowak jest ślepy czy tak glupi czy kurwa co?
28 kwietnia 2017, 19:49 / piątek
No ten ma już zajebisty skład, kurwa dream team normalnie... Bracia Daltonowie o szybkości i zwrotności fury z węglem i drepczący i tracący co chwilę w głupich kiwkach Krasic...
To jest składy papy i porcelany jak mawiał mój były trener z Gedani. Tylko, że ten słup tego nie widzi, a raczej ... nie chce widzieć, bo "góra" tego chce...
Masakra
28 kwietnia 2017, 20:25 / piątek
Z zeszło niezłe podsumowanie:
"Od połowy października: remis z Arką, porażka z Wisłą Kraków, porażka z Koroną, remis z Bruk-Betem, porażka z Lechem, porażka z Ruchem, remis z Piastem, porażka z Pogonią.

Trzy wygrane w tych meczach i to Lechia byłaby głównym kandydatem do tytułu."
29 kwietnia 2017, 11:27 / sobota
Wypowiedz Nowaka na ostatniej konferencji prasowej jest oczywista. Nie ma zmian w skladzie niezaleznie od beznadziejnej formy niektórych zawodników i to tych kluczowych jak to on określa np. Krasic. Teraz tylko patrzeć pikowania w dół. Niżej niż ósme miejsce nie będzie. I to nie o skuteczność chodzi. Lechia stwarza za mało sytuacji strzeleckich, za mało jest dobrych dośrodkowań, strzałów z dalszej odległości praktycznie w ogole nie ma. Poza tych Lechia zupełnie nie umie wyprowadzać kontry a w Olakiej łudzę w taki sposób pada dużo bramek. Stałe fragmenty gry sa zupełnie niedopracowane. To skąd maja sie brać bramki? Z takim podejściem do gry i z treningiem na pół gwizdka nic sie nie osiągnie. Uważam ze wejście do pucharów będzie dużym sukcesem choć Wisła gra teraz dużo lepsza piłkę niż Lechia i nie jest powiedziane ze nie prześcignie Lechii. Zycze zawodnikom sukcesów w meczu z Termaliką ale naprawdę trudno o optymizm.
29 kwietnia 2017, 12:32 / sobota
Jeżeli rzeczywiście celem klubu i prezesa jest "bycie w TOP 5" to jasnym jest, że dla nich to miejsce nie będzie porażką tylko osiągnięciem celu, a brak udziału w pucharach co najwyżej rozczarowaniem. Szkoda, że tak jest a ja tej polityki nie rozumiem, nawet jakby odpadli po pierwszym dwumeczu...
29 kwietnia 2017, 16:42 / sobota
Mowi ze maja byc top 5 przez lata.Tlumaczyl ze nie chodzi o to zeby zrobic wynik a pozniej walczyc o utrzymanie (Piast). Mowil tez ze kadra ma byc co raz lepsza i gorsza juz nie bedzie.Mowil tez ze ma byc co roku lepiej jezeli chodzi o miejsce w tabeli. Mam wrazenie ze niektorzy slysza to co chca uslyszec.
29 kwietnia 2017, 16:46 / sobota
A Ty łykasz jak pelikan?
29 kwietnia 2017, 16:52 / sobota
Co do teorii spiskowych, w tym samym programie jest mowa o van Kesselu i prezes mowi ze ma nadzieje ze moze jeszcze Nowak da mu szanse i moze go do siebie przekona, Nowak tego nie robi, gdyby byl marionetka to by go ogrywał bo wyraznie Mandziara tego by chciał.Można by było go sprzedać z zyskiem a nie grać Flavio za ktorego nikt nie zapłaci wiecej niz 400 tys e.
29 kwietnia 2017, 17:54 / sobota
Ale Ty wiesz, że GvK jest do nas wypożyczony, a klauzula wykupu to ok. 1.5 mln €?
29 kwietnia 2017, 19:23 / sobota
Tak wiem i mysle ze mozna by na nim zarobic i taki byl zapewne plan.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.593