Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
FORUM
Podstrony:

Piotrek Nowak

strona 6/6

1 2 3 4 5 6

29 kwietnia 2017, 22:28 / sobota
Weź się chłopie ocknij, to nie Football Manager. To jest życie, tu 1,5 mln € nie rośnie na mirabelkach przed blokiem :) nikt Ci nie wyłoży 1,5 mln € tylko dlatego że koleś 10 razy przebiegł się szybko na 10 metrów w 3 meczach :)
30 kwietnia 2017, 07:56 / niedziela
Koza:

"Mowi ze maja byc top 5 przez lata.Tlumaczyl ze nie chodzi o to zeby zrobic wynik a pozniej walczyc o utrzymanie (Piast). Mowil tez ze kadra ma byc co raz lepsza i gorsza juz nie bedzie.Mowil tez ze ma byc co roku lepiej jezeli chodzi o miejsce w tabeli. Mam wrazenie ze niektorzy slysza to co chca uslyszec."

Pełna zgoda, co do tego stwierdzenia prezesa. Pytanie: dlaczego niby Lechia w przyszłym sezonie miałaby być w dolnej 8 po ewentualnym 1/2/3 miejscu?
I dlaczego zdobywając 4/5 już takiego zagrożenia za rok nie będzie?
Przecież chodzi o rozsądne budowanie drużyny - czyli co, jak nie daj Boże pojawiła się okazja na MP to nie wolno jej teraz wykorzystywać bo za szybko? Co za bzdura...
30 kwietnia 2017, 09:13 / niedziela
W którym momencie Mandziara powiedział że nie wolno? Bywali mistrzowie ktorzy po roku spadali.Belchatowy Zagłebia Hutniki itp nie mieli zaplecza i po grze w pucharach tulali sie po dnie tabeli.Chca to zrobic z głową i sie do tego przygotowac no to dobrze chyba? W ciagu 3 lat jestesmy TOP 3 w Polsce i chyba o to wszystkim chodziło. Jedyne o co mam pretensje do Mandziary to zaciag piłkarzy Piekarskiego.Do Nowaka brak Wiśni w derbach i miłość do braci Paixao.
30 kwietnia 2017, 20:33 / niedziela
Mandziara tego nie musiał mówić - wystarczy, że dał do zrozumienia. Były te kluby które wymieniłeś - ok, ale Lechia nie ma iśc tą drogą co np. Piast. Moim zdaniem, jeśli w tym sezonie jest taka okazja to trzeba dążyć do jej wykorzystania a nie zachowawczo mamić gadką: "trzeba spokojnie budować drużynę" owszem trzeba ale to nie przeszkadza w osiąganiu najwyższego celu już teraz. Co do TOP 3 Lechii to szafujesz tym stwierdzeniem, jeszcze ta drużyna w nim się nie znajduje - odpowiedź będzie 4 czerwca.
6 maja 2017, 22:41 / sobota
Zdrowia trenerze.
6 maja 2017, 22:54 / sobota
dużo dużo zdrowia Biało - Zielony trenerze
6 maja 2017, 23:01 / sobota
Wiadomo coś więcej o Nowaku.
Zdrowia Trenerze.
6 maja 2017, 23:22 / sobota
Piotr 3maj się chłopie,
pozdro.
6 maja 2017, 23:40 / sobota
Zdrowia trenerze ! Dla nas kibiców był to też ciężki mecz - nie brakowało chwil grozy. To zwycięstwo niech pomoże w powrocie do pełnej dyspozycji.
6 maja 2017, 23:49 / sobota
Zdrowia Trenerze! I wielu, wielu trafnych dla Lechijki decyzji!
Właściwie to... na zdrowie!!!
6 maja 2017, 23:49 / sobota
Nowak TY stary cwaniaku ! Wziąłeś ich na stary numer "Gramy dla Trenera".
Niech Ci będzie. Młodzi są, niech się uczą starych zagrywek.

PS. Po zwycięstwie w następnym meczu z Koroną, cena biletu na mecz z Legią wzrasta o 50% na cele statutowe. Jeszcze się będziecie bić o te bilety.

LECHIA MISTRZEM POLSKI !
7 maja 2017, 12:26 / niedziela
Panie Trenerze!
Zdrowiej nam i powrót do zdrowia uKORONuj za tydzień!
eljot
7 maja 2017, 13:15 / niedziela
Zdrowia oczywiście życzę. Jednak mam nadzieje, że ta pierwsza wyjazdowa wygrana od ponad pół roku nie zamydliła oczu co niektórym bo jeszcze kilka dni temu wszyscy Nowak największy hamulcowy Lechii, Nowak out, a teraz przeczytałem nawet jeden post w wątku meczowym "Pan trener Nowak".
NOWAK OUT.
7 maja 2017, 14:34 / niedziela
Mikolaj_LG po pierwsze sezon się nie skończył dajmy czas trenerowi Nowakowi, po drugie kogo za niego byś zaproponował?
8 maja 2017, 16:58 / poniedziałek
Piotr Nowak będzie jednym z gości dzisiejszego magazynu GOL Ekstra o godz 22:55 w TVP 1
8 maja 2017, 22:19 / poniedziałek
Mikolaj ale czy to wina Piotra ze Marco z Piastem Pogonią Wisłą zmarnowal po setce ?
Gdyby to strzelil to pewnie inaczej by to wygladalo.
Druga spraws gsybysmy grali na wyjazdach o 50% lepiej to czuje ze teraz bylaby dyskusja w której kolejce besziemy swietowac mistrza.
Wiem wiem mamy grajkow mamy zaplecze mamy kibicow ale kasa nie gra patrz Man City mistrza nie da rady kupic. Nikt nie jest idealny. Gramy u siebie max wyjazdy wejda im w krew i bedzie dobrze ja tego sezonu nie skreślam jeszcze wszystko moze sie zdarzyc a My Wierzymy Tylko W BKS
22 maja 2017, 08:30 / poniedziałek
Piotrek jest minimalistą co dobitnie potwierdził mecz w Poznaniu. Dla niego wielkim sukcesem będzie trzecie miejsce. A podejrzewam że jeżeli w ostatniej kolejce też będą dwa remisy i zajmiemy czwarte miejsce to będzie uważać za sukces i mówić jak to zagraliśmy świetnie taktycznie, mamy remis na najtrudniejszym terenie w Europie, gdzie nie wygrał nawet finalista Ligi Mistrzów ale niestety wyniki źle się dla nas ułożyły itp.
Mistrzostwo jest jemu oraz Mandziarze nie na rękę bo w przyszłym sezonie wymagania będa większe. A tak to spokojnie sobie przetrwają przez kolejny rok i nikt nie będzie miał pretensji że nie ma progresu.
22 maja 2017, 10:12 / poniedziałek
akurat ostrożna gra w Poznaniu mnie nie dziwi, gdybyśmy przegrali to już by nie było szans na puchary
22 maja 2017, 10:36 / poniedziałek
też osobiście akurat do taktyki jaką wybrał trener Nowak w poznaniu nie mam większych pretensji...liczył być może na trochę lepsze wykonanie ale to nie on biega po boisku..
22 maja 2017, 10:49 / poniedziałek
Oczywiście to kwestia subiektywna. Ja wolałbym zwiększyć szanse na mistrzostwo kosztem ryzyka zajęcia 4 miejsca. Pieniądze są w lidze mistrzów, LE to na początku same koszty plus brak możliwości przygotowania do sezonu. Poza tym remis nie daje nam wiele w kontekście pierwszej trójki, i tak musimy wygrac w W-wie lub zremisować i liczyć na brak remisu w białym. Ciekaw jestem taktyki Nowaka na to spotkanie, ale szokiem byłoby dla mnie cokolwiek innego niż w Poznaniu.
22 maja 2017, 11:13 / poniedziałek
cooer ale już po fakcie widać było po zmianach ze Nowak chciał wygrać..no niestety wykonawcy trochę nie dali rady( choć i tak balem się mocno o ich kondycje ale tu było w miarę ok)brak Haraslima mocno widoczny (jedno skrzydło nie funkcjonowało).ja mam pretensje tylko o to ze wystawił nie do końca zdrowego Wawrzyna i szybko zmarnował jedna zmianę..po co ???
22 maja 2017, 11:27 / poniedziałek
Nowak nie chciał wygrać, zobacz iloma zawodnikami atakowaliśmy, ilu nas było w polu karnym przeciwnika przy stałych fragmentach, ile czasu Kuciak wybijał piątki. Wreszcie przeczytaj wypowiedź pomeczową Nowaka. Co najmniej jedna ze zmian była mocno kontrowersyjna - zszedł Sławczew, który nie był kontuzjowany a był naszym najlepszym zawodnikiem. Po wejściu Kuświka przestał istnieć środek pola a nasza gra ograniczała się poza grą na czas, do przeszkadzania i wybijania na pałę.
Różnie można ten mecz oceniać. Ja oceniam krytycznie. Sytuacja w tabeli według mnie wymuszała podjęcie ryzyka a nie grę na 0-0, którego tan nawiasem mówiąc mogło nie być jeżeli Gajos nie przestrzeliłby w dogodnej sytuacji.
22 maja 2017, 11:31 / poniedziałek
Jakąś taktykę trzeba przyjąć, ludzi nieomylnych nie ma, na razie efekt jest taki, że nadal jesteśmy w grze a zagrać va banque i ryzykować będziemy mogli w Warszawie. Nadal jesteśmy w grze.

Ewidentnie wczoraj taktyka była bardziej na "nie przegrać" niż "gramy w każdym meczu o 3 punkty".
22 maja 2017, 11:36 / poniedziałek
Tak po zejściu Sławczew widać było jak się trochę posypało ..coś tam wspominał ze nagle Krasic zgłosił kontuzje i coś się tam nie poukładało..no może masz racje..ale ja jednak zostanę przy swoim zdaniu....Kuciak który nam i tak często ratował dupsko miał w tym meczu mocno irytujące wybicia piłki od bramki..
22 maja 2017, 14:00 / poniedziałek
Dokładnie - Kuciak nie powinien w ogóle robić wykopów, bo tracimy piłkę i krócej się przy niej utrzymujemy. Powinniśmy wprowadzać piłkę do obrońców/def. pomocników. Nie wiem czemu z Jagą było OK, a wczoraj było tak dużo wykopów, może przy rezerwowych nie czujemy się tak pewnie przy rozgrywaniu piłki po obwodzie od bocznych obrońców i skrzydłowych przez środek obrony i pomocy ("umbrella")?

Krasić moim zdaniem nie ma kondycji na granie na pełnych obrotach. To nie jest zawodnik z 2016 r. (wiosna - jesień). Szkoda.
28 maja 2017, 20:07 / niedziela
Wielkie brawa dla Pana Trenera !! Symboliczne Zmiany ktore w 90ciu minutach przyniosly trochę historii z A klasy Do Ekstraklasy !! I Gdzie ikony klubu dostaly godnie porzegnanie !! Chyle czola Panie Nowak !!!

HEJ WISNIA I BĄK !!!
2 czerwca 2017, 00:46 / piątek
za zeszło :

Trochę zagadkowy przebieg kariery. Jeszcze nie zszedł dobrze z boiska, a już wygrał jako trener Major League Soccer, w dodatku dwukrotnie uczestnicząc w meczu gwiazd jako trener drużyny „All-Stars”. USA wówczas nie było jeszcze na takim poziomie piłkarskim jak dziś, ale… Wzniesienie całej ligi i reprezentacji na wyższy poziom to także zasługa Piotra Nowaka, który w roli trenera reprezentacji U-23 dostał się na Igrzyska Olimpijskie w 2008 roku. Zespół z Altidore i Adu w składzie, zajął drugie miejsce w eliminacjach, na samym turnieju zaś m.in. zremisował z Holandią zajmując trzecie miejsce w grupie. Równolegle Nowak był asystentem Boba Bradleya, który konsekwentnie podnosił jakość amerykańskiej drużyny. Zrezygnował z pracy dla USA na rzecz Filadelfii, którą po raz pierwszy w historii miasta wprowadził do fazy play-off.

I nagle… Bach. Najpierw odejście z klubu w atmosferze skandalu i zarzutów o metody treningowe z lat pięćdziesiątych, potem jakieś treningi z dzieciakami na zabitej deskami amerykańskiej wsi, wreszcie posada doradcy w państwie nazywającym się Antigua i Barbuda (tak, nie byliśmy pewni jak to się w ogóle odmienia). Tak naprawdę wielu, łącznie z nami, pomyślało wówczas, że w tym USA to był jakiś hobby futbol, a gdy zaczęło się nieco poważniejsze granie, amerykański wolny rynek wypluł Nowaka gdzieś na bezludne wyspy na końcu świata. O ile wcześniej jego powrót do Polski mógł się jawić jako „powrót króla”, o tyle przy zatrudnianiu Nowaka w Gdańsku pojawiły się wątpliwości. Wątpliwości rozwiane w taki sposób (tabela od momentu zatrudnienia Nowaka z 90minut.pl).

Jedynie Legia punktowała lepiej, ale przecież pamiętajmy, że Piotr Nowak przejmował zespół pod poprzednimi trenerami punktujący tak:

Thomas von Hessen – 1,0 pkt / mecz, 12-15 w bramkach
Jerzy Brzęczek 1,34 pkt / mecz, 34-33 w bramkach
Joachim Machado – 1,33 pkt / mecz, 14-13 w bramkach
Ricardo Moniz – 1,80 pkt / mecz, 13-7 w bramkach
Michał Probierz – 1,26 pkt / mecz, 33-34 w bramkach

On sam do teraz utrzymuje średnią 1,82 punktu na mecz, wreszcie wprowadzając Lechię na miejsce zbieżne z mocarstwowymi planami jej właścicieli. Zachowuje też szansę na mistrzostwo Polski, wprawdzie dość niewielką, ale mimo wszystko: nie spodziewaliśmy się, że Lechia tak szybko wskoczy na poziom prezentowany przez dwa największe polskie kluby i prowadzoną przez Probierza Jagiellonię. Nawet jeśli wypadnie z pucharów – ten sezon potwierdza, że sukcesy z DC United, reprezentacją USA do lat 23 i Philadelphią Union nie były kompletnym przypadkiem.
3 czerwca 2017, 06:54 / sobota
Dużo było krytycznych uwag do trenera w tym sezonie, jedne bardziej słuszne drugie może mniej. Jednym meczem w stolicy Nowak może stanąć na piedestale. Na konferencji prasowej z jednej strony tonował nastroje, nie ekscytował się mocno pompowaniem balonika, z drugiej strony powiedział krótko i konkretnie: zawodnicy mają swój plan na mecz, swoje przygotowanie mentalne. Podziękował też za wsparcie kibiców "na mieście". Cóż jutro się okaże na ile jego słowa zostały przekute w czyny. Oby jak najwięcej :-)
4 czerwca 2017, 20:30 / niedziela
Nie ma miejsca w Lechii dla ludzi z tak minimalistycznym podejściem. Czwarte miejsce to kompromitacja, którą ten człowiek sygnował. Jeśli ma honor, to powinien zrezygnować.
4 czerwca 2017, 20:32 / niedziela
Konri jebnij sie w łeb
4 czerwca 2017, 20:38 / niedziela
4 miejsce to porażka Panie Trenerze

szkoda, że podszedł pan tak minimalistycznie, grając na remis i licząc na zwycięstwo którejś z drużyn w Białymstoku; tak się nie zdobywa tytułów
ale urlop na florydzie będzie dłuższy :(
4 czerwca 2017, 20:47 / niedziela
@ogan Kiedy 4. miejsce wywalczone w takim stylu to jest kompromitacja. Porównaj to z sezonem Moniza, styl zmienia zupełnie odbiór. Mecze w Poznaniu i Warszawie to 1! celny strzał Lechii, a w ogóle było ich ile w tych meczach? 5? Zagrali dzisiaj nie o mistrzostwo tylko o 0:0 i dobrze że zostali ukarani.
4 czerwca 2017, 20:55 / niedziela
ja nie mowie ze 4 miejsce to sukces!! jestem wkurwiony tak ze se nie wyobrazasz.. ALe zwalniac za to Nowaka? Serio? Wyjebal bym wolskiego i to bez gadania.. Koles co przez caly sezon bije wszystkie stale fragmenty i pierdoli wysilek calej druzyny w kazdym meczu!! co z tego ze kiwnie skacze nad pilka i robi to efektownie jak efektem zawsze jest strata!! zawsze!! na 300 stalych fragmentow 2 asysty!! KAzdy na tym forum mial by lepsze staty.. to jest kalectwo!! Co do Nowaka to nie zeby go zwalniac odrazu.. i co budowac druzyne od nowa?.. Nowy trener nowa koncepcja nowi zawodnicy i bedziemy walczyc o utrzymanie!! to jest chore dla mnie. wymienia sie 2,3 elementy nie trenera i koncapcje!!
4 czerwca 2017, 21:14 / niedziela
Miejsce 2, 4 czy ostatnie gwarantujące pozostanie niczym się nie różnią. Liczy się tylko MP. Niewybaczalne jest niepodjęcie ryzyka, nie podjęcie walki o jedyny cel warty tego. Po prostu Nowak oddał walkowerem realną szansę na historyczny sukces. Dla mnie jest skreślony. Nieudacznik, pechowiec i kunktator.
4 czerwca 2017, 21:16 / niedziela
kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana

Nowak może wznieść toast za ten sezon co najwyżej zasiarczonym jabolem
4 czerwca 2017, 21:19 / niedziela
Kolego organ, dzisiejszy mecz był bardzo dziwny. W zasadzie na pewnym etapie można było łapać gołębia na dachu lub trzymać wróbla w garści. Wybrał wróbla a została w ręku ... jego kupa, bo wymsknął się w ostatniej chwili. Przeliczył się i o to ja nie mam pretensji ale w sezonie było zbyt dużo błędów. O stylu nie wspomnę, bo ten, o ile go drużyna w ogóle miała, zatraciła jeszcze jesienią. Według mnie mamy nie tyle dobrych co niezłych piłkarzy, którzy nie graja u nas tego, co mogą. Winę za to nie ponosisz ani ty, ani ja a prędzej trener.
4 czerwca 2017, 21:22 / niedziela
staropolskie-wypierdalaj
4 czerwca 2017, 21:37 / niedziela
po 1 - nie mecz był dziwny a cała kolejka. Co przynosi wstyd wszystkim. My powinniśmy za kunktatorstwo piętnować przede wszystkim chłopaków z naszego podwórka.'

po 2 - z takim składem to absolutne minimum i porażka. Nie byłoby nowaka z jego 3-6-1 to byłby inny Brosz czy Bartoszek z 4-4-2 i wynik byłby ten sam. Z reprezentantami Polski, Bułgarii, Slowacji. Z piłkarzami otrzaskanymi z ta ligą, z zagranicą - Powtarzam - nie dało się zając niższego miejsca.

więc:

wynik jest porażką Nowaka.

pytanie:

Czy ufamy mu i liczymy, że się rozwinie jako trener. Czy zmieniamy i jedziemy od nowa. ja nie wiem.

ale wiem jedno. wkurwia mnie pierdolenie, że to niezły wynik Nowaka. Nie kurwa - to porażka.
4 czerwca 2017, 21:58 / niedziela
Jak można winic trenera skoro jego przełożony powiedział ze cel i sukces to 5 miejsce a brak pucharów to co najwyżej lekkie rozczarowanie...
20 października 2017, 08:30 / piątek
"...Chcemy zrobić w Lechii coś innowacyjnego!..." Wywiad z dyrektorem:

odnośnik
1 2 3 4 5 6

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.241