Gdańsk: wtorek, 30 maja 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa: sezon 2016-2017

strona 10/12

11 marca 2017, 23:02 / sobota
no tak - 5 m-ce jest,kasa się zgadza... a pod wzgledami sportowymi 4 czy 8 miejsce róznica żadna... (no może dla ekip broniących się przed spadkiem - jak np śledzie,,,)
11 marca 2017, 23:13 / sobota
Prawda jest taka ,że na forum to może każdy głupek i kmiot wylewać swoje żale, nawet te uzasadnione. Jakiekolwiek przełożenie na rzeczywistość może być, tylko w sytuacji gdy zielona okaże brak akceptacji dla tej lipy. Znając życie to pierdolną Legię i ogół zapomni o żenujących występach wyjazdowych, mimo że jeśli nastawienie się nie zmieni to sezon skończy się jak zwykle czyli z niczym.
12 marca 2017, 18:23 / niedziela
Legła już prowadzi z Wisłą.
12 marca 2017, 19:58 / niedziela
I koniec. Legła punkt za nami.
12 marca 2017, 20:18 / niedziela
legła absolutnie nic prezentuje nic nadzwyczajnego. To jest cień drużyny w której grał Nikolic czy Prijovic do tego siadają fizycznie. Jeśli utrzymamy forme w meczach u siebie i sędzia nam nie przeszkodzi jestem pewien, że wygramy. Oni są analogiczną drużyną do nas cała gra zależna jest od Radovia tak jak u nas od Krasica.
PS. Radovic to jest straszna kurwa i on gra tylko dlatego, że komisja ligi to tak naprawde komisja legii.
12 marca 2017, 21:43 / niedziela
Naszym kopaczom trzeba uświadomić (TAK, uświadomić!) w jedyny możliwy sposób o co graja i jaka jest stawka. Jeżeli chcą zostać zapamiętani na zawsze to trzeba im dać do zrozumienia na treningu i po meczu. Wytłumaczyć jak dziecku DOSŁOWNIE, ze od teraz liczy się każde następne spotkanie i zero litości. Wtedy okaże się czy mamy drużynę, która oprócz ducha posiada umiejętności, trenera i (pseudo?)działaczy godnych mistrzostwa kraju a w dalszej perspektywie ligi mistrzów/europy. Kibice czekają. Czas na zawodników i ich zdecydowane pewne kroki.
13 marca 2017, 17:08 / poniedziałek
Derby Trójmiasta w @_Ekstraklasa_ zaplanowano na Wielkanocny Poniedziałek, 17 kwietnia, o godzinie 18:00.
17 marca 2017, 19:41 / piątek
Brawo Śląsk!
17 marca 2017, 19:56 / piątek
Gdyby Morioka umiał szybko strzelać byłoby z 4:1, ale w II połowie Śląsk zdecydowanie lepszy i zasłużone zwycięstwo.

TYLKO LECHIA!
17 marca 2017, 20:30 / piątek
Ogromna szkoda kibiców Śląska. Pomyślcie, Mistrz Polski, puchary, zaraz nowy stadion tego śmego i pomyśleć, że po paru latach wszystko tak spowszednieje. Jak wiadomo za braćmi jestem zawsze, ale tak samo życzę im spadku bo takie coś w obecnych czasach nie ma prawa bytu. Trener szrot, piłkarze szrot, stadion szrot.

Druga sprawa, pomóżcie mi zrozumieć sytuację czemu ludzie decyzyjni wypożyczają prawdopodobnie najlepszego bramkarza Śląska od dawna do Grudziądza? Wrąbel numer 1 u23 na mistrzostwa, jak mówią "polski Neuer" a tu ogrywają jakiegoś rumuna co daje sobie strzelić 3 z 4 bramek Piasta i Pawełka człowieka w emerytalnym wieku a niereformowanym do dnia dzisiejszego.

Ogromny ból jak się na to patrzy. Cieszył rzut wolny Kovacevicia z Piastem bo w końcu Nasz pomógł Naszym. Tak samo super cieszy dzisiejsze zwycięstwo z wieśniakami. "711" jak to się mówi został zdemaskowany i wygrało piękno futbolu, czyli atak nieważne jaki ale zawsze atak.

PS. Lewandowski nie powąchał murawy.

Podpisane umowy z tym wyżej i Nalepą przejdą do historii. Nikt w Polsce takiego szrotu nie chciał, w porównaniu do Matrasa to ta wspominana dwójka to jest kiepski żart wujka Władka na Wielkanoc.
17 marca 2017, 20:56 / piątek
Wiesz,dlaczego nie powachal murawy?
17 marca 2017, 21:31 / piątek
Niezalogowany to jesteś chyba w temacie naszych zgód.Jak można życzyć Śląskowi spadku?
W tym samym zdaniu gdzie piszesz żeby spadli nazywasz Śląsk Wrocław braćmi...Coś słabo u Ciebie z pojęciem rodziny.
17 marca 2017, 22:34 / piątek
Celowo to miało tak zabrzmieć. Z punktu sportowego zdecydowanie tak, z kibicowskiego wiadomo. Wbrew pozorom spadek bardziej by im pomógł jak taki impas, który ma teraz trwać chuj wie czasu. Od sezonu do sezonu byle ledwo utrzymać, podobne firmy jak chociażby Zabrze dobrze to wiedzą.

Spójrzmy na ich skład, przynajmniej 3 wypożyczenia pełno obcokrajowców. Roman, Augusto, Riera, Engels co to kurwa ma być? Rumak miesiąc po zwolnieniu mówi że połowy nie chciał i nie nie miał kontroli nad tym kogo góra zatrudnia. Urban typowy pachołek, robotę by wszędzie przyjął, zero przyszłości. Za mało wychowanków za mało ludzi oddających serce i wątrobę na ostatnie minuty meczu.

Żeby rozwiać wątpliwości i agresję przeczytajcie na spokojnie pierwszy tekst. Browara piłem z bananem na mordzie jak ostatecznie załadowali zwycięską bramkę z wieśniakami dzisiaj. Taki paradoks; Śląsk którego skazuje na najgorsze wygrał z wieśniakami, których my nie byliśmy wstanie pokonać. Także zemsta w jakimś stopniu została dokonana.

Jeszcze słowo wyjaśnienia. Żyłem oboma klubami gdy zasuwali na Traugutta i Oporowskiej, gdy to były że tak powiem prawdziwie kluby z krwi i kości. Te emocje gdy srało się w gacie by dali radę się utrzymać za Koali i nie spartolić tyle lat dążenia do ekstraklasy już po roku-dwóch. Teraz przy obcym kapitale i innych sprawach jak przypominający sobie "idole" w postaci "kochającego Lechię od dzieciaka" Mili, ale zapominającego że nosił w Płocku koszulkę Legii i kochał stolicę. Pytanie za sto punktów, Mila nie tyle co wróciłby co po prostu przyszedłby do Gdańska gdyby nie euro pompowane przez chuj wie kogo?? Nie musicie odpowiadać.

Człowiek ostatnimi czasy więcej chodził na rezerwy by zobaczyć chociażby w akcji Wiśnię i pozostałych to nawet rezerwy wyjebali w kosmos. Temat rezerw i ogrywania młodych, których i tak nie ma w Gdańsku powinien przyjąć zdecydowanie większy protest niż tylko przyjęcie informacji że się nie opłaca? Co się nie opłaca, trzymać zespół w miarę przyzwoitej lidze czy zatrudnianie na wygórowane pensje zbyt dużej ilości zawodników? Nie znam poważnego klubu, który rezygnowałby z tego typu zespołu. A biorąc pod uwagę liczebność obecnej kadry to tym bardziej tego nie rozumiem. Chyba już za mocno wyszedłem z przewodniego tematu.
17 marca 2017, 23:03 / piątek
Niezalogowany
Co do lewandowskiego powiem Ci jedynie tyle. Liczba Pergerów i innych fajtłap w klubie musi się zgadzać.
18 marca 2017, 15:52 / sobota
Lewandowski nie zagrał, bo miał problem ze stłuczonym żebrem. Ostatnio trenował indywidualnie.
18 marca 2017, 16:42 / sobota
Słysze, że Piast podłapał naszą nową przyśpiewkę.
18 marca 2017, 17:24 / sobota
Brawo Piastunki!
18 marca 2017, 18:36 / sobota
Piastunki połkneły sledzie i wypluły oscie....
18 marca 2017, 19:00 / sobota
Mamy pecha bo w ostatnich meczach trafiamy na rozpedzonych rywali, patrz Amika i Ruch. Teraz Piast nabiera rozpędu, gramy z nimi 9 kwietnia.
18 marca 2017, 20:56 / sobota
Czas się więc samemu rozpędzić i wygrać tę ligę.
Nie można liczyć na fart, na sędziego, na to, na tamto, tylko uczciwie wypracować kilka sytuacji i je wykorzystać. Lechia mistrz !!!
18 marca 2017, 21:10 / sobota
Do wygrania ligi potrzebna nam seria 5-6 zwyciestw z rzedu, grajac w kratkę możemy co najwyzej liczyc na 3-4 miejsce.

TYLKO LECHIA!
18 marca 2017, 22:33 / sobota
Pogoń - Jaga 0:0. W przypadku wygranej z Ległą wylądujemy prawdopodobnie na 2 miejscu (nie wierzę, że Amika przegra z Łęczną).
19 marca 2017, 17:04 / niedziela
Komiczne wygląda na trybunach stadionu w Poznaniu transparent: "Górnik tylko w Łęcznej". Rozumiem, że kibice z Łęcznej w ramach uprzejmości odpowiedzą: "Amica tylko we Wronkach" :)
19 marca 2017, 17:26 / niedziela
Wygrana da nam fotel lidera.
19 marca 2017, 21:44 / niedziela
Robex nie dziel skóry na niedźwiedziu, następnym razem.
22 marca 2017, 09:48 / środa
Panowie, nadal wszystko zależy od nas. Wystarczy wygrać wszystkie mecze i będzie Mistrz. Myy wierzymyy!
22 marca 2017, 10:29 / środa
Tak, to nie podlega dyskusji, bezsprzecznie 11 wygranych i MP jest Lechia :-) dawno tak chyba nie było żeby mistrzostwo zależało tylko od Lechii...
22 marca 2017, 10:32 / środa
Myślę że mamy 25% szans na miejsca 1-4
22 marca 2017, 10:43 / środa
Do miejsca 1-4 przed podziałem wystarczy wygrana z ZL. Co będzie dalej czas pokaże.
24 marca 2017, 00:00 / piątek
Wydaje się mi, że w ostatnich 4 kolejkach zdobędziemy 10 pkt (1 zwycięstwa + 1 pogrom 5:0 i remis z Piastem) co nam da 2 miejsce. A potem wszystko jest możliwe. A i dla tych którzy po 3 przegranych marudzą, rok temu po 26 kolejkach mieliśmy 33 pkt. Jak by się ten sezon nie zakończył (choć liczę na 1 miejsce) to i tak będę zadowolony bo to najlepszy sezon ostatnich lat. Prawda jest taka, że mamy 3 budżet w lidze i choć wszyscy powtarzają, że pieniądze nie grają to ja myślę tak: jak będziemy na podium to będzie to wynik na miarę naszych możliwości, wszystko co powyżej traktuję jako sukces. Cieszmy się z tego co mamy ile razy w historii Lechia walczyła tak naprawdę o mistrzostwo będąc po 3/4 ligi. Przypomnijcie sobie ostatnie dwa sezony 5 i 4 miejsce, niby nieźle ale styl gry był byle jaki. Dziś gramy dużo lepiej jesteśmy najlepszą drużyną na swoim boisku. A to, że czasami przegrywamy to jest sport - nikt jeszcze nie wygrał wszystkich meczów. Apeluję: więcej wiary w Naszą drużynę CZY WYGRYWASZ CZY NIE ...
24 marca 2017, 09:05 / piątek
Alius

W zeszłym sezonie graliśmy o puchary. W tym sezonie gramy o Mistrzostwo Polski !
31 marca 2017, 21:52 / piątek
Jakoś ciężko patrzeć na ten trans z napisem "Bałuty" na Reymonta w Krk.

TYLKO LECHIA!
31 marca 2017, 22:41 / piątek
Cygnus, no niestety teraz nie ma miejsca na sentymenty.
Dla Lechii dziś w Krk dobry wynik :)
1 kwietnia 2017, 22:25 / sobota
Trochę z nudów oglądam Ległę, licząc na jakiś cud. Który się nie wydarzył i nie wydarzy. Ale zastanawia mnie jedno: jak to jest możliwe, że taka maleńka Szwajcaria może wykształcić tak zajebistych sędziów, a u nas jest z tym taka lipa. Przyjechali Helweci, gościnnie prowadzą mecz i nagle się okazuje, że wszystkie spalone odgwizdane są prawidłowo, że sędzia nie szafuje kartkami na lewo i prawo, gra jest płynna i wszystko działa, jak należy. Boję się tylko, że to ostatnia taka wymiana, bo Stefański w Szwajcarii raczej się nie zrewanżuje.
2 kwietnia 2017, 02:57 / niedziela
Jebać 7egłę!!! Skins Morena % chamy!!!
4 kwietnia 2017, 10:21 / wtorek
Tak sobie patrzę na tabele i się zastanawiam czy jest szansa wrócić w tabeli na jedyne odpowiednie miejsce po 28 kolejce i chyba jest taka szansa

Przełamujemy się na wyjeździe i wygrywamy z Piastem
Jaga nie daje rady i przegrywa
Amica wygrywa z 7egią

Tabela wygląda tak
Lechia 52
Jaga 52
Lech 52
Legia 51

Nie wiem czy dobrze pamietam ale przy 3 druzynach z taką samą liczbą pkt robi sie małą tabelke a z niej wychodzimy najlepiej
Lechia - wygrana z Jaga dom wyjazd, wygrana z Lechem dom porażka wyjazd 9pkt
Jaga - przegrane dom wyjazd z Lechie wygrana dom wyjazd z Lechem - 6pkt
Lech - wygrana tylko z Lechią dom przegrana z nami wyjazd przegrane z Jagą dom wyjazd - 3pkt
4 kwietnia 2017, 11:05 / wtorek
Do końca sezonu zasadniczego o miejscu w tabeli przy tej samej liczbie punktów decyduje różnica bramek. Po 30 kolejce o miejscu decydują bezpośrednie mecze i ewentualnie mała tabelka. Żeby wyprzedzić białoruś w takim wypadku jak napisałeś to musielibyśmy z Piastem wygrać 13-0, a oni przegrać choćby 0-1. My mamy tylko +10, oni aż +23 bramki.
4 kwietnia 2017, 11:41 / wtorek
Mea culpa. Fakt. Przeciez mamy juz runde rewanżową i tu juz jest mala tabelka
4 kwietnia 2017, 11:42 / wtorek
Wpis z ekstraklasa.org

KOLEJNOŚĆ W TABELI
W przypadku uzyskania równej liczby punktów po rundzie zasadniczej przez dwie lub więcej drużyn, o zajętym miejscu decydują, w kolejności:

1. przy dwóch zespołach:

a. liczba zdobytych punktów w spotkaniach między tymi drużynami,

b. przy równej liczbie punktów korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,

itp....

2. przy więcej niż dwóch zespołach:

a. liczba zdobytych punktów w spotkaniach między tymi drużynami,

b. przy równej liczbie punktów korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,

itp...

Z regulaminu wychodzi pkt 2a że chyba ja mam racje
4 kwietnia 2017, 12:43 / wtorek
Patrząc na informację z syfów odnośnik
Jagiellonia ma poważny problem - brak Vassiljeva będzie ją strasznie boleć
7 kwietnia 2017, 22:34 / piątek
Tak zabolał Jagę brak Vassiljeva, że aż wygrała z Zagłębiem 4:3... Zły wynik dla nas. Do remisu zabrakło niewiele - ostatni gol padł w 92 min.
7 kwietnia 2017, 22:38 / piątek
Białoruś bez swojego lidera, reżysera i mózgu zarazem a co robi? Po takich meczach właśnie się rodzi przyszły mistrz. W 75 minucie dostają na 2-3 a kończą w doliczonym zwycięstwem. Charakter Probierza robi swoje, i pomyśleć że tak inwestorzy sponiewierali go u nas... i mówiąc w skrócie wyjebali w najgorszy możliwy sposób.

Ostatni raz takie cuda to pamiętam jak Lechia pojechała do Opola. To była dopiero historia.
7 kwietnia 2017, 22:47 / piątek
Bo inwestorzy nie potrzebowali trenera tylko słupa.Chory wujow spiewały jak to złowrogi Probierz oszukał Lechie i uciekł na Białorus...
7 kwietnia 2017, 23:37 / piątek
a dla mnie probież niech wypierdala jak najdalej od Lechii chocby złoty był...i tyle
8 kwietnia 2017, 08:16 / sobota
To raczej kreciki przegraly niz bialorus wygrała. Tak sie rodzi mistrz? Blagam Bialorus zaraz spuchnie i tyle bedzie z super trenera i ich liderowania.
8 kwietnia 2017, 08:40 / sobota
Mecz w Lubinie to kabaret pomyłek sędziego, wynik mógł być w drugą stronę, i płacz Probierza przed meczem ze ich ławka jest najbardziej karana w llidze, a po meczu ze ich wykartkowują przed decydującą fazą - wczoraj 24 faule, 1 kartka. My skończylibysmy w 10 plus kartki na ławce. No a po meczu oczywiście płacz, że podział pkt i że po 30 kolejkach byliby mistrzem. Facet ma wieczny problem ale presję na środowisko wywiera.
8 kwietnia 2017, 09:14 / sobota
Powiem szczerze, że też już jakieś 4-5 kolejek temu mówiłem o Jadze, że spuchnie, nie pociągną tak długo tymczasem wygrywają mecz za meczem i zaczyna mnie to irytować. Trzeba oddac Probierzowi, że z taką kadrą i potencjałem nijak mającym się do nas Lecha czy Legii no i oczywiście wydanych pieniędzy na grajków osiągnął już coś dużego. Zdziwie się jednak bardzo jeśli po podziale punktów i do końca sezonu będą prezentować tak wysoki poziom z wąską kadrą.
8 kwietnia 2017, 17:11 / sobota
Huj z Białorusią! Ja chciałbym żeby Nowak odniósł się do nie wygrania na wyjeździe od
175 dni!!!
To jest niestety wstyd i kompromitacja. Właśnie tak się przegrywa mistrzostwo a nawet puchary.
Cała runda wyjazdowa w pizdu poszła.
Czekam na Gliwice z niecierpliwością.
8 kwietnia 2017, 18:12 / sobota
Ale walczą Paprykarze i Śledziuchy o drugie miejsce na Pomorzu.
8 kwietnia 2017, 19:37 / sobota
4:1 w tej chwili; ale im paprykarze dopierdolili w 10 minut, zajebista końcówka dnia! Znaczy ze za tydzień nie możne być niżej.
Kurwa na równi pochylej z powrotem do 1 ligi ... i o to chodzi.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.502