Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Ekstraklasa: sezon 2016-2017

strona 11/15

8 kwietnia 2017, 19:51 / sobota
Czulem,ze stzela śledzie w końcówce :-)) dzisiaj jest dobrze jutro bedzie pięknie :-)
8 kwietnia 2017, 19:54 / sobota
No, to teraz wstydem byłoby nie wjebać im pięciu goli w derbach. Mam nadzieję, że nie będzie żadnego kurwa bronienia wyniku po strzeleniu gola tylko - jebanie ich ile się tylko da. Leją ich wszyscy jak leci, czy to Łęczna, czy to Wigry czy to Pogoń.
8 kwietnia 2017, 19:57 / sobota
O jejku jaka dzkoda, Paprykarze wygraly.HEHE
8 kwietnia 2017, 19:58 / sobota
sledziowe pilkazyki albo sa tak ultra chujowi albo graly by nitka wyjebali

do nas przyjada zapewne juz bez niego
8 kwietnia 2017, 19:58 / sobota
Pół żartem pół serio. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że w święta zgwałcimy szparke. W związku z tym będzie remis. #Ekstraklasa
8 kwietnia 2017, 20:13 / sobota
Na pewno ,nie zgwalacimy,,ale napewno zaj...biemy.
8 kwietnia 2017, 20:45 / sobota
Od tego są oni, od tego oni są.
8 kwietnia 2017, 21:08 / sobota
Śledzie są tak doprawione, że tylko dodać śmietankę, czy kto tam co woli i skonsumować ;) i nie ma co gadać, że derby rządzą się swoimi prawami! Bo wygląda na to, że nawet zmiana trenera im teraz nie pomoże. Tylko Lechia!
8 kwietnia 2017, 21:31 / sobota
Nitek wyjeban y w ciągu tygodnia i Urbanek nowy trener .
Zeby ku rwa nie wlaczyl syndrom nowej miotły . Jakis dobry przepis na sledzika ?
8 kwietnia 2017, 21:47 / sobota
Lechia jest obok Lecha najlepszą drużyna w ekstraklasie na własnym boiksu. Gramy z całkowicie rozsypaną arką, która zagra dodatkowo bez Szwocha. Zagramy przy pełnym stadionie tylko naszych kibiców. Czy w formie czy bez mamy lepszych piłkarzy na każdej pozycji. Każdy inny wynik jak wygrana 2-3 bramkami będzie sensacją. Takie są fakty i gdyby to nie była ekstraklasa postawiłbym gruby hajs. Tak postawie tylko klocka ;)
8 kwietnia 2017, 22:15 / sobota
Mikołaj_LG
Akurat to że ktoś wypada (Szwoch) z tego ich spektakularnego teamu, to nie jest dobra informacja, skoro leje ich każdy ze Szwochem w składzie, to z nami też mógł zagrać.

A tak poza tym, za tydzień najważniejszy mecz sezonu, żaden inny do takiej rangi nie urośnie, nawet jak na koniec będziemy grać o MP z Legią, Amicą czy Jagą.

z biało-zielonymi pozdrowieniami
8 kwietnia 2017, 22:52 / sobota
Sorki,ale przy całym braku szacunku dla tego akurat przeciwnika nie jest to najważniejszy mecz sezonu.To powinien być spacerek patrząc na ich formę.Ten meczyk jest tylko okazją przekonania sie ile jest na prawdę Lechii w ich umysłach.
Mateusz ,Wiśnia czy nawet Mila ... Liczę na Was!
Ma być stlamszenie,upokorzenie,ból,cierpienie na długo,upodlenie...
9 kwietnia 2017, 19:58 / niedziela
W pyrolandii dobry wynik dla nas. Mimo slabego humoru po meczu z Piastem i tak awnsowalismy o jedna pozycje a w kontekscie meczow po podziale punktow 3 miejsce jest duzo lepsze niz 4 w ukladzie meczow do rozegrania.
9 kwietnia 2017, 19:59 / niedziela
Oglądałem mecz Amiki z Ległą i obiektywnie patrząc naszym dużo brakuje. Tam zawodnicy walczą o każdy centymetr boiska. Nasi natomiast drepczą w miejscu, grają jakby im się nie chciało, pudłują w prostych sytuacjach. Czas wziąć się w garść!
9 kwietnia 2017, 20:17 / niedziela
KK1945: aż tak wielkiej różnicy nie ma, czy zajmą 3 czy 4 miejsce :-)

3 ma u siebie mecze z : 4, 5, 6 i 8, a 4 z 1, 6, 7 i 8.
9 kwietnia 2017, 20:21 / niedziela
Mam w pamięci mecz Lechii z Lechem i chamskie gierki całej drużyny z Poznania. Dlatego z niekłamaną satysfakcją patrzyłem dziś na skrzywione gęby Makuszewskiego i spółki.
9 kwietnia 2017, 20:23 / niedziela
KK: właściwie tyle dobrego, że mielibyśmy ewentualny mecz z pyrami u siebie, tylko najpierw niech zajmą to 3 miejsce :-)
9 kwietnia 2017, 20:33 / niedziela
Matti roznica jest duza.
Zakladajac, ze tabela bedzie na koniec wygladala tak :
1.jaga
2.legla
3.Lechia
4.pyry
5.wisla

u siebie gramy z pyrami i wisla. Chyba nie musze Ci mowic jak idzie nam w poznaniu czy w krakowie...no i na wyjezdzie jage nie raz juz klepnelismy...dlatego wedlug mnie wygrana legly w poznaniu to dobry wynik dla nas.
9 kwietnia 2017, 20:57 / niedziela
Kolego LL ja miałem dosłownie tak samo. Warto tez dodać, ze pół Polski piszczało iż nie mamy racji co do fauli w tamtym meczu a mówiąc wprost oszukano nas wtedy na kilka kartek. Karta się odwraca i dziś nie wyleciał zawodnik krawaciarzy a dzięki zmianie tego gościa wszedł na boisko ich ligowy kat. Cóż za zbieg okoliczności.
9 kwietnia 2017, 22:40 / niedziela
Ci którzy uważają za dobry wynik zwycięstwo klubu lekkich obyczajów w Poznaniu muszą być : niespełna rozumu i mieć sporo braki w wiedzy o ekstraklasie, być zaprzyjaźnionym z największym ścierwem w lidze legią, dla niektórych 3-4 miejsce na koniec sezonu będzie szczytem marzeń. Otóż jeśli dla kogoś dobrym wynikiem jest dziś wynik prostytutek z Warszawy bo wskoczyliśmy miejsce wyżej, a jeszcze bardziej oddalił się tytuł MP to taki delikwent powinien być wydalony stąd. Najlepszy byłby dziś remis lub wygrana Lecha. Jebać legie ! Tylko Lechia !!
9 kwietnia 2017, 23:16 / niedziela
Ciekawe jaka kare dostanie odidja? Bo Savic na ile dostał zawieszenie? Czekam na efekty pracy i donosy z kolegium sedziow
10 kwietnia 2017, 22:35 / poniedziałek
już ci odpowiadam - prawdopodobnie 0 (słownie: zero).
15 kwietnia 2017, 20:04 / sobota
Zboczona nie dała rady żydkom, oby mały bobo coś ugrał z kuchenkorzem to będzie git! Na koronę ciężko liczyć i szkoda remisu Śląska! Biało zielonych świąt z poniedziałkowym laniem śledzi!!
16 kwietnia 2017, 00:09 / niedziela
Wpis Wiślaka z pewnego forum.

Wisla z Lechia obecnie zyje w nijakich stosunkach, wiadomo prywatne kontakty z czasow zgody beda trwac wiele lat miedzy fanatykami. Gorzej jeśli chodzi o relacje na linii Sharks-CHWM, gdzie Gdanszczanie chętnie sprobowaliby siłę Rekinów. Jesli chodzi o Śląsk, cóż malo kto po nich płakał, nawet stali wyjazdowocze mieli spory dystans do tej zgody. Zdarzały sie sytuacje ze mozna bylo dostac po glowie we Wrocławiu, sam mialem okazje obserwować małą awanturke na wrocławskim rynku, po jednym z meczów zgodowych czy slyszec nie przychylne okrzyki pod adresem Wisły. W Krakowie również dochodzilo do zgrzytow miedzy TSW a WKS, czesc kiboli Śląska chyba zapominała co w Krakowie sądzi sie o Motorze. Pozdrowienia dla RKS w Wislackich knajpach raczej nie poprawialy relacje miedzy nami.
18 kwietnia 2017, 22:32 / wtorek
Mam pytanie do kolegów z Iławy. Obejrzę gdzieś w Iławię, w jakiejś knajpie MULTILIGĘ+ w najblizszą sobotę?
19 kwietnia 2017, 12:16 / środa
Spotkanie 31. kolejki Lotto Ekstraklasy, czyli pierwszej kolejki rundy finałowej Lechia Gdańsk rozegra na Stadionie Energa Gdańsk w sobotę 29 kwietnia o godz. 20.30.
22 kwietnia 2017, 20:06 / sobota
Mecze w rundzie finałowej - po kolei:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza (d)
Wisła Kraków (w)
Korona Kielce (d)
Jagiellonia Białystok (d)
Lech Poznań (w)
Pogoń Szczecin (d)
Legia Warszawa (w)
22 kwietnia 2017, 20:09 / sobota
Stawiam dużą kasę u buka, że wszystkie wyjazdy przegramy.
22 kwietnia 2017, 20:11 / sobota
hehehe całkiem niezle..może faktycznie jak ktoś wcześniej pisał to był układ i warto u buka teraz grubo zwycięstwo Lechi obstawić...nad pogonią
22 kwietnia 2017, 20:12 / sobota
Nie wiem czy nie było to wyliczone, wyjazd na Lecha i Legię, nawet jak przegramy to i tak żadna strata bo prawdopodobnie u siebie też stracilibyśmy punkty, z Legią może powalczymy bo u siebie jest słabsza niż na wyjazdach, nie wyobrażam sobie natomiast abyśmy nie wygrali 4 meczów u siebie. Koniecznie bracia na ławę!
22 kwietnia 2017, 20:55 / sobota
Po dzisiejszym meczu dopadły mnie myśli aby postawić u buka na nasze wyjazdowe wtopy. Łatwy pieniądz, tylko czy to moralne obstawiać przegraną ukochanego klubu?
Dla mnie NIE.

TYLKO LECHIA!
22 kwietnia 2017, 23:24 / sobota
Nigdy nie stawiaj przeciwko Lechii czy Polsce.
23 kwietnia 2017, 00:24 / niedziela
Siteczku kochany powtórz to... już mnie wkur... bierze...a Ty piszesz dobre rady. Nie gram u buka Ale z tym gościem za staram zagram
7 maja 2017, 21:32 / niedziela
No niestety, Legła i Amika wygrały swoje mecze i wróciliśmy na 4 miejsce. Dobra wiadomość jest taka, że mamy 2 pkt straty do 1 miejsca i jak wygramy wszystkie mecze do końca to mamy majstra.
7 maja 2017, 22:05 / niedziela
M.M. postawiłeś? Piję do Twego wpisu z 22 kwietnia 2017, 20:09. :)
8 maja 2017, 09:33 / poniedziałek
ehh ci "kibice" :)
8 maja 2017, 10:17 / poniedziałek
Po tej kolejce czuje że liga skończyła się dla dolnej czwórki Wisła Pogoń Korona Terma raczej bez motywacji będą. Jedyne co może im dać punkty to mega słaby mecz kogoś z górnej czwórki... no i jeszcze trzeba pamiętać że to ekstraklasa to wszystko może się zdarzyć.
Teraz trzeba ochłonąć po Krakowie i zrobić swoje z Koroną i Jagą i wtedy zaczynamy finały.

A tak to widzi STS
Legia @2.25
Lech @3.00
Jaga @4.50
Lechia@7.00
Wisła @1000.00

My wierzymy...
8 maja 2017, 10:43 / poniedziałek
Na pewno Termalica już odpuściła. Najbardziej walczy Korona. Wisła i Pogoń nie specjalnie, ale na takiego Lecha się na pewno zepną.
13 maja 2017, 19:41 / sobota
Śląsk ostro jedzie ze śmieRdzielami, już 6:0

:D
15 maja 2017, 11:45 / poniedziałek
Przecież te premie za miejsca 1-3 to ściema. Podali w eter tak żeby zamydlić oczy, że niby mają o co walczyć. Jedna wielka ściema.
15 maja 2017, 12:07 / poniedziałek
Według mnie to żeby gra w grupie mistrzowskiej miała jakikolwiek sens to powinno być tak że zajęcie w niej ostatniego miejsca jest karane, na przykład baraż jeden mecz u siebie (żeby szanse były większe i mimo wszystko opłacało się być w górnej 8) z trzecim zespołem 1 ligi o utrzymanie. Teraz jest według mnie farsa, zespoły odbębniają pańszczyznę, co nie ma większego sensu.
15 maja 2017, 12:14 / poniedziałek
Peulson przejrzałeś ich niecny plan - piłkarze są w zmowie z prezesem i nie chcą zarobić bańki do podziału.
16 maja 2017, 05:44 / wtorek
Zapraszam do spekulacji :-)
Moje typy:

Lechia - Jaga 1
Legia - Lech 1
Jaga - Legia 2
Lech Lechia x
Lechia - Pogoń 1
TBB - Jaga 2
Lech - Wisla 1
Korona - Legia 2
Jaga - Lech 1
Legia - Lechia 2

1. Lechia 44
2. Jaga 43
3. Legia 43
4. Lech 41
16 maja 2017, 07:39 / wtorek
Wyniki są bardzo prawdopodobne oprócz dwóch ostatnich, Jaga raczej nie wygra z Lechem, a żeby wygrać na Legii to trzeba mieć w składzie same takie żywe srebra jak Haraslin, a nie człapaczy typu Flavio czy Krasic. Ale Nowak wie lepiej.
16 maja 2017, 07:43 / wtorek
Wyniki są bardzo prawdopodobne oprócz dwóch ostatnich, Jaga raczej nie wygra z Lechem, a żeby wygrać na Legii to trzeba mieć w składzie same takie żywe srebra jak Haraslin, a nie człapaczy typu Flavio czy Krasic. Ale Nowak wie lepiej.
16 maja 2017, 07:57 / wtorek
Typy:
Lechia - Jaga 1
Legia - Lech 1
Jaga - Legia 1
Lech - Lechia x
Lechia - Pogoń 1
TBB - Jaga 2
Lech - Wisla 1
Korona - Legia 2
Jaga - Lech 1
Legia - Lechia 1

1. Jaga 46
2. Legia 45
3. Lech 41
4. Lechia 41
16 maja 2017, 08:02 / wtorek
@Mati przy twojej spekulacji to Legia bedzie MP. 3 wygrane +36 pkt daje im 45pkt. Musieliby zremisować z Lechem, abyśmy wyszli na 1m.

Ja mam proste typy.
Wygrywamy wszystko mamy conajmniej 2 miejsce, a przy dobrym układzie 1m.
Każda przegrana to obsuwa o jedno miejsce od tych powyżej.
To tyle z teorii.

Teraz praktyka.
Jesli jutro nie wygramy, to grajki już wieczorem mogą sobie bukować apartamenty na Malediwach, a Nowak samolot na Florydę.
Jesli wygramy dalej pozostajemy w grze, remis przedłuża tylko nadzieje i niepotrzebne matematyczne wyliczanki.

TYLKO LECHIA!
16 maja 2017, 08:39 / wtorek
Rzeczywiście, coś zaszwankowało w wyliczeniach... Mało prawdopodobny jest remis Legii jutro. Może w końcu Lechia wygra w Poznaniu. Z jednym zgoda, jak jutro Lechia nie wygra to cały misterny plan wpizdu...
16 maja 2017, 10:27 / wtorek
Jutro Legia-Lech x
Lechia Jaga 1

Amika 38
Jaga 37
Legia 37
Lechia 37
i wszystko jeszcze możliwe-decydować będzie dyspozycja dnia i szczęście oraz niestety pzpn + sędziowie.
Na te mecze powinni dać sędziów z zagranicy.
16 maja 2017, 11:30 / wtorek
Ten mecz to ćwierćfinał z tym że po remisie w dogrywce grać może już tylko Jaga.
Z przodu Sheridan partoli sytuacje hurtowo ale z uwagi na swój wzrost może być groźny przy główkach. Wasilijew po kontuzji gra mniej dynamicznie ale tez został cofnięty i głównie rozgrywa piłki. Musi ktoś na nim przysiąść. Sławczew a może Ariel. Gorzej wygląda sprawa z Czernychem. Rozegrał się ten gościu. Tę kiwkę co zrobił w meczu z Wisłą przed swą asystą , to niesamowite. Liczę na to, że na prawej obronie zagra Stolarski a krycie podwajać będzie Haraslin. Jedna sprawa w pojedynkach z Jagą rodzi mój optymizm, że nie są to rzeźnicy polujący na kości a nawet nie cwaniaczkowie, co krzywdy nie chcą zrobić ale delikatnie wytrącić z równowagi i przećwiczyć rywala w nurkowaniu w trawę, aby przy każdej sposobności wybić drużynę przeciwną z uderzenia, szczególnie z dala od własnej bramki.
Do ostatniego meczu z Jagą nasi przystąpili mentalnie dobrze nastawieni i kto wie, czy nie był to ich najlepszy mecz tej wiosny. Teraz zatem: repeat please
1 ..... 9 10 11 12 13 ..... 15
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.438