Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Ekstraklasa: sezon 2016-2017

strona 2/15

18 lipca 2016, 20:23 / poniedziałek
Przynajmniej dobrym wynikiem skończyła się ta kolejka!

Arka to stara kurwa!
18 lipca 2016, 21:48 / poniedziałek
Ten wynik troche poprawil nastroje po piatku. No i w tabeli L nad a - tak jak powinno byc.
19 lipca 2016, 08:07 / wtorek
Z taką grą to panienki z gdyni mogą już się szykować na spadek, także trzeba z nimi wygrać !!!
19 lipca 2016, 10:37 / wtorek
Ta tylko taki dajmy na to Reca nie miał by szans na grę w 1 składzie i szybko by spadł z formą i fochem w dół.
19 lipca 2016, 16:20 / wtorek
Ponoc ktos dziany wchodzi za Ciupala do Wisly.. Oby transferow na ten sezon nie zdarzyl porobic ;)
19 lipca 2016, 18:46 / wtorek
Kupi ich Kuchar i ściągnie : Cacica, Sazankowa, Radovanovicia...
19 lipca 2016, 19:37 / wtorek
5. kolejka

12 sierpnia (piątek):
Lechia Gdańsk - Korona Kielce, godz. 18:00
22 lipca 2016, 23:05 / piątek
3-0 za miedzą, hmmm...
22 lipca 2016, 23:13 / piątek
Heh widzę idą Kurwy dalej swoją ścieżką ☺ Druga bramka faul, karnego nie było... Fryzjer już wyszedł? A i tak w poniedziałek zaśpiewajmy zawsze nad wami 😊
23 lipca 2016, 20:28 / sobota
A tymczasem Jaga - Ruch 4:1.
24 lipca 2016, 20:08 / niedziela
Pyry przegrały w Lubinie.U nas za dużo gadania i pompowania balonika -trzeba grać a nie gadać .Jutro nie chcę widzieć braku chęci wygrywania i dobijania rywala.Gracie ku,,,,....a dla nas .Kalkulować będziecie jak coś osiągniecie.
24 lipca 2016, 20:24 / niedziela
Przegrały u siebie.
24 lipca 2016, 20:44 / niedziela
Tak u siebie oczywiście .
29 lipca 2016, 10:58 / piątek
Po dwóch kolejkach:

bramki:
1 - M. Paixao
1 - M. Krasić
1 - G. Kuświk

asysty:
1 - S. Peszko
1 - Gerson
1 - J. Wawrzyniak
31 lipca 2016, 22:53 / niedziela
Z racji pracy obcuję na co dzień ze śledziami.
Po meczu z Wisła zaczynają żałować że derby nie były w pierwszych dwóch kolejkach.
My dopiero się rozkręcamy (pewnie remis u Braci) a oni mają łomot na białorusi.
Czar szybko minie- oby!!
31 lipca 2016, 23:48 / niedziela
To nie ma żadnego znaczenia. Nam grozi co innego, że zagramy samymi wkładami ale i tak trochę tej elektryzującej atmosfery na pewno udzieli sie piłkarzom. Wspomnę tu na ten przykład Vuko. Arka zepnie się na maksa chociaż i u nich gastarbeiterka króluje. Będzie się działo.
1 sierpnia 2016, 12:22 / poniedziałek
Mysle, ze u nas w skladzie jest tylu pilkarzy, ktorzy zaznali juz smak derbow, ze bardzo dobrze wiedza co to znaczy dla kibicow i nikt nogi nie odstawi bo wiedza, ze takim meczem robia sobie spokoj na kilka meczy do przodu. Poza tym skoro szparka sie tak chwali, ze oni maja graczy z regionu, ktorzy beda umierac za klub w derbach to ciekawe gdzie drugi raz im spierdolil tak zwiazany z regionem Formella hahaha ludzie dajcie spokoj, poczekajcie jeszcze kilka kolejek i zobaczycie jak te kaleki beda grac. Poki co sa podjarani bo ekstraklasa, zagrali 2 mecze u siebie w tym z Wisla w okrojonym skladzie i juz mysla, ze beda grac o czolowe lokaty. Prawda jest taka, ze w tym skladzie jaki obecnie posiadaja sukcesem dla nich bedzie utrzymanie w lidze. Maja ulatwione zadanie bo Leczna i Ruch to totalne bankruty i kto wie czy Ci pierwsi w ogole dograja do konca ligi. Wisnia, Mila czy Baczek juz nastroja druzyne przed derbami. Mamy graczy z balkanow, oni doskonale wiedza jak sie gra w takich meczach.
1 sierpnia 2016, 16:40 / poniedziałek
Dla mnie głównym kandydatem do spadku są śledzie i Płock.
I piszę tu nie patrząc na tabele anie obecną formę.
Ekstraklasa hartuje,drużyny czym dłużej grające w tej lidze grają bardziej cwaniacki i wyrafinowany futbol.
Sądzę że w całym sezonie Łęczna czy Ruch będą miały łatwiej -doświadczenie w tej klasie rozgrywkowej robi swoje.
A z drugiej strony chuj ze śledziami -jak polecą płakać za kurwami nie będę a tylko się ucieszę.
Myślę że kurwom zacznie się pikowanie w dół od meczu w Białymstoku.
1 sierpnia 2016, 21:22 / poniedziałek
Może sie komus narażę ale ja bym tam chciał śledzi w e-klasie bo to zawsze 6-pkt-ów pewnych.Niech tam na 14 skończą.Pierwsze derby na nowych stadionach.
U nas 35-40 tyś i piękne 3-0.
U nich cisza na stadionie w momencie jak nasi wygrają jak po pamiętnym strzale Buziego.
Tak będzie.
Wolę ze sledziami grać niż z jakąś łeczną czy niecieczą.
1 sierpnia 2016, 22:03 / poniedziałek
Granie w ekstraklasie daje większe przychody i większą możliwość rozwoju. A tym kurwom bez honoru, handlarzom i zlodziejom należy się co najwyżej gnicie w okręgówce, a nie salony.
1 sierpnia 2016, 22:38 / poniedziałek
I to co poprzednik napisał niech bedzie zakończeniem gadki o kurwach, Lechistom nie przystoi jałowa dyskusja o mlunach zza Sopotu.
1 sierpnia 2016, 22:43 / poniedziałek
To co ? Derbów ma nie być ? Ewentualnie w PP tylko ? I drugie pytanie hipotetyczne: Mogą spaść dwa kluby. Walka o utrzymanie toczy się pomiędzy klubem z Krakowa, Poznania i Gdyni. Którym życzysz spadku :) ?
1 sierpnia 2016, 23:13 / poniedziałek
A kogo to obchodzi? Mnie Lechia interesuje jej gra wyniki i miejsce
1 sierpnia 2016, 23:15 / poniedziałek
Którym klubem z Krakowa?
1 sierpnia 2016, 23:22 / poniedziałek
Którym klubem z Krakowa?
1 sierpnia 2016, 23:33 / poniedziałek
Ale jaja,napisalem wpis i nie zatwierdziłem-wyszedłem do kuchni.Wracam i zatwierdzam.Pyk,a tu taki sam wpis.
Nie do wiary.
2 sierpnia 2016, 07:25 / wtorek
Czarny - ta z gorszej strony Błoń. Każdy niech sobie wybierze, która to jest. Ale ja na przykład stron nie zmieniam zgodnie z powiedzeniem o przyjacielu Twojego wroga.
2 sierpnia 2016, 12:50 / wtorek
Pewnie masz racje,moje pytanie było odruchowe,z automatu na to,co się porobilo.
Co do szprot,to zgadzam się z Einherjerem,aczkolwiek upokarzać ich za każdym możliwym razem,to tez miodzio na moje serce.
2 sierpnia 2016, 16:20 / wtorek
2 sierpnia 2016, 19:40 / wtorek
Po 3 kolejkach (w nawiasie zdobycz z ostatniej kolejki):

bramki:
2 - F. Paixao (+2)
2 - M. Paixao (+1)
1 - M. Krasić
1 - G. Kuświk

asysty:
2 - S. Peszko (+1)
1 - F. Paixao (+1)
1 - M. Krasić (+1)
1 - Gerson
1 - J. Wawrzyniak

kanadyjska:
3 - F. Paixao (+3)
2 - M. Paixao (+1)
2 - M. Krasić (+1)
2 - S. Peszko (+1)
1 - G. Kuświk
1 - Gerson
1 - J. Wawrzyniak
3 sierpnia 2016, 00:51 / środa
To co z tą bramką Peszki i Paixou ? Oficjalnie czy wielce prawdopodobnie, bo tak do końca 100% pewności to i ja nie mam, czy by weszła. Wierzą natomiast, że Flavio też jej nie miał,bo inaczej byłby zwykłym skurwysynem .
3 sierpnia 2016, 01:05 / środa
Peszkin powiedział,że bramka należy się Flavio.To zamyka temat.
5 sierpnia 2016, 12:48 / piątek
tak to jest..nieszczęścia chodzą parami...
odnośnik
5 sierpnia 2016, 13:27 / piątek
Polonia W, Zawisza, Wisła... mam nadzieję że my nie doczekamy się podobnych czasów.
5 sierpnia 2016, 19:23 / piątek
W Białymstoku śledziobicie.
5 sierpnia 2016, 20:30 / piątek
...i Lechia wyprzedziła śledzi w tabeli :)
5 sierpnia 2016, 20:33 / piątek
Dobre otwarcie weekendu,jutro do przodu i będzie git.
5 sierpnia 2016, 20:37 / piątek
Jakoś pierwszy raz od długiego czasu mam wywalone na te " święte derby ".... A nawet dla zdrajców w plecy...
5 sierpnia 2016, 21:07 / piątek
Heh hebać szarksów,
5 sierpnia 2016, 21:22 / piątek
Ale Małeckiego to fajnie pocisnęli ;)
7 sierpnia 2016, 22:03 / niedziela
Będzie szansa na zakup biletu w Gdańsku na mecz Śląska w gdyni?
9 sierpnia 2016, 06:58 / wtorek
Einherjer: daj cynę Brachu, czy Twój gmail jeszcze hula? Posłałem coś ostatnio, ale nie wiem czy doszło.

(sorry za off-top)
9 sierpnia 2016, 11:51 / wtorek
Jak czytam takie historie, to upewniam się, że Cracovia w pełni zasługuje na swój przydomek pochodzący od pewnej nacji odnośnik
9 sierpnia 2016, 14:10 / wtorek
hahahahahaha...to dobre naprawdę dobre....
9 sierpnia 2016, 19:57 / wtorek
taki to byznes rządzi, niestety mam podejrzenia, że nasz mandziarowaty prezes zachowałby się podobnie w takiej sytuacji, gdyby przyszło jutro sprzedać Flavio za bańkę ojro, to te kilkadziesiąt tysięcy dla Śląska i tak by się nie znalazło
co oczywiście nie zmienia faktu, że żydki nie wiem jakiego jelenia chciały znaleźć w tym Tarnowie, może 200 tys. do prywatnej kieszeni by przekonało do podjęcia takiej decyzji, ale do klubowej kasy... słaba to oferta
11 sierpnia 2016, 11:43 / czwartek
Sorki za off-topic.

SS - pisz na einherjer (at) mail.com, do tamtego nie mam dostępu.

Za Lechię i za Kraj!
11 sierpnia 2016, 18:27 / czwartek
tak że ten
odnośnik
13 sierpnia 2016, 23:04 / sobota
Ależ dziwna ta liga.Legia dostaje gonga od Łęcznej Pogoń i amika się podnoszą.Bracia dostają 2-bramki .Będzie ciekawie do ostatnich minut sezonu bo każdy walczy i nie odpuszcza do końca. Oby Nasi przełamali wyjazdy a będzie dobrze.
Tylko ten Vania Babol nam może coś zepsuć.
16 sierpnia 2016, 07:17 / wtorek
Po 5 kolejkach (w nawiasie zdobycz z ostatniej kolejki):

bramki:
3 - G. Kuświk (+2)
2 - F. Paixao
2 - M. Paixao
1 - M. Krasić

asysty:
3 - S. Peszko (+1)
2 - F. Paixao (+1)
1 - M. Krasić
1 - Gerson
1 - J. Wawrzyniak

kanadyjska:
4 - F. Paixao (+1)
3 - S. Peszko (+1)
3 - G. Kuświk (+2)
2 - M. Paixao
2 - M. Krasić
1 - Gerson
1 - J. Wawrzyniak

Zastanawiam się, czy Wolskiemu też się należy asysta za gola na 2-0. No i szkoda mi Peszki, bo znów mu zabrakło niewiele.
18 sierpnia 2016, 22:17 / czwartek
Gorzej mają niż my za Kuchara. Ale to kara za wiadomo co

Źródło: weszlo.com:

Na prośbę Marka Citki zamieszczamy jego oświadczenie dotyczące działalności w Wiśle Kraków. Współczujemy kibicom Wisły Kraków, bo to pismo mówi wszystko…
* * *
Informuję, że z dniem 18 sierpnia 2016 roku zaprzestałem współpracy z klubem Wisła Kraków i wbrew zapowiedziom nie będę odpowiadał za projekt sportowy w sezonie 2016/17. Jest to moja samodzielna decyzja, którą podjąłem na podstawie obserwacji tego, co się dzieje w klubie i w jego bezpośrednim otoczeniu.
Jest mi bardzo przykro, że zostałem wielokrotnie wprowadzony w błąd przez pana Jakuba Meresińskiego i nie chcę być łączony z jego działalnością. Zapewniam, że nie miałem wiedzy na temat przeszłości nowego właściciela Wisły Kraków i żałuję, że tak zasłużony klub trafił w niepowołane ręce. Poczuwam się do odpowiedzialności, że nie zweryfikowałem życiorysu osoby, którą niejako uwiarygodniłem własnym nazwiskiem. Powstałe szkody postaram się jak najszybciej naprawić, poprzez znalezienie godnego inwestora, który odkupi klub i przywróci mu świetność. Jestem nawet przekonany, że takiego znalazłem, ale pan Jakub Meresiński nie zgodził się sprzedać swoich udziałów.
Z zamiarem powyższej decyzji nosiłem się od dawna, a zwłoka wynika z faktu, że szukałem rozwiązania sytuacji – takiego, które byłoby korzystne dla przyszłości zasłużonego klubu i zapewniło mu przetrwanie w naprawdę trudnym momencie. Zdarzenia, których jednak byłem świadkiem sprawiają, że nie mogę dłużej firmować działalności pana Meresińskiego i być dla niego parasolem ochronnym.
Marek Citko
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.435