Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Ekstraklasa: sezon 2016-2017

strona 3/15

19 sierpnia 2016, 08:35 / piątek
@stieg

Ty dalej tu..?

daj se na luz...
22 sierpnia 2016, 20:08 / poniedziałek
... i tak poukładaną tabelę chcę widzieć na koniec sezonu.

P.S. - wszystkie kary na nich idą.
22 sierpnia 2016, 20:33 / poniedziałek
Jak Misiek zostanie prezesem, to się odkują :)
22 sierpnia 2016, 20:36 / poniedziałek
"... i tak poukładaną tabelę chcę widzieć na koniec sezonu."

I co śledzie na pudle?
Wolne żarty!

TYLKO LECHIA!
22 sierpnia 2016, 21:02 / poniedziałek
Patrzmy na siebie co cie śledzie obchodzą?
22 sierpnia 2016, 21:48 / poniedziałek
A co ciebie obchodzi co mi pasuje, a co nie?
Jak napisaleś "patrzmy na siebie", co się kończy, coś zaczyna aGKŚ!

TYLKO LECHIA!
23 sierpnia 2016, 02:51 / wtorek
doceniając ich pacyfistyczne „fiku miku” n/t derbów i darując sobie nawet drobne wulgaryzmy skleciłem w bezsenną noc taką oto rymowankę:
w październiku, w październiku
zjemy śledzie na patyku
a jak zjemy, przetrawimy
i do kibla wydalimy
No cóż Mickiewiczem chyba już nie zostanę ale może komuś pójdzie to lepiej a nade wszystko dowcipniej. Panowie nie chmurzyć się, dobrze wiecie, że śledzie są nam potrzebne chociażby tylko po to, aby na nich jechać.
23 sierpnia 2016, 07:44 / wtorek
Mi są potrzebni do spadku.
A w piątek niech się Śląsk zepnie.

Za dużo płotek w taj lidze.
23 sierpnia 2016, 08:07 / wtorek
jest wtorek, 23 sierpnia. Lechia nadal liderem ekstraklasy...
23 sierpnia 2016, 10:08 / wtorek
23 sierpnia 1939 podpisany został pakt Ribbentrop - Mołotow z którego ruscy skwapliwie skorzystali parę tygodni później.

Offtopic ale warto pamiętać, że coś takiego było. W tych czasach zwłaszcza.
23 sierpnia 2016, 20:24 / wtorek
Frekwencja po 6 kolejkach- średnia na meczach u siebie:

1.Lechia Gdańsk 15 673
2.Jagiellonia Białystok 15 604
3.Legia Warszawa 15 186
4.Lech Poznań 12 491
5.Wisła Kraków 11 241
6.Cracovia Kraków 10 829
7.Śląsk Wrocław 10 749
23 sierpnia 2016, 22:45 / wtorek
Niestety najbardziej skurwiały polski klub legła awansowała do LM co może spowodować jej panowanie w lidze na kilka lat. Jest na to recepta odebranie im mistrzostwa już w tym roku, a szansa jest ogromna bo grają nieziemski piach. Piłkarzy mają wielu przepłaconych więc jeśli w następnym seoznie nie pograją w LM to może to troche namieszać
23 sierpnia 2016, 22:56 / wtorek
Ale przecież legła nie wywalczyła LM na stałe. Zagrają 6 meczy w każdym wpierdol i skończy się sen. Wystarczy że jeszcze te 6 meczy będą rotować składem a Mistrzostwo Polski odjedzie im na amen w tym sezonie i nawet kasa z UEFA im w tym nie pomoże.
Zresztą już w październiku trzeba pojechać do stolycy i wjebać im tyle ile się da, niech kurwy wiom, a potem już tylko robić swoje i za rok ... A nie będę zapeszał.
23 sierpnia 2016, 23:13 / wtorek
Legia najbardziej skurwiały polski klub ??? Błagam cię!!!
Arka
Cracovia
Lech
Ruch
Widzew
Pogoń
Jagiellonia
Zabrze
Katowice
Zawisza
Motor
Elana
Wisła
to jest lista o wiele bardziej skurwiałych klubów na przestrzeni ostatnich 40 lat w stosunku do Lechii. Ja się dalej nie mogę na dziwić, jak to jest, że kibice tak dwóch podobnych do siebie, charakternych klubów mają ze sobą kosę. Ta dzisiejsza młodzież naprawdę jest taka tępa ?
23 sierpnia 2016, 23:21 / wtorek
Jak dla mnie to tępy jesteś ty jeśli cokolwiek dobrego na te kur*y jebane jesteś w stanie powiedzieć. Jak można do tego ścierwa jakikolwiek szacunek ? Chodzisz na mecze ? Czy jakakolwiek ekipa wyjazdowa wyzywa tak bardzo Lechie jak warszawioki ? Ostatnie 2 lata przez jakies 80% dopingu śpiewali jesteśmy zawsze tam gdzie nasza legia gra aeooaeoo gdańska kurwo. Podoba ci sie to ?
23 sierpnia 2016, 23:45 / wtorek
Jeżeli miarą sk ur wi ał oś ci jest dala ciebie wyzwanie na meczach to gratulacje dla ciebie Robert .....Kiko idealna tabela nic dodać nic ująć ! Co do Legi mam podobne zdanie ale nie nam o tym dcydować
23 sierpnia 2016, 23:58 / wtorek
Robercie młody. Ja pisałem o ostatnich 40 latach czaso przestrzeni. Ty piszesz historię najnowszą, której przyznam szczerze nie rozumiem.
24 sierpnia 2016, 00:27 / środa
Dla wszystkich fanów prostytutek z Warszawy prezentuje rebus okolicznościowy :

odnośnik + odnośnik = odnośnik

Dlatego w Gdańsku tirówka zostanie tirówką , a kurwa to arka.
24 sierpnia 2016, 00:30 / środa
ja tez dziś leglej nie trawie..ale jako ległej ...ale pamiętam czasy zgody...zresztą i starsi i mniej starsi ale kumaci pamiętają.. a młody kolego z tą dominacją leglej po kasie z LM żebyś sie nie zdziwił..jak i kibice leglej i nie tylko..3x5 mil. ojro dla slupów leglej i 5 ml ojro na transfery i mglistą rozłożoną na lata budowę akademii bo tam najlepiej ukryć i wyprać kasę ..tak to sie skończy..następna LM lub LE jest NASZA
24 sierpnia 2016, 04:45 / środa
"warszawioki"?

Skuństa sum?
24 sierpnia 2016, 07:20 / środa
jo jetym z kartuz
24 sierpnia 2016, 11:12 / środa
Jeśli chodzi o Legię to chociażby z tego powodu odnośnik mają u mnie Legioniści przynajmniej minimum szacunku(a co poniektórzy znacznie więcej).
Pzdr.
24 sierpnia 2016, 11:15 / środa
Jeśli zaś idzie o awans do LM to źle się stało że klub z Warszawy zgarnął te pieniądze, jeśli zostaną dobrze ulokowane to przyszły sezon dla Lechii może być bardzo trudny w kontekście zdobycia mistrzostwa/PP. W przyszłym sezonie Legia może mieć budżet w okolicach 180-190 mln zł, jedyna nadzieja w tym że rozpierdolą te pieniądze na przeciętnych grajków - jakich ostatnio ściągają hurtem
24 sierpnia 2016, 11:41 / środa
Na szczęście kasa nie gra.Ostatni sezon to pokazał.Piast budżet 5 razy mniejszy niż legła.
24 sierpnia 2016, 12:45 / środa
Jako klub stołeczny Legia jest pieszczochem Eklasy, PZPN, sędziów, dziennikarzy głównych mediów (głównie ulokowanych w Warszawie). Nawet w Canal Plus niektóre Ligi Plus Ekstra powinny nazywać się Legia Plus Ekstra. Ta co będzie w niedzielę to będzie w 75% o Legii. Widać jak na dłoni, że bez przyjaznego terminarza i sprzyjających sędziów ta drużyna jest przeciętna a frekwencja na trybunach poniżej naszej. I za to, że są i byli na wszelkich frontach (w Polsce współczesnej i w PRL) traktowani preferencyjnie ich nie lubię.
Dostaną tę kasę no i co z tego? Bate Borysów też dostało albo inna Artmedia Petrzałka. W tym sezonie w Eklasie raczej nie zaistnieją. My przy zachowaniu stabilności składu i sztabu powinniśmy na puchary się załapać. A jak będziemy mieli Mistrza i takie losowanie jak Legia w tym roku to o faze grupową LM jestem spokojny i za rok Franz będzie miał problem co zrobić z kasą za awans :)
24 sierpnia 2016, 16:03 / środa
Nie będziemy mieli takiego losowania ponieważ nie będziemy rozstawieni.
24 sierpnia 2016, 16:29 / środa
I przez wiele możemy nie być, chyba, że zaczniemy regularnie grać w pucharach i to z powodzeniem, a jak kończą wszystkie polskie drużyny po za Lechem i Legią na przestrzeni ostatnich lat chyba każdy wie. 1-2 runda LE max i do domu.
26 sierpnia 2016, 21:17 / piątek
Brawo Śląsk!
26 sierpnia 2016, 21:19 / piątek
A jak tylko Slask w tym meczu.... Dobry mecz na trybunach, jestem dumny z bycia Lechista, brawo....
26 sierpnia 2016, 22:25 / piątek
Każdy to powie - Śląsk Wrocław rządzi w Krakowie!!!
27 sierpnia 2016, 00:19 / sobota
Ostre strzelanie śląska robi wrażenie – rzecz nieosiągalna dla naszych minimalistów.
Do mnie natomiast dotarło, że czeka nas w tej kolejce niemały stres. To, że się zważą w meczu z wieśniakami może się zdarzyć, że wtedy stracą pierwsze miejsce –trudno, oby po 37 kolejce je utrzymali ale k… jeżeli stracą je na rzecz … no wiecie, to mamy równo przejebane.
27 sierpnia 2016, 00:56 / sobota
A dlaczego mielibyśmy mieć przejebane gdyby dowolna z drużyn e-klasy miała miejsce w tabeli wyższe niż Lechia? Parafrazując słynne powiedzonko "Gdyby interesowała mnie tabela to zostałbym tabelem"

A więcej poważnie z Niecieczą szykuje się wygrana - sugerując się wypowiedziami zawodników
27 sierpnia 2016, 07:34 / sobota
No to Wisla moze szykowac sie do spadku, skurwic sie z ruchem i wypiac na nas oraz Slask, gowno mnie obchodzi ze czesc kibicow nie akceptuje decyzji "ogarniaczy" tam, milczenie w tak waznej sprawie jest rowne akceptacji, teraz rzadzi tam misiek, Cupial wyruchal Wisłę gdy Frankowski pytał za ile sprzeda mu klub ten niesiony swoją zajebistością powiedzial nie stac cie synek. Ego komunistycznego betonu, dorobkiewicza kablowego ktoremu znudzila sie zabawka a ktory zbankrutowal na setkach swoich nietrafionych decyzji czy to jego czy jego klakierow. Takich jak zatrudnienie umoczonego w korupcje wdowczyka ktory po wczorajszym wpierdolu ze Slaskiem nie chcial nawet odpowiadac na pytania dziennikarzy a to ze graja trzecim sortem dzieciakow i emerytami niech bedzie najlepszym dowodem jak upadl ten wielki klub z nad Wisły.

Nie obrazcie sie, kocham Wisłę ale za ten rok, po tej akcji z Lechią mam zwyczajnie w nich wyjebane, ten spadek cieszyc mnie nie bedzie jakby to spadala szparka czy srakowia no ale uwazam ze w pelni na niego zasluguja.

Byłem dzis na forum Wisły, na czacie pisza jebac Wks czy Lechię, smutne to jak nisko mozna upasc.
27 sierpnia 2016, 09:50 / sobota
Wyłącz internet na trochę, pooddychaj świeżym powietrzem. A jak wrócisz to powiedz mi jakie znaczenie mają wyniki drużyny, ewentualny spadek czy taki albo inny trener w kontekście zerwanej zgody i kurwienia się delfinków z obcokrajowcami z oberkurwaczegoś, albo tymi z izraela?
27 sierpnia 2016, 10:30 / sobota
a no taki ze w Krakowie na kazdym szczeblu decyzyjnym od prezydenta miasta az po wlasnie decyzje zgodowe stoja ludzie u ktorych widocznie nie stwierdzono posiadania inteligencji.
28 sierpnia 2016, 00:03 / niedziela
Dobre wyniki.
Jutro odskakujemy na 3 pkty.
Jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem.
Do boju Lechio!
31 sierpnia 2016, 20:10 / środa
Druga bramka w meczu Koroną została zaliczona Wolskiemu. Poniżej uzupełnienia po 6 i 7 kolejce.

Po 7 kolejkach:

bramki:
3 - G. Kuświk
3 - F. Paixao
2 - M. Paixao
1 - M. Krasić
1 - R. Wolski
1 - A. Kovacević

asysty:
3 - S. Peszko
2 - F. Paixao
1 - M. Krasić
1 - Gerson
1 - J. Wawrzyniak
1 - G. Kuświk
1 - M. Paixao

kanadyjska:
5 - F. Paixao
4 - G. Kuświk
3 - S. Peszko
3 - M. Paixao
2 - M. Krasić
1 - Gerson
1 - J. Wawrzyniak
1 - R. Wolski
1 - A. Kovacević

opracowanie własne na podstawie informacji między innymi z portalu ekstrastats.pl
1 września 2016, 03:05 / czwartek
Zupełnie oficjalny, darmowy kanał ekstraklasy na dailymotion, dla mieszkających za granicą.
Nadaje 24h na dobę w HD! Transmisje na żywo, skróty, reportaże, wywiady z C+ i takie tam. Z tego co mi wiadomo działa tylko z zagranicznych IP. Coś w sam raz dla Biało-Zielonej emigracji!

odnośnik
1 września 2016, 03:10 / czwartek
P.S. Jakby ktoś miał problem z otwarciem, to trzeba kliknąć na stream w sekcji LIVE
1 września 2016, 08:39 / czwartek
A taka miła wiadomość na początek dnia odnośnik ... więc można zadać już pytanie (?) ... czy do Krakowa jedziemy zorganizowanym transportem? a jak tak to jakim :-) ?
1 września 2016, 08:42 / czwartek
... i kiedy jakieś info o wyjedzie :-)?
1 września 2016, 11:12 / czwartek
Niedługo. I nie dopytuj się tutaj czym jedziemy. Na wszystkie pytania odpowiedzą Ci osobiście na zapisach.
1 września 2016, 13:44 / czwartek
Lewy91 jasne że masz rację :-) ,poniosło mnie z rana po tej niespodziewanej acz radosnej wiadomości.... trochę ,,popłynąłem" ;-)
2 września 2016, 21:00 / piątek
Ciekawe:

"9 sierpnia kibiców Lechii ogarnął dość poważny szok. Michał Adamczewski, trener od przygotowania fizycznego, odszedł z klubu, po prostu zrezygnował. Zaczęły się oczywiście spekulacje. Sam byłem zaciekawiony powodów tej decyzji. W przeszłości mogliśmy być świadkami różnych dziwnych ruchów w Lechii, stąd wszystkie domniemania, podejrzenia. Okazało się jednak, że powód był prosty do przewidzenia. Adamczewski chciał pomóc przyjacielowi, Markowi Citce, w Wiśle Kraków, a gdy zmienił się właściciel to dosłownie pocałował klamkę."

całość odnośnik
2 września 2016, 21:25 / piątek
to niepowazne, nie potrzebny nam taki gosc, ktory jak choragiewka zmienia kluby, a jak inny kolega sie zglosi za rok to tez bedzie zmienial ? bezsensu, zwlaszcza, ze fizycznie to zespol dawno dobrze nie wygladal, chlopaki w ogole nie sa i nie byli wybiegani, zarowno teraz jak i rok temu
3 września 2016, 08:35 / sobota
Niech spierdala teraz.
Zostawił Lechię na lodzie z dnia na dzień w środku sezonu to niech Citko daje mu na chleb.
Dla mnie frajer i nic więcej.
3 września 2016, 16:38 / sobota
O, przecież to też miała być wina Mandziary...
4 września 2016, 10:20 / niedziela
My tak mamy.... Wina Tuska.........wina Mandziary......
4 września 2016, 14:12 / niedziela
dobra w chuj niech będzie ...moja wina
5 września 2016, 20:56 / poniedziałek
no i się wreszcie wyjaśniło, teraz misiu sam zadaj sobie karę!

do różnych dziwnych ruchów tego pseudofachowca też co niektórzy mogli się już przyzwyczaić, dobrze, że go nie ma w Lechii, to co miał budować położył ewidentnie, niech idzie razem z cipką kozy paść, a autor tego słabego artykułu niech przybije sobie z nimi wielką grabę przy wyjściu na pastwisko

co do przygotowania kondycyjnego w Lechii od zwolnienia Szuto jest tylko gorzej i to niestety jest fakt
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.450