Gdańsk: poniedziałek, 20 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa: sezon 2016-2017

strona 4/15

10 września 2016, 20:08 / sobota
To znowu przez tydzień będziemy chyba liderem po wyniku w Kielcach. I to niezależnie od wyniku Jagiellonii bo w bezpośrednich jesteśmy lepsi :) Dla mnie osobiście nie ma to znaczenia na chwilę obecną. Ważne aby za 29 kolejek tak było :) I nie będę płakał jak będziemy spadać na chwilę z podium w międzyczasie. Ważne żeby po 30 kolejkach być w pierwszej 4ce a po 37 na 1szym miejscu. Na lidera wszyscy się spinają i w ogóle. Ale z drugiej strony trzeba się przyzwyczajać do większej presji i bycia tą drużyną, którą wszyscy gonią i z którą gra się podwójnie zmotywowanym.
10 września 2016, 20:11 / sobota
Się zagalopowałem powyżej. Zapomniałem, że rozpędzona Termalica gra z Ległą i różnie może być. Życzę remisu.
10 września 2016, 22:32 / sobota
Życzyłeś remisu,a skończyło się równie dobrze.Legia spędzi kolejne kilka tygodni na gonieniu lidera,czyli Nas.
11 września 2016, 07:44 / niedziela
Zawsze mnie bawiły matematyczne kalkulacje
Generalnie to jesteśmy mistrzami świata w symulacjach kto , z kim , i co się wtedy będzie z nami działo
Ostatnimi czasy , nasila się to tak około 28 kolejki rozgrywek....
No to teraz by się nie pierdolić
Lidera mamy, za chuja go nie oddamy!!!
I oby rzeczywistość nie przysłoniła nam wszystkiego
Mandziara....wypierdalaj!!!
11 września 2016, 11:35 / niedziela
Czarny szczerze do końca to ja tego co napisałeś nie rozumiem ale ja tam prosty człowieczek na kacu mogę tego nie zrozumieć
11 września 2016, 12:06 / niedziela
Czarny też pewnie na kacu ;)
11 września 2016, 18:40 / niedziela
Wisły z 20 osób w Białymstoku.
11 września 2016, 19:42 / niedziela
ok
12 września 2016, 09:41 / poniedziałek
Szkoda, że Wisła nie zremisowała. Tak miło było patrzeć na tabelę.
13 września 2016, 20:40 / wtorek
Ktos sie orientuje kiedy dokladnie jest mecz 16 kolejki? Jest to bardzo wazne dla mnie, prosze o pomoc.
13 września 2016, 20:44 / wtorek
nie ma jeszcze konkretów tej kolejki, o którą pytasz. weekend 19-20 listopada, ale nic więcej. szczegółowy terminarz jest, póki co, do kolejki nr 12.
13 września 2016, 20:47 / wtorek
w tym wlasnie jest ogromny problem. A orientujesz sie moze kiedy beda szczegoly?
13 września 2016, 20:56 / wtorek
dokładny terminarz danej kolejki podawany jest 4 tygodnie wcześniej
14 września 2016, 21:28 / środa
Szkoda, że jakoś teraz nie gramy z Legią :(
14 września 2016, 22:24 / środa
Gramy z ległą za 2,5-tygodnia po kolejnym ich meczu w LM więc żaden problem.
14 września 2016, 22:46 / środa
Legia gra jak w polskiej lidze, zero agresji po stracie piłki, brak pressingu, fatalne ustawienie obrony. Obstawiam zwycięstwo Lechii z tymi warszawskimi patalachami. Jak wróci Peszko i dojdzie do formy po kontuzji to może być ciekawie. Zreszta Lechia ostatnio wygrywała w lidze z Legią wiec jakoś jestem spokojny o ten mecz. Ważniejsze sa teraz w Gdańsku.
15 września 2016, 00:24 / czwartek
Wyjebane w ten blitzkrieg w Warszawie.
A my swoje!
15 września 2016, 09:48 / czwartek
Legia się nie pozbiera jeszcze długo. Widać, że polubili dostawać w dupę. Nie pomoże im nawet zmiana trenera. Po meczu ze Sportingiem od razu grają z nami i liczę na to, że nasi portugalscy zawodnicy będą chcieli się pokazać bardziej niż zwykle.
17 września 2016, 22:24 / sobota
Nie wiedząc w jakim wątku to dodać ,dodam to tutaj.
Spokojnie oglądając mecz Wisły i Piasta zastanawiałem sie .......kto dłużej ,kto bardziej,kto wiecej.
Jakoś mi wyszło za Piastem.
17 września 2016, 22:35 / sobota
A cha .Warszawa to był przypadek.
19 września 2016, 00:59 / poniedziałek
Legła 2-3 Zagłebie. Także Wisła Kraków - Legia Warszawa 23 września, 20:30 to bedzie widowisko, a jak wygra Wisła to Legia na czerwono w tabeli. Potem to już spacerek do I-ligi.
19 września 2016, 17:43 / poniedziałek
Nie czerpię radości z porażki polskiego zespołu z zagranicznym a tym bardziej z klęski z drużyną niemiecką ale w przypadku meczu z Zagłębiem bardziej ucieszyłby mnie remis. Legia po zmianie trenera się odbuduje i to szybko, natomiast nie jest w stanie szybko wrócić do czoła tabeli. Wpływ jej słabej gry i kiepskiego początku Amici widać zresztą po tabeli, gdzie te punkty , które zwykle zdobywali , przepłynęły do innych drużyn, stąd tyle ich jest w czołówce z całkiem pokaźnym dorobkiem punktowym. Dobrze, że to my nie mamy strat. W takim tłoku łatwo jest się obsunąć a awans jest trudny i mozolny.
23 września 2016, 10:27 / piątek
Derby w niedzielę w primetime (18.00) czyli mecz kolejki :)
23 września 2016, 19:57 / piątek
Młody Kaczmarek odebrał BBT 2 pkt. - naszym sąsiadom z tabeli. A teraz hit kolejki Wisła-Legła :-)
23 września 2016, 20:08 / piątek
Hit kolejki jest zawsze z udziałem Lechii
25 września 2016, 15:56 / niedziela
Już baba jaga dostaje jest szansa że będziemy liderem na dłużej
25 września 2016, 17:13 / niedziela
Już wygrywa.
25 września 2016, 17:29 / niedziela
babo jaga lider wygrali białorusini.
30 września 2016, 23:16 / piątek
Po 10 kolejkach:

bramki:
4 - M. Paixao
4 - F. Paixao
3 - G. Kuświk
1 - M. Krasić
1 - R. Wolski
1 - A. Kovacević
1 - S. Peszko

asysty:
3 - S. Peszko
3 - F. Paixao
3 - J. Wawrzyniak
1 - M. Krasić
1 - Gerson
1 - G. Kuświk
1 - M. Paixao

kanadyjska:
7 - F. Paixao
5 - M. Paixao
4 - G. Kuświk
4 - S. Peszko
3 - J. Wawrzyniak
2 - M. Krasić
1 - Gerson
1 - R. Wolski
1 - A. Kovacević
2 października 2016, 18:03 / niedziela
Termalica wygrała ze Śląskiem i zepchnęła nas na 3 miejsce. Słabo.
2 października 2016, 19:21 / niedziela
Słabo to wygląda forma naszej drużyny. Nowak, pokaż jakim jesteś trenerem!

TYLKO LECHIA!
2 października 2016, 20:05 / niedziela
beznadzieja, do pierwszego miejsca 1 pkt. W sumie chyba 0 po podziale :( Dlaczego nie mamy 34 punktów po 11 kolejkach ???
2 października 2016, 20:42 / niedziela
Po kiego chuja prowokujesz takimi wpisami?
Nudzisz się?
2 października 2016, 21:58 / niedziela
Ziomek on wykonuje zadania zlecone przez oficera prowadzącego.
Jak się go zignoruje po czasie zniknie - do czasu powrotu pod nowym nickiem.
pozdrawiam!
3 października 2016, 11:06 / poniedziałek
Czarny. Nie rozumiem nastrojów defetystycznych. Wydawało mi się, że to żarty o tym, że jest słabo i starałem się dopasować :) . Bo jak dla mnie to, że przez większość kolejek tej rundy jesteśmy w górnej połówce górnej połówki to bardzo dobry wynik. I jak tak będzie po 30 kolejkach to będę zadowolony. I tak wszystko rozstrzygnie się w ostatnich 7 meczach rundy finałowej bo raczej nikt nie zbuduje takiej przewagi, żeby po podziale mógł być spokojny (nas to też dotyczy). Zimą kilka przemyślanych transferów i będzie dobrze - przez dobrze rozumiem miejsce dające nam puchary i jakieś przetarcie w tychże- zarówno klubu/drużyny jak i nas kibiców. Super będzie mieć mistrza ale z mojego punktu widzenia konstrukcje budowane wolniej i dokładniej są solidniejsze. Lepsza wolna progresja niż gwałtowny przeskok bo głowa może nie wytrzymać jak do niej za dużo uderzy. Za duże oczekiwania wobec grajków też im nie pomogą zwłaszcza że obiektywnie (miejsce w tabeli) nie ma powodów żeby ich i trenera czołgać.

Do końca rundy jesiennej 4 mecze - jak dla mnie to 10 pkt do zdobycia co najmniej (dwa zwycięstwa u siebie, bezwzględna victoria za Sopotem i remis w Lubinie) jeżeli nie komplet.

A w ogóle ten weekend nie sprzyjał dobrym i bardzo dobrym klubom :D Wystarczy popatrzeć na mocniejsze ligi i wyniki faworytów. Praktycznie wszędzie jakieś zaskoczenia - od Napoli przez Manchester City do Barcelony.
3 października 2016, 12:00 / poniedziałek
Górna połówka górnej polówki..w głowie się może zakręcić od tych połówek
Podobnie jak od Twoich konstrukcji
Pierdolisz jak połamany
To czego Ty oczekujesz od jednych z najlepiej w tej lidze opłacanych grajków?
Za chwilę okaże się że padaka zagrana w sobotę to tylko i wyłącznie wina kibiców i ich zbyt dużych wymagań
A jakieś zaskoczenia typu inne ligi , Barcelony , Napoli i chuje muje dzikie węże , mnie osobiście gówno obchodzą
To jest Lechia , tu się zapierdala , i za to jest się sprawiedliwie rozliczanym
3 października 2016, 13:49 / poniedziałek
Ja tam zrozumiałem Czarny.
3 października 2016, 14:24 / poniedziałek
THIS IS LECHIA !

odnośnik
3 października 2016, 17:30 / poniedziałek
Problem w tym stieg-u, ze nie umiesz szerzej spojrzeć na pewne sprawy. Mamy czołówkę tabeli i jest zajebiście....
Całe szczescie, ze wielu tu widzi, ze pomimo jazdy w czołówce wyscigu, silnik o dużej mocy nie daje tego co powinien, dusi sie pod górkę (jak w sobotnim OS na Ł3), a niedawno w okolicach Niepołomic na prostej drodze zgasł i zaliczono przydrożny rów. Do tego kierowca pomimo pewnej miny, nie sprawia wrażenia, ze wie co trzeba zrobić, aby z tłumika poszedł ogień, a gumy zaczęły palić sie na zakrętach.
Wyścig jest jeszcze długi i nikt nie bedzie pamietał o pozycji na 1/3 wyscigu.

Dlatego uważam ze teraz nadchodzi czas prawdy dla Nowaka, aby nadał drużynie nowej jakości, świeżości i potwierdził ze wiosenne przebudzenie nie było przypadkiem. Właśnie dobrego trenera mozna poznać po tym ze umie dać drużynie kolejny dobry impuls. Na to czekam.

TYLKO LECHIA!
3 października 2016, 19:03 / poniedziałek
Cygnus, nie chce mi się szukać statystyk w trochę szerszej perspektywie czyli od początku pracy Nowaka. Może jakoś przy piwie się pochylę kiedyś. W takim przekroju ile wygrał, ile przegrał , jak to się rozkłada w czasie (tzn czy teraz przegrywa więcej niż na początku) . Lechia nie gra w próżni, są inne zespoły które wyciągają wnioski. Nowak miał mocne wejście, zaskakiwał przez kilka kolejek i przy jego poprzedniku wyglądał na zbawcę w złotej zbroi. I do tych meczów mam wrażenie wszyscy się odnoszą teraz oczekując podobnie wyglądającej gry. Na Legię wyszli moim zdaniem za pewni siebie i za lekceważąco. Po pierwszych akcjach wyglądali na zaskoczonych i nie wiedzieli co robić a to nie są małolaty już przecież. Należy wyciągnąć wnioski i podjąć działania naprawcze - zakładam, że przez te dwa tygodnie będzie się to działo i zobaczymy Lechię 2.0 po dobrej zmianie na +.
3 października 2016, 19:19 / poniedziałek
Poświęciłem się, statystyki Lechii za Nowaka (tylko mecze w Eklasie od spotkania z PBB)

zpzpzrrrz zzprzzp pzzrzzpzzzp

Spacje to odstępy odopowiednio pomiędzy końcówką sezonu zasadniczego , grupa mistrowska i mecze dotyczhas z sezonu 2016/16
3 października 2016, 19:52 / poniedziałek
I co z powyższego wynika?

Ano... WIELKI CHUJ

Przyjmij do wiadomości, że zdobywanie punktów to ich zasrany obowiązek.
Do tego mają dołożyć GRĘ jak za Kruszczyńskiego i WALKĘ jak za Kubickiego.
3 października 2016, 20:05 / poniedziałek
Obawiam się panie Marku że wymagasz zbyt wiele jak na najemną siłę roboczą
3 października 2016, 20:11 / poniedziałek
Wynika z tego tyle, że zdobywamy więcej punktów niż na początku za Nowaka. Weź to co napisałem, podziel mniej więcej na pół (no nie da się równo) i policz punkty. Mi wychodzi, że w pierwszych 14 meczach Nowaka zdobyliśmy 25 pkt a w następnych 13 też 25. Więc jest lepiej niż w tak dobrze wspominanych pierwszych meczach za Nowaka. Napisz coś o zasranych obowiązkach kibiców. Tylko nie pisz, że płacisz i wymagasz.
3 października 2016, 20:21 / poniedziałek
Tak, niby ze statystykami nie ma co dyskutować, ale jednak sam potwierdzasz, ze nie wszystko jest różowe (w sumie głupie określenie).
Jednak styl jaki prezentuje drużyna nawet przy wygranych meczach daje jakieś okreslenie przyszłości. I tego mi brakuje w obecnej grze Lechii.
Jesli zespół potrafi wymęczone zwycięstwa przeplatać z efektownym rozłożeniem na łopatki to wiem ze jest dobrze, bo nie zawsze sie uda 3:0, ale co jakis czas, to jest forma kopa do przodu.
Każdy też wie, ze "ślizganie" sie od 60 minuty na wyniku 2:1 nie bedzie wiecznie sie powtarzać. I tak uwazam ze juz nagieliśmy ampitudę szczescia przy meczach tego sezonu. Niektórzy przypisują do tego inne określenie czyli "wyrachowana gra". Ja jednak nie widze wyrachowanej gry drużyny, a ciągłe igranie z ogniem z dużą dozą szczescia.
Poza tym uważam ze przeciwnicy coraz cześciej znajdują sposób, na obecny styl gry Lechii a przecietne przygotowanie motoryczne drużyny ułatwia im zadanie.
Dlatego, czekam na reakcję trenera i małą rewolucje (lub ewolucję) w grze Lechii.

I twierdzenie ze mecz z Legią nam nie wyszedł, ale w sumie jest OK, jest zwykłym zakłamywaniem rzeczywistości, bo kazdy wie ze nie o jeden mecz chodzi.

TYLKO LECHIA!
3 października 2016, 22:13 / poniedziałek
"Na Legię wyszli moim zdaniem za pewni siebie i za lekceważąco."
Stieg tym tekstem spowodowałeś że jestem tak rozjebany że od pół godziny dochodzę do siebie. Drużyna, która przez 20 minut nie potrafiła wymienić 2-3 podań i prawie nie wychodziła z połowy była pewna siebie i zlekceważyła mistrza kraju, grającego u siebie. Nawet twój bohater Piotrek aż tak nie szarżuje tylko przyznaje skromnie: " Nie wiem, czemu graliśmy tak bojaźliwie i bez wiary w początkowych fragmentach obu części spotkania".
4 października 2016, 08:59 / wtorek
legia już w tym sezonie takiego meczu nie zagra... niefart, że na nas trafiło. Co nie zmienia faktu, że najemnicy trawy nie gryźli i tu jest robota dla Nowaka.
4 października 2016, 09:04 / wtorek
Wyszli pewni siebie i lekceważąco. Parę szybkich akcji Legii pozbawiło ich tej pewności i trochę ogłupiło bo jednak nie trafili na takich leszczy jakich się spodziewali i nie za bardzo wiedzieli co robić bo nie tak miało być. Trener piłkarski nawet najlepszy dla mnie bohaterem nie będzie - chyba że uratuje dziecko z pożaru albo nerkę odda potrzebującemu. No i nie jestem z nim na ty.
4 października 2016, 10:34 / wtorek
" Parę szybkich akcji Legii pozbawiło ich tej pewności i trochę ogłupiło bo jednak nie trafili na takich leszczy "
Teraz rozjebałeś mnie na całego
Trenerze...mamy problem
Jedna z drużyn nie położyla się przed nami i nie prosi o łagodny wymiar kary
Co teraz? Cały plan poszedł w pizdu
Jacek Gmoch przy Tobie to pikuś
Prześpij się człowieku i ochłoń
4 października 2016, 13:36 / wtorek
Jak pisał Generalfeldmarschall Helmut von Moltke : "Żaden plan bitwy nie przetrwa pierwszego kontaktu z przeciwnikiem !" .
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.641