Gdańsk: środa, 22 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa: sezon 2016-2017

strona 6/15

6 listopada 2016, 19:27 / niedziela
Gol24 prowadzi takie zestawienie.
odnośnik
6 listopada 2016, 21:28 / niedziela
Idiotyczne są te "Bezbłędne Tabele", bo skąd wiadomo ze np. niepodyktowany karny dla drużyny A powoduje ze na koniec meczu druzyna B inkasuje 1 lub 3 pkt ? To miałoby sens wtedy jakby grało sie do pierwszej strzelonej bramki (jak kiedys na podwórku).
Zresztą spójrzcie na tą tabele w linku powyżej, wygląda na to ze Lechia zyskała najwiecej na pomyłkach sędziów. Kto z Was ma takie samo odczucie? Bzdury.
To ze sędziowie ostatnio krzywdzą naszą drużyne jest widoczne i to zupełnie obiektywnie. Jesli suma szczescia ma sie równać 0 powinnismy teraz stać sie beneficjentem "amatorki" sędziów, no chyba ze faktycznie drukowanie ma sie dobrze.

TYLKO LECHIA!
6 listopada 2016, 22:00 / niedziela
Pany, co chcecie, Lesia jest wpółliderem po r. jesiennej, Śląsk zepchnął arkę w dolną 8kę, czyli tam gdzie jej miejsce. Jest dobrze, a wiosna nasza!
6 listopada 2016, 22:12 / niedziela
"Jesli suma szczescia ma sie równać 0 powinnismy teraz stać sie beneficjentem "amatorki" sędziów" właśnie o to mi chodzi.
6 listopada 2016, 22:54 / niedziela
Dokładnie stek. Mamy tyle punktów co lider (i lepszy bilans bezpośredni). Rozegrano połowę sezonu zasadniczego i mieliśmy okazję zmierzyć się z każdym. Bilans jest bardzo dobry i z optymizmem patrzę na rewanże.
6 listopada 2016, 23:18 / niedziela
Nie ma co się zbytnio dołować z tymi sędziami. Zapytam przewrotnie ile razy była piłka w siatce Lechii ? Prawdziwemu sędziemu Lagunie cóż więcej byłoby potrzebne ? Wcześniej mówiliśmy, że nie zawsze można mieć farta. Mimo dobrego meczu, ten nas opuścił. Niektórym sędziom weszło w krew wspomaganie Legii i pewnie tak już zostanie mimo iż 100-lecie klubu nie może trwać dwa lata. Bardziej niepokojącym niż gamonie z gwizdkiem jest to, że Magiera odmienił zespół i Legia zaczyna po prostu lepiej grać i na pewno podniesie nam poprzeczkę
6 listopada 2016, 23:24 / niedziela
Chuj mnie obchodzi warszawska dziwka,sedziowie i lepszy bilans od babajagi.
Mistrz Polski nie może grac tylko jedna polowe.
20 listopada 2016, 16:04 / niedziela
Dzisiaj jestem dumnym mieszkańcem Niecieczy :). 1:2 na razie.
20 listopada 2016, 16:09 / niedziela
I jest czerwo. Leć kurwo do okręgówki.
20 listopada 2016, 17:03 / niedziela
Za taki kryminał minimum 5 meczy !
20 listopada 2016, 18:04 / niedziela
Ja pierdolę, to powinna być dożywotnia dyskwalifikacja. Gdyby gość z Termaliki stał na tej nodze to by się złamała w dwóch miejscach.
20 listopada 2016, 19:40 / niedziela
Nad morzem słonikom nieźle się wiedzie. Najpierw poszły słonie po betonie, a dzisiaj rozdeptały śledzie.
20 listopada 2016, 20:42 / niedziela
arka gdynia Kurwa Świnia
24 listopada 2016, 17:06 / czwartek
Ta kurwa bożok dostał 2 mecze zawieszania za faul mogący zakończyć karierę piłkarza, a Flawio za łokieć 3!?
Ta komisja to pierdolone przekrętasy.
Niech ta kurwa spada z ligi z hukiem a my po majstra.
Na przekór sqrwysynom!
24 listopada 2016, 17:29 / czwartek
Dostal 4 a nie 2.
odnośnik

Co by nie mowic to za faul ktory mogl zakonczyc kariere pilkarska zawodnika Termalici to 10 byloby adrkwatna kara. Choc na osobiscie zdyskwalifikowalby do konca sezonu.
24 listopada 2016, 22:04 / czwartek
Widać, Ze KJ daje za brutalny faul 4 mecze, Flavio 3 za uderzenie ręką, Mila 5 meczy za śpiewanie a kibice Sląska 1 mecz (z Wisłą "Płock) skoro następny wyjazd mają do nas.Gdzie tutaj logika ?
27 listopada 2016, 19:52 / niedziela
Przykro patrzy się na atmosferę Śląska. Bracia z Wrocławia już od dłuższego czasu mają problem z dopingiem, ale dziś to chyba nawet nie śpiewają. Czasami mam wrażenie, że na wyjazdach ich głośniej słychać niż na meczach u siebie.

Amica i Legła są w niesamowitym sztosie. Najważniejsze, że mamy sporą przewagę i musimy jak najwięcej do końca roku utrzymać. Wierze, że "psi swęd" i ogrom szczęścia jaki mamy ostatnio nas nie opuści. Patrząc po terminarzu legła raczej już punktów w tym roku nie zgubi my natomiast mamy wyjazdy do Krakowa z Wisła czy do Korony, a oba zespoły są w bardzo dobrej formie.
Jutro muszą być 3 pkt to aktualnie najważniejsze.
27 listopada 2016, 21:28 / niedziela
O czym ty człowieku piszesz? Wisła jest w formie, bo co? wygrała ze słabą arłą 5:1? Tak samo Korona jest do jebniecia na luzie, fakt, że u siebie radzą sobie całkiem nieźle, ale my jesteśmy Lechia i wygramy to kurwa mać
27 listopada 2016, 21:45 / niedziela
O czym ja piszę ? Interesujesz się troche ektraklasą? Wisła wygrała 5 z ostatnich 8 meczy w między czasie remisując z Lechem czy Legią.
Korona wygrała ostatnie 3 mecze.
Jakieś pytania ?????
27 listopada 2016, 21:58 / niedziela
Wisła wygrała z najwiekszymi cieniasami ligi ,a pamietasz co bylo w poprzedniej kolejce?druzyna w gazie tak chyba nie przegrywa..,nie patrzymy na nikogo trzeba zagrać dobry mecz i wygrać.
30 listopada 2016, 18:34 / środa
Centrum Przedsiębiorczości i Urząd miasta rozpoczęli procedurę wypowiedzenia umowy pożyczki, KS Ruch Chorzów na skraju bankructwa-upadku.

Porozumienie o przesunięciu spłaty pożyczki przez R nie zostało zawarte. Większościowy udziałowiec A.Kurczyk nie pojawił się na spotkaniu.

z twitera
30 listopada 2016, 18:38 / środa
Wisła z Pogonią grała mocno rezerwowym składem.
30 listopada 2016, 19:40 / środa
Sprawa jest prosta.Jak zagramy tak jak z Zagłębiem w Lubinie (pierwsza połowa) to wygramy .Jak z Niecieczą czy ległą to przegramy.
Więcej meczów graliśmy jednak podobnie do meczu w Lubinie więc zwycięstwo 2-1 biorę w ciemno.Podobnie będzie ze Śląskiem jak i z Koroną.
2 grudnia 2016, 22:34 / piątek
Remis w Warszawie :D Tylko mi nie marudzić, że Legia bez Radovica grała i bez Guilherme. My z Płockiem graliśmy bez Flavio :D Jutro wygrywamy i 10 pkt nad Legiunią.

PS. A któż to Termalice gola strzelił ?
2 grudnia 2016, 22:46 / piątek
Ajjjwaaj!Żałoba w Canal Plus - Legia miala miażdzyć a tu zonk!Gdyby Kante miał troche oleju w głowie moglo byc jeszcze piekniej.Gratulacje Marcin!
3 grudnia 2016, 01:46 / sobota
Może to moje zdanie tylko ,ale taki Magiera ma coś wkurwiajacego w sobie,odpycha .Przeskok nagle na "salony" dla siwego(nie obrażam szpakowatych)mlodziana może być ponad jego chęci...
3 grudnia 2016, 07:39 / sobota
Tez Magiery nie trawię. Ale najbardziej mnie cieszą smutne warszawskie dziennikarzyny, które "bezstronnie" komentują mecze.
3 grudnia 2016, 09:36 / sobota
Gdyby nie Kante miny byłyby bardziej mizerne.Miód na moją duszę.
Dziś będzie ciężko ale mamy szybkich skrzydłowych więc kontry ze 2-3 załatwią sprawę.
---------------Vania
Stolarski Janicki Nunies Wawrzyniak
Flavio Chrapek Krasić Wolski Peszkin
-------------Kuświk
Zmiany :Haraslin Seba Marco.
3 grudnia 2016, 10:16 / sobota
Wiadomo, że nie da się wygrywać wszystkich meczów, więc ten moment musiał prędzej czy później nastąpić. Wycofanie Rado i kudłatego tylko przyspieszyło wpadkę. Magiera świetnie ułożył drużynę ofensywnie, podobnie było w Sosnowcu, gdzie wynik 5:4 nie był i tam wyjątkowy, jednak harmonii między obroną a atakiem brakuje również w Legii. Nas rozbili bez problemu ale pomógł im w tym wydatnie sam Nowak. Inni trenerzy dostali czas i pewnie dostrzegają u nich luki w defensywie i miejmy nadzieje, że wykorzystają to jeszcze niejeden raz. Dla nas ważne jest, że przyszedł pstryczek i fajnie by było, gdyby go teraz należycie wykorzystać, tym bardziej, że jeszcze Jaga z Amicą muszą jakoś te punkty rozdzielić Buksa i mały Bobo już swoje zrobili, teraz czas na resztę 'kompaniji'
12 grudnia 2016, 18:26 / poniedziałek
Tymczasem śledzie prowadzą z białorusią 1:0
12 grudnia 2016, 18:30 / poniedziałek
Oj tam, oj tam. Prowadzą no ale przecież nikt na tym forum nie będzie im kibicować 😉
12 grudnia 2016, 19:09 / poniedziałek
Niech kurwy padną 2:10
12 grudnia 2016, 19:34 / poniedziałek
Jest!!!. Leć kurwo leć!
12 grudnia 2016, 19:39 / poniedziałek
Ale kabaret sędziowski w tym meczu. Marciniak to chyba dostosowuje się swoim sędziowaniem do poziomu naszej ligi.
12 grudnia 2016, 19:47 / poniedziałek
Jechać śledzi.
Marciniak wg. mnie dał dypy ale cieszy mnie to jeszcze bardziej.
Ma boleć :-)
12 grudnia 2016, 19:54 / poniedziałek
I to jest to co nazywa się udanym weekendem.
12 grudnia 2016, 20:00 / poniedziałek
A moim zdaniem decyzja uzasadniona. Nie oczywista, ale do usprawiedliwienia. Bramkarz dał dupy, bo mógł na spokojnie sobie przyjąć piłkę nogą. Nie nasz problem. Z obserwacji: nie ma Vasiliewa, nie ma baby jagi.
12 grudnia 2016, 20:17 / poniedziałek
Mnie natomiast interesuje tylko i wyłącznie mój klub i to jakie miejsce zdobędzie na koniec sezonu. Natomiast co niektórzy są tak zaślepieni nienawiścią, że nie zauważają iż np remis byłby dziś dla nas dużo lepszy. Głęboko w dupie mam śledzików, ponieważ w ogóle z nami nie rywalizują i grają o inne cele niż my. W ogóle nie rozumiem jaki wpływ i co nam jako Lechii daje dzisiejsza porażka śledzi i co tak strasznego by się stało gdyby zdobyli dziś punkty. Natomiast wiem, że dziś straciliśmy pozycje lidera i możemy jej już w tym roku nie odzyskać, a bardzo chciałbym, aby Lechia zimowała na pozycji lidera.
12 grudnia 2016, 20:21 / poniedziałek
Żałuje tylko jednego, ze to Franek nie upokorzył śledziuchów.
Brawa dla Henia Brede, meczu nie oglądałem, ale chyba to on prowadził dziś białoruską kamandę, skoro "kabareciarz" miał zakaz.

TYLKO LECHIA!
12 grudnia 2016, 20:28 / poniedziałek
Robert_zaspa każda porażka śledzi cieszy tak jak wygrana Lechii.
Przynajmniej każdego Lechistę.
Jeśli tego nie masz i nie czujesz to chociaż się tym nie chwal.
12 grudnia 2016, 20:32 / poniedziałek
Amen.
12 grudnia 2016, 20:41 / poniedziałek
...a ty Robert, kompletnie nic nie rozumiesz bredząc o nienawiści.
Nie rozumiem czemu tak nie rozpaczałeś przy innych zwycięstwach Jagi. Zapewne wiesz, ze śledzie mają dwie wersje przygotowane. Przegrywają - czyli zrzucają Lechię z lidera, wygrywają - pieją ze to dzieki nim Lechia jest liderem. Podobnie jak mieli przygotowane wersje na derby: Arka przegrywa, bo mocno osłabiona, gdyby tylko grali ten i tamten......, Wygrywa (haha)....to rzuca świat na kolana itd. Remis- tak osłabiona a zremisowała, gdyby tylko grałą w pełnym składzie....
Ja wolę żeby Lechia była liderem dzięki tylko i wyłącznie własnym wynikom, a jesli upokorzone zostają szczekające kundelki zza płotu, to zawsze pozytywna wiadomość.
I to nie jest nienawiść to pragmatyzm.
Piszesz, ze interesuje cie tylko twój klub, wiec co cie interesuje jak ktoś reaguje na wyniki innych klubów? Po co te nerwowe reakcje?

PS. Jakie korzysci odniesiemy z bycia liderem po 20 kolejce?
Liczy sie tylko efekt końcowy.

TYLKO LECHIA!
12 grudnia 2016, 20:51 / poniedziałek
Przeczytałem dwukrotnie mojego posta i nie dojrzałem się tam nerwowych reakcji :) Wyraziłem swoje zdanie jak koledzy wyżej.
12 grudnia 2016, 21:10 / poniedziałek
Jakos nie widziałem twoich opinii w dniach 4.12, 26.11, 5.11 czyli po ostatnich zwyciestwach Jagi. Skąd teraz ta opinia, skoro jak piszesz "Mnie natomiast interesuje tylko i wyłącznie mój klub".
Czepiam się? Tak, ale tylko dlatego ze ty czepiasz sie innych, bo nie mają nazwijmy to "nowoczesnego spojrzenia na rozgrywki piłki noznej w Polsce" :)

TYLKO LECHIA!
12 grudnia 2016, 21:23 / poniedziałek
Dlatego, że dziś Jadze punkty podarował sędzia, a jakoś ten chory cep Probierz nie podskakiwał z pianą w ryju jak to ma zwyczaj.
12 grudnia 2016, 21:59 / poniedziałek
Jesteś:
a) pierdolnięty
b) kibicem piłkarskim a nie Lechistą
c) kibicem miejsca w tabeli

Jak w prawo jazdy, można zaznaczać wszystkie odpowiedzi.
12 grudnia 2016, 22:14 / poniedziałek
ciągnij się dropsie.
12 grudnia 2016, 22:38 / poniedziałek
Robert odpuść sobie i zmień forum.Tu juz nie będziesz miał życia.Po prostu nie pasujesz do nas.....
13 grudnia 2016, 09:26 / wtorek
Do gimnazjalistów czy kibiców Lechii ?
13 grudnia 2016, 10:18 / wtorek
Do Lechistów.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.547