Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Puchar Polski 2016-2017

strona 4/8

26 sierpnia 2016, 00:22 / piątek
bo Maloca jest w dobrej formie, napewno obecnie wyróżnia się w drużynie, kiedy przychodził do nas tych baboli popełniał zdecydowanie więcej, tylko lubi pojeździć na dupie, w Białymstoku ryzykował i po prawdzie powinien zejść za dwie żółte, miał szczęście, kiedyś taka gra byłaby wzorowa, po zmianie przepisów z tym impetem już tak nie jest
30 sierpnia 2016, 22:22 / wtorek
odnośnik
Chyba kogoś powaliło z godziną rozpoczęcia meczu wiadomo że w środku tygodnia będzie puchar polski ale szkoda że nie dali na 7 rano
31 sierpnia 2016, 00:36 / środa
na ich stadionie chyba nie ma oświetlenia, przez co nie można rozgrywać meczy o późniejszych porach, ale mogli dać chociaż o 16 ten mecz, ale nic, godzina w te czy we wte nie robi różnicy, ci co mają być to będą, niezależnie od terminu
31 sierpnia 2016, 09:00 / środa
21 września (środa): Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk, godz. 14:45.
Tylko zwycięstwo!
1 września 2016, 17:27 / czwartek
Nastepny kurwa co płacze, ze godzina nie ta bo praca. A chuju Ty jeden głupi pomyśl o wyjazdowiczach. Przynajmniej nie będą brać 2 dni wolnego. Najważniejsze abyś ty przygłupie z pracy zdążył wrócić, co nie?
1 września 2016, 20:15 / czwartek
lubię takie pierdololo na temat godzin rozgrywania meczów. ten kto ma serce pompowane biało zieloną krwią, pojedzie zawsze. bez wymówek.

a taki pierwszy lepszy argument, na to, że godzina rozgrywania meczu jest zbyt wczesna, to przypominam słynny mecz z Amicą w listopadzie 2000 roku. Godzina 11, niedziela a tyle się działo na T29 ;)
1 września 2016, 21:13 / czwartek
W 2000 roku to chyba jeszcze z Lechem(niech mu ziemia ciężką będzie)
1 września 2016, 21:54 / czwartek
Nie trzeba aż tak cofac sie w czasie, jeszcze w naszym ostatnim sezonie w 2 lidze gralismy mecze o 13. Wolę taką godzinę niż 20.30, przynajmniej cały dzień człowiek żył Lechią ;-)

TYLKO LECHIA!
1 września 2016, 21:59 / czwartek
Prawda
polać mu do zobaczenia na szlaku panowie
Jak dla mnie to najważniejszy wyjazd tego drugiego półrocza
19 września 2016, 09:58 / poniedziałek
Transmisja z puszczy od 14.30 pojutrze na Polsacie Sport.
20 września 2016, 18:34 / wtorek
No i dziś GKS Jastrzębie wyeliminował Górnika Łęczna . Odpadło już dużo drużyn z ekstraklasy . Żal było by takiej sytuacji nie wykorzystać .
20 września 2016, 21:57 / wtorek
niestety te zespoły z ekstraklasy wypadają w drabince śledzi. Mam nadzieje, że to jednak Śląsk będzie miał autostrade do finału. W drabince Lechii nadal ruch, amica, pogon, wisla, jaga i Chojniczanka więc spacerku nie będzie ;(
20 września 2016, 22:37 / wtorek
Prawidłowo podchodzą do PP widać po składzie na Puszczę.
Ale nam się ta drabinka trafiła.
Będzie b.ciężko ale damy radę mamy szeroką kadrę.
21 września 2016, 00:48 / środa
Przechodząc Puszczę zagramy z Pogonią lub Jagiellonią. Potem już drabinki nie ma,.gdyż w półfinale jest losowanie i może to być Jastrzębie lub Wigry,.jak i ktoś z ekstraklasy.
21 września 2016, 07:18 / środa
niestety ale drabinka jest aż do finału. Nie ma już losowania.
odnośnik
21 września 2016, 07:46 / środa
Zestaw par i gospodarzy pierwszych meczów 1/2 Finału (rozgrywanego wg. zasady mecz i rewanż) wyłoni losowanie przeprowadzone przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN po rozegraniu meczów 1/4 finału rozgrywek. Gospodarzami pierwszych meczów 1/2 Finału Pucharu Polski będą drużyny które w poszczególnych parach zostały wylosowane jaki pierwsze.
21 września 2016, 10:19 / środa
Dzielicie skórę na niedźwiedziu w puszczy ? On ma zęby i pazury. Można go upolować ale do tego trzeba walki i sprytu. Oby nie zabrakło tego naszym piłkarzom, oby nie okazało się to wołaniem na puszczy. Pamięć krótka ? Siarka i inni. Okaże się, czy drużyna jest na tyle dojrzała, aby taki mecz wygrać w cuglach . Główny błąd drużyn ekstraklasy w PP, to niedoszacowanie sił przeciwnika i jeszcze częstszy : przeszacowanie swoich własnych, szczególnie gdy w kościach ma się ostatni trudny mecz w lidze. Mistrzem w kreowaniu nieszablonowych taktyk w meczach PP był dla mnie Kafar. Jak dla mnie w pierwszej połowie zagrać 4-ema obrońcami + dwoma defensywnymi pomocnikami , na szpicy Kuświk, i dwóch szybkich skrzydłowych. Z braku w/w oraz innych względów pewnie będziemy rąbać głową w mur naszymi demonami szybkości, narażając się na kontry puszczańskich gońców, co może przynieść nieciekawy rozwój wydarzeń na boisku.
21 września 2016, 10:32 / środa
Nie zagra Kuświk, Peszko, Pawłowski, Krasić. Ogólnie zapowiada się "szybki" mecz. Mam nadzieję, że chociaż Haraslin wyjdzie w pierwszym składzie.
21 września 2016, 11:22 / środa
Wszyscy pamiętamy Limanovie Limanów... więc pełna koncentracja bo puchar w tym roku układa się na prawdę korzystnie! Czas żeby swoją wartość pokazali pretendenci do pierwszej jedenastki.
21 września 2016, 11:22 / środa
Stano przestan pierdolic glupoty.To jest Lechia!
Wygrana mniej niz trzema bramkami nie wchodzi w gre!

Moja koncepcja jest taka:wjebac sledziom,zdobyc Puchar Polski,Mistrza Polski.
Jesli tak sie nie stanie,sezon uwazam za zjebany.
21 września 2016, 11:46 / środa
gdzieś można obejrzeć na kompie mecz?? podrzućcie coś jak macie..
21 września 2016, 11:53 / środa
Jest taka stronka www.meczyki.pl tam może sobie znaleźć kilak stream-ów.
21 września 2016, 13:00 / środa
dzieki
21 września 2016, 13:19 / środa
Podleśny
Stolarski Janicki Vitoria Wawrzyniak
Flavio Kovacevic Wiśniewski Gamakov Haraslin
Marco
21 września 2016, 13:23 / środa
Msze meczyki.pl są słabej jakości.Jak ktoś będzie miał dobry link to niech zapoda. Taka godzina ze jeszcze w robocie będę.Z biało — zielonym pozdrowieniem
21 września 2016, 13:26 / środa
Wiadomo co się dzieję z Kobylańskim, że nawet w kadrze na PP się nie łapie? Liczyłem, że dostanie tutaj jakieś minuty.
21 września 2016, 13:40 / środa
Kielas, spróbuj tutaj, odnośnik widzę, że już są dwa linki do meczu. Reklamy na transmisji wyłączać klikając na "x" a nie czekać 600 sekund :) Czasami po 15 minutach niektóre streamy się wyłączają żeby włączyć je ponownie i wyswietlić reklamy. Znowu klikać w krzyżyk. Mozna komentować na czacie obok transmisji. Do zobaczenia tamże za godzinkę zatem :)
21 września 2016, 14:35 / środa
Nie ma powodów, by ten mecz miał inny przebieg niż legła - Borussia. Dla Puszczy to też mecz życia.
21 września 2016, 14:39 / środa
Ipla. Dostęp niestety płatny, ale za to w HD.
21 września 2016, 14:46 / środa
jest tam, gdzie podałem powyżej. Linki ok z różnych miejsc
21 września 2016, 14:48 / środa
Dal urozmaicenia wybieram stream z serbskiej TV . ale jest też chyba sam przekaz do satelity bez komentatorów :D
21 września 2016, 14:53 / środa
Szacun dla chłopaków w klatce!
21 września 2016, 15:31 / środa
Strasznie irytujący jest Stolarski te jego wybory. W ogóle gramy jakoś tak od niechcenia, brak ciśnienia na bramkę mam wrażenie.
21 września 2016, 15:32 / środa
Krótko: ta drużyna bez Krasicia na boisku nie istnieje
21 września 2016, 15:35 / środa
Ja piernicze jakie to jest przykre, że czołowa drużyna ekstraklasy nie potrafi, wymienić kilku celnych podań, rozegrać jakiejś akcji która zakończyła by się strzałem. Taki kompletny brak pomysłu na grę i zero ruchu w środku kojarzy mi się z niechlubnymi czasami za trenera Brzęczka... Kovacevic i Gamakov oni chcą a reszta jest na wczasach. Może z wyjątkiem Stolarskiego bo on jest gorszy od obrońców Puszczy. Do przerwy Puszcza miała dwie setki a nasi nie pokazali nic.
21 września 2016, 15:37 / środa
Jak to wyglada?
21 września 2016, 15:41 / środa
Tak będzie wyglądała reszta sezonu w eklasie w 90% . Cofnięty przeciwnik i my walący głową w skomasowaną obronę. Dobra okazja na przećwiczenie tego wariantu. Posiadanie tak 80 do 20 dla nas. 1000 podań w środku pola. Czasami szarpnięcie. Mało indywidualnych akcji / dryblingów. W sumie dla mnie to lepiej ale nie w takim spotkaniu. Haraslin powinien zacząć wchodzić w kiwki. Vittoria daje radę ale na razie nie ma kto go poważnie sprawdzić.

A i dopingowo gospodarze nie istnieją. Ekipa wyjazdowa daje radę. Doping kulturalny, głośny i wyraźny.
21 września 2016, 15:44 / środa
- Puchar Polski, Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk i płachta Chujni Jewropejskiej wciągnięta na maszt... idealny przykład dowartościowywania się przeróżnych zadupi w "tymkraju";
- Stolarski nigdy nie osiągnie poziomu Pawłowskiego (samokontuzja), ale w "kopaniu się po czole" posiada 'level: ekspert' wybitnie;
- Ten sześciesięcioparoletni czarownik rzucający spojrzenia voodoo w kierunku "złych biało-zielonych mzizu" jest strasznie pocieszny;

Fajnie się ogląda mecze bez "wszystkowiedzących głów" co zwykle rozkminiają wszystko oprócz tego, do czego zobowiązuje ich określenie "komentatorzy".
21 września 2016, 15:49 / środa
Tak jak napisał Stara Szkoła, pierwsze co mnie walneło prosto między oczy to jebitna flaga Chujni Gejopejskiej powiewająca przy stadionie. Generalnie słabo ten mecz wygląda, ale może naszym gwiazdom uda się wtoczyć jakoś tą piłkę do bramki, wtoczyć bo wyglądają jakby piłkę lekarską kopali.O ekipie wyjazdowej nie piszę bo to jest zawsze SZYK I ELEGANCJA.
21 września 2016, 16:15 / środa
Nareszcie! Długo chłopaki kazali nam czekać.

Tylko naszych słychać na stadionie. Ekipa i doping jak zwykle rewelacja!
21 września 2016, 16:18 / środa
a ten juz broni wyniku, Wojtkowiak za Flawio ;/
21 września 2016, 16:26 / środa
I te dzieci w tle z tekstami do Wawrzyna drą japę już pół meczu.
21 września 2016, 16:28 / środa
Jeden dzieciak o grzybach coś wspominał. Mam jednak nadzieję, że o maślakach, a nie o zibenach.
21 września 2016, 16:31 / środa
Gimbusy spier.....y ze szkoły na stadion imienia "Chujni Europejskiej" i wkurwiaja Kubę.
Kurwa ... Stolarski naprawdę działa na nerwy.

I jeszcze karny ...
21 września 2016, 16:31 / środa
To są kurwa jakieś jaja.
21 września 2016, 16:33 / środa
Wystarczyło wykorzystać to sytuacje co Haraslin ze Stolarskim się kopali po czole...
21 września 2016, 16:33 / środa
Pierdoleni minimaliści. Chcieli 1:0 wygrać.
21 września 2016, 16:33 / środa
Zaczynam mieć skojarzenia z Limanovią.
21 września 2016, 16:43 / środa
Niestety tym razem to ewidentnie wina trenera Nowaka...gramy bez napastnika a i sygnal byl puszczony 1 :0 wystarczy trzeba odpoczywac....
21 września 2016, 16:43 / środa
- Jest ktoś, kto uważa, że (gdyby była taka możliwość) Nowak przy stanie 1:0 nie ściągnąłby snajpera by wprowadzić drugiego bramkarza?
Minimalizm i kunktatorstwo!

- Jeżeli ktokolwiek da radę ogarnąć powtórkę, to proszę mi powiedzieć JAK sędzia mógł NIE widzieć ręki w polu karnym z pozycji na jakiej stał w tym momencie?
"Łączynasprokuratura.pl"
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.445