Gdańsk: środa, 23 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:


Puchar Polski 2016-2017

strona 6/8

21 września 2016, 18:02 / środa
Cała ta nasza krajowa piłka to jest komedia. Można mówić o niespodziankach w PP ale nie kurwa aż takich, oni powinni to wygrać na stojąco. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla nich, dla Nowaka zresztą też, który ostatnimi czasy to bardziej przeszkadza drużynie jak pomaga.
21 września 2016, 18:03 / środa
Kurwy jebane wstyd przynosicię tym barwom wypierdalac z Gdańska i to wszyscy bez wyjątku.na mecz w sobotę nikt nie powinien iść.
21 września 2016, 18:03 / środa
Szybki napastnik to tam chuj. Patrzcie ilu skrzydłowych jest: Peszko i Haraslin. Flavio to nie skrzydłowy, a Stolarskiego przemilczę. Za to graczami do środka można pół ligi obdarować.
21 września 2016, 18:05 / środa
To, że gramy padakę wiadomo było od początku sezonu.
Tylko fart dawał wyniki. Fart się skończył i wróciła szara rzeczywistość.
21 września 2016, 18:06 / środa
Nowak to wygląda że kolejny wuefista z dość długiej już kolekcji Mandziary. Oczywiście wypierdalać go w tej chwili to nonsens ale jego dezyzje personalne są debilne. Na Trałkę z Tetehem wystawia Słąwczewa z Krasiczem a na Puszczę - dwóch defensywnych - Gamakowa i Kovacevica. Zgadzam się jednak z przedmówcami że ten mecz powinien być wygrany w cuglach pomimo ogromnych błędów trenera. Derby blisko i z taką formą co niektórych gwiazd to poważnie się boje.
21 września 2016, 18:07 / środa
A mnie jakoś wynik nie zdziwił. Wbrew temu co piszą sobie pseudofelitonisci blogerzy itp . W tym sezonie Lechia nie zagrała jeszcze meczu w którym by rozjechali rywala. Nie bylo żadnego 3:0 . Wszystko kończyło się fartem. Teraz się skończył fart. Czas zrozumieć że należy poprawić szybkość zmienić sposób gry i jeszcze kilka innych detali.
TYLKO LECHIA!
21 września 2016, 18:19 / środa
Nowak bełkocze:
"(...) Mieliśmy jednak pecha w tych rozgrywkach."

wszystko jasne!!! teraz tylko go znaleźć i ukarać
21 września 2016, 18:19 / środa
Granda i tyle ! Powinni na pieszo wracać gwiazdorzy.
21 września 2016, 18:20 / środa
Gratuluję chłopakom z Puszczy zwycięstwa nad najemnikami. Znaczna większość z tych drugich nie ma w sercu Lechii i mieć nie może, ale może to i lepiej. Dla nas wstyd, a dla nich kasa...
Współczuję tylko młodemu pokoleniu, które nie pamięta lat '80 i '90-tych spędzonych pod zegarem czy w gościach. Wtedy Lechia nie była KOLOROWĄ zbieraniną "gwiazd" z wszystkich krańców świata (no może z wyjątkiem E. Tetteha, ale ten to chociaż zapierdalał, bo nie miał wyjścia w tak charakternej ekipie i był na świeczniku).

Mówi się trudno - gra się dalej.
Jeśli treneiro nie ogarnie się i dalej będzie grać asekuracyjnie jak Nawałka na Euro to źle mu wróżę.
A kopacze muszą zrehabilitować się wysoką wygraną z R.
21 września 2016, 18:36 / środa
Prosze was skończy w końcu pisać o posiadaniu Lechii w sercu przez zawodników bo aż strach patrzeć na to co piszecie. Ludzie, oni przychodzą tutaj i graja za kasę a to, ze się nie starają i im nie zależy na wynikach to druga sprawa. i tak powinno to zostać ujete. Są mało liczne jednostki, które wiążą sie z miejscem jak Wiśniewski czy Bąk. Ale reszta to co innego.
21 września 2016, 18:52 / środa
Ostrzegałem przed zbytnim optymizmem, przed patrzeniem na drabinkę, bo wiem, że nie ma drużyny, która jest w gazie. Do tego przetrzebieni skrzydłowi. Rozumiem, że trener rotuje składem, daje odpocząć piłkarzom z I-szego szeregu ale muszą być w rezerwie, chociażby w sytuacji kryzysowej. Taktyka obronna 1+4+2 byłaby dobra, wszak pod warunkiem, że gramy dwoma szybkim skrzydłowymi i napastnikiem. Gdy tego elementu zabrakło, bo Stolarski nie spełnia tych wymagań, to niewiele z tego mogło wyniknąć i lepiej było zagrać z tyłu 3 obrońcami i 1 defensywnym, aby rozklepać obronę naszym walcem kreatywnej pomocy . Do tego jednak brakowało razem wziętych Mili, Chrapka, Krasica ( wiem , zagrał i to kiepsko, ale komu on miał zagrywać piłki ? ).
Piłkarze zagrali kiepsko, ruszali się jak muchy w smole ale prawdą jest, że trener ich źle ustawił . To jest drużyna i wszystkie ogniwa muszą być dopasowane . Dopiero wtedy te trybiki mogą się kręcić. Było kilka wejść skrzydłem ( Harslin, nawet Wawrzyn, Wojtkowiak ale na ten czas pod bramką była pustynia / bracia na ławce a Kuświk w domu/ ) . Stolarski z Haraslinem spieprzyli akcję, przedtem Krasic, ale to nie są napastnicy !
Jak pisałem wcześniej: fart się skończy, czas zacząć grać;: szybko, z pierwszej piłki lub na jeden kontakt i aktywnie wychodzić na wolne pole, szukać miejsca do przyjęcia piłki . Jak za Moniza.
No i trenerze: po ch… wycofujesz napastników, chociaż do końca meczu zostaje 10 a może i 40 minut ? Dywersyfikacją obrony jest ATAK .
21 września 2016, 18:58 / środa
Skończcie pie..lić. Dziś los zabrał nam to, co dał w Gliwicach. Paradoksem jest to, że gdyby wtedy odpadli to mniej pomyj byście na nich wylewali i nie byłoby dzisiejszego meczu. Jak wygrają mecz to wątek meczowy zajmuje 2 strony. Jak przegrają to ciągnie się w nieskończoność.

Stara Szkoła - zacząłeś ciągnąć łacha z czarownika i jego mzimu się zemściło darując im karnego na nim. Karma wraca. Pamiętaj o tym.

Poza tym płaczki, pamiętajcie, że Puchar Polski już mamy w kolekcji . A w tym sezonie mamy szansę na Superpuchar jeszcze. Ale sami wiecie co musi się stać żeby o niego zagrać i dołożyć dwa wazoniki do kolekcji za parę miesięcy:)
21 września 2016, 19:03 / środa
Mecz pod kontrolą i kretyński karny... W sumie uważam, że to raczej przypadek był (może trochę podziała na nasze gwiazdy kubeł zimnej wody). Wygramy z Ruchem i Legią to wszyscy szybko zapomną o tej wpadce. Gratulacje dla Puszczy, taka jest piłka.
21 września 2016, 19:14 / środa
piłka piłką...ale to dla kopaczy żadna wymówka, a powód do wstydu
21 września 2016, 19:18 / środa
TradycjaiWiara dobrze zauważył z tym międzynarodowym zaciągiem, w podstawowej 11 mamy tylu Polaków, co kot napłakał.
21 września 2016, 20:07 / środa
Stieg
Odpierdol sie od SS
I najlepiej wypierdalaj stad
Razem ze swoim Superpucharem
I zabierz ze soba wszystkie wklady
Niech zapierdalaja piechota od Niepolomic
Ale nie do Gdanska
21 września 2016, 20:22 / środa
Cóż, szczęście które wcześniej dopisywało - skończyło się. Niesamowita kompromitacja gwiazdorów, powinni kurwa wracać TLK albo Polskim Busem.

Często pisze się na forum o różnych graczach, ale mało kto wspomina o Stolarskim. Chłopak jest cienki jak barszcz, z juniorów można by kogoś wyciągnąć i dać mu szansę, i nie wyglądałby gorzej. A pensję ma jak seniorzy. Jedyny jego atut to motoryka, zupełnie nic poza tym.
21 września 2016, 20:32 / środa
Zapiszcie się do fanclubu Barcelony. Będziecie mieli mniej stresów. Jęczycie jakby przegrali derby. Dwa razy. Z chęcią bym wziął superpuchar bo żeby o niego zagrać teraz to trzeba być mistrzem Polski co jest celem nadrzędnym w tym sezonie. Dołączę się do Waszych jęków jak zaczniemy tracić kontakt z czołówką tabeli. W zeszłym roku wygraliśmy z Puszczą w PP i co k..wa z tego skoro po 9 kolejkach w eklasie mieliśmy 8 punktów, na co się składała jedna wygrana z zajebistą Łęczną pięć remisów i trzy wpierdole . A w PP po triumfie w Niepołomicach odpadliśmy z Ległą na tym samym etapie co teraz. Nie widać różnicy ? Zajebisty Zawisza wygrał PP i gdzie jest teraz grzecznie pytam ?
21 września 2016, 20:36 / środa
Pisałem po meczu z Lechem, że takim tempem meczów się nie wygra.Oczy bolą jak sie na to patrzy.. Szkoda , ze to JAKAŚ PUSZCZA obnażyła nagość króla. Strach myśleć co będzie dalej.
21 września 2016, 20:37 / środa
stieg - za przeproszeniem ale o czym Ty pierdo***? I teksty do innych, którzy zapewne zjadają Cię stażem na śniadanie o jakiejś Barcelonie... Nie rozumiesz nawet o czym gadka więc zamilcz zamiast się ośmieszać.
21 września 2016, 20:39 / środa
w czym kafarski byl gorszy od nowaka ?

zostawiam was z tym pytaniem =)
21 września 2016, 20:54 / środa
Sądzisz że to ten sam scenariusz?
21 września 2016, 20:54 / środa
"Na tym etapie rozgrywek nie ma juz slabych druzyn"
21 września 2016, 20:59 / środa
Raczej: Poziom się wyrównał, nie ma już silnych drużyn...
21 września 2016, 20:59 / środa
Skoro poddali puchary to w takim razie mamy prawo wymagać obecnie pudła jako minimum na te rozgrywki. Inny scenariusz to totalna porażka osobista trenera jak i zawodników.
21 września 2016, 21:20 / środa
Uważam, że po takim popisie, kopacze powinni, wszystkim obecnym na wyjeździe kibicom Lechii, ufundowac bilety na mecz z brudnymi pazurami, na sektor vipowski, z pełnym cateringiem!! Jeżeli mają poczucie przyzwoitości, bo o honorze nie ma mowy, to tak musza zrobić!!! Dla nich to i tak jak frytki w McDonald's. Uratowalicie honor Lechii! Brawo Wy!
21 września 2016, 21:33 / środa
Zastanawiam się,czy jest możliwość karania piłkarzy finansowo,za pozorowanie gry.Druga kwestia,wywiady piłkarzy Lechii i trenera po meczu.Oni po każdej przegranej pierdolą dokładnie to samo."Mieliśmy pecha","Wstyd nam","Skupiamy się na najbliższym meczu".Rozumiem,że każdemu może się zdarzyć słabszy mecz,gorsza forma lub pech,ale zawsze powinno się walczyć,a nie udawać,iż się walczy.Następnie powiedzą kilka zdań,które traktują jako swoiste katharsis i mają w dupie resztę.

PS.Piłkarze powinni oddać ekipie wyjazdowej pieniądze za przyjechanie do tej wioski,oraz oglądanie tego "widowiska".
21 września 2016, 21:50 / środa
Tylko jeszcze napiszę, że mecze 1/4 PP w tym roku wypadłyby nam przed meczami odpowiednio z Arką i Wisłą. I któryś z tych meczów pucharowych byłby na wyjeździe oczywiście.
21 września 2016, 22:39 / środa
No i ch...? Wstyd. Nie pracuje w klubie, a jedynie współpracuje, wiec na wiecej mnie nie stac. Klub powinien w mojej ocenie wszystkim dzisiejszym wyjazdowiczom zafunfować bilety na najbliższy mecz, ze swojej strony zapraszam 10os , ktore jako jedyne reprezentowały dzis godnie Lechię po darmowe wejściówki na Ruch . Piątek miedzy 16-17 Zakoniczynie Bergiela 4b/11. Prosze jedynie zabrać bilet i dziekuje za godne reprezentowanie barw klubu.
21 września 2016, 22:52 / środa
Edwin szacun.....
21 września 2016, 23:55 / środa
Łuj dupa kamieni kupa
Nowak zrównał się z poziomem Kafara to ten sam sort trenerski.
Wawrzyniak na plus.
22 września 2016, 00:24 / czwartek
czarny 66: daj spokój... nie warto... znizysz sie do jego poziomu, to Cię pokona doświadczeniem;

Troll tylko nie karmiony zdycha śmiercią naturalną... tyle, że wiemy iż ten akurat okaz powraca mimo swoich własnych obietnic.

Czas walki: Nowak ma tylko pecha, Kafarskiego prześladował chaos. ;-)

L1945: najlepsze jest "Wiadomo jak przygotowują się drugoligowe drużyny na takie mecze."
Póki co wiadomo jak nie przygotowuje się drużynka minimalistów.
22 września 2016, 08:56 / czwartek
Stolarski w niusach sportowych PR3 powiedział, że po porażce czują sportową złość i niedosyt, i że chcieli rozstrzygnąć mecz bez karnych, bo to, jak wiadomo, loteria.
...
22 września 2016, 13:01 / czwartek
Jeżeli Śląsk i Arka dziś wygrają to trafią na siebie. A następny mecz w Eklasie grają z nami (1/4 PP jest zaplanowana na 26 października) Jeżeli pierwszy mecz będzie za Sopotem to w środę ciekawy mecz przed weekendowymi derbami może być.
22 września 2016, 15:48 / czwartek
kończąc wątek, podsumowanie naszych osiągnięć od wejścia do e-klasy 2008:

2016: 1/8 vs Puszcza Niepołomice 1-1 (k. 2-4)
2015: 1/8 vs Legia Warszawa 1-4
2014: 1/16 vs Stal Stalowa Wola 1-2
2013: 1/4 vs Jagiellonia Białystok 1-2 i 1-1
2012: 1/8 vs Jagiellonia Białystok 2-2 (k. 4-5)
2011: 1/16 vs Limanovia Limanowa 0-1
2010: 1/2 vs Legia Warszawa 0-1 i 0-4
2009: 1/2 vs Jagiellonia Białystok 1-2 i 1-1
2008: 1/16 vs Jagiellonia Białystok 0-1 (Lechia II vs Wisła Kraków 0-3)

Do boju Lechio!
22 września 2016, 18:55 / czwartek
Wniosek z boiska:Kovacević,za szybko i za bardzo wkurza się na pierdoły,których nie jest w stanie zmienić.
22 września 2016, 20:41 / czwartek
Puszcza to był bardzo trudny przeciwnik. Z ogromnym doświadczeniem i postawił bardzo trudne warunki gry. Remis w 90 minutach powinniśmy przyjąć w ciemno w końcu kto by się zapuszczał w puszcze bez armat. Wierni oczywiście po porażce jesteśmy, dumni mniej ale należy pamiętać o tym co powtarzane jest w PP kiedy zawsze odpadamy od 1984 roku.
Na tym etapie nie ma już słabych ekip!!!
I nic to że byliśmy lepsi choć znowu ogolili nas jacyś leśni kelnerzy.
22 września 2016, 22:23 / czwartek
Hehe, SS w punkt odnośnie minimalistów. Bo każdy mówi o sekrecie przygotowań drużyn z niższej klasy a przez tyle lat nie wyjawiono tego sekretu. Tajemnicza wiedza dostępna tylko dla klubów o niższej randze.
22 września 2016, 22:40 / czwartek
A i jeszcze cos. takiego Pucharu szkoda tym bardziej, ze z ekstraklasy będą góra 3 drużyny. Czyli autostrada jakiej nie było od dawna. Tym bardziej szkoda tego meczu.
22 września 2016, 22:46 / czwartek
No to nie będzie meczu Śląsk - Arka...
23 września 2016, 12:18 / piątek
....nie zabrzmi to poprawnie ale niestety ....śledzie w finale :(
23 września 2016, 12:24 / piątek
A co? Awansowali już?
23 września 2016, 13:49 / piątek
"śledzie w finale" - świat nie zna takiej potrawy i raczej długo nie pozna. Są natomiast:

Śledzie w oleju odnośnik
Śledzie w occie odnośnik
Śledzie w sosie pomidorowym odnośnik
Śledzie w śmietanie odnośnik

Jest w czym wybierać. Wszystkie powyższe "śledzie", jak i wszystkie śledzie w ogóle to jedynie przystawka

odnośnik
23 września 2016, 19:27 / piątek
Nie zapominajmy o śledziach w Oliwie:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10310511 30280162.1073741982.143476862370931&type=3
23 września 2016, 19:58 / piątek
Śledzie w Oliwie to tylko w ZOO, na wybiegu dla fok. ;-)
23 września 2016, 20:33 / piątek
I jako karma dla pingwinow. Kiedyś kibice Lechii mieli pod opieką (sponsorami) właśnie oliwskie pingwiny. Śledzie miały papuge, ale ze względu na chujowe barwy upierzenia nie miała łatwego życia:-)

TYLKO LECHIA!
23 września 2016, 21:57 / piątek
Sam jesteś pingwin :-) To była foka. Wiadomo, foka żywi się śledziami.
Przez kilka lat w oliwskim zoo przy foce była całkiem pokaźna tablica - Foka przyjacielem Lechii..
24 września 2016, 09:11 / sobota
24 września 2016, 10:28 / sobota
eFCLG - a pingwiny to niby co jedzą? Trufle? I jedno i drugie lubi ugryźć śledzia. Zawsze powtarzam ze dobry śledź to martwy śledź.

TYLKO LECHIA!
25 września 2016, 13:05 / niedziela
....byłem w naszym Oliwskim ZOO jakiś miesiąc temu ,przy wybiegu dla pingwinów niesamowicie wali śledziami ...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.476