Gdańsk: wtorek, 26 września 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Puchar Polski 2016-2017

strona 7/8

27 września 2016, 10:53 / wtorek
Cygnus... zbastuj... eFCLG chodziło o to, że ja wybitnie piłem do znanej tabliczki o opiece kibiców Lechii nas FOKAMI w ZOO... nie pingwinami. Tyle.

Mam gdzieś nawet na jakimś dysku twardym fotę jak byłem w WMG i specjalnie się wybrałem żeby to zobaczyć.

A co do: "dobry śledź to martwy śledź"... AMEN. ;-)
27 września 2016, 20:53 / wtorek
Bardzo dobry mecz ( jeden z lepszych jakie widziałem w wykonaniu polskich drużyn, w ostatnim czasie). Szkoda że Chojniczanka okradziona przez sędziego bo miała wielka szansę aby odprawić Wisłę z pucharu. Fajny doping i generalnie sędziowie w Polsce to wielkie dno.
27 września 2016, 23:08 / wtorek
PP: Chojniczanka - Wisła Kraków (27.09.16)
Do Chojnic zawitała ekipa samochodowa krakowskiej Wisły a także delegacja łódzkiego Widzewa, na ogrodzeniu zawisła flaga "WS". Podczas meczu doszło do porywającej konwersacji pomiędzy sektorem gości a gospodarzy. Dało się usłyszeć m.in. "Lechia Gdańsk ku*wa szajs" czy też "je*ać rekina co zydonn dupę wypina"
28 września 2016, 20:29 / środa
Pogoń - Jaga 4:1.

W ćwierćfinale Pogoń - Puszcza.
29 listopada 2016, 21:41 / wtorek
Jak na razie Kafar z Bytovią w 1/2 finału PP
30 listopada 2016, 00:06 / środa
Arka i Pogoń w półfinale. Nadal nie rozumiem jakim cudem żeśmy odpadli z Puszczą.
30 listopada 2016, 07:45 / środa
Taki był plan. W tym sezonie tylko jeden cel: MP.
30 listopada 2016, 09:40 / środa
Śledzie przeszły dalej ale na poprawę humoru polecam "freudowską" pomyłkę jednej z dziennikarek ;)

https://www.facebook.com/100003323360822/videos/11 29863287134439/?autoplay_reason=ugc_default_allowe d&video_container_type=1&video_creator_product_typ e=0&app_id=442616890626&live_video_guests=0
1 grudnia 2016, 08:53 / czwartek
Wygląda na to, że w finale śledziki z amicą. Warszawscy komentatorzy mają przeogromny ból dupy najpierw przesmutny Borek gdy Lech wygrał z Wisłą potem opowiadali, żę finał PP bez ległej to nie to samo hahah
2 grudnia 2016, 10:52 / piątek
Obecnie Wigry tracą do swego półfinałowego rywala 10 lokat w ligowej hierarchii, więc w tym przypadku nie ma nawet różnicy poziomów, a biorąc pod uwagę, że PP rządzi się swoimi prawami - wszystko możliwe nawet finał Wigry-Pogoń.
12 grudnia 2016, 18:48 / poniedziałek
No i są 3 mecze od europejskich pucharów. A my musimy cały sezon w lidze się męczyć żeby ten cel osiągnąć. No ale jak się nie potrafi wygrać z Puszczą to tak jest.
28 lutego 2017, 20:00 / wtorek
Wigry - Śledzie 0:3. Czyli finał Amika - Śledzie. Wygra Amika i jak zajmie w Ekstraklasie miejsca 1-3 to 4 miejsce na koniec tabeli da eliminacje do LE. Oczywiście Lechia zajmie 1 miejsce, więc nas to nie będzie obchodzić.
28 lutego 2017, 20:15 / wtorek
To po kiego chuja to piszesz?
28 lutego 2017, 20:16 / wtorek
Ta, ale na koniec dnia się okaże, że i pucharu nie ma i że trzeba się bronić przed spadkiem.
28 lutego 2017, 20:33 / wtorek
szparaka niech zdycha .
Nie piszcie o tej bezdomnej kur..
28 lutego 2017, 20:46 / wtorek
puchar w tym roku zszedł na psy
1 marca 2017, 20:35 / środa
Puchar może i zszedł na psy. Ale przy korzystnym układzie (czyli że Lechia w nim zagra) mecz o Superpuchar może być baaardzo interesujący :D Zasadniczo PP już mamy i byłoby miło uzupełnić kolekcję o dwa pozostałe trofea w jednym sezonie.
1 marca 2017, 20:45 / środa
Jakie dwa? Mógłbyś przybliżyć?
1 marca 2017, 20:51 / środa
Mistrzostwo i Superpuchar
1 marca 2017, 20:55 / środa
Superpuchar powiadasz...
1 marca 2017, 21:00 / środa
Lechia już zdobyła super puchar z nie istniejącą już drużyną Lecha Poznań więc badal nie wiadomo o jakie dwa brakujące trofea chodzi?
1 marca 2017, 21:09 / środa
Ja pierdolę... cyce opadają...
1 marca 2017, 21:12 / środa
niezłe wynalazki tu brylują
nawet nie wiedzą jakie trofea Lechia już zdobyła

eh...
1 marca 2017, 21:51 / środa
Jego ficer prowadzacy sie jebnął i teraz zamilkł.Ale zaraz cos napisze spokojna głowa tylko musi dostać instrukcję a wtedy Wam wszystko wyłuszczy co i jak w trawie piszczy.Zna sie przeciez na wszystkim....
1 marca 2017, 22:45 / środa
o tu o tym piszą
odnośnik
i tu
odnośnik
i tu
odnośnik
i nawet tu
odnośnik
2 marca 2017, 12:59 / czwartek
Może czas zrobić małą rewolucję na forum. Taką, która zmniejszy prawdopodobieństwo, że na temat Lechii wypowiadać się będą tacy, którzy mają o Niej niewielkie pojęcie. Przed dodaniem nowego wpisu na forum użytkownik musiałby odpowiedzieć na 3 testowe pytania, np.
1. W którym roku Lechia zdobyła Superpuchar Polski?
... i tu 3 propozycje, z których należy wybrać jedną

2. W którym roku Lechia stanęła na podium ówczesnej najwyższej ligi rozgrywkowej>
...

3. Co dla kibica Lechii oznacza hasło "zdobycie górki"?
...

Zmniejszyłoby to szanse na zamieszczanie wpisów przez osoby przypadkowe. A pozostałych zachęciłoby do dogłębnego studiowania historii Lechii Gdańsk.
2 marca 2017, 15:06 / czwartek
1. 1983 (przez logikę, bo wtedy wygrała PP)
2. W kij czasu temu, coś koło 1955 roku 3 miejsce, ale piszę z głowy, a znaczna część osób tu obecnych słyszała o tym tylko z opowieści ojców, dziadków
3. Wycieczka do Gdyni, mecz ówczesnej drugiej ligi, gdy śledzie zdecydowali się opuścić górkę - znam to tylko z opowiadań, 20 czerwca roku pamiętnego - to za chwilę 33 lata miną

Z racji zakończenia testu - wczoraj oglądałem PP, gdzie Amica rozwaliła Pogoń i w sumie mecz nie nastraja optymistycznie, tyle tylko, że jak pokazała Pogoń, siadając na pyry gubią się oni tak samo jak Lechia, gdy przeciwnik przyciśnie.
Obiektywnie rzecz biorąc mimo wszystko dobrze by było gdyby pyry zdobyły PP, zawsze jedno więcej miejsce w lidze do pucharów europejskich - co daje większy margines bezpieczeństwa (w razie jakieś tragedii w postawie, czy innych niespodzianek, o których wolę nie myśleć nawet).
4 kwietnia 2017, 18:53 / wtorek
Szparka - Wigry 0:2 do połowy. Niezłe jaja!
4 kwietnia 2017, 22:03 / wtorek
zbierają siły przed derbami.
4 kwietnia 2017, 23:04 / wtorek
Średnia traconych w meczu goli utrzymana!
Oby tak za 2 tygodnie :)
5 kwietnia 2017, 00:34 / środa
O ile w pierwszym meczu kurwy pojechały nas na agresji głównie kurwy sobieraja co na koniec go pięknie Flavio wyjaśnił (szacunek) i na zdobytym golu po aucie tak u nas nie powąchają naszej 16stki. O ile we wiosce nadrabiały agresją i tylko tym tak w Gdańsku będzie gang bang.

PS. Buzi mam nadzieje dostanie VIP miejsce i miło by było wspomnieć te nazwisko wśród nowych niemieckich czasów. A wejście Piotrka chociaż na pierdolony kwadrans by dało takiego kopa na trybunach, że nie jestem wstanie sobie tego nawet wyobrazić.

PS.2. Kto jeszcze pamięta jak się w tą kurwę wachowicza rzucało flaszkami? Piękne czasy. T29 AVE, ciekawe co na komercyjnym burszytnie się wydarzy. Blisko +20 koła januszy...
5 kwietnia 2017, 09:35 / środa
A obok Buzały, powinien siedzieć Luca Vucko !
5 kwietnia 2017, 12:48 / środa
nikt, kto przychodzi na taki mecz, nie może zostać nazwany Januszem, prędzej kibicem wymagającym extra okazji. Z drogi śledzie, bo tu Lechia po MP jedzie ! ! !
5 kwietnia 2017, 13:25 / środa
Nie ma co narzekać, że na mecze z obciągArką, ległą albo amiką przychodzą "niedzielni" kibice od święta. Dobrze, że są, chociaż mnie też denerwuje, że jak wychodzą 5 min przed końcem meczu (przecież trzeba być sprytnym i wyjść ze stadionu bez tłoku), a najważniejsze jest zeżreć hot-doga albo popcorn. Tak będzie i nie ma co się obrażać. Mimo wszystko lepsze 35 tys. ludzi (czasem przypadkowych i jakby z innej bajki), niż 7-10 tys. na czterdziestotysięczniku.

Tylko Lechia!
5 kwietnia 2017, 21:56 / środa
Śmiesznie to wszystko się ogląda i obserwuje. Wiadomo, że wszystko w naszej kopanej toczy się wokół ległej, ale już poraz kolejny dochodzi do tego, że komentarzy płaczą na antenie, że mecz nie toczy się pod ich dyktando. Wprost nie mogą się dziś pozbierać, że największy wróg legii pyrki awansują do finału.
30 kwietnia 2017, 13:13 / niedziela
Jak Lech we wtorek zdobędzie Puchar Polski to będzie znaczyło że 4 miejsce daje grę w europejskich pucharach.
2 maja 2017, 16:22 / wtorek
Zostaliśmy "pozdrowieni" w czasie finału. W najważniejszym dla nich od wielu lat meczu ich własnego repertuaru wystarczyło im na 15 minut. Straszne są te ich kompleksy :).
2 maja 2017, 16:54 / wtorek
Też mnie to rozbawiło. Mimo wszystko to będzie nieprzespana noc.
2 maja 2017, 18:20 / wtorek
i sie kurwa zesrało :(
2 maja 2017, 18:22 / wtorek
Niezłe jaja! Jak Amika to przegra to będą frajerami roku!
2 maja 2017, 18:24 / wtorek
Frajerzy dekady
Kurwa - nie dość że śledzie teraz będą się wozić, to jeszcze teraz trzeba walczyć o 3 miejsce, bo 4 właśnie huja daje
2 maja 2017, 18:28 / wtorek
Niech teraz kurwa mandziara powie o 5 miejscu !! Ale prawda taka nie ma karnych lech nie wygra . Nic innego tylko MP odpowiedzieć !!;/
2 maja 2017, 18:30 / wtorek
Prawda taka , że trzeba patrzeć na siebie i wywalczyć o puchary a nie liczyć na innych, że nam eliminacje z 4 miejsca zalatwią.
2 maja 2017, 18:32 / wtorek
Nie płakać panienki. Przecież Lechia i Śląsk nie gra meczu.
2 maja 2017, 18:39 / wtorek
Racja. Chuj z tym. Ale jak Lechia (odpukać) zdobędzie 4 miejsce to będą się śledzie wozić, że niby Lechii puchary zabrali. Trzeba walczyć o miejsca 1-3. Chciałbym zobaczyć minę Amikowców jak oni zdobędą 4 miejsce.
2 maja 2017, 18:42 / wtorek
Czechu - nikt nie płacze. Skoro grały dwie kurwy: amica i szparka to to, która z nich wygrała jest dla nas obojętne. Jedyny minus to fakt, że 4 miejsce w lidze nie daje pucharów.

Jaka ta nasza liga jest słaba pokazał ten mecz - zespół, który cały czas się bronił wygrał.
2 maja 2017, 18:49 / wtorek
Słabe te wasze kalkulacje.
Jakie 3 czy 2 miejsce, przecież ma być 1, a wtedy w meczu o superpuchar będzie okazja coś znowu udowodnić.
2 maja 2017, 18:54 / wtorek
No nie.

Mnie się po prostu na wymioty zbiera, że taka kurew paraduje z Pucharem Polski. Mówcie co checie, ale ja decydowanie wolałem, żeby wygrała amica. I jeszcze będzie nas to w Europie reprezentować.

Jabać tych pedałów z Poznania. Za karę trzeba ich wykopać z czwórki, niech przez cały następny sezon wiedzą, że są frajerami.
2 maja 2017, 19:16 / wtorek
Skoro śledzie mają puchar to my możemy miec mistrza! Lech zdechł a kuchenkorz przegrał i może to ich nawet jakoś podłamie;
Mnie poza tym żadne tam 4 miejsce nie interesuje , więc nie będzie pierdzielenia, że plan minimum został wykonany
Tylko Lechia!
2 maja 2017, 21:19 / wtorek
Na pohybel złodziejom.
Trzeba czasami wejść na górę, żeby się planowo zjebać na sam dół.

Tak napisane w pewnej księdze.
Tak będzie, bo napisano.
Złodziejom wypada pogratulować, bo to zawsze sukces.
Sukces ma milion ojców, a upadek będzie miał co najmniej Sobieraja.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027