Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Wisła Płock - Lechia Gdańsk 15.07.2016r. piątek godz. 18:00

strona 1/3

3 lipca 2016, 16:20 / niedziela
Włączam TV - Euro, otwieram lodówkę - Euro, spuszczam wodę w kiblu - Euro. A tu za kilkanaście dni LECHIA gra !!! Trzeba zacząć z impetem i 3 punkty przywieźć do Gdańska.
3 lipca 2016, 18:07 / niedziela
sektor gości 1200-1300 osób, trzeba pokazać że jesteśmy mocną ekipą i wypełnić klatkę po brzegi, dwa miesiące bez meczy to chyba najlepszy powód żeby pojechać pomimo chu.owego terminu
3 lipca 2016, 23:17 / niedziela
Jakie euro? chodzi o te gazetki z euro agd? Też mam ich dość!

Mam nadzieje ze gwiazdy obudzą sie na inaugurację ligi, przestaną bujac w chmurach i skupią sie na ogrywaniu ogórków. To jest zadanie dla Nowaka, zmusić ich do myślenia ze wakacje juz sie skończyły, czas na zapier.....

TYLKO LECHIA!
5 lipca 2016, 09:18 / wtorek
Dajcie już spokój z tym deprecjonowaniem Euro. Są ME to normalne, że każdy o nich rozmawia prawie 24 godziny na dobę, skończą się, to będziemy rozmawiać non stop o Lechii. A co do meczu, będzie ciężko o 3 punkty, ale dadzą radę.
5 lipca 2016, 10:47 / wtorek
Jak dobrze, że ja nie jestem "każdy". 24 godziny na dobę to ja myślę o Lechii i nie ma znaczenia czy są mistrzostwa Europy, świata, wesele czy pogrzeb. Więc z łaski swojej wypowiadaj się we własnej osobie, a nie mów że my będziemy o Lechii myśleć po ME.
5 lipca 2016, 11:55 / wtorek
Einherjer - kurczę, a ja myślałem ze tylko ja tak mam! Nie powiem los reprezentacji Polski nie jest mi obojętny, szczególnie ze teraz Lechia na tym zarobi, a Wawrzyn i Peszko nie będą mogli narzekać na duże przemęczenie meczowe.
Są też emocje związane z występem biało-czerwonych, oczywiście nieporównywalne z meczem piłkarzy Lechii, ale coś jak mecze rugbistów czy zlikwidowanych rezerw.
Dlatego ten cały telewizyjny show związany z Euro dość szybko mnie zmęczył.

Wracając do tematu, to ciekawy jestem jakie ustawienie zaproponuje nam Nowak, szczególnie ciekawie będzie z linią pomocy.

TYLKO LECHIA!
5 lipca 2016, 12:28 / wtorek
Wiem, że początek sezonu trzeba czasu żeby wejść z formą i złapać świeżość i tak dalej ale chyba już mamy prawo oczekiwać od tak mocnego kadrowo zespołu, który nie gra ze sobą od wczoraj, że takich przeciwników jak Płock będziemy spokojnie odprawiać 3:0?
5 lipca 2016, 19:59 / wtorek
Cygnus x-1

Szanuje chłopie co na tym forum piszesz,czytam Twe posty bo wypowiadasz się sensownie ale nad jednym Twoim zdaniem nie mogę przejść obojętnie....

"Są też emocje związane z występem biało-czerwonych, oczywiście nieporównywalne z meczem piłkarzy Lechii, ale coś jak mecze rugbistów czy zlikwidowanych rezerw"

Czyli według Ciebie zawodnik z RC Lechii czy z zespołu rezerw,juniorów ,z innych sekcji nie wywołuje u Ciebie emocji?Dobrze zrozumiałem?
Dla mnie każdy zawodnik naszego klubu jest równy i cieszy mnie każdy jego sukces.
Jeśli źle Cie zrozumiałem , to z góry przepraszam.
Pozdrawiam!
5 lipca 2016, 20:20 / wtorek
Pierwsze 3 mecze i 9 punktów ( Płock, Łęczna, Wisła ). Koniec z minimalizmem, trzeba zacząć z impetem, jeżeli mamy zagrać o coś więcej niż 5 miejsce.
Potencjał jest, trener jest, będzie dobrze !
5 lipca 2016, 20:31 / wtorek
Einherjer: wyluzuj, moją wypowiedź była w pewnym sensie metaforą, każdy wie o co chodzi :-)
6 lipca 2016, 00:08 / środa
Ja jestem bardzo wyluzowany. I po raz kolejny powtarzam! Nie wypowiadaj się za ogół mówiąc "my" coś robimy, albo "każdy wie o co chodzi". A już zupełnie odpuść sobie mówienie mi kiedy mam wyluzować.
Skup się na Euro, masz półfinały przed sobą więc nie zawracaj sobie głowy tym co jest ważne dla mnie, a nie dla ciebie.

I taka rada. Jak już powiedziałeś "a" to lepiej zostań przy tym zamiast pierdolić farmazony o metaforach.
6 lipca 2016, 02:04 / środa
I co tam Matti... deszcz pada?
6 lipca 2016, 08:43 / środa
Typowi Polacy wszystkim się wydaje że mają rację i są nieomylni.
6 lipca 2016, 08:52 / środa
U MNIE BEZ ZMIANY STARE MIASTO UZALEŻNIENI OD LECHII NON STOP 24 H NA DOBE
6 lipca 2016, 09:52 / środa
piekarz - no chyba nie zupełnie, o to mi chodziło. Oczywiście ciesze się z sukcesów RC Lechia (śledzę bardzo dokładnie ich losy) tak samo jak Biało-Zielone Ladies itp i im kibicuje, tak samo jak Reprezentacji Polski.
Ale.... jeśli stopniować emocje to nie jest to zupełnie to samo, co nie znaczy ze mi to "zwisa i powiewa". Np. MP chodziarza z Lechii będzie cieszyć, ale po MP piłkarskiej Lechii będę wiedział ze można już spokojnie umierać :) Będę szczęśliwy.
Po prostu, w uczuciach zawsze jest ten Number ONE.

TYLKO LECHIA!
6 lipca 2016, 10:05 / środa
O i Stara Szkoła też się spinasz? Dla mnie deprecjonowanie Euro brzmi po prostu śmiesznie, ja nie deprecjonuje myślenia o Lechii 24 godziny na dobę i tego samego oczekuję w drugą stronę, z mojej strony EOT.
6 lipca 2016, 10:36 / środa
A wyjazd będzie organizowany czy we własnym zakresie?
6 lipca 2016, 13:47 / środa
Będzie organizowany.
Czekamy na bilety i zaczynamy sprzedaż. Szykowany jest atrakcyjny pakiet z Łęczną dla wszystkich chętnych. Dodatkowym smaczkiem drugiego wyjazdu może być fakt, że mecz z Górnikiem na 90% rozegrany zostanie na nowym stadionie silników z Lublina :)
6 lipca 2016, 19:04 / środa
Żeby się spinać, to trzeba mieć do kogo... to raz.

Dwa. Napisałeś nt EURO że "(...)to normalne, że każdy o nich rozmawia prawie 24 godziny na dobę(...)" co Einherjer skwitował jak trzeba i wypunktował krótkim prostym.

Po tym sprowadzeniu do parteru oczywiście wiłeś się jak piskorz, byle tylko móc jakkolwiek odpowiedzieć i jedyne na co wpadłeś to "metafora".

Jesteś łbem jakich mało... ktoś splunął Ci w twarz (nie pierwszy raz tu) i to właśnie moje pytanie można by raczej traktować jako swego rodzaju metaforę... bo pytaniem przecież nie było.

Ja na przykład siedzę w bardzo międzynarodowym towarzystwie, które nawija o EURO często... co nie znaczy że ja również... mnie jara bardziej start ligi za tydzień z okładem, niż forma tureckich Niemców czy kongijskich Francuzów. Dużo częściej myślę o liczbach wyjazdowych i flagach na meczu ekstraklasy niż zarobkach plastikowych pizdek typu Ronaldo.

Krótko i na temat: chuj mnie obchodzi Twoje deprecjonowanie i czego oczekujesz. Już miałeś to kiedyś powiedziane... wypierdalaj na onet ze swoją tolerancją, oczekiwaniami i fantazjami. Nie będziesz się tu wypowiadał za ogół, ani mówił ludziom co "zęby zjedli" (metafora taka, gdybyś nie załapał) za Lechię co i kiedy mają robić.
6 lipca 2016, 23:45 / środa
Krótko i na temat: wydaje Ci, się, że masz monopol na wiedzę o Lechii i jej kibicowaniu i na to kto i w jaki sposób ma pisać na tym forum, ale to niestety tylko Ci się wydaje :-)
6 lipca 2016, 23:57 / środa
@Matti jedna rade pozwolę sobie Ci dać , SS jedzie z Toba jak z baranem a Ty odpowiadasz jakimiś uśmieszkami, albo masz swoje racje i ich bronisz albo sie nie odzywasz bo wychodzisz na debila. Nie podobają mi sie czasy obecne, ludzie nie maja kręgosłupa za grosz.
6 lipca 2016, 23:59 / środa
Stara Szkola jest najlepszy:),nie ma monopolu na pisanie na tym forum ale na pewno ma blisko chaty monopolowy:) i szalenie zrecznie wyłapuje nawet delikatny atak,lub wywyzszanie czegokolwiek lub kogokolwiek nad Lechie i ma racje bo Lechia to styl zycia,religia i nic innego nie moze sie z tym równać.Ave Lechia
7 lipca 2016, 00:02 / czwartek
Ps. Nie widze nic złego w ogladaniu Euro
7 lipca 2016, 00:32 / czwartek
kurwa Matti człowieku jaki masz problem? znajdź forum o euro idź tam i kłóć się o należyty szacunek do turnieju, to jest forum KIBICÓW LECHII GDAŃSK, więc mojej LECHII nie deprecjonuj! HTH EOT NRN FU
7 lipca 2016, 07:27 / czwartek
Capone: gdzie deprecjonuję Lechię? Konkret proszę? Chodzę na jej mecze od ponad 32 lat.... Edwin, Stara Szkoła ma swój styl pisania, uważasz, że jedzie ze mną jak z baranem? No cóż, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla mnie opinie SS są słabe i często niemerytoryczne. Forum jest jak najbardziej Lechii i ona jest tu najważniejsza, co nie znaczy, że nie można wtrącić dygresji, nawet jeśli dotyczą tak obrzydliwego turnieju jakim jest Euro...
Edwin, nie mam głupich uśmieszków, mam uśmiech politowania na pewne opinie tutaj wyrażane.
7 lipca 2016, 07:31 / czwartek
P.S. Na tym forum piszę od 11 lat i znam jego charakter, mocne i słabe strony, więc naprawdę prosiłbym o wyluzowanie, z wieloma rzeczami możemy się nie zgadzać, ale mimo wszystko powinniśmy się szanować... Mogę nie szanować poglądów, ale szanuje dyskutantów...
7 lipca 2016, 08:18 / czwartek
Matti jak szanujesz to nie spamuj w wątku ligowym o Euro proszę ;)
7 lipca 2016, 09:30 / czwartek
Ulg masz rację, przepraszam, czekam na informację dotyczącą wyjazdu do Płocka.
7 lipca 2016, 11:23 / czwartek
Jesli nie masz wytatuowanych dwoch lwow pod pacha,to nie jedziesz.
8 lipca 2016, 00:48 / piątek
Matti przecież to tylko metafora była...
...a nie, czekaj, jednak coś znalazłem:
"Są ME to normalne, że każdy o nich rozmawia prawie 24 godziny na dobę, skończą się, to będziemy rozmawiać non stop o Lechii"
skoro trzech na dwóch czytających tak to odebrało to kto ma rację, każdy czy ty?
wylicz jeszcze minuty spędzone na stadionie, a ja powiem, że przyszedłeś tylko dla kiełbasy
więcej nie śmiecę

w temacie - zmiany w sztabie Marcina na chwilę przed startem ligi? będzie gładko i do zera
8 lipca 2016, 08:20 / piątek
Capone a ja Ci powiem, że czepiasz się słówek. Jasna sprawa, że to forum Lechii, ale nie można się dać zwariować. Wspomnienie o turnieju obecnie rozgrywanym spowodowało burzę. A słowo 'wszyscy' okazało się kluczowe. Zgadza się powinienem był napisać prawie wszyscy albo 99% ludzi tu piszących. Tez juz nie zaśmiecam wątku, za długo żyję na tym świecie, żeby mi się chciało spinac.
W Płocku trzeba wygrać, jest to możliwe przy spełnieniu tych samych warunków o których napisałem w wątku założonym przez Edwina.
8 lipca 2016, 22:45 / piątek
Dziś, nasz najbliższy przeciwnik, pokazał, ze potrafi sobie poradzić ze zniewieściałymi. Baby zza miedzy rozjechali 3:0.
Ehhh ciekawie bedzie za tydzień. Mam nadzieje ze nasi nabiorą świeżości i nie zaliczą falstartu na inaugurację.

TYLKO LECHIA !
8 lipca 2016, 23:05 / piątek
Ja rozumiem, że beniaminek u siebie po awansie będzie srał w gacie żeby coś z nami ugrać...ale bez jaj - takich leszczy nie można się obawiać. Trzeba iść jak po swoje - z szacunkiem dla rywala (poza tym z rybackiej wioski za Spotem) ale pokazywać wszystkim po kolei miejsce w szyku.
Silne drużyny charakteryzuje to, że bez względu na wszystko potrafią wygrać - choćby 1-0. Nawet jak nie idzie....
Co prawda startujemy 2 meczami wyjazdowymi, ale nie widzę innej opcji jak 6 punktów przed meczem z Wisłą i komplet (nie tylko kibiców) w tym meczu.
11 lipca 2016, 13:45 / poniedziałek
Czy do Płocka jest organizowany specjal?
11 lipca 2016, 14:15 / poniedziałek
tak ciężko jest przejrzeć inne wątki na forum? niektórzy to dopiero mają lenia
odpowiadając na pytanie, nie, nie ma specjala, jedziemy autokarami lub własnym transportem
12 lipca 2016, 17:06 / wtorek
Nowak: W Płocku na pewno nie zagrają @SebastianMila11, Lukas Haraslin i Gerson. Reszta zawodników jest gotowa do gry.
12 lipca 2016, 20:11 / wtorek
Dosyć pierdolenia. Wygrana i Mistrz Polski !
13 lipca 2016, 15:02 / środa
Banja- Janicki Maloca Wojtkowiak - Flavio Wolski Chrapek Krasić Pawłowski- Kuświk Marco
Z ławki Peszko Wiśnia Kovacević
13 lipca 2016, 15:04 / środa
* Vanja
13 lipca 2016, 15:47 / środa
Vania
Janicki Maloca Wawrzyn

Flavio Krasić Chrapek Wolski Peszko

Kuświk Marco

Stolarski Kovacević /Gamakov Pawłowski/Wiśnia
3-1 dla nas;
Kuświk Marco Wolski
13 lipca 2016, 16:17 / środa
Jedyne co wiadomo to że mecz będzie bardzo ciężki. Płock zmotywowany, z nowym sponsorem, ich pierwszy mecz po awansie. My bez kilku podstawowych zawodników. Wiele zależy od Krasica z Wolskim. Jakiekolwiek zwycięstwo w jakimkolwiek stylu biorę w ciemno.
13 lipca 2016, 17:07 / środa
Panie kolego powyżej :
Płock zmotywowany - a my nie ? To wpizdu z takimi niezmotywowanymi grajkami...
Z nowym sponsorem - co to ma do rzeczy ? Nowy nadruk na koszulce ?
Pierwszy mecz po awansie - i co ? Trema powinna ich zjeść już w szatni.
Gramy bez kilku podstawowych zawodników - bez truchtającego Mili - Wolski w jego miejsce, bez Flavio - będzie Marco i tak nikt nie rozpozna.

Tylko pewne zwycięstwo z beniaminkiem i bez minimalizmu ! W ciemno to biorę, ale 3-0 !
13 lipca 2016, 17:41 / środa
LechiaLublewo oby było jak piszesz!!
13 lipca 2016, 17:46 / środa
W piątek okaże się czy nasi poprawili grę na wyjazdach.
13 lipca 2016, 19:04 / środa
Jak już wcześniej pisałem - nie możemy się obawiać wyjazdów do jakiś śmiesznych Płocków, Szczecinów czy Kielców ;) Bo jeśli to ma być ciężki wyjazd, to co maruderzy będą mówili przed wyjazdem do warszafki czy wronek?
Idziemy po 3 punkty jak po swoje - i niech kurwy wiom!!!!!
13 lipca 2016, 21:02 / środa
Krzyżak, no niech wiom!
Po ciężkim meczu 2-1 do przodu :)
13 lipca 2016, 22:23 / środa
Warchoły Lechistanu będa w Płocku !! Będzie nas bardzo dużo ! Doping na pełnej kurwie i wszyscy za Lechią ! A nasi grajkowie niech wreszcie pokażą że ich wypowiedzi że chcą być MP to nie jakieś farmazony . Napierdalać na boisku i po za też. Szczegolnie na trasie !
Do boju Lechia Gdańsk !!!
13 lipca 2016, 22:31 / środa
Vanja
Janicki, Maloca,Wawrzyniak
Stolarski, Krasić,Wolski,Chrapek,Peszko
Marco, Kuświk

0:2 dla nas i walka o Majstra od początku.
14 lipca 2016, 09:41 / czwartek
Sędzia Daniel Stefański.
14 lipca 2016, 10:51 / czwartek
To chuj albański !
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.497