Gdańsk: czwartek, 25 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Wisła Płock - Lechia Gdańsk 15.07.2016r. piątek godz. 18:00

strona 2/3

14 lipca 2016, 18:30 / czwartek
Jaki jest, taki jest. Warto pamiętać o dwóch rzeczach: dyktuje karne, których nikt inny by nie podyktował ( niekoniecznie z kapelusza ale za bzdety) -> warto zatem przy stałych fragmentach gry w polu karnym rozpychać się, robić ruch a przy oporze ... podkreślić, co jest tego źródłem. Druga sprawa: nie sądzę, aby zapomniał Flavio, nawet po tym, jak go przeprosił. No ale może sie mylę.
14 lipca 2016, 18:39 / czwartek
A co? Flavio Stefańskiemu też nawrzucał?
14 lipca 2016, 19:55 / czwartek
Jutro o tej porze z kompletem punktów będziemy liderem.
14 lipca 2016, 20:22 / czwartek
I tak do samego końca ligi!
A MY SWOJE! !!!
14 lipca 2016, 23:49 / czwartek
Uspokójcie się już...
15 lipca 2016, 06:57 / piątek
Butthead: nie tonuj dobrych nastrojów ;-) Będzie dobrze, też to czuję ale oczywiście bez pompowania balonika...
15 lipca 2016, 14:38 / piątek
Dosyć pierdolenia. Lechia Mistrzem Polski !
15 lipca 2016, 16:44 / piątek
Lechia Gdańsk: 32. Vanja Milinković-Savić - 2. Rafał Janicki, 3. Jakub Wawrzyniak, 7. Milos Krasić, 19. Marco Paixao, 20. Michał Chrapek, 21. Sławomir Peszko, 22. Mario Maloca, 23. Grzegorz Wojtkowiak, 27. Rafał Wolski, 28. Flavio Paixao
15 lipca 2016, 16:44 / piątek
Lechia Gdańsk: 32. Vanja Milinković-Savić - 2. Rafał Janicki, 3. Jakub Wawrzyniak, 7. Milos Krasić, 19. Marco Paixao, 20. Michał Chrapek, 21. Sławomir Peszko, 22. Mario Maloca, 23. Grzegorz Wojtkowiak, 27. Rafał Wolski, 28. Flavio Paixao

Tym razem czwórką w obronie.
15 lipca 2016, 16:47 / piątek
Poproszę o dobry link z transmisją meczyku co pójdzie na iphonie,w trasie jestem niestety.Dzięki
15 lipca 2016, 16:56 / piątek
No i git.Zawsze można przejść na 3-5-2 bo i Wawrzyn i Wojtkowiak lubią grę do przodu.
15 lipca 2016, 17:14 / piątek
Nowak postawił na doświadczenie. Średnia wieku 11-tki około 30-tki.

Dla mnie to nadal wygląda na 3-5-2:

Vanja
Janicki - Maloca - Wawrzyniak
Wojtkowiak - Krasić - Wolski - Chrapek - Peszko
Flavio Paixao - Marco Paixao

Rezerwowi: 77. Damian Podleśny - 4. Aleksandar Kovacević, 9. Michał Mak, 11. Grzegorz Kuświk, 13. Bartłomiej Pawłowski, 38. Milen Gamakow, 41. Paweł Stolarski
15 lipca 2016, 17:46 / piątek
Hej Robex, to powinno działać:
odnośnik
Mi hula w UKa więc mam nadzieję że i Tobie będzie.

A my swoje!
15 lipca 2016, 18:19 / piątek
0:1 dla Lechii a tu cisza? Co sie dzieje!?
15 lipca 2016, 18:20 / piątek
I pieknie,,,,Lechia!!!!!
15 lipca 2016, 18:30 / piątek
Już nie tak pięknie. Oj Vanja, Vanja. Mogłeś się lepiej zachować.
15 lipca 2016, 18:53 / piątek
Obrona trsgicxna gdyby wisla wykorzysyala 2 okazje byloby 3 do 1 dla nich ...ale oni to ogorki jechac z nimi w drugiej polowie
15 lipca 2016, 18:53 / piątek
I połowa-słabo, wolno, schematycznie i przewidywalnie. Vania puścił szatę wolno leżącą.
15 lipca 2016, 18:55 / piątek
Na razie nie wwygląda to najlepiej...
Nasze gwiazdy chciały to wygrać na stojąco a strzelona bramka ich w tym utwierdziła.
Im dłużej trwa mecz tym gorzejto wwygląda.
Obrona póki co - dramat.
Nieźle wygląda Peszko i Marco...beznadziejny jest Wawrzyn
15 lipca 2016, 19:06 / piątek
Najlepszy Maloca.
Nie kumam dlaczego mając tak silną drugą linię gramy lagę do przodu?
Brawo dla ekipy wyjazdowej!
Będzie dobrze!
15 lipca 2016, 19:37 / piątek
idziemy na mistrza ... ta...
15 lipca 2016, 19:37 / piątek
No super he he
15 lipca 2016, 19:38 / piątek
tak się kończy gra na alibi.
15 lipca 2016, 19:39 / piątek
Miało być cudownie a jest jak zawsze.... Miliard podań, 70 procent posiadania piłki i wielki chuj
15 lipca 2016, 19:40 / piątek
Pomijając, że bramka Paixao była prawidłowa, to mecz na poziomie trzecioligowym, to jest antypiłka nie futbol. Co z tego, że mamy przewagę w posiadaniu jak z przodu nie gramy kompletnie nic. Żenada. Naglądał się człowiek Walijczyków, Belgów i oczekuje cudów.
15 lipca 2016, 19:42 / piątek
póki co, blamaż, kompromitacja. Słaby strzał Furmana z karnego i Vanja nic nie pomógł, nic dziś nie wybronił
15 lipca 2016, 19:43 / piątek
to co Wawrzyniak odpierdalał w tym meczu to koniec
15 lipca 2016, 19:43 / piątek
@up:

bramka Portugalczyka padła ze spalonego - trzeba mieć problemy ze wzrokiem, żeby tego nie dostrzec. Natomiast samo oglądanie tej kopaniny po obejrzeniu Mistrzostw Europy to tak, jakby dostać kopa w gębę.
15 lipca 2016, 19:47 / piątek
Niestety to prawda, to jest jakaś prowokacja, a nie piłka nożna.
15 lipca 2016, 19:47 / piątek
kompletny brak zaangazowania, kolejny juz sezon ...
15 lipca 2016, 19:54 / piątek
Wstyd i kompromitacja.
15 lipca 2016, 19:56 / piątek
ja pierdole...
Na piechotę do Gdańska dla pseudo grajkow. Mega wstyd, banda frajerów
No i pierwsze 3 punkty dopisane przed meczem poszły w pizdu.
15 lipca 2016, 19:57 / piątek
co to kurwa było ?
15 lipca 2016, 19:58 / piątek
Gra i zaangażowanie to dno i 3 metry mułu. A gwiazdeczki mordy uśmiechnięte jakby mecz wygrali.
koniec! do dzieła płaczki, już można.
Ojapierdole. Więcej wątków nie zakładam.
15 lipca 2016, 20:00 / piątek
Pisałem o tym że brakuje lewego obrońcy i bramkarza na poziomie ale nie sądziłem, że już w pierwszym meczu to zostanie tak wyraźnie okazane. Gra jednostajna, bez zaskoczenia. Fakt faktem że karny dyskusyjny bo strzał był mocny a Wawrzyniak chował rękę. Ale Stefański dyktuje karne z kapelusza i taki też był. Poza tym na zwolnieniu wydawało mi się że Wisła strzelila gola ze spalonego gdyż w momencie podania zawodnik strzelający pierwszą bramkę był wysunięty do przodu. Muszę to obejrzeć jeszcze raz. Bardzo słaby występ Lechii. Bez przyspieszenia gry, z tej mąki chleba nie będzie.
15 lipca 2016, 20:01 / piątek
Wstyd, żenada, kompromitacja, hańba i frajerstwo.

Potwierdzają dyspozycje z ostatniego meczu z Cracovią. To jest nie pojęte co Wojtkowiak z Wawrzyniakiem odpierdalają. Żal patrzeć jak ten klub pod względem czy sportowo się stoczył, zero ambicji. Jedyna brawa dla młodego Bobo. Chociaż jeden "swój" odniósł tutaj sukces. Miała być walka o mistrza a zaczynamy standardowo od ostatniego miejsca

Oni chcą pucharów? Pierwszy zespół z Azerbejdżanu czy innej Gruzji robi nam gangbang. Dzisiejszy mecz przelał szalę goryczy
15 lipca 2016, 20:02 / piątek
Pomylili boisko z promenadą. Przegrana z takimi szopenfeldziarzami to... brak słów. W następnym meczu na pewno tak źle nie zaprezentują się, bo to wręcz niemożliwe.
15 lipca 2016, 20:03 / piątek
@bigbadwolf
Dobra ciiii, nie można gwiazd krytykować. Przecież zagrali na pełnym zaangażowaniu i należy pochwalić, że przegrali tylko 2-1 z kandydatem do wygrania Champions League w tym sezonie: Wisłą Płock.
15 lipca 2016, 20:04 / piątek
Spodziewałem sie ciężkiego meczu no ale żeby zagrać cos takiego. Potruchtac troche i do domu... Nawet po stracie gola nie ruszyli do ataku. Wszyscy na stojąco. Wracają koszmary... Chrapek poniżej krytyki co to było? Flavio również. Nie tak go zapamiętałem. Zimny prysznic na dzien dobry. Oby podziałał bo tak frajersko gubic punktów nie możemy.
15 lipca 2016, 20:05 / piątek
I balon pękł od razu na starcie. Beznadziejnie grający beniaminek wypunktował asy Lechii, którzy przestali 90 minut na boisku. Nawet nie można mieć pretensji do beznadziejnego Wawrzyniaka, który powinien na ławkę lub nawet poza nią trafić na co najmniej 3 - 4 kolejki bo cały zespół przestał mecz. Bracia Paixao pograli chyba z władzami klubu o kontrakty bo w takiej formie to nawet w II lidze nie powinni wychodzić na boisko. Trudno cokolwiek dobrego powiedzieć o jakimkolwiek kopaczu. Marzenia o.... schować należy między bajki. Lechia nadal nie jest żadną marką w lidze nie mówiąc o Europie. Skazani jesteśmy na oglądanie miernoty bo to co prezentują nie można nazwać grą w piłkę. Lipa Lechia, lipa , nie chce mówić dosadniej.
15 lipca 2016, 20:11 / piątek
No cóż, miało być pięknie, było jak zwykle. Z tą obroną nic nie wywalczymy.Walka o ósemkę do ostatniego meczu.
15 lipca 2016, 20:13 / piątek
nowy sezon , na wyjazdach gra bez zmian :(
15 lipca 2016, 20:16 / piątek
Wawrzyniak myślał przez 90 minut, gdzie tu kupić watę cukrową. Tylko Milos zagrał w miarę ok, jeszcze Marco starał się. Może jeszcze Peszkinowi zależało. Reszta poniżej krytyki.
15 lipca 2016, 20:25 / piątek
Pies jeb... wynik, najgorsze jest to ,że im się po prostu nie chce. Te roześmiane mordy po meczu... ,nawet stary Strejlau się zdziwił , nie do wiary. Jedynie kibice Lechię reprezentowali w Płocku. Nowak powinien kilku osobników wypierdolić z kadry na pół roku, a zarząd zabrać im dyscyplinarnie wypłaty ku przestrodze
15 lipca 2016, 20:33 / piątek
Dodal bym jeszcze pawlowskiego reszta porzadnego laczka powinna zarobic ....
15 lipca 2016, 20:41 / piątek
Taki komentarz pojawił się na portalu weszlo.com:

"Mam wrażenie, że w Lechii większość piłkarzy myśli tak: niech inni biegają i walczą, ja tu jestem od grania."

No i trudno się nie zgodzić. Brak zaangażowania aż raził, mam nadzieję że Nowak nimi wstrząśnie, chociaż Nowak mówił o tym również po sparingu z Partizanem, a mimo to nic się nie zmieniło.

Co do meczu:

- Mogli nas czwórką przewieźć gdyby Reca był lepiej skalibrowany.
- Pierwszy gol dla Wisły, słabiutkie zachowanie naszego bramkarza, ewidentna szmata. Co do spalonego nie ma o czym gadać, gość wystawał 3-5 cm poza linie w dodatku barkiem, czy tam głową a nie nogą, takiego czegoś się nie gwiżdże.
- Karny, jak dla mnie ewidentny, co z tego że Wawrzyniak chował ręce i został trafiony, jak wcześniej się rozłożył jak żaba.
- Mam jedynie obiekcje co do nieuznanej bramki Paixao, był na pozycji spalonej w momencie strzału, natomiast nie uczestniczył w akcji, nie stał również w lini bramkarz akcja, dopiero gdy bramkarz odbił piłkę mu pod nogi skorzystał z prezentu. Jak może być spalony jak dostaje piłkę od bramkarza drużyny przeciwnej??

W przyszłej kolejce połowa do zmiany, niech Nowak pokaże gwiazdą, że gwiazdorzyć to sobie mogą kurwa w domu, a w robocie mają zapierdalać.

Skład na następny mecz:

Podleśny

Stolarski Maloca Janicki

Mak Gemakow Krasic Wolski Peszko

M. Paixao Kuświk

Z biało-zielonymi pozdrowieniami
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.229