Gdańsk: poniedziałek, 22 maja 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Mistrzostwo 2017 Lechia Gdańsk

strona 1/3

7 lipca 2016, 01:45 / czwartek
Najwyższa pora. Bez farmazonów 1-5, bez innych takich, jest sklad na wygranie ligi i to musi być cel teraz i już i na to liczę
7 lipca 2016, 07:35 / czwartek
Edwin: IMHO Lęchię stać na zajęcie miejsca na podium co więcej może być to miejsce najwyższe. Musi tylko zatrybić cała machina, filozofia Nowaka i przede wszystkim piłkarze muszą tego chcieć. Jeśli będą spełnione te warunki to będzie dobrze.
7 lipca 2016, 12:07 / czwartek
Po co tak pompować balonik? Dla mnie nasze cele to:
- dwa wysokie i przekonujące zwycięstwa w derbach
- być w tabeli wyżej od śledzi
- nie drżeć do ostatniej kolejki o wejście do ósemki a zapewnić to sobie znacznie wcześniej
- miło by było zagrać w pucharach w końcu...

Z pompowania balonika to zawsze wychodzi wielki chuj, juz się tego nauczyłem przez ostatnie lata.
7 lipca 2016, 12:25 / czwartek
Pisałem to przy okazji wątki meczowego ale napisze jeszcze raz tutaj. Również uważam, że w tym sezonie mamy pełne prawo wymagać zwycięstw i do tego okazałych zwycięstw. Mamy odpowiednią osobę na stanowisku trenera od dłuższego czasu. Drużyna nie gra ze sobą od wczoraj. Kadrowo na papierze już dzisiaj jesteśmy gigantem tej ligi-Tak wiem papier przyjmie wszystko a boisko zweryfikuje ale takie są fakty. Dlatego oczekuje, że ta dominacja którą momentami prezentowaliśmy nad rywalami w poprzednim sezonie, w tym zamieni się w dominacje połączoną z wieloma bramkami. Tego bym sobie życzył.
7 lipca 2016, 12:28 / czwartek
Cele trzeba stawiać sobie wysokie. Co to za osiągnięcie być wyżej w tabeli od śledzi? To żaden cel, bo spełnienie tego warunku jakiejś chwały nie przynosi, a porażka byłaby hańbą. Szczególnie przez to jaka przepaść personalna i finansowa dzieli oba kluby. To tak jakby stawiać sobie cel bycia wyżej od Górnika Łęczna albo Korony Kielce. Zwykły obowiązek, a nie osiągnięcie. Jedynie "temperatura" meczów znacznie wyższa.
7 lipca 2016, 12:32 / czwartek
a ja zgadzam się z Edwinem..koniec z minimalizmem ...zakasać rękawy i zdobyć mistrzostwo Polski..wszystko jest za tym...maja ekipę(na na mój gust to nawet dwie jedenastki które by się w ekstraklapie utrzymały) która nie została rozpieprzona po sezonie (wręcz wzmocniona) maja KIBICÓW przez duże K maja warunki, stadion i kasę(do końca nie wiadomo czy w kredycie czy nie ale jest) maja oczywiście odpowiedniego trenera no zesz ku..wa ptasiego mleczka im nie brakuje...wiec KURWA(przepraszam) jak nie teraz to KIEDY ??? co muszą jeszcze mieć żeby zapierdalać 37x 90 minut=3330 minut czyli przez 2,31 dnia bez snu,jedzenia i odpoczynku( taki fajny przelicznik hehehe)..jestem za pompowaniem balonika i to przez sprężarkę ...jestem za presja na drużynę że to gra o WSZYSTKO a nie kolejny sezon do odbębnienia..niech nie pitolą w mediach dyrdymały tylko udowodnią ze MAJĄ JAJA i ten klub i jego Kibice coś dla nich znaczą...wszystko sprzyja i takie sytuacje TRZEBA I MUSI się wykorzystywać..a jak nie to niech wypier.....ją do innych klubów odpierdalać pańszczyznę za jakże dobre pieniądze... z BIAŁO-ZIELONYM pozdrowieniem
7 lipca 2016, 12:36 / czwartek
A ja chciałbym w maju 2017 r. Napisać w tym wątku, że jesteś wizjonerem. A póki co jak zostało to wcześniej napisane, nie ma co pompować balonika.
7 lipca 2016, 12:41 / czwartek
Jeszcze dodam, że pompowanie balonika to nic złego jeśli są ku temu podstawy. Pamiętajmy, że ostatnio Piast był praktycznie do końca w grze o mistrzostwo. W tej lidze naprawdę nie trzeba nie wiadomo czego, żeby ją zaorać. Przy odpowiedniej dyscyplinie taktycznej i zaangażowaniu można wygrać przekonująco każdy mecz. Wierzę, że Nowak te gwiazdki ogarnie.
7 lipca 2016, 12:55 / czwartek
Mając na uwadze, że Śledzie zajmą 16 miejsce, być nad nimi to za mało :-) Puchary i walka do końca o mistrza plus Puchar Polski.
7 lipca 2016, 13:02 / czwartek
Pisząc Puchary mam na myśli podium a PP dodatkowo.
7 lipca 2016, 14:01 / czwartek
Pompowanie balonika kończy się tak jak na przykład 2 lata temu gdzie po wielkich transferach i świetnych sparingach Probierz z Tuszyńskim wybili nam z głowy sny i marzenia w 20 minut. Zgoda że na papierze skład jest dobry, Nowak też wygląda że w miarę ogarnia temat w odróznieniu od poprzednich wuefistów, jednak na razie ta drużyna kompletnie nic nie osiągnęła i dopóki na boisku nie udowodni ze jest lepsza od Amiki, Cracovii, Piasta nie mówiąc o Ległej to nie widze sensu w napinaniu się, tym bardziej, że jak pokazują ostatnie czasy naszym gwiazdom szybko to się udziela i uderza do głowy.
7 lipca 2016, 14:07 / czwartek
Sprowadzenie obrońcy i bramkarza pomoże poważnie myśleć o pucharach. Ciekawe jakie są plany w stosunku do Budziłka, który moim zdaniem powinien zostać gdzieś sprzedany.
7 lipca 2016, 14:11 / czwartek
Edwin - stary chłop, a nie wyciągasz wniosków...Jak będzie kaszanka na jesień będzie płacz, że zostaliśmy oszukani przez zarząd itp. itd. A sami się nakręcamy. Tisze jedziesz, dalsze budiesz - jak mawiają w Mongolii.

Pzdr.

ps. oczywiście też o tytułowym celu marzę po cichu, ale wolę nie zapeszać ;)
7 lipca 2016, 14:21 / czwartek
Płaczki będą płakać nawet jak ligę wygramy, taka ich natura, a inni zostaną niezależnie od wyniku. To nie jest pompowanie balonika, tylko jedyny słuszny i jak najbardziej realny w tej lidze cel.Piłkarze powinni wiedzieć jakie są wobec nich oczekiwania, bo 5te miejsce raczej sukcesem przy tej kadrze trudno byłoby nazwać.
Im ciszej tym dalej....z reguły tak, u nas raczej usłyszysz od piłkarza ,że się starali, a w ogóle to celem były miejsca 1-5 bo Pan Mandziara tak powiedział. Nie, cel może być tylko jeden, a czy wyjdzie? Wierze ,że tak
7 lipca 2016, 14:45 / czwartek
Miał powracać blask naszej chwały, a tu raczej cieniem przeciętności kładą się ostatnie lata. Pora najwyższa na zdobycie czegoś, czegokolwiek, bowiem od czasu powrotu do ekstraklasy póki co słabiutko, tło dla innych. Niby prawie witamy się z gąską rok w rok, a tu pech, i na ostatniej prostej dziura jakowaś się przytrafia, o którą przychodzi się potknąć, minąć nie można. Na razie póki co półki w muzeum Lechii na trofea przeznaczone prezentują się jak półki sklepowe za komuny, w czasach głębokiego kryzysu. Świecą pustkami, i to jedyny na razie blask, który jednakże chwały nie przynosi. Ostatnie czasy stojące pod znakiem filozofii "ciepłej wody w kranie" i stabilnej egzystencji, bez polotu i spektakularnych dokonań owszem lepsze są od siermiężnej rzeczywistości lat wcześniejszych. Ale nie o to chodzi w sporcie, by kontentować się corocznym przeżyciem w warunkach umiarkowanego zadowolenia, by odfajkować małym plusikiem kolejny sezon. Chodzi o prawdziwą emocję, o adrenalinę, o poczucie na policzkach tego boskiego wiatru, jedynego w swoim rodzaju, o ten szum krwi w żyłach i w skroniach, o blask dumy w oczach, o smak w ustach upojonych zwycięstwem. Czekamy więc na mocno już opóźnione przybycie blasku chwały do Gdańska pierwszy raz w historii, nie na jego powrót, bo po prawdzie on wcześniej nigdy u nas nie gościł. Niech się w końcu pojawi niczym jutrzenka wiosenna, niech promienieje jak najdłużej, a choćby miał szybko przelecieć jak kometa, niech w końcu zajaśnienie ten jeden raz na gdańskim niebie, choć raz w naszym życiu. Najwyższa na to pora. Obyśmy go doczekali w końcu.

PS. Cierpliwość w niektórych razach wcale nie jawi się cnotą. Żywot żółwia godny jest uwagi, lecz nie bierzmy z niego wzorów. Taki żółw sto lat żyje na ziemi, pomalutku i sumienie dzień w dzień wytuptuje swoimi krótkimi nóżkami setki kilometrów, ale nigdy do nieba nie wzleci jak orzeł, nigdy nawet o tym nie odważy się pomyśleć, nigdy nie wzniesie oczu ku niebu, a gdyby nawet mu się to zdarzyło w przypływie jakiegoś żółwiego szaleństwa, szybko by tę myśl odrzucił jako zbyt abstrakcyjną. Zwolennikom mongolskich podróży gwiezdnych bezszelestnymi statkami kosmicznymi zalecałbym więcej wiary i bardziej odważne formułowania oczekiwań, pragnień, celów, które w odniesieniu do Lechii bynajmniej abstrakcyjne nie są, lecz jak najbardziej realne.
7 lipca 2016, 15:07 / czwartek
Castorp powraca w wielkim stylu...
Co do meritum, to po raz kolejny wierzę, że to będzie TEN sezon. Żeby tylko mandziara niczego nie spieprzył...
7 lipca 2016, 17:14 / czwartek
Mandziara na boisku nie biega.
Nie biegał też po boisku w końcówce sezonu w Gliwicach i na Cracovii.
Jednak ktoś te mecze spierdolił-nie mówię że specjalnie przeszedł koło meczu,ktoś nie wytrzymał ciśnienia i było w pizdę.Kogoś przerosła szansa gry w pucharach.
Ten materiał ludzki jest w stanie zdobyć mistrza jak 3 miesiące wcześniej spala się w decydujących meczach?
Nie ma co pompować kondona bo jak pierdolnie to pod koniec sierpnia będzie wielki płacz i czekanie na pierwsze zwycięstwo.A w tej lidze grają zespoły lepsze od Chojniczanki.
7 lipca 2016, 17:31 / czwartek
Jedynym słusznym celem na sezon powinno być:
1. derby do przodu 2 x
2. zdobycie mistrzostwa
3. zdobycie Pucharu Polski

Takie cele powinny być postawione jasno i dobitnie a nie pierdolenia mandziary o pierwszej piątce.

I o ile nie zdobycie mistrzostwa ale załapanie się na podium będzie jakimś pocieszeniem to punkt pierwszy jest bezdyskusyjny i nie podlega dyskusji.

Puchary z 4 pozycji uznam za porażkę.

Grajki muszą od początku wiedzieć co się od nich wymaga, jakie mamy oczekiwania i zapierdalać od początku na mistrza a nie na pierwszą 8 a potem zobaczymy.
To nie jest pompowanie balonika tylko reale spojrzenie na naszą sytuację kadrową i miejsce w szeregu.
7 lipca 2016, 18:51 / czwartek
Warto nadmienić, że pierdolenie o mistrzostwie i pompowanie balonika jest rok w rok bo mamy na papierze mamy zajebisty skład, jak to wychodzi w praniu każdy wie. Spokojnie zagrajmy swoje, a niech faworytami będą ci co zawsze czyli Lech i Legia. To oni mają ciśnienie, a my możemy. Priorytetem jest gra w pucharach i rozpoczęcie zbierania punktów, aby za kilka lat być drużyną rozstawioną tak jak Lech czy Legia jedyne obecnie polskie klluby mogące cokolwiek zdziałać w europie co dobitnie poraz kolejny pokazały inne kluby w tym roku Cracovia i Zagłebie.
7 lipca 2016, 19:06 / czwartek
nazwa swoim wpisem przedstawił mój (i wielu mi podobnym) punkt widzenia.

Amen.

A my swoje!
-arka gnoje.
7 lipca 2016, 19:16 / czwartek
Ja bym postawił ultimatum najemnikom - albo mistrzostwo albo wpierdol na ściezce zdrowia i przepadek rocznej gaży na rzecz hospicjum dla dzieci.A tak bedą bajeczki, ze chcielismy, staralismy się ale nie wyszło.To co biega na boisku to juz nie to co kiedyś Hektopaskalu.Lechia złozona z zawodnikow utozsamiających sie z klubem i gotowym umierać za niego na boisku to juz przeszłość niestety.Więc zero litości dla gwiazdek - kosza mega siano to maja wygrywac i chuj!Jak przerasta ich presja to do firmy sprzatajacej biura niech sie zatrudnią.
Takie moje prywatne zdanie.....tam
7 lipca 2016, 20:26 / czwartek
Czytając ostatni wpis dg , zrozumiałem dlaczego Portugalia zagra w finale . Jakie to proste .Macie zdobyć mistrzostwo jak nie to wy........lać z kraju.A i Ronaldo na zmywak do Londynu.
p.s . Niczego bardziej nie pragnę jak odkrytego autobusu w 2017 .
7 lipca 2016, 21:08 / czwartek
Dla mnie mistrzostwo to minimum. Faza grupowa UEFA Ligi Europy to cel (na 2017). Docelowo regularnie faza grupowa LM (za kilka lat).
7 lipca 2016, 21:53 / czwartek
Tak dla przypomnienia:
Lechia została zgłoszona do rozgrywek piłkarskich w których staruje sie aby wygrać Mistrzostwo Polski, a nie po to aby zadowolić rodziców, narzeczoną, zdobyć naklejki w Lidlu czy paszport Polsatu. O to w tym wszystkim chodzi.
I taki jest cel, jak co roku.

TYLKO LECHIA!
7 lipca 2016, 23:33 / czwartek
Edwin szacun w koncu jest watek ktory sie powinien pojawiac co sezon dosyc minimalizmu mistrzostwo a jak nie to sezon do dupy trzeba zmienic mentalnosc nie ma moze sie uda gramy o majstra i tyle w temacie
8 lipca 2016, 02:05 / piątek
Tak wygląda, aktualna ocena booków z WH

Klasyfikacja końcowa
2.20
Legia Warszawa
6.00
Lechia Gdańsk
8.00
Lech Poznań
21.00
Wisła Kraków
23.00
Cracovia
23.00
Zagłębie Lubin
23.00
Śląsk Wrocław
26.00
Piast Gliwice
34.00
Pogoń Szczecin
34.00
Ruch Chorzów
41.00
Jagiellonia Białystok
81.00
Korona Kielce
81.00
Wisła Płock
101.00
Arka Gdynia
101.00
Termalica Nieciecza
151.00

Legii mamy się bać po zeszłuym sezonie i 1:4 z amicą dziś? czy może Cracovii :)?
Pompowanie balonika chyna balonika wtopy to jest gadanie o tym ,że mają prawo piłkarze Wielkiej Lechii myśleć o innym celu niż mistrzostwo.
ps.miło ujrzeć wątek gdy większośc wypowiadających się pamięta chociażby czasy T29, pzdr
8 lipca 2016, 02:15 / piątek
apolityczny trafił tu w 10-tkę a założenie tego wątku powinno przypominać piłkarzom, o co grają, zarządowi, że nie chodzi w tym biznesie o recykling odpadów a nam, że nie może być u nas przyzwolenia na bylejakość i zwykłe bujanie się po trawie.
Oczywiście nie ma żadnej gwarancji, że to w czymś pomoże ale ...
8 lipca 2016, 13:03 / piątek
W końcu nie ma przeciągu, który co okienko przewracał skład do góry kołami. W końcu nie ma sparingów po rozpoczęciu rundy. Skład został wzmocniony, jest stabilizacja. Wszystko w nogach i głowach piłkarzy. Obecni na dzisiejszej prezentacji mają wyśmienitą okazję wyartykułować to piłkarzom głośno i dosadnie.

Tylko mistrzostwo, Lechijko tylko mistrzostwo!
8 lipca 2016, 13:05 / piątek
No i oczywiście jest terminarz, który pozwala od początku usadowić się w czołówce.
8 lipca 2016, 21:31 / piątek
Deklaracja Nowaka chyba rozwiewa watpliwości o co gramy w tym sezonie.
8 lipca 2016, 23:47 / piątek
Wszyscy, którzy mnie znają, wiedzą że każdy awans, każde zwycięstwo naszej Lesi celebruję i celebrowałem jak mistrzostwo świata. I to nigdy się nie zmieni. Ale na koniec nadchodzącego sezonu chciałbym zaśpiewać, że mistrzem Polski jest Lechia....

Trochę później zaśpiewałbym: "oj co ja widzę, mzks, htm, janbud, amber, prokom, polnord śmieciarka znów w drugiej lidze".

A na koniec byłoby pewnie : gdzie twoje berło warszawska ladacznico pierdolona....

Tak będzie... Tak kurwa będzie!

A my swoje!
8 lipca 2016, 23:50 / piątek
Einherjer obyś prorok był ..w co wierze !!!
10 lipca 2016, 07:14 / niedziela
"d.g.
7 lipca 2016, 19:16 / czwartek
Ja bym postawił ultimatum najemnikom - albo mistrzostwo albo wpierdol na ściezce zdrowia i przepadek rocznej gaży na rzecz hospicjum dla dzieci.A tak bedą bajeczki, ze chcielismy, staralismy się ale nie wyszło.To co biega na boisku to juz nie to co kiedyś Hektopaskalu.Lechia złozona z zawodnikow utozsamiających sie z klubem i gotowym umierać za niego na boisku to juz przeszłość niestety.Więc zero litości dla gwiazdek - kosza mega siano to maja wygrywac i chuj!Jak przerasta ich presja to do firmy sprzatajacej biura niech sie zatrudnią.
Takie moje prywatne zdanie.....tam"

Nic dodać, nic ująć, chciałem napisać coś podobnego, ale tutaj nie brakuję ludzi z charakterem !
11 lipca 2016, 19:54 / poniedziałek
Z Weszlo:

"W tym momencie w zasadzie nie widać pozycji, na której Piotr Nowak powinien poszukać wzmocnień. Skład na walkę o podium wykrystalizował mu się już wiosną, a teraz dołączył do niego jeszcze rewelacyjny po powrocie do kraju Rafał Wolski i wyróżniający się w lidze bułgarskiej defensywny pomocnik Milen Gamakov. Na siłę można się czepiać zastępców bocznych obrońców, bo Stolarski i Marković to nie ten rozmiar kapelusza co Wawrzyniak i Wojtkowiak, ale to naprawdę tylko i wyłącznie szukanie dziury w całym.
Lechia to w tym momencie chyba jedyny taki klub, w którym kłopot mają nie z obsadą którejkolwiek pozycji, ale z tym, że na ławce nie zmieści się gość, który w niemal każdym innym klubie Ekstraklasy miałby pierwszą jedenastkę. To, że sytuacja finansowa Lechii nie zmusza do wyprzedaży, a pozwala jednocześnie na skuszenie takiego Wolskiego, to dla Nowaka ogromny komfort."

Potwierdzenie naszych oczekiwań.
Jeśli nie teraz to....wpierdol;
11 lipca 2016, 20:24 / poniedziałek
jeszcze zanim ten wątek powstał chciałem założyć podobny o tytule liga mistrzów sezon 2017/18, jak szaleć to szaleć w końcu koniec z pierdolonym minimalizmem!

widzę, że sporo ludzi uwierzyło, bo są ku temu podstawy, wydaje się, że wystarczy zdobyć więcej punktów niż 7egła, reszta raczej po za walką, chyba, że w tym sezonie trafi się drugi Piast
najważniejsze dobrze zacząć, a jak Lechia będzie na fali to każdemu łeb rozwali
11 lipca 2016, 21:00 / poniedziałek
tutaj jest problem Lechia potrafi tylko dobrze kończyć początki ma zawsze złe :/
11 lipca 2016, 21:52 / poniedziałek
I tu jest pies pogrzebany. Tracimy na początku i potem trzeba gonić, a nie starcza juz sił na cos wiecej niż 4-5 miejsce. Dlatego jesli chcemy mysleć o czymś więcej nie moemy sobie pozwolić na tradycyjną spieprzoną jesień. Owszem pojedyńcze wpadki sie zdarzają każdemu, ale wysoka średnia pkt/mecz musi byc utrzymana przez cały sezon.

TYLKO LECHIA!
12 lipca 2016, 09:58 / wtorek
Cygnus,
Mam nadzieję użyć stwierdzenia "traciliśmy". To już nie ten sam zespół, nie ta sama Lechia, co z Brzęczkiem czy Machado czy won hejzenem.
12 lipca 2016, 11:32 / wtorek
Liczę na 9 pkt w trzech pierwszych meczach, chociaż to jest piłka i czasami tak dziwne rzeczy się dzieją na boisku jak praktycznie wygrany mecz z Górnikiem a wyszedł remis czy to samo w Gdańsku z Niecieczą.
12 lipca 2016, 14:02 / wtorek
Co tu dużo strzępić języka.
Trener zapoznał się z drużyną? Zapoznał.
Miał czas na swoje porządki? Miał.
Te całe prezesostwo/właścicielstwo miało czas zrobić swoje porządki? Miało.
Transfery. Wzmocnienia. Duże nazwiska. Duże pieniądze.

Jeżeli ktoś oczekuje czegoś mniej niż mistrzostwa - jest minimalistą.

Mamy, kurwa, prawo oczekiwać mistrzostwa. Koniec. Kropka.
12 lipca 2016, 14:51 / wtorek
ciężko coś dodać i ciężko się nie zgodzić - zostało tylko jedna - wygrać ligę !!!
12 lipca 2016, 16:40 / wtorek
I puchar.
12 lipca 2016, 17:18 / wtorek
Sławomir Peszko: Celuję w pierwsze miejsce na koniec sezonu

..... czego Peszko spodziewa się po ruszających w piątek rozgrywkach?

- Powiem to otwarcie. Ja celuję w jedynkę, czyli mistrzostwo Polski. Musimy od początku zacząć wygrywać i zadomowić się na stałe w górnej części tabeli, by nie musieć gonić stawki, tak jak było to w poprzednim sezonie. Chcemy utrzymać twierdzę Gdańsk, w której mamy już 10 meczów bez porażki. Chcemy, by nasi rywale nie mieli na naszym stadionie łatwego życia. Poza tym trzeba poprawić grę na wyjazdach, bo skoro potrafimy tłamsić przeciwne zespoły u siebie, to nic nie stoi na przeszkodzie by robić to także poza Gdańskiem
12 lipca 2016, 20:14 / wtorek
Dosyć pierdolenia. Wygrana i Mistrz Polski !
14 lipca 2016, 15:10 / czwartek
Jak trafimy na dobrą kumulację to jest szansa na Mistrza Polski ;). Przypomnę że teraz sponsorem ekstraklasy został Totalizator sportowy i nasza liga nazywać się będzie Lotto Ekstraklasa :). Dzisiaj komora losowań jest pusta i jutro nastąpi zwolnienie blokady i zaczniemy losowanie pierwszych wyników :)
15 lipca 2016, 13:01 / piątek
Realnie patrząc na naszą kadrę nasuwają się dwa wnioski:
Mamy najrówniejszą szeroką kadrę w kraju(21 osób na podobnym poziomie, decyduje forma dnia)
Nie mamy najlepszych piłkarzy(dla przykładu: Hlousek>Mraz>Wawrzyniak czy Nikolić>Pawłowski>Kuświk)

Szanse na mistrzostwo będą zależeć od: kontuzji i kartek u pozostałych drużyn, tego jak długo Legia i Piast pograją w europie, poziomu sędziowania. Na dziś można śmiało przyjąć że mamy szanse 50/50(na podium 80/20) i jeśli nie zdarzy się nic nie przewidzianego(Mandziarze nie odpierdoli, kopacze się nie obrażą na Nowaka czy nie nastąpi plaga kontuzji) to powinien być bardzo udany dla nas sezon

Jeśli pozostaniemy przy systemie 1-3-2-3-2 to 11-kę i 18-kę widzę tak(w nawiasach ewentualne zmiany w podstawowym składzie):
--------------------Milinković-Savić
---Wojtkowiak-----Maloca(Janicki)--------Wawrzyniak
------------Chrapek(Krasić)------Krasić(Kovacević,Gemakov)
Flavio(Wolski)----Wolski(Krasić)---Mak(Wolski, Peszko)
-------Marco(Mak)-------------Kuświk(Kobylański)

12. Podleśny
13. Stolarski
14. Janicki(Maloca)
15. Gemakov
16. Kovacević
17. Kobylański
18. Pawłowski

Poza kadrą na dziś dzień(moim zdaniem) są między innymi: Peszko, Mila, Haraslin, Gerson, Budziłek

Jak widać na powyższym, mam nadzieję chłodnym, podsumowaniu składu bije po oczach brak odpowiedniego zabezpieczenia boków obrony i nieco mniej bramki. W Obronie w razie kontuzji Wawrzyniaka i Wojtkowiaka grać na bokach musieliby Gerson i Janicki, a żaden z nich się do tego nie nadaje. Reasumując szanse na bardzo udany sezon(a za taki uznam minimum 3 miejsce i PP lub MP bez PP) są bardzo duże i nie zapeszając - oby się udało.
15 lipca 2016, 14:31 / piątek
buziek .Wóde razem piliśmy. Ty dalej z gównianymi wpisami wyskakujesz.

Dosyć pierdolenia. Wygrana i Mistrz Polski !
15 lipca 2016, 15:32 / piątek
Nawet Radovic wie kto mistrzem będzię ;)

(..)A kto Pana zdaniem może realnie zagrozić Legii w walce o mistrzostwo?
Stawiam na jakąś niespodziankę, którą może być Lechia Gdańsk. Graliśmy z nimi na obozie (Partizan przygotowywał się do sezonu w Gniewinie – przyp. PJ). Co prawda wygraliśmy 3:0, ale zapewniam, że wynik nie do końca oddaje to, co działo się na murawie. Wiadomo jak to jest w sparingach: dużo zmian i inna determinacja, ale ogólnie Lechia wygląda na bardzo mocną ekipę. (..)

Czytaj więcej: odnośnik
16 lipca 2016, 10:15 / sobota
Falstart zaliczony, ale cel bez zmian: tylko mistrzostwo!
16 lipca 2016, 10:52 / sobota
Jakie mistrzostwo, będą walczyć do 30 kolejki o wejście do ósemki, ale tym razem im sie nie uda. Najemnicy bez ambicji i woli wali.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.055