Gdańsk: czwartek, 30 marca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Mistrzostwo 2017 Lechia Gdańsk

strona 3/3

11 marca 2017, 22:26 / sobota
Problemem jest to, że nie ma komu biegać i walczyć za stojaków.
Dziś na początku Pajszą F. bardzo ładnie zawalczył w defensywie, po ok. 15 minutach odpuścił.

Martwi mnie, że nikt nawet nie macha łapami na boisku, oni z sobą po prostu nie rozmawiają, nie komunikują się. Nie widać złości przy stracie piłki.

Czy można to zmienić ? Umiejętności są, ale brakuje zwykłego pierd...... "w stół". Kto ma to zrobić ? Wydaje mnie się, że powinien być to trener Nowak, ponieważ na A. Mandziarę zwyczajnie nie liczę.

Pzdr
11 marca 2017, 22:30 / sobota
@emeryt wydaje mi się, ze za duzo wymagasz od Nowaka.On bez pozwolenia Mandziary nawet piardnąc nie moze a co dopiero mowic o waleniu w stół.Zrobili nam kurwa z naszej Lechii "projekt" i eksperymentują.
11 marca 2017, 22:47 / sobota
d.g.
doświadczyliśmy w naszej historii (Lechii) tyle biedy i upokorzeń niezależnych od nas kibiców, że zwyczajnie w świecie chcemy sukcesu.
Nie dopuszczam nawet do głowy, że taki zamordysta hamerykanów (jak trąbiły media) może być tak wpływowy. Może to naiwne i głupie, ale moja teoria to: oskarżali mnie, że kazałem szczać pod siebie i trenować, to pokażę że jestem "friendly", będę przyjacielem piłkarzy, i tak zrobię wynik.
Oby to nie był eksperyment.

Ten "projekt", o którym piszesz, to inny rozdział...

Pzdr
11 marca 2017, 23:39 / sobota
No nie. Nic mnie bardziej nie irytuje, niż teksty "a gdyby nie Kuciak to...". Kuciak jest takim samym członkiem drużyny, jak każdy. Jakoś nie widziałem, by ktoś pisał "a gdyby nie Marco to...", a przecież bez jego goli bylibyśmy znacznie niżej w tabeli.

Nawet malkontenctwo powinno mieć swoje granice.
12 marca 2017, 10:56 / niedziela
Szkoda straconej przewagi i straty pozycji lidera.
Patrząc na przeciwników w 5 - ciu kolejnych spotkaniach
Legia - dom
Zagłębie - dom
Piast - wyjazd
Arka - dom
Pogoń - wyjazd
wszystko jest jeszcze możliwe, także i to, iż zajmiemy 1 miejsce po 30 kolejkach.
Mam tylko nadzieję, że po dwóch porażkach z rzędu, Nowak w końcu opier..li nasze gwiazdy i na kolejne mecze wyjdą Z CHĘCIĄ odniesienia zwycięstwa, bo tego brakowało w Chorzowie.
12 marca 2017, 11:04 / niedziela
Kapitan daje przykład a widząc dyspozycję Milosa w Chorzowie ciężko żeby inni piłkarze umierali za klub. Mila jak wszedł to wyglądał przy Krasicu jak Ussain Bolt. Słabo zagrali wszyscy ale do Krasica można wymagać żeby dał jakiś przykład drużynie albo przynajmniej nie ciągnął źle grającej drużyny jeszcze w dół. Chyba że prawdą jest że piłkarze podjęli decyzje że pierdolenie się po jakiś Azerbejdżanach i skrócone wakacje ich nie interesują. W Gdańsku mamy ładne morze więc każdy chce mieć troche wolnego latem.
14 marca 2017, 01:13 / wtorek
Szkoda , czy nie szkoda.

TYLKO SLABI NIE WIERZA W NASZE MISTRZOSTWO !

Lechia Gdansk
MP 16/17
14 marca 2017, 07:51 / wtorek
Mecz z ległą, sprowadzi ostatnich optymistów na ziemię. Nie będzie mistrzostwa, ani pucharów, bo nikomu w klubie nie zależy na sukcesie.
14 marca 2017, 08:27 / wtorek
Cel na ten sezon chyba nie zostanie osiągnięty. Strata do 5 miejsca cały czas sie powiększa.... niestety wyjazdowy koszmar trwa, a takie mecze jak ostatni mają u nas smutny nawyk do częstego powtarzania się, więc o mistrzostwo będzie mega ciężko powalczyć tym bardziej jeśli amika nie zwolni tempa rozbijania kolejnych zespolow w pył. Poza tym 2 raz w tym sezonie będąc liderem i mając również 4 pkt przewagi rozpierdalamy to nonszalancko. Nastepny mecz z Legia jest z cyklu o 6 pkt. Jesli przegramy to wypadamy z podium, a po podziale punktów i po tym co widzieliśmy w Chorzowie raczej ponowne wbicie się w podium może przy tak horrendalnym braku ambicji i chęci zwycięstwa być krotko mówiąc niemożliwe do wykonania nawet po podziale punktów. LECHIA GRAĆ KURWA MAĆ!!
14 marca 2017, 09:08 / wtorek
Prezes twierdzi, że na majstra nie ma parcia.Celem są miejsca 1-5 i na tym się skupmy.Pytanie do kumatych , w jaki sposób zdobycie mistrzostwa może się nie kalkulować ?
14 marca 2017, 09:28 / wtorek
@ciasteczko - (1) piłkarze będą chcieli mieć kontrakty jak w lidze mistrzów i gdy przyjdzie słabszy okres to zostaniemy w ręką w g...
(2) cele na następny sezon będą musiały być podniesione a tak to Mandziara spokojnie mówi że zespół w budowie i celem jest piąte miejsce i nikt z Niemiec mu się nie przypierdala bo z tym składem niemożliwe jest być niżej.
14 marca 2017, 11:51 / wtorek
@ciasteczko - różnica kasy - pomiędzy 1, a np. 4 miejscem - jaką otrzymuje klub na koniec sezonu może nie zbilansować premii za mistrzostwo.
Kasa w europejskich pucharach jest dopiero w fazie grupowej. W eliminacjach są tylko koszty. Awans do grupy jest mało realny. Josef ze swojej kieszeni nie będzie dokładał do interesu.
Skład mamy stary, kogo miałoby się promować w Europie aby sprzedać?
Krasica, Wojtkowiaka, Wawrzyniaka, bliźniaków, Milę, Peszkę, Maloce, Kuświka, Bąka, Wiśniewskiego, Vitorię?
Młodzi pokazali co są warci na zachodzie - Mak, Pawłowski, Borysiuk.
Na chwilę obecną dla klubu z finansowego punktu widzenia Europa się nie opłaca.

W Lechii tradycyjnie, bez zmian... tak jak w latach 70-tych piłkarzom nie opłacało się awansować do 1 ligi, tak teraz klubowi nie opłacają się europejskie puchary.
Chyba, że... z tego tytułu miałaby wpaść jakaś ekstra kaska z zewnętrznego źródełka, wtedy może...
14 marca 2017, 12:49 / wtorek
Nie zgodzę się u nas na okno wystawowe są Janicki,Nunes, Stolarski, Sławczew, Chrapek, Wolski, Borysiuk, Haraslin, Van Kessel, Pawłowski. do tego dodał bym jeszcze Maloce.
Tak dla przypomnienia to mamy obecnie 8 pkt. więcej niż mieliśmy po 30 kolejkach. A liczę że jeszcze minimum 7-9 oczek dorzucimy w tych 5 meczach.
Po podziale różnice będą niewielkie i tu może zadecydować wielkość kadry.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.052