Gdańsk: czwartek, 23 maja 2019
FORUM
Podstrony:

Górnik Łęczna-Lechia Gdańsk, poniedziałek 25.07.2016 g.18:00

strona 3/3

25 lipca 2016, 20:32 / poniedziałek
Banda przepłacanych kurew
25 lipca 2016, 20:34 / poniedziałek
Niektorym proponuje nie pisac komentarzy od razu po skonczonym meczu bo zajezdza lekko jakas szajba. Ochloncie ludzie, kilka wdechow. Wygrali ? wygrali. Licza sie punkty a nie styl. To jest poczatek sezonu a wy byscie chcieli zeby cisneli po 5-0 kazdego. Za duzo plejstejszyn niektorzy odpalaja i pozniej cisna co nie miara ale tacy sa rowniez pozniej pierwsi jak Lechia zagra dobry mecz i rowniez wygra i podnieta nie z tej ziemi jacy to oni zajebisci.
Owszem, ten mecz powinien skonczyc sie juz w pierwszej polowie ale sie nie skonczyl i nasi maja nauczke. Poza tym widac golym okiem, ze oboz przygotowawczy dal im niezle w dupe tak samo jak i widac to po leglej czy pyrach...a Ci co sie podniecaja niektorymi druzynami zapraszam tutaj za 10-15 kolejek. Koniec koncow i tak w tej lidze bedziemy liczyc sie my, legla, pyry i zapewne zaglebie chociaz kto wie czy oni nie spuchna.
A jak juz gdybacie, ze prawie ten mecz zremisowalismy to i gdybajcie tez w druga strone, ze zawodnicy ofensywni jebali sytuacje na potege a wystarczylo strzelic jedna z nich i byloby pozamiatane a wtedy jakze inne nastroje bylyby po tym meczu.
25 lipca 2016, 20:36 / poniedziałek
Cooer malo wiesz o pilce. Gerson mial kontuzje przy wykorzystanych zmianach. Skoro nie mogl dac z siebie 100% to najlepiej wrzucic go do przodu by poukladac zespol tak aby nie bylo luki w obronie stad znalazl sie w ataku. To byla najlepsza z mozliwych decyzji jakie podjal trener.
25 lipca 2016, 20:37 / poniedziałek
Ja tylko przypomnę że rok temu w podobnie fatalnym stylu wygraliśmy w Niecieczy a co było potem wszyscy wiedzą. Raz się może udać ale w długim dystansie z taką grą to nie ma niestety czego szukać.
25 lipca 2016, 20:39 / poniedziałek
@nQs nie wiedziałem o kontuzji ale to też świadczy o trenerze że w meczu gdzie gramy spokojnie w przewadze to szybko pozbywa się możliwości zmian, a chyba tylko ta Milosa była w jakiś sposób wymuszona.
25 lipca 2016, 20:50 / poniedziałek
Pozostaje wierzyć, że SZYBKO zaczną grać jak na wiosnę - w domu i na wyjazdach :)
25 lipca 2016, 20:50 / poniedziałek
Dzięki Piero.
Ważne jak się kończy a nie zaczyna co dobitnie pokazała drużyna Portugalii na ostatnich ME (wiem, wiem, nikt nie oglądał :D) Sezon ma 37 meczów. A w tej dyscyplinie nie ma punktów za styl.
25 lipca 2016, 20:57 / poniedziałek
Zajęczna to rywal z poziomu Rowu Mariańskiego. Zobaczymy co pokażą z Wisłą Na razie nie ma powodów do optymizmu i nie ma co się oszukiwać casusem Portugalii.
25 lipca 2016, 21:05 / poniedziałek
Vanja Milinković-Vsadzić
25 lipca 2016, 21:11 / poniedziałek
Lub Vanja Milinković-Sobienieporadzić
25 lipca 2016, 21:15 / poniedziałek
Taka gra na wyjazdach jest do przeżycia, jeżeli będą z tego zwycięstwa. Za tydzień tylko wygrana i czubek tabeli do końca sezonu.
25 lipca 2016, 21:18 / poniedziałek
Płaczki spać, reszta na piwo uczcić zwycięstwo!
25 lipca 2016, 21:26 / poniedziałek
Czy ta banda bedzie kiedyś drużyna? Mamy 3 punkty w bardzo wstydliwym stylu. Wstyd powinno byc przede wszystkim piłkarza za to co prezentuja na boisku. Na plus Kuswik i Krasic. Chrapek to powinien się zastanowić czy nie chce zmienic zawodu. drugi fatalny występ.
25 lipca 2016, 21:49 / poniedziałek
Gamakov też dobrze zagrał.
25 lipca 2016, 22:20 / poniedziałek
Jedyny plus meczu to 3 pkt.
Widać było goły okiem (czyli zwykłego kibola) że Lechia była o 2 klasy lepsza od chłopców z Łęcznej, jednak całą swoją przewagę traciła, ze względu na brak efektywności gry i nonszalencje oraz ewidentny brak szybkości.
Zderzenie tych dysonansów dało taki efekt ze wypasiony Mustang z zaciagnietym hamulcem ręcznym był tylko o grubość zderzaka szybszy od w miarę dobrze wyregulowanego Fiata 126p.

Niestety jeszcze dużo pracy musi wykonać Nowak aby wszystko wyglądało jak należy.

Jesli juz oceniać osobowo piłkarzy, to wyróżnienie dla Krasicia i chyba jednak Gamakowa oraz Kuśwy. Gerson dość dobrze się odnalazł do czasu kontuzji, reszta tak sobie lub słabo.
PS. Brak w druzynie Lechii Lechistów, to powoduje ze to wygląda jak realizacja projektu a nie wojna.

TYLKO LECHIA!
25 lipca 2016, 22:41 / poniedziałek
2 najgorsze drużyny w lidze już mamy za sobą,,została jeszcze korona...i nie płacze bo nie mogę tak mnie zęby bolą..cieszą 3 punkty i tylko to..reszta...brak słów...i do tych co piszą ze marzą się wyniki 4 lub 5 do zera z taką łączna grającą w dziesiątkę to napisze tak..tak powinno pokazywać się dominacje ..i to do przerwy...a nie nonszalancja ,wręcz niechlujstwo w grze....trzeba to powiedzieć mieliśmy farta ze to wygraliśmy z jedną z najsłabszych ekip...daj Boże moze się rozkręcą.
25 lipca 2016, 23:05 / poniedziałek
Mnie to szlag trafia jak widzę statystykę podań po meczu....Lechia wymieniła ich około 650 ze skutecznością blisko 90%....ale z tego koło 500 między stoperami...
Kuźwa ja rozumiem szanowanie piłki ale w każdym meczu to samo... Nawet z cieniasami grającymi w 10. No bez jaj.
To jest taka nasza tiki-taka...czy może raczej sraka-nowaka...
25 lipca 2016, 23:20 / poniedziałek
Dzisiejszy mecz to kolejny blamaż naszych wkładów
Z takimi ogórkami kończy się mecz w przerwie przy stanie 3-0 , a nie czeka na uśmiech losu i indolencję rywala
Pewnie ktoś zaraz odpowie że liczą się 3 punkty i to jest najważniejsze
I w sumie ma rację Jazda figurowa ani gimnastyka mnie nie interesuje
Ale po mojemu nie tak to ma wyglądać
25 lipca 2016, 23:27 / poniedziałek
Nowak przekombinował, zdaje się że grajki nie za bardzo wiedzą co mają grać, na wiosnę było wiadomo gonimy 8-semkę, puchary i trza było się starać. Mam nadzieję że Nowak się ogarnie i przestanie kombinować z taktyką i roszadami w składzie jak na razie Chrapek robi więcej bałaganu niż pozostali powinien odpocząć. A następny wątek na mecz niech zakłada LechiaLublewo :)
25 lipca 2016, 23:45 / poniedziałek
Najbardziej irytuje to, że w tym meczu mieli mnóstwo miejsca i okazji żeby podawać do przodu a oni tylko stoją i podaja do tyłu. 80% naszych podań to nabili do siebie obrońcy. Nie widać checi wygrywania. Minimalizm i slizganie sie na farcie, przerabialismy to już...
25 lipca 2016, 23:49 / poniedziałek
niestety nasz trener przejawia coraz silniej wpływ nowej polskiej myśli taktycznej strzelić bramkę i fajrant. Drugi Nawałka. I jeszcze jedno:
\ani Wania, ani Milimkowicz, ani Sawicz ani żaden inny ręcznik nie może do k.. nędznej stanąć w derbach między słupkami Lechii. Frajerzy na Madagaskar !
26 lipca 2016, 00:26 / wtorek
Udało się wygrać! Nic dziwnego, że część kibiców ocenia grę jako kontrowersyjną, skoro tylko jeden piłkarz zagościł na boisku w L. Krasic. I tylko przez 45 minut...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011