Gdańsk: czwartek, 17 października 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk-Wisła Kraków 30.07.2016 (sob), godz 18:00

strona 3/3

2 sierpnia 2016, 23:00 / wtorek
d.g może i Cie rozumiem a może nie do końca....Lechia to stan umysłu to Biało-Zielone serce i dusza...gracze przychodzą i odchodzą..jedni bardziej inni mniej identyfikujący się z klubem..,tradycja i kibicami..tych którzy nie zasługują na szacunek,którzy odpierdalają pańszczyznę trzeba jebać i mieć na nich wylane ..tych którzy na to zasłużyli trzeba uszanować obojętnie ile zarabiają za dobrze wykonana prace a nie odjebanie pańszczyzny bo być może to oni tworzą dzisiejszą historie naszego kochanego klubu ...i nikt tu nie mowi o fan klubie tego czy innego gracza ani podniecaniem sie takim czy innym nazwiskiem ale o tym ze nie sra sie do własnego gniazda bo śmierdzi ..nalezy sprawiedliwie ich osądzic i oddac to co im sie nalezy jak zapierdalają i jebać jak sie opierdalają...tez bym wolał chłopaków z Gdańska z sąsiedztwa(starsi pamietają takie czasy(mamy jeszcze Bączka i Wisnie i mam nadzieje ich jeszcze zobaczyc ale pamietam tez jakie wiadra pomyj po srednio udanych meczach na nich tez były puszczane nawet na tym forum).) ...może jeszcze kilku sie doczekamy..daj Boze ..ale pewnie tez nie na dlugo bo jak bedą mega dobrzy to pójda dalej w swiat miejmy nadzieje ze z Lechią w sercu..ale to juz inny temat...pozdrowienia
2 sierpnia 2016, 23:29 / wtorek
misiu67 zdaje sobie sprawę,że czasy sie zmieniły.Nikt z nich za Lechię nie bedzie umierał ale wymagac trzeba zaangazowania maksimum.Jak widze zadowolone mordy po przegranych meczach, słyszę pierdolenie jak to bardzo sie starali i jest im przykro to nie mam na to zgody.Tak cieszę z kazdego wygranego meczu ale kurwa bardziej rajcowały mnie gole Wasika w 5 lidze i jego szaleńcze rundy radości niz pełne rezerwy poklepywania sie naszych gwiazdek po strzelonym golu.Tak Lechia to stan umysłu i choroba psychiczna.Dlatego tak reaguje jak widze obłudę i bylejakośc wkladów.
Widze ze chyba rozumiesz o co mi chodzi.
Pozdrawiam
3 sierpnia 2016, 01:05 / środa
d.g.
2 sierpnia 2016, 23:29 / wtorek
misiu67 zdaje sobie sprawę,że czasy sie zmieniły.Nikt z nich za Lechię nie bedzie umierał ale wymagac trzeba zaangazowania maksimum.Jak widze zadowolone mordy po przegranych meczach, słyszę pierdolenie jak to bardzo sie starali i jest im przykro to nie mam na to zgody.

Zgadzam się w 100%, ale jak grają tak jak w ostatnią sobotę i z takim zaangażowaniem to jebanie ich jest głupotą w końcu reprezentują Lechię. Dodam ,tylko ,że oczekuję ,że tak będzie zawsze i nie o wynik mi chodzi , a wtedy na szacunek zasłużą.
3 sierpnia 2016, 08:09 / środa
D.g. uważam że pisanie o wkładach po przegranym meczu oki ale dwa dni po dwóch wygranych meczach z rzędu to lekka paranoja.Rozumiem, że piłkarzem Lechii jest ten który pochodzi z regionu, i jak bedzie grał padake to dalej jest pilkarzem Lechii, naromiast wkladem jest każdy piłkarz który nie jest z regionu, gdyby u nas grał Lewy to też byłby wkładem bo nie jest z regionu?
3 sierpnia 2016, 12:02 / środa
Pamiętam jak dwa sezony temu wielu jechało po magistrze Pietrowskim.... A przecież to był Lechista.....i czego jak czego ale braku zaangażowania nie można było mu zarzucić....

Taka jest obecnie piłka, że piłkarze lecą za kasą i pewnie to się nie zmieni. Jednak kiedy reprezentują Nasz Klub mamy prawo od nich wymagać pełnego zaangażowania. Jeśli tak będzie to nawet przy porażce nie można będzie mieć pretensji
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.049