Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Sląsk Wrocław - Lechia Gdańsk (sob) 06-08-2016 godz 18:00

strona 1/2

2 sierpnia 2016, 10:54 / wtorek
Witam, mecz zbliża się wielkimi krokami wiec czas założyć nowy wątek! Pogoda dobra termin też, wiec dobrze by jak najwięcej nas się pojawiło we Wrocku by dopingować Lechijkę do zwycięstwa nad Śląskiem w ekstraklapie, na które już zbyt długo czekamy!
Śląsk nie stracił jeszcze bramki w tym sezonie wiec czas najwyższy by to się zmieniło w meczu z nami. Bracia Paixao do spółki z walduśiem niech udowodnią, o co gramy w tym sezonie!
A MY SWOJE!!!
2 sierpnia 2016, 14:56 / wtorek
Serce mówi 0-2.
Rozum 1-1
Pzdr.
2 sierpnia 2016, 17:27 / wtorek
Przede wszystkim zacząć z przodu z duetem bliźniaków. Mak i Harsalin wracają wiec może niech któryś z nich zacznie na skrzydle kosztem Wolskiego. Trzeba kitrać ten paszport dla Vanji bo Kovacević marnuje się na ławce a dzięki niemu zachowujemy równowagę a Gamakov mimo, że niby z meczu na mecz lepiej, to jeszcze nie jest to. Wygramy 2-1.
5 sierpnia 2016, 09:12 / piątek
Myślę, że z wiadomego powodu będą dodatkowo zmotywowani i zagrają ten mecz dla trenera Nowaka. Elementarne zasady tego wymagają moim zdaniem. Jak nie będzie walki i zapi..lania po całym boisku to będę mocno zdziwiony. No i egzamin dla Kalki czy jest w stanie ich ogarnąć.
5 sierpnia 2016, 09:29 / piątek
Warto poprawić statystykę wygranych na wyjazdach. Inne statystyki również: strzały z dystansu, gole po rzucie rożnym. Jestem umiarkowanym optymistą.
6 sierpnia 2016, 06:37 / sobota
Nowak juz we Wrocławiu.
6 sierpnia 2016, 08:37 / sobota
No i dobrze, teraz zgarnąć 3 pkt dla trenera i jesteśmy na conajmniej 3 miejscu.Liczę na braci Paixao :))
6 sierpnia 2016, 08:50 / sobota
Realizm podpowiada wymęczony remis ale mam nadzieję że w końcu przełamiemy się w 11/11.
2-1 dla nas i oczywiście Kuświk i Flavio.
6 sierpnia 2016, 09:52 / sobota
W tym meczu tylko 3 są do przyjęcia: wygrana, zwycięstwo albo triumf.
6 sierpnia 2016, 16:36 / sobota
ofensywnie dzisiaj ...
6 sierpnia 2016, 16:38 / sobota
Marko, Kuswik, Flavio - mocno zaczynamy.
6 sierpnia 2016, 16:42 / sobota
Lechia Gdańsk: 32. Vanja Milinković-Savić - 2. Rafał Janicki, 3. Jakub Wawrzyniak, 7. Milos Krasić (k), 11. Grzegorz Kuświk, 19. Marco Paixao, 20. Michał Chrapek, 21. Sławomir Peszko, 22. Mario Maloca, 27. Rafał Wolski, 28. Flavio Paixao
 
Rezerwowi: 77. Damian Podleśny - 4. Aleksandar Kovacević, 10. Sebastian Mila, 13. Bartłomiej Pawłowski, 23. Grzegorz Wojtkowiak, 35. Gerson, 41. Paweł Stolarski
6 sierpnia 2016, 18:26 / sobota
Ma ktos jakis stream? Meczyki.pl mi nie dzialaja.
6 sierpnia 2016, 18:27 / sobota
6 sierpnia 2016, 18:29 / sobota
To wlasnie mi nie dziala, ale dzieki.
Znalazlem juz inny, udalo sie.
6 sierpnia 2016, 18:52 / sobota
odnośnik

Oficjalny kanał ekstraklasy na dailymotion za darmo HD , tylko niestety zablokowali dla polaków. Sciagamy wtyczke do google chrome o nazwie HOLA i zmieniamy proxy , ja uzywam Niemieckiego i smiga HD 1080p.
W razie co mogę pomóc uruchomić to ustrojstwo :)

Pozdrawiam :)
6 sierpnia 2016, 19:00 / sobota
matrex, dzięki :-) A jak na tym dailymotion wyszukujesz mecze Lechii?
6 sierpnia 2016, 19:05 / sobota
Wybieram konkretnie oficjalny kanał LOTTO EKSTRAKLASA odnośnik i włącza mi się matchday , dzisiaj konkretnie day 4 i samo o danej godzinie odpala mecz . Wczoraj śledzi i derby bez zaciny HD , mało tam jest użytkowników bo jak ekstraklasa promuje naszą lige za granicą oczywiście blokuję kanał na polskie IP.
6 sierpnia 2016, 19:08 / sobota
Super sprawa. Dzięki.
6 sierpnia 2016, 19:28 / sobota
Mi jak wlaczam na tej stronie mecz na żywo to każe podać operatora tel i numer telefonu i mecz się nie włącza. Jak Wam to działa na dailymotion.
6 sierpnia 2016, 19:30 / sobota
Trzeba zainstalowac dodatek do google chrome o nazwie HOLA , wszystko masz na google co i jak.

Mecz ewidentnie na remis.
6 sierpnia 2016, 19:52 / sobota
Polecanie programu hola, który został zidentyfikowany jako program typu botnet jest jawnym wpychaniem na minę. Jakikolwiek darmowy vpn załatwi sprawę.

Co do meczu - Kuświk, co z tego, że faulowany jak sety nie wykorzysta, piłki nie przyjmie, poda nie w tempo.... Dajcie mu odpocząć pomimo zaangażowania. Pomiędzy trójką naszej obrony jest 40metrów do zawodników z pomocy - długa laga na napastnika (tego wyżej, który i tak do większości piłek nie dochodzi) to nie jest gra, którą chciałbym u nas oglądać. Słabe widowisko, kondycyjnie też za ciekawie to nie wyglądało. Kuba też tego meczu nie zaliczy do udanych, podobnie jak Michał - masa niedokładności, chyba to krycie indywidualne go strasznie zmęczyło.
6 sierpnia 2016, 19:56 / sobota
Chujowy wynik z takimi słabakami. Niestety nie jest to drużyna na mistrzostwo. Brakuje charakteru.
6 sierpnia 2016, 19:56 / sobota
Kijowo że remis... Ale to sprawiedliwy remis. Z naszą wyjazdowa firma ten remis to jak zwycięstwo
6 sierpnia 2016, 20:04 / sobota
Byłem, widziałem ...
Być na Śląskim stadionie to jak być u siebie!!! Dzięki za zajebistą atmosferę. Dzięki za super doping!
Profesore Milos... jak zawsze. Profesore Mario M. w obronie ...
Drużyna... dziękuję wszystkim za emocję i walkę dzisiaj ...
6 sierpnia 2016, 20:09 / sobota
Ciężki spektakl dla oka. Decyzje personalne też co najmniej kontrowersyjne. Po pierwszej dobrej połowie na drugą w ogóle nie wyszliśmy. Chrapek w defensywie non stop spóźniony to cud, że jeszcze nic nie wpadło przez jego braki. Marco ma problem z poprawnym przyjęciem piłki. Długa droga przed nim żeby być chociaż cieniem siebie z czasów gry w Śląsku. Na plus zdecydowanie ci co najwięcej pracowali Kuświk, Peszko, Janicki oraz Krasić chociaż ten ostatni ma u mnie ogromny kredyt zaufania i dość mocno go nadużywa kiedy próbuje wszystko koniecznie zrobić sam. W drugiej połowie kompletnie nie mieliśmy środka już nawet to wejście Mili nie wydawało się złym pomysłem. Trener chciał remisu i go dowiózł tak to widzę.
6 sierpnia 2016, 21:03 / sobota
Krasic zagrał szczególnie jedna piłkę z wielka nonszalancja az dziw, ze Madej strzelił tak anemicznie. Może śniadania nie zjadł? Dobry i punkt. Będzie dobrze.
6 sierpnia 2016, 21:41 / sobota
Szkoda sytuacji Marco i Kuświka.Śląsk miał sytuacje wynikające z naszych prezentów.
Zauważyłem że Lechia od meczu z Wisłą u nas nie ma takiej przewagi nad drużynami jak w zeszłej rundzie.
Z Wisłą 50/50 dziś podobnie choć 53/47 dla Śląska.
Nie wiem czy to taktyka czy brak sił ale jest trochę inaczej.
W Płocku i Lubinie nasza przewaga była miażdżąca- a gra wyglądała
mimo wszystko źle.
W/g mnie zmiany dobre-wzmocnienie obrony i boków .Widać było że trudno będzie coś strzelić więc uszanować remis też trzeba umieć.
6 sierpnia 2016, 23:38 / sobota
Typowy mecz na remis choć Lechia miała bardziej klarowne okazje na bramki. Strzał Marco bramkarz Śląska obronił przypadkowo, no ale bywa i tak. Kuświk mógł lepiej przymierzyć. Trochę jak dla mnie za mało było strzałów z dystansu. Śląsk też coś tam grał, szczególnie w pierwszej minucie meczu było groźnie. Wygrać się nie dało ale jest remis i jest ok.
7 sierpnia 2016, 08:22 / niedziela
Jak nie można meczu wygrać, to trzeba zremisować... Ale jak napisał przedmówca bardzo szkoda sytuacji z podaniem Peszki, pozostał niedosyt. Teraz najważniejsze są trzy punkty z Koroną.
7 sierpnia 2016, 10:03 / niedziela
Dla mnie zwracanie uwagi na posiadanie piłki w tym meczu jest bez sensu. Wybicie piłki zajmowało Pawełkowi przeciętnie 5 razy tyle czasu co Vani. A potem obrona Śląska pykała między sobą.
7 sierpnia 2016, 10:14 / niedziela
W przypadku ograniczeń lokalizacyjnych proponuję zainstalować Operę w wersji developer. Ma wbudowanego darmowego VPNa , niepotrzebne żadne podejrzane wtyczki. Wystarczy przesunąć suwak i wybrać kraj. Czasami trzeba przekonfigurować firewalla na swoimi komputerze. Jeżeli kogoś nie interesuje wysoka jakość to polecam fromsport.com .
7 sierpnia 2016, 10:27 / niedziela
dziwią mnie troche zmiany Nowaka. Wprowadza Stolarskiego który nic nie wniósł do gry. Szkoda mi trochę Haraslina, Maka i Buksy którzy marnują się na ławce albo na kontuzjach.
7 sierpnia 2016, 12:27 / niedziela
Jak wiesz Stolarski to prawy obrońca. Nowak dobrze zrobił że wzmocnił obronę bo gralismy trójką i ciągle po naszej prawej stronie przebijał się Alvarinio. Wszedł najpierw Stolarski a później został przesunięty za Flavio do przodu po wejściu Wojtkowiaka.Bez tego w/g mnie mogliśmy dostać bramkę.Po wejściu Pawłowskiego nie broniliśmy się już tak bardzo.
Oczywiście to tylko moja opinia.
7 sierpnia 2016, 23:56 / niedziela
@matrex unikam osobistych wycieczek, wszak każdy ma prawo głosić tu swoje opinie a te mogą być różne, natomiast pisząc, jak każdy Volksdeutsch, Polacy z małej litery a niemiecki z dużej z jednej strony przykładasz się do uwiarygodnienia śledziowej "historii Lechii Gdańsk" ale to pikuś, bo przede wszystkim szkodzisz patriotycznemu wizerunkowi kibiców Lechii. Owa "historia" jest przynajmniej zabawna w przeciwieństwie do twojego wpisu. Dysleksja ? Oby tylko.
A co do meczu- były okazje do strzelenia bramki ale chyba za słabo przycisnęli śruby. A w tej punktacji nie opłaca się grać na remis. Ciułanie tą drogą punktów jest nieefektywne. Wóz albo przewóz.
8 sierpnia 2016, 03:12 / poniedziałek
Ustawienie w meczu ze Śląskiem jest chyba najbardziej optymalne dla naszej Lechii,taktycznie też chłopaki zagrali nieźle, tylko do pełni zabrakło trochę szczęścia.Jednak z punktu zdobytego na wyjeździe trzeba się cieszyc.
8 sierpnia 2016, 06:26 / poniedziałek
Jak nie można meczu wygrać, to trzeba go zremisować. Wolę już taki remis, niż tak jak w poprzednim sezonie z Górnikiem lub Niecieczą, gdy kontrolowaliśmy grę i pod koniec meczu traciliśmy wygrane..
8 sierpnia 2016, 08:22 / poniedziałek
Nie udało sie wygrać, chociaż były ku temu okazje.Gra całkiem fajnie wyglądała szczególnie w pierwszej połowie. Nie wiem czy zamiast Marco nie warto byłoby sprawdzić Flavio a Maka na skrzydło.Marco póki co w słabszej formie.. Brawo za 1 pkt.
8 sierpnia 2016, 10:14 / poniedziałek
Mnie bardzo irytują mecz w mecz te same zmiany defensywne robione przez Nowaka. On się boi wygrywać. Gramy o najwyższe cele czy zadowalamy się remisami ??
8 sierpnia 2016, 14:12 / poniedziałek
Peszko: "Od 70 minuty szanowaliśmy to 0:0...". Czyli sam piłkarz przyznaje, że od 70 minuty przestali grać o zwycięstwo, czekali na gwizdek sędziego. Brak walki o zwycięstwo do końca z takim sportowym outsiderem pokazuje mentalność tych wkładów. I jeszcze się do tego przyznają. Wstyd. Z takim nastawieniem nie ma co w ogóle myśleć o mistrzostwie. To jest taki minimalizm. 1 pkt czy 0 pkt to różnica prawie żadna na tym etapie rozgrywek, i tak kiepsko i tak niedobrze. A szanować można wynik 0:0 tylko i wyłącznie w pucharach np. kiedy się w pierwszym meczu wygrało 1:0, a w rewanżu jest 0:0 i trwa ostatnia minuta czasu doliczonego. A w meczu ligowym szanować można wynik, ale po pierwsze minimum musi być 2:0, a po drogie - dopiero od 88 minuty. Oczekujemy gry w każdym meczu o zwycięstwo od pierwszej do ostatniej minuty. Szanujcie kibiców i siebie samych, a nie niekorzystny wynik.
8 sierpnia 2016, 14:24 / poniedziałek
A tam castorp czepiasz sie.Zaraz Ci rózni apolityczni wytłumaczą, ze jest ok.Dawna Lechia z charakterem to przeżytek i w ogole to trzeba iśc z postepem.Przeciez mogli przegrać a zremisowali łaskawcy.
8 sierpnia 2016, 14:41 / poniedziałek
.
8 sierpnia 2016, 14:50 / poniedziałek
Już po zmianach było widać, że chodzi głównie o to, żeby nie stracić gola. Peszko zresztą zszedł. No i to nie zawodnicy ustalają, że wchodzą grajkowie defensywni raczej. Więc pretensje mogą również być kierowane do trenera. Ja osobiście nie narzekam na wynik.
8 sierpnia 2016, 15:52 / poniedziałek
Spróbuj jeden z drugim biegać na wahadle na pełnym gazie w systemie 3-5-2 przez 90 minut. Gwarantuje, że nawet po obozie w syberyjskiej tajdze nie dasz rady. Stąd zmiany. Remis zasłużony, po reakcji naszej ławki było widać, że chcieli wygrać bardzo.
Gramy dalej i proponuję trzymać się zasady, czy wygrywasz czy nie.
8 sierpnia 2016, 18:56 / poniedziałek
Ok,zgadzam się z Toba,a co powiesz o dwoch ancymonach-Wolskim i Chrapku?
Cztery mecze i wszystkie mistrzosko udawanie gry.
Magister się chowa do nich.
Jak dlamnie,to powinni za te mecze oddac kase na cele społeczne-typu dom dziecka,lub inne hospicjum.
Nowak pierdolil,ze Chrapek nie dal grac Morioce.Noz kurwa jego mac!
Morioka hasal,jak mloda lania po polanie.
Lechia ma grac o Mistrza Polski i każdy remis powinien ICH wprawiać w zlosc,a nie w samo uwielbienie,ale czego oczekiwać od wyrobnikow,skoro boss jest zadowolony....
8 sierpnia 2016, 19:44 / poniedziałek
Jeśli chodzi o Wolskiego, to zauważyłem poprawę w grze obronnej. Zaliczył kilka odbiorów na połowie rywala. Jednak pora, żeby zaczął coś grać z przodu, bo kilka groźnych (lecz w większości niecelnych) strzałów to za mało, jak na rewelację poprzedniej rundy. Jak on i Chrapek będą tak grać dalej, to dobrze byłoby ich zastąpić Kovaceviciem i Milą. Ten pierwszy w defensywie potrafi o wiele więcej, a do tego dysponuje niezłym strzałem z dystansu. Natomiast Mila może ogarnąłby ten chaos. Chwalimy Krasicia, ale chłop często naraża zespół przez swoje nieodpowiedzialne straty w środku pola na kontry rywala. Dlatego zabezpieczenie w postaci drugiego Serba byłoby dobrym rozwiązaniem, a Mila mógłby wtedy spokojnie rozgrywać piłkę z Milosem. Wyjątek jest jeden. Vanja z paszportem lub Vanja na ławkę, bo jest w cholerę niepewny ostatnimi czasy.
8 sierpnia 2016, 20:19 / poniedziałek
To niech zaczna grac w piłkę a nie w systemy.Juz nawet Wolski pierdoli za Nowakiem, ze taktycznie mecz rozegrali wzorowo.No zesz kurwa mać podreptał kilkadziesiąt minut i zadowolony z siebie.Gosc ktory kasuje gigantyczne pieniadze ma u Ciebie Hektopaskal jakies przywileje?To samo Chrapek - po dobrym sezonie zjechał totalnie i tez udaje że gra w piłkę.Jestes zadowolony z zaangazowania kopaczy?Dziwie sie ze akurat Ty bo jesteś ogarnietym facetem.
ps.Ziomek moze my faktycznie za duzo wymagamy i jesteśmy kibicami sukcesu?
8 sierpnia 2016, 20:22 / poniedziałek
Niedługo kartki wymuszą zmiany. Mamy chyba 16 już z czego Wawrzyn 3 a Kuświk i Chrapek po 2
8 sierpnia 2016, 20:51 / poniedziałek
Wszyscy zagrali wzorowo, tylko ten wynik....
Nie dziwie sie rozgoryczeniu co niektórych, bo ocenę wystawia sie przez pryzmat celu.
Jesli trener i reszta wyznaczyli sobie cel Mistrzostwo Polski, to jednak nie było tak wzorowo.
Jesli faktycznie bedziemy brali na powaznie te zapowiedzi, to musimy osiagnać cos wiecej niż 0:0 w takich spotkaniach.

TYLKO LECHIA!
8 sierpnia 2016, 21:37 / poniedziałek
Patrząc od początku roku jesteśmy na 3 miejscu biorąc pod uwagę mecze ekstraklasowe. 20 meczów: Lubin 43 pkt, Legia 39, Lechia 35 . Tak pokazali w Ekstraklasie po godzinach. Nie jest to zły wynik :)
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024