Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - "Lech" Poznań 18.09.16 (niedz), godz 15:30

strona 1/1

12 września 2016, 21:59 / poniedziałek
Skład pozostawiłbym bez zmian w porównaniu do ostatniego meczu (pytanie co z Kuświkiem). Skromne 2:0 obstawiam tradycyjnie i czerwona dla Tetteha (profilaktycznie najlepiej w pierwszej minucie zanim kogoś uszkodzi) :)

Klub optymistycznie od razu otworzył górę żółtej :) 20 000 będzie na luziku albo i więcej bo całą gejzonę wypełnią kartofle ze śledziami zapewne + na trybunach ogólnodostępnych cichociemni co się nie zmieszczą tamże bo dzień później we wiosce za Sopotem gdyńsko-krakowski pojedynek więc trochę z Krakowa też już dotrze w niedzielę na mecz pyr z nami. Nie pamiętam takiej koniunkcji :)
13 września 2016, 00:01 / wtorek
co ciekawe, otwarta została również góra zielonej, czego już dawno nie było
13 września 2016, 06:53 / wtorek
Ceny biletow z kosmosu. Przy takich cenach max 20 tys. Będzie.
13 września 2016, 08:03 / wtorek
Zmieńcie tytuł wątku na Lechia Gdańsk - Amica Wronki.
13 września 2016, 09:19 / wtorek
"Lech" nie bez powodu dałem w cudzysłowiach.
13 września 2016, 10:55 / wtorek
Często spotyka się błąd "w cudzysłowiu". Ale w "cudzysłowiach" to nie słyszałem jeszcze :)

stieg - nazwę lech napisałeś w cudzysłowie.

Swoją drogą "Lech Poznań" to chyba jakaś fuzyjna drużyna Amiki Poznań z Lechem Rypin, bo nie wiem skąd znalazło się w Twoim wpisie takie połączenie nazwy klubu z nawą miasta... ;)

pozdr.
13 września 2016, 13:21 / wtorek
Nie bez powodu powinno być Amica Poznań.
13 września 2016, 13:52 / wtorek
Coraz mnie ludzi pamięta o co chodzi z Amicą. I w każdym wątku trzeba by tłumaczyć historię. Lech w w cudzysłowie (thx Corney) jest dla mnie kompromisem.

Generalnie mam to w dupie. To jest jak z meczami- są wygrane to komentarzy na dwie strony. Są przegrane to na 8. Tak samo z wątkami meczowymi - nie ma komu założyć a jak już jest założony to zaraz jakiś Wujek Dobra Rada ma zastrzeżenia co do tytułu:)
13 września 2016, 15:08 / wtorek
Średnio co pół roku kiedy to gramy ze słowikami gimbusy forumowe spierają się czy to Lech czy Amica nie wiem na prawde jakie to ma znaczenie dla nas, jaki sens ma poświęcanie czasu na rozkmine tego arcyważnego tematu. Kretynizm niektórych jednak nie zna granic.

Ciekawe co z Kuśwą i czy Wawrzyniak się wykuruje. Bardzo ważne ogniwa Lechii.

Widzieliście jakieś szczególne akcje reklamowe naszych "specjalistów" od marketingu ? Bo ja odnoszę wrażenie, że nic szczególnego się nie dzieje, żadnego nakręcania ludzi, haseł bijemy rekord frekwencji w tym sezonie itd..
Kurwa, mamy lidera, gramy z Lechem, najlepszy możliwy termin meczu, świetna zapowiadana pogoda. W Gdańsku powinno huczeć, że za kilka dni będzie lanie na bursztynku.
13 września 2016, 15:18 / wtorek
Również w moim odczuciu klub z Poznania winien na forum Lechii figurować li tylko jako Amica. Podobnie klub z Łazienkowskiej należałoby tytułować CWKS-em Warszawa (z pominięciem członu "Legia"), aby młodsi nie zapomnieli o jego komunistycznych korzeniach.

Aczkolwiek Lech w cudzysłowie też w ostateczności ujdzie.
13 września 2016, 15:35 / wtorek
Co do akcji marketingowych, to rzeczywiście słabo. Była akcja kilka dni temu podczas Biegu Westerplatte. Każdy uczestnik, który biegł w klubowej koszulce, zdobywał voucher na bilet na mecz. Ale akcja dotyczyła też innych gdańskich klubów - Wybrzeża i Trefla.

Przy okazji gratulacje dla wszystkich "biało-zielonych" uczestniczek i uczestników, którzy w sobotę ukończyli wspomniany bieg. A troszkę ich było, choć mogłoby być więcej.

Co do meczu, nazwa przeciwnika mnie nie obchodzi. Liczę na pewne i przekonujące zwycięstwo.
13 września 2016, 15:56 / wtorek
"Coraz mnie ludzi pamięta o co chodzi z Amicą. I w każdym wątku trzeba by tłumaczyć historię. Lech w w cudzysłowie (thx Corney) jest dla mnie kompromisem"
To nie jest żadne rozwiązanie kompromisowe, bo 90% osób nie zwróci na to uwagi.
Drużyna grająca w Poznaniu jako Lech to tak naprawdę Amica. A z historią to już tak jest, ze trzeba ją przypominać i niektórym tłumaczyć gdyż w przeciwnym razie ulegnie to zapomnieniu. Dla nas jest to ważne, tak samo jak ważnym jest np. niewklejanie linków do g....a wybiórczego.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.386