Gdańsk: wtorek, 20 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk Ruch Chorzów 24.09.2016, sobota,18:00

strona 1/1

1

21 września 2016, 18:48 / środa
3:0 po dobrym meczu. Grajki z wyjdą z wolą walki i potrzebą przywrócenia blasku honorowi splamionemu w Niepołomicach.
21 września 2016, 20:24 / środa
ile 3:0 a kto ma aż tyle strzelać ? to mnie rozśmieszyłeś, raczej skończy się pewnie na 1:0 po samobóju gości i mówieniu przez niekumatych byliśmy zdecydowanie lepsi
21 września 2016, 22:00 / środa
Patrzę przez pryzmat tego, co robi z nimi na razie (po pierwszej połowie) nasz ostatni niedzielny przeciwnik, który lekko im dokopuje dwa dni po meczu z nami w dodatku na drugim końcu Polski. Strzelą ci, co dziś nie grali ewentualnie zeszli wcześniej :)
No i nam udało się strzelić gola mocnej Termalice a im ostatnio nie :)

Tylko nie pisz, że przyjadą się przełamać. To już było gadane w zesżłym tygodniu i cos się nie spełniło.
22 września 2016, 00:07 / czwartek
Od tego meczu może, zacznie sie marsz w dół tabeli i poszukiwanie nowego trenera. Nowak myślałem, że jest trenerem okazał się jak kafar zerem bo wystawił rezerwy.
22 września 2016, 07:09 / czwartek
Grajki wyjdą ....ale z przygotowanymi wypowiedziami po meczu, na każdą ewentualność.
1. Chcielismy zmazać plamę po wpadce w PP i to nam sie udało.
2. Mecz nie ułozył sie tak jak chcielismy, ale powalczylismy i udało sie doprowadzić do remisu. Trzeba uszanować ten punkt.
3. Prowadzilsmy, wydawało sie ze mamy mecz pod kontrolą, jednak jeden bład spowodował ze straclismy 2 punkty, zabrakło koncentracji. Musimy popracować nad tym elemenetem.
4. Kolejny raz zawiedliśmy, jest nam wstyd, musimy stanowczo porozmawiać o tym w szatni, przemyśleć i ostro zabrać sie do pracy.

Redaktorzy lechia.gda.pl lubią ankiety, może wstawcie coś takiego, każdy wybierze swój scenariusz pomeczowej paplaniny.

Ja w tym roku w żadnym meczu nie zobaczyłem tej Lechii z końcówki poprzedniego sezonu, dlatego twierdzę ze pomimo pozycji w tabeli nie należy oczekiwać cudów.
Cały czas czekam aż w końcu zespół złapie własciwy rytm, tylko czy sie doczekam?
Trener jakby trochę sie pogubił, teraz zobaczymy jego warsztat trenerski czy bedzie umiał tchnąć w zespół świeżość i nową energię?

TYLKO LECHIA!
22 września 2016, 09:11 / czwartek
Pełna zgoda Cygnus. Na taką Puszczę powinni się rzucić, stłamsić i załatwić sprawę w 30 minut. Naprawdę jestem ciekaw następnego meczu...
22 września 2016, 21:07 / czwartek
Nawet gromkie 10:0 nie wymaże tego wstydu w PP.Jedyne jak mogą się po części zrehabilitować to poniżenie gorszej strony Trójmiasta na boisku tak to widzę.

stawiam na 3:0 z Ruchem.
23 września 2016, 23:14 / piątek
Po blamażu w PP jutro liczę na gromkie gwizdy przy wyjściu kopaczy.
24 września 2016, 00:10 / sobota
Jedyne co może wymazać blamaż w PP to Mistrzostwo Ekstraklasy i nic poza tym
24 września 2016, 11:31 / sobota
Tak się bawią ludzie, kiedy Lechia z kurwą gra, tak się bawią ludzie, każdy sharks kurwa.
24 września 2016, 13:47 / sobota
Nie wcielę się w proroka, może bardziej w trenera drużyny gości. Fornalik to szczwany lis i w dużej mierze dzięki niemu Ruch jest tak wysoko w tabeli. Co nam może zaprezentować ? Wzmocnioną obronę, zagęszczanie środka i grę z kontry. Postawi autobus a my , sądząc po składzie, zagramy tymże środkiem i będziemy starali się tę obronę przechytrzyć dużą ilością podań. Jeśli się nie da, to wprowadzimy na ostatnie 20 minut skrzydłowych Haraslina i Peszkę i … oby nie w miejsce napastników a raczej Wojtkowiaka i jednego z braci P. lub Wolskiego, jeśli nie będzie miał swego dnia. Skład dobry, taktyka wypróbowana, oby jakość nie zawiodła i oby Ruchowi nie wyszły jakieś farfocle lub kontry, bo z tym gonieniem wyniku trzeba by wcześniej zacząć a i sił może być niedostatek. Oby szczęście nie odwróciło się od nas a powinno być dobrze ale wiadomo, że napastnicy Ruchu to nie leszcze z puszczy i przy luzach z tyłu mogą zrobić lepszy użytek z przejętych piłek a tych na pewno trochę będzie. Tego uniknąć się nie da. No ale to jest gra. POWODZENIA, jesteśmy z wami.
24 września 2016, 14:25 / sobota
Mam pytanie czy jeśli mam dwa karnety na rodzinny a mój syn nie może przyjść mogę
zabrać Ojca.Czy można jakoś przebukować na niego karnet na dzisiejszy mecz.Czy ryzykować i spróbować wejść na karnet syna?
24 września 2016, 14:28 / sobota
Zgadza sie Fornalik to bardzo dobry trener ligowy i umie ustawić drużynę pod przeciwnika. Zresztą każdy wie jak tracimy gole u siebie, kontra lub stały fragment gry i tam bedzie Fornalik szukał szansy. Przy zmasowanej obronie my musimy pokazać szybką grę z pierwszej piłki i wieksze zdecydowanie pod polem karnym.
Nie ma pola na błędy.
Czekam na zdecydowane zwycięstwo, takie aby w 80 minucie nie zerkać nerwowo na zegar. Mam nadzieje ze to bedzie dziś.

TYLKO LECHIA!
24 września 2016, 14:39 / sobota
Mam nadzieję, że Kuświk nie będzie miał dziś sentymentów i będzie ładował aż miło. W ostatnim meczu u siebie z Ruchem odnosiłem wrażenie, że on po prostu nie chce im strzelić...
24 września 2016, 14:39 / sobota
Ta, dobrze, że napisałeś "ligowy" . Bo ostatni występ jego drużyny w PP oraz wyniki repry pod jego wodzą źle o nim świadczą raczej. No ale może w lidze Fornalik jest super. Zobaczymy o 20.00
24 września 2016, 15:46 / sobota
Obstawiam sie, że mecz będzie słaby i kolejne rozgoryczenie. Wynik przewiduje 1:2, po frajersko straconych bramkach . Obym się mylił. Wszystko w tym temacie.
24 września 2016, 15:59 / sobota
Peulson78 obyś nie miał racji bo trzeba budować przewagę nad Legią a po wygranej z Ruchem byłoby to już 6 punktów po podziale więc trzeba to wygrać ;)
24 września 2016, 16:54 / sobota
Powiedz matko, powiedz ojcze
Czy rucholce to volksdojcze
Ależ owszem drogi synu
Trzeba jebać skurwysynów!
24 września 2016, 17:52 / sobota
@ tradycjawiara

rozczaruję cię. Były brawa na stojąco

my śpiewamy " czy wygrywasz czy nie ..." znasz ciąg dalszy?
24 września 2016, 20:08 / sobota
Dobry ofensywny mecz zasłużona wygrana choć nie oszukujmy się także przy dużej pomocy sędziego. Czerwień Nunesa nie widział w całej Polsce tylko Musiał
24 września 2016, 20:24 / sobota
A karnego dla brudasów to kto widział poza musiałem?

Tradycyjnie trochę wymęczone zwycięstwo, ale 3 punkty najważniejsze. Choć do 30 minuty byłem w szoku kiedy ruch nie mógł absolutnie nic zrobić.
Na plus: Sławczew, Peszkin, Wawrzyn, Maloca, Vania....Chrapek i Haraslin dobre zmiany.

Rozczarowaniem tradycyjnie Wolski..... Marco też słabo....
24 września 2016, 20:37 / sobota
Musiał nie odgwizdał faulu na Peszce a powinien bo najpierw Grodzicki trafił nogi a potem piłkę . Po tej akcji był z tego róg i karny z d..py. Sławczew wygarnął piłkę i typ się przewrócił bo nie miał już co w trafić i noga go pociągnęła. Myślę, że w przerwie Musiał taką wiedzę otrzymać i dlatego dał tylko żółtą a nie czerwoną Nunezowi. Fakt jest taki, że od karnego gra się zmieniła na niekorzyść. No i nasi zamiast ranioną zwierzynę dobić to próbują jakieś cyrkowe sztuczki uskuteczniać. Fajne to ale przy stanie 4:0 i kilku minutach do końca a nie przy 2:0 jakieś przewrotki i niepotrzebne kiwki.

Ae 3 pkt cieszą :D Jutro mam nadzieję Korona będzie się chciała wykazać przed nowymi właścicielami z Afryki :) żebyśmy się nacieszyli liderem dłużej niż 24 godziny
24 września 2016, 20:48 / sobota
Początek meczu petarda, potem karny, gol kontaktowy i w głowach naszych piłkarzy zagościł strach przed kolejną bramką dla Ruchu. Mecz się wyrównał, swoje szanse miała i Lechia i Chorzów. Szczęśliwie dowieźli 2-1 i chwała im za to. Co się dzieje z Wolskim ? Ogarnij się chłopie, bo już czas.
24 września 2016, 21:13 / sobota
Po kilku dobrych bardzo słaby mecz Rafała Wolskiego. Na ogromny plus moim zdaniem Portugalczycy, w tym Nunes (w jego przypadku jednak mały minus za grę na czas, ale wielki plus za dobre ustawianie się do gry). Mieliśmy potencjał, żeby ten mecz wygrać deklasując przeciwnika, tymczasem wynik wygląda jak stykowy. Niepotrzebnie pykamy piłeczką i bronimy jednobramkowego prowadzenia, co dzieje się w oczywisty sposób wbrew woli trenera - bo nie wpuszczałby za Peszkę również szarpiącego do przodu Haraslina, gdyby zamierzał bronić wyniku. Była masa sytuacji, w których wystarczyło wymienić piłkę żeby wyjść sam na sam, a my podawaliśmy do tyłu na przetrzymanie. Oczywiście piłkarsko jesteśmy o klasę wyżej od Ruchu i możemy sobie z nimi klepać, ale nie to chcą oglądać ludzie.
24 września 2016, 21:14 / sobota
W tym sezonie chyba osiwieje, jeśli zdobędziemy MP to wybaczę grajkom ten serial horrorów. Dziś może nie było tak nerwowo jak tydzień temu, ale jednak. A już w 20 minucie pomyślałem ze doczekałem się meczu Lechii gdzie nie będę siwiał w końcówce.
Wygrali, są 3 pkt, czub tabeli, teraz czas na prawdziwy sprawdzian w Wawie z drużyną która pewnie kiedyś tam zatrybi i wskoczy na wyższe obroty, jednak mam nadzieje ze my im już daleko odjedziemy.
Idywidualnie nie ma co kogoś wychwalać i kogoś ganić. No może zauważalny był powrót Peszki.
Dziś się cieszmy z 3 pkt!

TYLKO LECHIA!
24 września 2016, 21:24 / sobota
Peszkin petarda ambicja waleczność mądrość spryt -tak powinni zagrać wszyscy.
Niepotrzebną nerwówkę sobie sprawili.
Wolski słabo kilka przebłysków i zmarnowana piłka meczowa.
Vania poprawnie choć do poprawy wybicia nogą. Maloca - profesor.
Dobra zmiana Chrapka i Haraslina.
Muszą nauczyć się bycia kilerem i dobijania rannej zwierzyny.Jak to opanują to zostaną Mistrzami Polski.
24 września 2016, 21:27 / sobota
bigbadwolf - z takimi tekstami to możesz do swoich kolegów wyjeżdżać parówko, o ile ich masz. Widać, że w dupie byłeś, g**no widziałeś, ale zaraz pewnie okaże się, że masz więcej wyjazdów niż najstarszy "Makaron"... I te twoje wpisy kilka minut po meczu :) wiem, wiem - ze smartfona piszesz.

Co do meczu to Musiał uchodził do dzisiaj za jednego z lepszych arbitrów. Najpierw Grodz(ic)ka fauluje Peszkina bez konsekwencji, a za chwilę karny dla niebieskich.
Ci piłkarze mają taki potencjał, że przy 100% zaangażowaniu roznieśliby tę śmieszną ligę, ale im się zwyczajnie nie chce.
24 września 2016, 21:29 / sobota
Bardzo dobry mecz. Szkoda że skończyło się ją 2:1 bo równie dobrze mogłoby 3:1 a nawet 4:1. Ps. Jebac rekina co żydom/ brudym pazurom dupe wypina
24 września 2016, 21:32 / sobota
Mecz potwierdza niestaty że sędziowanie w Polsce jest na tragicznym poziomie. Sędzia zrobił po dwa grube błędy w obie strony. potencjalnie wypaczając wynik meczu. Co do naszej gry to było lepiej niż ostatnio choć przeciwnik nieco słabszy. Wolski powinien odpocząć bo w takiej dyspozycji blokuje miejsce Chrapkowi. Na plus Maloca i Peszkin.
24 września 2016, 21:48 / sobota
Skład dobry, dobre wejście w mecz, szybsza gra, więcej gry z pierwszej piłki, większa dokładność, dobre zmiany. Pod koniec meczu pomocnicy odciążyli obronę, moja-twoja ale robili to dokładnie i z głową, bez podawania do bramkarza czy cofniętego stopera. Zasłużone punkty. Jestem podbudowany dzisiejszą postawą zespołu.
Z powtórek wynika, że żadnego faulu w polu karnym Lechii nie było.Tych dwoch pajaców, co relacjonowali mecz, egzaltuje się za to upadkliem Malocy i przy okazji domniemanym pociągnięciem za koszulkę jakiegoś Ruch-niętego. Trzeba będzie jakąś komisję śledczą powołać, bo na powtórce niczego nie widać.
24 września 2016, 21:48 / sobota
Bardzo ważne zwycięstwo. Gramy jak gramy, ale wygrywamy i to jest najważniejsze. Najlepszym treningiem jest wygrywanie. Postęp w jakości gry też niedługo przyjdzie. Brawo Lechia!
24 września 2016, 22:07 / sobota
Mecz dobry....zwycięzców się chwali no wiec GRATY dla zespołu....ale mentalności tej drużyny nie zrozumie..zaś trochę siwych włosów przybyło ale jeżeli to zaowocuje MP mogę być siwy jak gołąbek...
24 września 2016, 22:39 / sobota
Ja juz osiwialem przez tą drużynę. Po 13 minutach myślałem ze będzie minimum 4-0. A tu nerwówka w drugiej połowie. Sędziowanie słabiutkie. Mysle ze jednak przygotowanie kondycyjne odgrywa sporą role dlaczego w drugiej połowie Lechia nie atakuje tak zdecydowanie jak w pierwszej. Grając tak jak pierwsze 20 minut Lechia wygrałaby tą ligę w cuglach.
24 września 2016, 23:29 / sobota
3 pkt w lidze zawsze cieszą. Mając przeciwnika na łopatkach nie potrafią go skutecznie dobić, zawodzi skuteczność, no i co, jak na razie na tą ligę to wystarcza. Czas zdobywać kolejne przyczółki, niedługo ten najważniejszy. Brawo dla Sławka, najbardziej waleczny i piękny gol.
24 września 2016, 23:39 / sobota
Ta kosa na Peszce, ten "karny". Tomasz "englisz referi" Musiał dał popis. Dno dna. Potem jeszcze błędem chciał naprawiać błąd i Nunesowi dał żółtą.
Gwiazdy mecz wygrały po 13 minutach i potem już nie można było po prostu strzelić bramki. Trzeba było to zrobić z finezją godną co najmniej Realu czy innej Barcelony. Dobrze, że ostatecznie to się nie zemściło. Inna sprawa, że winowajcą tego jak mecz wyglądał od 30 minuty był przede wszystkim "pan sędzia". Swoim partactwem zmienił oblicze spotkania. Mecz należało skończyć w pół godziny, nie udało się i pewien Czesław o mały włos znowu nie wyszedł na wielkiego filozofa piłkarskiego.
25 września 2016, 07:58 / niedziela
Szkoda że nie dobili w drugiej połowie ale liczą się trzy punkty. Nie wiem co trener widzi w grze Wolskiego dużo lepiej zagrał Chrapek i oby on w meczu z Legią wyszedł w pierwszym składzie.
25 września 2016, 12:25 / niedziela
Do tej pory lepiej kojarzyłem sędziowanie Musiała. Wczoraj skopał mecz totalnie. Trochę szczęśliwie dla nas bo mylił się na potęgę w obu kierunkach. Tak czy inaczej Nunes.. już po meczu z amika pisałem, że musi grać Janicki. Zdanie podtrzymuje. Ile znaczy szybki skrzydłowy pokazał dziś Peszko nasz jak by nie patrzeć jedyny zdrowy i nominalny skrzydłowy. Skoro środek nie funkcjonuje bo Wolski nie pamięta jak się gra w piłkę a Chrapek jeszcze nie wrócił z przerwy wakacyjnej to co zrobić. Tylko skrzydła a skrzydła dzisiaj to tylko Peszko. Kamyk do ogródka dla prezesa i trenera. Co do pozostałych to na duży plus Maloca i Wawrzyniak, pracowici i bez większych błędów. Podziwiam statystyki Marco i Flavio i przecieram oczy, że zdumienia kiedy wiem, że to jest loteria czy piłkę przyjmie czy mu ucieknie, czy trafi czysto przy strzale czy trybuny. Chapeau bas z takim wyszkoleniem robić taki wynik! Co do samego meczu cieszy mnie to, że jak zwykle przy takim wyniku wkradła się nonszalancja i ulubione słowo na forum "minimalizm" ale przyznam, że piłkarze w drugiej połowie z tego wyszli i wrócili do gry, nie wyczekiwali tylko gwizdka. Super, oby tak dalej. Liczę, że z krawatami będzie łatwiej niż z ruchem.
25 września 2016, 15:41 / niedziela
Oglądałem powtórke ze 20 razy z sytuacji z karnym i nie było kontaktu Sławczewa z zawodnikiem ruchu po prostu on się przewrócił po oddaniu strzału,także karny 100% z kapelusza!!!!Wynik pwinien być 2-0 dla Lechii.
25 września 2016, 16:13 / niedziela
Jak to wyżej napisał mój przedmówca "Chapeau bas" dla całego zespołu za grę i próby walki w II połowie.
A co do minimalizmu i piłkarza Wolskiego, to wierzę, że Szanowny nasz Pan Trener będzie wiedział co z tym zrobić i jak to rozegrać!
Za pierwsze 30 minut to z tą grą mamy duże szanse na MP... i tego się trzymajmy.
25 września 2016, 22:15 / niedziela
Kto liderem jest, kto liderem jest? Sławek Peszko! https://pbs.twimg.com/media/CtNMmacWAAApP8Y.jpg:la rge
25 września 2016, 22:17 / niedziela
i mała poprawka ;-) https://pbs.twimg.com/media/CtNMmacWAAApP8Y.jpg
25 września 2016, 22:24 / niedziela
Sławczew i Peszkin w 11 kolejki, a dodatkowo został on również piłkarzem kolejki

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.255