Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:


Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk sobota 15.10.2106 godz. 20:30

strona 2/2

15 października 2016, 22:42 / sobota
Najlepsze 45 minut w tym sezonie. Generalnie do własnej bramki w tym meczu zagrali Marco i Trener Nowak. Kuświk i Peszko grali bardzo dobrze, najgorszy był Marco. Nie potrafił przyjąć piłki, dobiec do piłki, podać piłkę a o próbie strzelania to nawet nie wspomnę. To on był do zmiany. Kuświk powinien zostać na boisku! Wszyscy zagrali naprawdę solidnie, dużo biegali i pracowali. Najbardziej chyba zasuwał Sławczew i to jego bym wyróżnił. Liczą się trzy punkty na trudnym terenie i widoczny postęp w grze zespołu na wyjazdach! Brawo!
15 października 2016, 22:59 / sobota
To był mecz o 6 pkt , o utrzymanie się w czubie a nasi go wygrali . Dzielni chłopcy – chwała im. Nawet ta druga połowa, chociaż oddaliśmy pola rywalom, miała w sobie sporo walki. Niestety, gdy Krasic siada, to gry z przodu nie ma. Haraslin ożywił grę i wprowadził dużo zagrożenia dla kretów i właściwie, gdyby nie M.PAixao, to powinni tego gwoździa na 3:1 dobić. Gdy widzę Buksę wkurzającego się, że nie strzelił Lechii gola, smucę się. Szmelc i popelina.
15 października 2016, 23:14 / sobota
Pierwsza połowa klasa - taką drużynę chciałbym zawsze oglądać, nawet Pajszą wygrywał pojedynki szybkościowe, świetnie sie zastawiał. Druga połowa słaba, Pajszą powinien zejść gdzieś w 60 minucie zamiast Wolskiego, który w pierwszej połowie znakomicie wyglądał. Bardzo pomógł nam rudy ściągając Papadopulosa, w duecie z Nesporem by pewnie nam coś wcisnęli jeszcze, a tak to wszedł człapak Starzyński i byłem już spokojny, że nic nie zdziałają.

PS. Stano - Buksa został odpalony został tutaj (nawet w rezerwach nie mógłby grać, bo ich nie ma, a to młody chłopak, chociaż moim zdaniem kariery nie zrobi), więc wiadomo że chciał się odegrać. Co w tym dziwnego?
15 października 2016, 23:16 / sobota
Nowak na + jak przestało trybić dobre zmiany wzmocnienie obrony trochę świeżości w ataku, no i barwy oby tak dalej :)
15 października 2016, 23:35 / sobota
Pierwsza połowa fenomenalna chyba najlepsza w sezonie-i jak ktoś wyżej napisał druga będzie inna -sprawdziła się.
Tego gola na 2-1 obawiałem się i b.szybko się sprawdziło.Nerwy jak na ręcznej ale od czerwonej kartki spokojnie już było Zagłębie też zmęczone.Cieszy 8-zwycięstwo .Z taką grą jak w pierwszej -Mistrz.Za tydzień Piast nie spieprzcie tego Chłopaki.
Do końca rundy mamy jeszcze 5-spotkań u siebie i 3 na wyjeździe(śledzie,Wisła i Korona) jest szansa na wiele pkt-ów jakieś 24.
15 października 2016, 23:42 / sobota
Dobra, każdy juz napisał i powiedział ze I połowa to najlepszy okres gry Lechii w tym sezonie. Fakt, tak to wyglądało, wiec tym bardziej włos sie jeżył i oczy otwierały się szeroko jak ogladało się Lechię w 20 minut po przerwie.
Juz myslałem ze to jest ten pierwszy mecz w tym sezonie gdzie nie bede sie zastanawiam ile siwych włosów dorobie sie w koncówce meczu, ale nieeeee tak być nie moze... Nie powiem, potem drużyna uspokoiła grę, ale 2:1 to jednak niebezpieczny wynik, choć w tym sezonie ulubiony przez Lechię.

Mam nadzieje ze te pierwsze 45 minut to dobry prognostyk ze forma rośnie.

TYLKO LECHIA!
15 października 2016, 23:56 / sobota
Lubin to jest jeden z najcieższych wyjazdów.Gramy o mistrza lechijko gramy o mistrza !
16 października 2016, 00:16 / niedziela
Po blamażu w Warszawie nasi się ogarnęli i przywieźli 3 punkty do Gdańska. Amen.
16 października 2016, 01:09 / niedziela
16 października 2016, 10:09 / niedziela
Taki mecz jak w Warszawie musiał przyjść. Legia się spieła i dostaliśmy 0:3 cóż zdarza się liga nie kończy się na legii ile to my razy ich laliśmy, aż miło. Brawo dla trenera Nowaka za wyciągniecie konsekwencji i dobrą analize Zagłębia które nie istniało wczorajszego dnia. W drugiej połowie dobra reakcja wprowadził Vitorie, który nie jest moim faworytem, ale posiada wzrost gdzie Zagłebie notorycznie wrzucało w nasze pole karne + szybki Haraslim na kontry. Teraz czas na Piast gdzie o wynik jestem spokojny.
16 października 2016, 10:59 / niedziela
Dobry mecz. Cieszę się, że akurat Janicki strzelił gola. Ma podbudowaną psychikę na kolejny mecz. Graliśmy jak Polska z Kazachstanem. Tylko na szczęście wynik lepszy po drugiej połowie. Widać, że jak dostali gola to przestali grać swoje. Wrócili to tego jak zszedł Tosik - czyli potrzebują jakiegoś impulsu żeby uwierzyć w siebie (w tym przypadku, że dowiozą wynik) i zacząć grać na luzie z rozmachem.
16 października 2016, 11:21 / niedziela
Brawa dla piłkarzy, trenera, a przede wszystkim tych, którzy byli i dopingowali.
Co do meczu to w I połowie każdy przecierał oczy ze zdumienia, bo tak grającej Lechijki nikt nie pamiętał. Szkoda, że Peszkin nie strzelił na 3:0 bo było by już po zawodach, a tak w drugiej połowie nerwówka.
Najlepsi na boisku: Krasić (ale w drugiej przysiadł i był do zmiany), Sławczew, Peszko.
Uznanie dla obrońców, którzy pod nieobecność Mario pokazali się z dobrej strony. Vanja bez baboli i oby tak dalej.
Wielki minus - Marco. Zaczynam mieć dość oglądania braci P. - egoiści jakich mało. W następnym meczu portugalskie "cavalos" na ławie, a Haraslin od początku.

Śląsk i Lechia eeeooo!
16 października 2016, 20:09 / niedziela
Chuj tam, wazne ze Krzysiu sie znalazł. Nie ma spania na wyjazdach! Pozdrawiam.
16 października 2016, 20:36 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
16 października 2016, 20:42 / niedziela
Kurwa, ale bez nazwisk, skasujcie ten wpis ostatni. Nie zgubil sie, tylko spał.
16 października 2016, 20:45 / niedziela
Cyborg, sorry. Nie było moim zamiarem nikogo tu ujawniać.
16 października 2016, 21:11 / niedziela
#TradycjaWiara - Vanja zrobił babola przy straconej bramce. Inna sprawa że tam powinno być więcej naszych obrońców, a był samotny Stolaski i 3 krety. Poza tym zagrał dobre zawody.

Co do koncertu w pierwszej połowie, to nasi grali jak z nut bo poniekąd krety im to umożliwiły swoja taktyką, tzn próbowali się bardziej bronić niż atakować. Pressing był znikomy i to dopiero na ich połowie. Po przerwie przycisnęli na całym boisku i się zrobiło nerwowo.
16 października 2016, 22:25 / niedziela
potem jeszcze zgubiły się dwie osoby, które szukały tej jednej i później musieli podobno 2 km z buta iść do autokaru, tak kierowcy mówili
17 października 2016, 12:38 / poniedziałek
Mecz obejrzałem z opóźnieniem, duże brawa za pierwszą połowę. W drugiej tradycyjnie, przy czym tym razem Nowak pozytywnie pomógł drużynie wprowadzając Haraslina który rozruszał atak i Vitorię, który dobrze grał w obronie. Po wygranym meczu nie lubię krytykować, tym niemniej jest w składzie dwóch zawodników, którzy nie powinni grać razem. Zawodnicy ci mają niewątpliwie umiejętności i jak na boisku jest tylko jeden z nich to w jakiejś części przynajmniej je pokazuje. Jak natomiast są obaj to grają tragicznie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.253