Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Spotkanie otwarte 24.10.2016, 19:00

strona 1/1

12 października 2016, 22:00 / środa
Lwy Północy zapraszają na spotkanie z zarządem klubu, radą drużyny i trenerem Lechii. Spotkanie odbędzie się 24.10. (poniedziałek) o godzinie 19:00 w sali konferencyjnej Stadionu Energa Gdańsk, ul.Pokoleń Lechii Gdańsk 1.

Na wniosek Stowarzyszenia kibice będą mogli spotkać się z władzami klubu, zawodnikami oraz trenerem Piotrek Nowakiem i osobiście zadać im nurtujące nas pytania. Spotkania tego typu są elementem umowy pomiędzy klubem a kibicami.
W spotkaniu będą uczestniczyć również przedstawiciele Lwów Północy, którym będzie można zadawać pytania dotyczące spraw Stowarzyszenia.

Zapraszamy wszystkich chętnych kibiców Lechii do przybycia na spotkanie.
13 października 2016, 12:02 / czwartek
Dobrze, że jeszcze przed derbami! Tzeba im uzmysłowić, że dla nich jest to finał LM!!
18 października 2016, 13:07 / wtorek
lubie to
18 października 2016, 14:48 / wtorek
Ja to mam pierdolonego pecha.Spotkania sie odbuwaja zawsze przed lub po mojej wizycie w WMG,ale wierze w moich braci po szalu,ze odpowiednio zmotywuja zawodnikow Najwspanialszego Klubu na Swiecie.
24 października 2016, 13:09 / poniedziałek
to spotkanie aktualne???
24 października 2016, 13:26 / poniedziałek
Oczywiście.
24 października 2016, 14:27 / poniedziałek
Dzięki za info !!
24 października 2016, 19:09 / poniedziałek
Dajcie proszę po spotkaniu w miarę możliwości info o tematach i przebiegu spotkania. Z góry dzięki.
24 października 2016, 21:40 / poniedziałek
moze ktos nagrywal/nagrywa spotkanie ?
24 października 2016, 22:16 / poniedziałek
Nie dowiedzieliśmy się, czy Teodorczyk zrzygał się na zgrupowaniu repry, więc spotkanie zaliczam do nieudanych. Nie ma o czym pisać.

;)
24 października 2016, 23:08 / poniedziałek
Kto byl ten wie.
25 października 2016, 14:01 / wtorek
Relacja z trójmiasto.pl z wczorajszego spotkania. Przedstawiono wszystkie wątki poruszane podczas spotkania.
odnośnik
25 października 2016, 17:04 / wtorek
W sumie to powiem iż jestem zawiedziony tym spotkaniem.
Dlatego iż aktualnie jesteśmy liderami, czyli jest wyniki, czyli nie było ciśnienia.

Pytania debilne typu czy Peszkin pił na reprezentacji, czy też Teodorczyk się porzygał uważam za pytania nie na miejscu.

Odnośnie likwidacji rezerw to trener Nowak logicznie to przedstawił tak jak jest napisane na trojmiasto.pl, natomiast jaka jest prawda to nie wiemy do końca.

Duża liczba piłkarzy praktycznie uniemożliwiła zadawanie pytań odnośnie spraw związanych z działalnością klubu.

W momencie gdy zaczęła się część dotycząca bieżącej działalności klubu to bardzo się rozczarowałem. Spotkanie zostało zakończone w momencie kiedy było jakieś male zamieszanie na sali, zgromadzeni nie słyszeli pytania prowadzącego i trach no to kończymy.
Osobiście nie zdążyłem zadać pytań przedstawicielowi mniejszościowych na temat jego współpracy z resztą zarządu. Czy np. nie jest tylko członkiem bo tak mówi statut, czy nie jest pomijany w podejmowaniu kluczowych decyzji itd.

To samo dotyczyło spraw związanych z licencją. Prezes powiedział iż nadzór mamy ze względu na fakt iż więcej wydajemy niż zarabiamy, czyli co? Dalej zadłużamy klub czy może inwestor ma zamiar wesprzeć klub kwotą, która umożliwi bezproblemowe uzyskanie licencji? Jakie jest obecnie zadłużenie klubu.

No i ten beret! Niby jest skautem, ale na pytania jakich zawodników znalazł był Chrzanowski, Macierzyński ( obu nie ma już w klubie), Letniowski ( czy on nie był w Lechii zanim pojawił się beret), to samo dotyczyło Makowskiego.
25 października 2016, 18:05 / wtorek
myslę, że na żadne pytanie dotyczące finansów i tak nie uzyskalibyśmy szczerej odpowiedzi....

na moje pytanie dotyczące likwidacji rezerw Trener odpowiedział w sposób bardzo inteligentny, ale nie wiem czy zwróciliście uwagę, że niepytany wspomniał o aspekcie finansowym...

ja początkowo chciałem zapytać wprost czy likwidacja miała podłoże finansowe, ale potem celowo zadałem pytanie neutralne aby zobaczyć reakcję

tak więc wydaje mi się jasne ze mamy i będziemy mieć problemy z finansowaniem bieżącej działalności - obym był złym prorokiem ale czuję że mogą się znowu pojawić problemy z komisją licencyjną (odpowiedź Mandziary na pytanie o płatność za Flavio była delikatnie mówiąc pozbawiona sensu)
25 października 2016, 18:15 / wtorek
A kiedy była dobra sytuacja finansowa ?
26 października 2016, 00:25 / środa
Temat drużyny rezerw został wyczerpany jak Nowak był gościem w cafe futbol. Decyzja wydaje się być przemyślana i dobrze uzasadniona. Tylko tych sparingów w tygodniu dla piłkarzy którzy nie dostali szansy coś nie widać.
24 lipca 2017, 07:10 / poniedziałek
Witam. Czy w najbliższym czasie jest planowane kolejne spotkanie otwarte z Zarządem? Może wreszcie udałoby się czegoś dowiedzieć, chociaż tam sami kłamcy są i niczego nie można być pewnym.
24 lipca 2017, 09:55 / poniedziałek
To po co ci spotkanie? Żeby posłuchać kłamstw, jak twierdzisz? Poczytaj internety lepiej.
24 lipca 2017, 10:38 / poniedziałek
Nie trzeba zadnych spotkań bo wszystko jest super.Prezes naszego klubu pracuje od switu do nocy i jeszcze wbijaja mu szpilki!To nie ludzie to wilki!Poza tym mamy swojego nowego idola, ktory został mianowany Lechistą i dopuszczony do prowadzenia dopingu.Tak wiec wszystko jest jak ma byc i wszyscy sa zadowoleni.A jak sie komus nie podoba to moze podejśc podczas meczu do...i.t.d.Albo mozna wejśc na tego tam..pejsbuka tłitera czy inne gówno.Tam piszą jak jest i jak będzie.Ewentualnie jeszcze jest Mateusz B. bliski fąfel naszego prezia, ktory zawsze wie co w trawie piszczy.Czasami nawet lepiej wie od prezesa.Wiec sami widzicie, ze zadne tam spotkania sa niepotrzebne i skończcie jatrzyć i dzielić nas kibiców Lechii, ktorzy wiemy co zawdzięczamy szanownemu prezesowi i jego pracownikom.
24 lipca 2017, 11:07 / poniedziałek
d.g
W punkt, lepiej by tego nie napisał.
24 lipca 2017, 11:08 / poniedziałek
Pieknie podsumował to d.g nic dodać nic ująć.
24 lipca 2017, 12:05 / poniedziałek
A czy jeden z drugim fan futbolu nie wziął pod uwagę, że organizowanie spotkania otwartego przed zakończeniem okienka transferowego mija się z celem?
Jako osoby zatroskane o dobro klubu zapewne byliście na nie jednym i pamiętacie, czego każdorazowo dotyczy 98% pytań? Jak nie to do boju szare komórki!
Nie wspominając już, że przed każdym spotkaniem na forum jest pierdolenia co nie miara, a jak przychodzi co do czego to obserwujemy gówno burze, czemu w tym albo tym spotkaniu graliśmy jednym, a nie dwoma napastnikami i czemu gra ten z grzywką na prawo, ani ten co czesze się na lewo. Zapewne nie jednemu siedzącemu za stołem to pasuje.
Zbierajcie pytania, a z pewnością będzie Wam dane przejąć mikrofon!
24 lipca 2017, 12:09 / poniedziałek
Dokładnie Panie G. w sedno, w samo sedno. Należy podkreślić dobrą pracę zarządu, wszystkich, podkreślam wszystkich 3 jego członków. Czasem oczy bolą patrzeć jak się przemęczają. I to wszystko za darmo, dla nas, kibiców.
24 lipca 2017, 12:58 / poniedziałek
d.g. sama prawda. Wkurza jak niektórzy nie wiedzą a piszą. Ehh... Mimo wszystko spotkanie by się przydało, może człowiek jednak by się czegoś dowiedział.
25 lipca 2017, 16:13 / wtorek
To co się dzieje ostatnio w naszej Lechii to jakiś kabaret wyprzedaż zawodników wypożyczenie Malocy kurwa nabijają sobie kieszenie a z kibiców sobie jaja robią czy lwy mają zamiar w tej sprawie interweniować jakieś spotkanie pismo do zarządu czyt.darmozjadów bo może być za pozno ewidentne robienie kibiców w balona no chyba że się obudzą ostatniego dnia sierpnia i wezmą jakieś wynalazki czyt.ochłapy
25 lipca 2017, 19:49 / wtorek
A potrafisz czytać ze zrozumieniem co ktoś napisał wyżej?
26 lipca 2017, 11:49 / środa
Chodzą też głosy że jest konkretna oferta z Dusana
26 lipca 2017, 13:00 / środa
Może Bałaziński się przebierze? Grał w Nowym Porcie w meczu na cześć Łazarka i nie wyglądał źle.
26 lipca 2017, 14:51 / środa
Dziekuje wszystkim za wsparcie jak i za słowa krytyki.Jednoczesnie potrzebujemy drodzy kibice Waszego wsparcia.Zachecam do nabywania karnetów w obnizonych cenach.Cala Lechia zawsze razem!Niech to hasło nie bedzie tylko pustym sloganem.
Pozdrawiam.
27 lipca 2017, 15:33 / czwartek
Adam M. - jak zdązysz jeszcze opierdolić Kuciaka (koniec okna na zach w poniedziałek), to pozostaje nam walka o utrzymanie.

TYLKO LECHIA!
27 lipca 2017, 16:02 / czwartek
Spokojna głowa, koniec okna 31 sierpnia.
27 lipca 2017, 17:18 / czwartek
Prosze zaufajcie i bądzcie dobrej mysli.Nasz nowy skaut już pracuje nad wzmocnieniami.
27 lipca 2017, 18:34 / czwartek
były sbek nowym skautem??

niech wypierdala czym prędzej, nie chcemy w Gdańsku czerwonego pachołka
27 lipca 2017, 22:28 / czwartek
adamu adamu cały czas ma długi
nowa powieść s-f jan paweł 202

u mnie w wiosce też są szamani...co kropelka sklei, co kropelka sklei
31 lipca 2017, 20:01 / poniedziałek
Wystąpiliśmy do klubu tradycyjnie z prośbą o organizację spotkania otwartego dla kibiców z przedstawicielami klubu (zarząd, trener, rada drużyny, akcjonariusz większościowy).
Wstępny planowany termin - 14 września.
31 lipca 2017, 20:05 / poniedziałek
Czy do tego czasu jeszcze coś zostanie?
31 lipca 2017, 20:11 / poniedziałek
Jeżeli Lechia jest dla Ciebie tylko tu i teraz to nie mamy o czym rozmawiać.
1 sierpnia 2017, 08:38 / wtorek
Adam M. to "jak zmądrzejesz skurwysynu" Michnik?
4 września 2017, 10:21 / poniedziałek
Czy spotkanie odbędzie się 14.09? Kilka postów wyżej jest informacja, że poszło zapytanie do Zarządu.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.399