Gdańsk: wtorek, 20 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice Niedziela 23.10.2016 15:30

strona 1/1

1

16 października 2016, 00:18 / niedziela
Jadę z wątkiem, skoro ostatnio mi wyszło :)
16 października 2016, 00:34 / niedziela
Piast jest w gazie, wygrał 2 ostatnie mecze. To nie będzie łatwy mecz!
16 października 2016, 00:54 / niedziela
Dla Lechii nie ma łatwych meczów. Przez te 8 lat od powrotu do ekstraklasy, meczów kontrolowanych od początku do końca było zdecydowanie mniej niż tych zupełnie gładko przegranych.
Trzeba dążyć do gry takiej jak w I połowie w Lubinie. Terminarz na najbliższe tygodnie daje duże nadzieje na solidną zdobycz. Mistrzostwo zdobywa się nie gubiąc punktów z takimi przeciwnikami jak ci najbliżsi. Ogoliliśmy na wyjazdach Białystok, Żydków, Lubin. Teraz trzeba liczyć że dobra robota nie zostanie spieprzona w 5-6 przyszłych spotkaniach.
16 października 2016, 01:17 / niedziela
16 października 2016, 06:13 / niedziela
Piast też lubi wynik 2:1 wiec obstawiam taki wynik, jednak to my mamy 2, a Piast 1. Choć szczerze mi sie marzy zwycięstwo z przytupem i spokojne oglądanie końcówki meczu, ale mogą z tym zaczekać nawet kolejny tydzień ;)

TYLKO LECHIA!
16 października 2016, 11:07 / niedziela
Be przesady. Wygrana z Piastem to próba generalna przed wiadomo jakim meczem i musi wypaść okazale. Już k..wa czas przestać się martwić że gramy (w dodatku u siebie) z 10 drużyną z tabeli bo oni wygrali 2 mecze z rzędu :)
16 października 2016, 21:54 / niedziela
ok
17 października 2016, 21:55 / poniedziałek
Peszko, Wawrzyniak i Wolski niech w meczu z Piastem lepiej odpoczna. Wszyscy maja po 3 kartki a przed derbami nie ma co ryzykowac. Sa zmiennicy to niech pokaza co potrafia.
20 października 2016, 12:12 / czwartek
A pogwiżdże nam niesamowity Paweł Gil
20 października 2016, 14:11 / czwartek
Sprawa prosta - następne 5 spotkań to musi być 15 punktów.
20 października 2016, 16:01 / czwartek
Minimum 15 powiedział bym.
20 października 2016, 19:36 / czwartek
16 biorę w ciemno...
20 października 2016, 20:24 / czwartek
Powiem szczerze, JA W TO WIERZĘ!!!
Ave LECHIA
20 października 2016, 22:02 / czwartek
Pieprzony Latal. Wyrzuciły go klubowe pojeby, Piast był jak szmata do podłogi a teraz wrócił a wraz z nim dawne wyniki. Czy my zawsze musimy trafiać na taki moment odrodzenia zagubionych przeciwników ?
Będzie ciężko. Oni grają znowu szybko, dokładnie i są niebezpieczni do końca a wiadomo jak u nas wyglądają drugie połowy.Będzie próba ognia ale jeśli nasze armaty będą chciały wygrać to spotkanie tempem spacerowym, to widzę ten mecz w czarnych barwach. No i ciekawy jestem, czy na dłuższą metę niedotrenowanie może by atutem ? Znawcy sportu twierdzą, że nie. A trener nawet nie jest w stanie monitorować stanu drużyny, bo jest nieobecny chociaż usprawiedliwiony.
20 października 2016, 23:17 / czwartek
STANO,,,nic tylko :odnośnik
22 października 2016, 21:02 / sobota
Nie wydaje mi się, żeby Lechijka utrzymała pierwsze miejsce w tabeli po tej kolejce. Obym się mylił, ale wydaje mi się ze wynik będzie 1:2.
22 października 2016, 21:11 / sobota
Peulson78, skąd ty kurwa jesteś ?
22 października 2016, 23:42 / sobota
Ja widzę to tak: Wygrywamy z Piastem. Jagiellonia przegrywa z krecikami. Od poniedziałku w Gdyni już pucują stadion na wysoki połysk, bo w przyszłą niedzielę sam Lider osobiście pofatyguje się na wioskę, aby łaskawie spuścić wpierdol śledziogłowym. Dziękuję za uwagę i miłej nocy.
23 października 2016, 11:15 / niedziela
Skąd ja kurwa jestem? Chuj cie to obchodzi, zapytać możesz. Na przekór wszystkim tym, co za bardzo się ekscytują kolejnym zwycięstwem Lechii, powiem krótko, będą baty. Może nie duże, ale po raz kolejny sprowadzą grajków na ziemię. Lepiej żeby teraz dostali kubeł zimnej wody, niż za tydzień śledzie wybili im myśli o mistrzostwie. Więcej pokory i ciężkiej pracy, a mniej gwiazdeczkowania i lansu. Oczywiście najlepiej by było, jak dwa zwycięstwa zostaną w Gdansku, ale to będzie za dużo dla kopaczy. Tylko Lechia.
23 października 2016, 12:43 / niedziela
Przypuszczalny skład dobry, tylko za Kuswika lub Paixao powinien zagrać Simeon. Grać bez żadnej kalkulacji.
23 października 2016, 12:52 / niedziela
Peulson, czy jak Ci tam...zasłużyłeś na tradycyjne:

WYPIERDALAJ
23 października 2016, 13:56 / niedziela
Peulson srelson czy jak tam się nazywasz:

"Jeżeli nie jesteś kibicem Lechii Gdańsk, ani żadnej drużyny z nią zaprzyjaźnionej i chcesz na łamach tego forum pokazać niechęć do naszego klubu, to nie rób tego. Bez względu na to, co chciałbyś tu napisać, i tak wiemy, że liczysz się z naszą Lechią i jej kibicami, a my zawsze znamy swoją wartość."

Więc zdecydowanie tak jak napisałe Rombis zasłużyłeś na nasz tradycyjne:
WYPIERDALAJ

A wszystkim Biało-zielonym braciom życzę abyśmy po dzisiejszym meczu dalej piastowali fotel lidera !! :)
23 października 2016, 14:45 / niedziela
Maloca poza 16???
23 października 2016, 15:10 / niedziela
A nawet poza 18 ;)
23 października 2016, 16:52 / niedziela
Ja pierdolę! Co za brama.
23 października 2016, 16:55 / niedziela
jakby bramkarz umiall sie ustawic, to niebyloby problemu, a tak jeden blad pomocnika + drugi blad bramkarza i brama ...
23 października 2016, 17:13 / niedziela
Wynik nie ma znaczenia.... CHWM - rozpiera mnie duma.
23 października 2016, 17:22 / niedziela
Szczęście sprzyja lepszym :) Ale tak jak pisałem - to nie był łatwy mecz.
23 października 2016, 17:23 / niedziela
przyjemnie
23 października 2016, 17:26 / niedziela
Po golu na 2:2 wiedzialem, ze strzela i na szczescie sie nie mylilem. Brawo!
23 października 2016, 17:43 / niedziela
Brawo brawo! Jakoś ze spokojem oglądałem ten mecz. Byłem pewien, że damy radę. Bardziej obawiałem się, że Peszko złapie żółtą. Doskonały mecz w jego wykonaniu! Reszta była dla niego tłem i gdyby nie on nie wiem czy coś byśmy ugrali. Marco fatalnie, tragicznie po raz drugi z rzędu. Nie wiem co on ma w głowie. Oby za tydzień zasiadł na ławce a Flavio na szpicy. Wolski się wykartkował i w sumie tęsknić za nim nie będę. Seba dał dobrą zmianę. Muszę zwrócić uwagę, że dużo było dzisiaj nonszalancji w zagraniach naszych piłkarzy. Sławczew poniósł za to karę. Na szczęście tylko on. Maloca za Nunesa, Chrapek za Wolskiego i Flavio za Marco i jedziemy w niedziele!
23 października 2016, 17:55 / niedziela
Brawo!!!! Peszko najlepszy mecz w barwach Lechii, genialny występ.Beznadziejny Marko i Wolski. Zmiany Flavio za Marco, ktoś za Wolskiego i jedziemy ze szparką.
23 października 2016, 17:57 / niedziela
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo.
Jednak od dziś można już rozpocząć odliczanie... LechiaLublewo wiesz co masz robić ;)
23 października 2016, 17:59 / niedziela
TECHLEG - wg statystyk C+ jak widzę mieliśmy 6 fauli przy 26 Piasta. Jedyny ostatnio sposób na Lechię to faulować.
23 października 2016, 18:39 / niedziela
Na wiosne większość meczy wyglądało taż że był profesor Krasic i 10 ludzi bardziej lub mniej mu przeszkadzających. Teraz jest tak samo tylko że zamiast Milosza jest Sławek Peszko. Wielkie brawa, przyjemnie jest ogladać takich zawodników jak dziś właśnie Peszko. Mecz powinien być wygrany wysoko i zdecydowanie, niestety przy pierwszym golu wątpliwa decyzja sędziego, przy drugim chyba był rykoszet i trochę nerwów w końcówce było. Na derby jestem dobrej myśli, choć na pewno będzie jeszcze ostrzej niż dziś. Zawodnicy (i sędzia!!!) muszą być na to gotowi.
23 października 2016, 20:26 / niedziela
Dobry mecz, sędzia stronniczy ( any Lechia). Brawo kibice, brawo za oprawę. Jestem z was dumny. TRÓJMIASTO JEST NASZE!!!
23 października 2016, 20:46 / niedziela
Ktoś daje radę liczyć które to już czerwo na Haraslinie???
23 października 2016, 21:02 / niedziela
sew - 5 lub 6.
Tak to prawda, takimi meczami wygrywa sie trofea, nie szło, a jednak poszło.
Juz za tydzień ważny mecz dla nas kibiców, mam nadzieje, ze zawodnicy zrozumieją, ze bedzie ostro i nie nalezy sie oszczedzać, a jak ktoś chce sie zapisać na stałe w pamieci kibiców może jednym meczem zostać legendą!
ps kto ma jeszcze derbowy plakat z Buzałą ?

TYLKO LECHIA!
23 października 2016, 21:28 / niedziela
Może co najwyżej pójść kiedyś na spotkanie z legendą Lechii ale już teraz może zostać bohaterem derbów i rzeczywiście utrwalić się w naszej pamięci jak np. Buzi czy chociażby Vuko.
Ale co do meczu. Nasi zdali egzamin chociaż piłkarze Piasta są ruchliwi, dobrze egzekwują wolne i rogi, grają do końca.
Cieszy, że chłopaki z głową walczyli pierw o wyrównanie a potem o strzelenie zwycięskiej bramki. Sławek prezentuje się coraz lepiej. Przebił dzisiaj Słowaka Haraslin- Peszko 1:3 (+ rzut karny) . I trzeba przyznać, że żadne z tych przewinień rywali nie było lipne.
23 października 2016, 22:02 / niedziela
Brawo piłkarze, brawo trener, ale przede wszystkim brawo Sławomir Peszko!
Chłopak walecznością i uporowi wywalczył sobie powrót do składu, a teraz udowadnia, że słusznie jest w kadrze Polski.
Haraslin powinien grać od początku zamiast któregoś z braci P.
Sądzie Gil na swoim poziomie z pamiętnego meczu Legia - Jagiellonia. Kosili nas niemiłosiernie i Piast już pierwszą połowę powinien kończyć w 10, a w drugiej co najwyżej w 9.
Wyniki znów pod nas, ale teraz nie ma już co oglądać się za siebie tylko gromadzić punkty przed późniejszym podziałem.
Przed nami najważniejszy do tej pory mecz i mam nadzieję, że piłkarze mają w świadomości rangę tego pojedynku!
24 października 2016, 01:26 / poniedziałek
Świetny mecz Lechii. Pomimo straty dwóch bramek, nie poddali sie. Widze w końcu zaciętość a nie minimalizm ze po jednej bramce gramy w chodzonego. Peszko najlepszy, Paixao Marco na ławkę, Haraslin za niego, to jest mistrz od łapania przeciwnika na czerwone kartki. Sędzia Gil w swojej beznadziejnej formie. Niepojęte jak taka miernota może sędziować mecze Ekstraklasy. Agresja piłkarzy Piasta była bardzo duża bo nie dawali sobie rady z piłkarzami Lechii ale sędzia puszczał wiele fauli zamiast dawać kartki. Mysle ze na derby wróci Maloca.
24 października 2016, 05:55 / poniedziałek
Heh... kiedyś pisałem o Peszko, że wygląda jakby biegł do monopolowego po flaszkę o 23:55 i zapomniał kasy, a sklep zamykają o północy.

Dziś wygląda to tak, że Pan Sławomir kupił sobie sklep na własność i jak ma ochotę, to mu wszystko, co trzeba z dostawą przywożą.

Zdecydowanie zawodnik meczu, nawet w obronie harował jak było trzeba.

I w końcu zmiany, do których nie można się absolutnie przyczepić (nawet w kwestii czasowej). Nawet Waldek "dał radę".

PS: Na trybunach... miód i rewelacja... serce rośnie. Gratulacje CHWM.
24 października 2016, 17:17 / poniedziałek
Piątek okupiony dosyć ciężkimi kontuzjami, które uniemożliwiły mi oglądanie meczu. Jednakże tak czasami bywa...Uruchamiając telegazetę około 70 - tej minuty meczu padło tradycyjne, staropolskie kurwa mać. Nie było nerwów, aby na bieżąco śledzić poczynania Biało- Zielonych. Potem pomyślałem : Boże , daj choć zwycięstwo jedną bramką...Dobry Stwórca tym razem zechciał mnie wysłuchać. I dlatego nigdy nie zrozumiem, jak można wieszczyć porażkę SWOJEGO klubu. Nawet jeśli przez myśl przejdzie jakieś "czarnowidztwo" to staram się to kurewstwo natychmiast odrzucić. Tak jak już ktoś napisał - takimi spotkaniami rozwija się dywan w drodze po laur, którego większość z Nas oczekuje. I prawdę powiedziawszy , nie wyobrażam sobie, abyśmy w czerwcu wspólnie nie świętowali Mistrzostwa Polski. AVE LECHIA GDAŃSK !
26 października 2016, 23:26 / środa
ktoś wie czy 1. bramka dla Piasta była prawidłowa?
27 października 2016, 00:22 / czwartek
Piłka przekroczyła linię. Stosunkowo wyraźnie.
28 października 2016, 01:34 / piątek
Krzychu a powinna przekroczyć całym obwodem. I w tym momencie nic nie jest pewne. Wania zagarnał ją do siebie, tyle że nie wiadomo ile. Gdy przyłożył ją na ułamek sekundy do trawy, to dół piłki był oddalony od linii mniej więcej o jej szerokość. Jest możliwe ,że był gol ale generalnie to ja spodziewam się, że macki warszafki będą takich "goli" widzieć znacznie więcej. Obawiam się już teraz tej warszawskiej wtyczki na derbach. Nawet Fryzjer może nie byc potrzebny, jak takich ochotników zatrudniają.
28 października 2016, 07:13 / piątek
Przekroczyła i to z zapasem. Było wałkowane w tv wiele razy.
Vania dał ciała i tyle w temacie.
28 października 2016, 07:44 / piątek
Nie popisał się też obrońca (bodajże Nunes) , który spowodował rzut wolny po którym padł gol. Nie popisał się Kuświk bo nie poszedł do Koruna etc. W tym przypadku cała drużyna się nie popisała. Proponuję nie rozpoczynać nagonki na pojedynczych piłkarzy tuż przed derbami. Komu to służy ?
28 października 2016, 09:40 / piątek
Tak jak pisze nazwa, w lidze+ robili to swoje houston/goal line. Zanim Vanja przyciągnął piłkę była ona dobre 20 cm za linią. Całym obwodem.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.016