Gdańsk: czwartek, 23 maja 2019
FORUM
Podstrony:

arka Gdynia - Lechia Gdańsk, 30.10.2016 niedziela 18:00

strona 2/4

27 października 2016, 21:58 / czwartek
Jeszcze czekam na wypowiedź pana Nalepy z Wejherowa.
28 października 2016, 01:23 / piątek
Pier… śledzie zablokowały dostęp do biletów. Wymagany jest, przepraszam za wyrażenie, „profili kibica Arki”, nie ma jednorazówek. W Radiu Gdańsk ( jak tu już ktoś pisał w innym wątku Radiu de facto Gdynia) puszczają konkursy, w których nagrodą są bilety na mecz derbowy pod warunkiem, że masz albo założysz sobie taki profil, puszczają też reklamy, że „idź na mecz i kibicuj Arce Gdynia” . Parę lat temu to się chociaż jakoś kamuflowali „ nie wydano puli biletów kibicom gości z powodu... remontu chodnika ? – fałsz na miarę najbardziej skorumpowanej ekipy w polskiej piłce, ale teraz to tęczowi lecą z tą swoją nachalną propagandą ostro po bandzie. Po prostu zero szyku i elegancji, aż samo się ciśnie na usta przypomnieć słowa wieszcza „ Po peronie biega świnia, czas wysiadać, to już Gdynia”
28 października 2016, 07:50 / piątek
Gdzieś widziałem promocję "do każdego dekodera NC+ bilet na derby"
28 października 2016, 09:15 / piątek
Stano, nie ma co się napinać, bo śledzie się przeliczyły i wykupiły reklamę w radio. Leci teraz mimo iż biletów dawno nie ma. Zresztą nie było ich tak na prawdę w wolnej sprzedaży więc nie ma co się denerwować.
A co do profilu kibica, to jest tak, że na ich mecze chodzi sam "niepewny element" więc muszą ich jakoś rejestrować ;-)
28 października 2016, 18:18 / piątek
MSZE, myślę że jest możliwość, że oni tej reklamy nie wykupili, a dostali za darmo. W Radiu Gdańsk nieraz słyszałem teksty typu "w naszym studiu wybuch radości, bo Arka Gdynia strzeliła..." - to parę lat temu, pisałem o tym w innym wątku. Albo "Lechia przegrywa mecz za meczem, ale nie ma się co martwić, bo Arka świetnie sobie radzi w I lidze i najprawdopodobniej wróci do ekstraklasy" - to za kryzysu, gdy trenerem był TvH. Arka i w ogóle wszystko co gdyńskie ma w tym radiu bardzo dobrą prasę - patronaty, zachwalanie itd. Biorąc to pod uwagę, nie zdziwiłbym się, gdyby reklama z hasłem "wszyscy wspieramy Arkę w derbach" miała inny cennik niż zwykła reklama dealera samochodów.

Co do meczu, chciałbym, żeby wyglądał on tak jak mecz Brazylia-Niemcy na ostatnim mundialu. Pewne, przekonujące i bezdyskusyjne zwycięstwo na jakiś czas załatwiłoby temat napinki. Skupienie, nieustępliwość, zaangażowanie, zimna głowa - jeśli wszyscy zawodnicy wykażą te cechy, powinniśmy to spokojnie wygrać.
28 października 2016, 19:47 / piątek
Tak dla przypomnienia jeszcze jednego jakże znaczącego faktu z historii Trójmiejskich DERBÓW!!!
Mianowicie dokładnie 33 lata temu odbyły się pierwsze po kilkuletniej przerwie DERBY w II ówczesnej lidze: 30 października 1983r. Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 3:0
Oby to był dobry zwiastun tego co NAS czeka już lada moment... kto pamięta, kto był??
Ja byłem i widziałem, jestem DUMNY Z NASZEJ LECHII !!!!!
A My swoje; arka GNOJE!!!

Wygramyyyyyy i AVE LECHIA
28 października 2016, 20:17 / piątek
Pamiętam , byłem
Aczkolwiek dokładnej daty nie skojarzyłem
Chyba pierwszy hat trick Jurka Kruszczyńskiego w barwach Lechii...?
28 października 2016, 20:40 / piątek
28 października 2016, 21:02 / piątek
Piękny mecz. W drugiej połowie młyn przenosi się że środka na zegar, nieopodal grupki Arkowcow. Wspaniały wynik i dumą po meczu. Pamiętam, że goście wędrowali w skromnej ochronie przez Wrzeszcz do miasta za Sopotem.
Pzdr
28 października 2016, 22:53 / piątek
Luka Vućko... i tu jest cicho. Tak będzie
29 października 2016, 00:26 / sobota
Bardzo sympatyczny filmik Lewcinho. Oby Wiśnia dołożył kolejną swoją bramkę w tych derbach.
Z dawnych obrazków przypominam sobie mecz, w którym w bramce Arki ( bronił chyba wtedy Burzyński) ktoś postawił szubienicę ze śledziem. Burza - nasz człowiek, więc nie było dymu , potem tylko odstawił ją za bramkę. Natomiast inny śmieszny kawałek pojedynku derbowego, to u nas grał nijaki Stefan Kliński - obrońca Arki znany z zarzutów korupcyjnych. Wywalili go stamtąd, bo ponoć sprzedał im kilka meczów. W pewnym momencie otrzymał piłkę a że był ostatnim obrońcą , do tego naciskany trochę odwrócił się w kierunku naszej bramki a z trybun w tym momencie ktoś krzyknął: "Teraz Stefan, teraz !" . Widziałem - sam się uśmiechnął z tego dowcipu.
29 października 2016, 02:43 / sobota
Właśnie obejrzałem konferencję przed derbami. Nowak mówił, że jakiś parapiłkarz z rysiukrauzerysiu powiedział, że jak wygrają to będą świętować na Długiej w Gdańsku. Oczywiście to się nie wydarzy, ale gdyby przypadkiem jakikolwiek skunks z gdyni pojawił się w Gdańsku to życzę ekipom ratunkowym pogotowia (pozdrawiam Jarek) pełnych rąk roboty.
29 października 2016, 08:01 / sobota
Jeszcze inny powiedział,że " Jak Lechia się utrzyma, to za rok kolejne derby" u nich nawet piłkarze sieją farmazony i piszą bajki :)
A MY SWOJE !!
29 października 2016, 10:54 / sobota
Po boisku biegali świnią,to Kupcewicz arka Gdynia to zawołanie z lat 80-tych.Tak derby,derby ile to zdrowia kosztowało. Raz na wozie a raz, nie chcę pamiętać. Pamiętam zdobycie ich świątyni (górki), pamiętam wszystkie mecze z nimi. Jutro znów będzie radość niestety tylko telewizyjna bo6te śledzie mają stadion na mecze juniorów lub z pipkowem wielkim a może małym. Derby powinny być rozgrywane na Energa Stadion żeby wszyscy byli świadkami zwycięstwa LECHII. I pamiętajcie żółto-niebieskie to barwy czysto kur-ewskie a BIAŁO-ZIELONE to niezwyciężone na zawsze.
29 października 2016, 13:35 / sobota
I niech te barwy biało-zielone pozostaną niezwyciężone.
A co do Kupcewicza Jr. to nie znam tej przyśpiewki i dziwię się, że tyczy się jednego z niewielu porządnych śledzi , nie licząc tych w oleju. Janusz grał na koniec swej kariery w Lechii i z rzadka tworzył z Dzidkiem duet marzeń. Niestety trener (-zy) wymieniał najczęściej jednego na drugiego.
A ku pokrzepieniu serc zaśpiewajmy :
Trójmiasto do nas należy
Tak śpiewa gdańska brać
A arka w gnoju leży
i czeka by jej wlać
29 października 2016, 16:32 / sobota
Dobre. Ta przyśpiewka o Janusza powstała jak w Lechii grał jego brat Zbyszek a on miał przyjść do nas z Olsztyna i gdy wszystko było dopięte, to Mama Kupcewicz (tak ona rządziła w tej rodzinie) zdecydowała, że Janusz pójdzie do srarki. Kibice to pamiętali i przy pierwszej okazji zaśpiewali mu to na Ejsmonda i T29.Ale to dla większości prehistoria jak to, że ojciec obu grał w Lechii. U schyłku kariery po powrocie z Francji rzeczywiście w końcu grał w Lechii ale porównywanie go z Dziadkiem to przesada. Dziadek był jest i będzie BIAŁO-ZIELONE pomimo,że grał w Bałtyku ale nigdy się nie ześledził.
29 października 2016, 16:35 / sobota
Chodzi Dzidka nie o Dziadka,który też grał w Lechii
29 października 2016, 18:58 / sobota
A kysz, nie porównuję młodszego Kupcewicza z Dzidkiem. W ogóle nie wpadłbym na taki pomysł. Janusz był po prostu bardzo dobrym piłkarzem i nic więcej, Zdzichu miałby w końcu z kim pograć ale dwóch dziadków na boisku to trener uznał chyba, że o jednego za dużo i w końcu ktoś musi po nim biegać. Janusz miał 16 lat jak przyjechał na testy na Traugutta. Podczas pierwszej prezentacji po takiej wrzutce ze skrzydła przyjął piłkę na klatę i przyładował z pół-woleja bramę. Wiadomo było, że musi być nasz. Ale stało się inaczej.
Macieju wielkość kurnika nie gra tu roli. To świadome i strachliwe robienie kibicom Lechii pod górkę. Mam tylko nadzieję, że następne derby w Gdańsku nie będą limitowane ani dla "Januszy" ani dla śledzi.
A co do jutrzejszego meczu obstawiam, że nie będzie remisu i że albo my wygramy albo oni przegrają, bo
MZKS, MZKS arka przegra - jebał ją pies ! ! !
29 października 2016, 19:13 / sobota
Mam takie pytanie czemu się spotykamy już o 13.00?
29 października 2016, 19:21 / sobota
Uwaga Lechiści, którzy wybierają się na sektory śledzi. Na fb arka gdynia witomino opublikowane są zdjęcia kilku Lechistów, wraz z imionami i numerami sektorów, na które zakupili bilety.
Fiesta fiesta fiesta americana arka to qrwa.....
Tylko Lechia!
29 października 2016, 20:26 / sobota
Polecam komentarze pod tymi zdjęciami. Niezły ubaw. Dzieci krzyczą jak to nie będą mocno bić.
29 października 2016, 20:48 / sobota
A to kurwy!
GIODO powinno im sporą kare przypierdolić.
29 października 2016, 20:56 / sobota
po peronie biega świnia
wysiadamy, to już gdynia
to nie świnia, to arkowiec
przygotujcie mu grobowiec

chyba tak to leciało w całości
29 października 2016, 21:01 / sobota
jeszcze z najnowszej historii-

rysiu krauze stadion śpiewał
a on górkę wam zajebał
29 października 2016, 21:10 / sobota
Nie tylko śpiewał hehehe
odnośnik

PS Więc choć pierdolnij go deską
odnośnik
29 października 2016, 21:14 / sobota
*chodź
29 października 2016, 22:34 / sobota
Pilnować się jutro!
Te kurwy wrzucają zdjęcia w sieci tych którzy zdecydowali się siedzieć poza klatką!
29 października 2016, 23:08 / sobota
Nie kumam co pilnować. Jeden delikwent ma zrzut (ale teraz takie czasy że kłamstwa pełno) z fejsa że ubierze coś żółto niebieskiego a nikt nie sprawdzi krwi a ma biało zieloną. Nie rozumiem po chuja iść na taki mecz na sektory arki. Jak Lechia strzeli gola to zacznie płakać? A może skoczy z radości :D
30 października 2016, 00:00 / niedziela
Jeśli nie rozumiesz po co ktoś chce iść na stadion oglądać Lechie to zostań w domciu z rodzinką opierdol niedzielnego schabowego i obejrzyj mecz w tv, ale na forum się nie udzielaj.
30 października 2016, 00:32 / niedziela
Raz byłem na takim meczu na sektorze śledziowni i zgadzam się z kolegą gedania hooligans. Albo sektor Lechii albo przed tv z kumplami.
30 października 2016, 01:47 / niedziela
Dlatego piszę żeby się dziś pilnować!
Kurwy też nakręcone i pewnie będą rozkminiać co kto i jak.
30 października 2016, 01:52 / niedziela
Oto jest dzień, który dał nam Pan!

Do boju Lechio!
30 października 2016, 10:09 / niedziela
Gdzie Swietujemy dzisiejsze zwycięstwo ? Na Traugutta?
30 października 2016, 10:19 / niedziela
U buka: Arka - Lechia 2,65 3,00 2,50 ( sts )
30 października 2016, 10:29 / niedziela
2,5 niezła stawka jak za pewniaka.
30 października 2016, 12:17 / niedziela
Jazda z kurwami, Lechijko jazda z kurwami...
30 października 2016, 12:23 / niedziela
Zaczynam mieć złe przeczucia.
Dzisiaj w wielu miejscach Gdańska dobrze widoczna tęcza.

Oby nie był to zły znak :)
30 października 2016, 13:59 / niedziela
Nie chce, ale musze to powiedziec. Nie wydaje mi sie, ze najemnicy, beda na tyle zmibilizowani, zeby wygrac ze śledziami. Jak nie bedzie w meczowej 18 Bąka lub Wisni to nie wróżę powodzenia. Obym sie mylil i oby ci grajki, którzy wyjda na boisko, umierali na boisku za LECHIĘ!!! Jazda z k..wami pierd.....mi śledziami.
30 października 2016, 14:03 / niedziela
Niestety jestem dzisiaj w pracy może ktoś wrzucić link do obejrzenia meczu na necie z góry dzieju
30 października 2016, 14:04 / niedziela
Będziesz tak pisał przed każdym meczem, a jak w końcu Lechia kiedyś przegra to będziesz się chełpił jaki to z ciebie zajebisty prorok? Idź człowieku na spacer z rodziną obejrzyj jakiś film, czy coś. Ale przede wszystkim skończ takie smuty pisać, bo to się do psychiatry nadaje.
30 października 2016, 14:13 / niedziela
Ja to widzę na trzeźwo ( jeszcze ) tak :
W Arce nie ma ligowych wyjadaczy, czy też zawodników, grających wcześniej o wysokie stawki. Mecz takiego gatunku spęta ich nogi, nic nie będą grać.
Nasze gwiazdy światowego formatu z przeszłością w ligach włoskich, portugalskich i niemieckich wykorzystają ich dzień słabości i skończy się skromnym 2 - 0 dla Lechii. Amen.
30 października 2016, 14:16 / niedziela
Pelson czy jak Ci tam ćwoku... Widzę, że przed każdym meczem musisz usłyszeć swoje tradycyjne:

WYPIERDALAJ
30 października 2016, 14:35 / niedziela
Peulson78.....na Ciebie jak na porządnego ćwoka przystało grzeczne proszę nie wchodz tu lub mniej grzeczne wynocha lub mocniejsze WYPIERDALAJ z tąd bo tu nie pasujesz nie działa..no cóż tak było ze przypierniczy się jakaś menda co lubi puścić bąka przed wspaniałym obiadem..wiec zatkamy nosy i damy radę a ty siedź w swoim zakompleksionym gnojku i delektuj się swoim smrodem....

odnośnik

odnośnik
30 października 2016, 14:41 / niedziela
Derby już się zaczęły:

..."Ok. godz. 13 na obwodnicy między Matarnią a Owczarnią zobacz na mapie Gdańska - nitka w kierunku Gdyni - starli się kibice przed meczem derbowym Arka Gdynia - Lechia Gdańsk.

- Jechałam obwodową, gdy to się zaczęło. Trzy osoby nieprzytomne leżały na drodze, inni biegali między samochodami i wyciągali z aut kibiców. Trwała regularna walka. Żadnej policji nie było w tym momencie. Strach było jechać - mówi nasza czytelniczka o nicku "Owca".

Oddziały prewencyjne policji dotarły na miejsce zdarzenia po kilkudziesięciu minutach.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, zaatakowane zostały dwa samochody, którymi kibice Arki, prawdopodobnie z Tczewa, jechali na derby. Kiedy na miejscu pojawiła się policja, przy samochodach - które były uszkodzone, miały m.in. wybite szyby - stało sześć osób...." Z www.trojmiasto.pl
arak gdynia KÓRWA ŚWINIA!!!
30 października 2016, 15:34 / niedziela
Jechać z nimi!
Komu nie udzielił się jeszcze zespół napięcia przedderbowego?
Podobno sektor buforowy bardzo wąski.

A My swoje!!!
30 października 2016, 17:19 / niedziela
poprosiłbym o link do transmisji
30 października 2016, 17:43 / niedziela
fromsport.com , tam znajdziesz już sam
30 października 2016, 17:53 / niedziela
Jedziemy z nimi!
30 października 2016, 18:17 / niedziela
Skurwysyny rzuciły czymś w Stolarskiego. Czy ten mecz dotrwa do końca.
30 października 2016, 18:26 / niedziela
Gorąco!
My wierzymy tylko w BKS!

Śledzie to są jednak wieśniaki - sektorówka wieśniacka, kupione szale na płocie...
Rozpierdolić ten kurnik i tych wieśniaków!
Pzdr dla wyjazdowej!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010