Gdańsk: czwartek, 20 czerwca 2019
FORUM
Podstrony:

arka Gdynia - Lechia Gdańsk, 30.10.2016 niedziela 18:00

strona 4/4

30 października 2016, 22:33 / niedziela
Oglądałem ten mecz live w sektorze VIP arki. Kurwa mać, nigdy więcej. Lechia wali brame, ciesze się w duchu, ale siedzę spokojnie. Arka strzela, dalej siedzę spokojnie. Generalnie śledzie bardzo zadowolone z remisu, z tego co słyszałem.
Brawa dla naszej ekipy wyjazdowej, szkoda straconych 2 punktów, bo tak to wyglądało.
30 października 2016, 22:34 / niedziela
Cygnus, ale znajdź większą pi... pierdołę niż Daltonowie.. Zachowanie konia Flavio totalnie bezmyślne... skasować śledzia ok, ale nie lekko go musnąć i zostać wyrzuconym... Daltonowie...
30 października 2016, 22:38 / niedziela
LechiaLublewo, kiedyś byłem w Łodzi na meczu z Widzewem w ich sektorze... Masakra. Zanim skumałem gdzie i jak wejść było już 2:0 w plecy (jakaś 20 minuta). Mecz skończył się chyba 3:1, trudno zachować się jak Lechia traci bramkę, lub ją strzela wśród przeciwników :)
30 października 2016, 22:40 / niedziela
Dlatego nie polecam. Lepiej wbić się do ekipy wyjazdowej :)
30 października 2016, 22:46 / niedziela
Współczuję Ci LL ale trzeba pochwalić, że zachowałeś się jak prawdziwy VIP - kamienna twarz zaprzątnięta tylko tym ,jaki interes tu po meczu ukręcić 
Co do braci – po prostu tacy są, prezentują inne podejście do gry. Jak ktoś trafnie to ocenił: bawią się grą. Mają technikę, niezły strzał głową, przyzwoity zryw ale za to już małą szybkość na tych 15 m, ale piłka im nie odbija się jak polskim napastnikom . Przyjedzie tu dwóch Zwoliński, Frączak. Goście są bardziej zrywni ale im tylko podać i musi strzelać, bo jak zacznie coś kombinować z piłką , to wyjdzie z nich od razu Buksa. Wolałbym, aby grali jak Lewy, ale oni wnoszą coś do naszego stylu szyk i elegancję. Nie ma tej młócki, co u większości zespołów.
30 października 2016, 22:55 / niedziela
Stano, co Twój post wnosi, czego oczekujesz ? Bo jakoś nic z tego nie skumałem...Oprócz tego, że kpisz z LL...
30 października 2016, 22:59 / niedziela
ok, sorry... Zobaczyłem "co do braci"... - proszę Cię, z tych powolnych koni nie zrobisz egzekutorów, z nich nie zrobisz nawet "piłkarzy"...

Naprawdę poszukujemy napastnika. Gramy fajnie piłką, mamy okazje, a tu albo Kuśtyk, albo Daltonowie to spierdolą...
30 października 2016, 23:03 / niedziela
Samym potencjałem czy stanem posiadania piłki meczów się nie wygrywa, ale przede wszystkim konsekwencją. I tego Lechii dziś niestety zabrakło. Pierwsza połowa, pomijając skuteczność - niemalże idealna. Różnica kilku klas w każdym elemencie gry i serducho się radowało na bezradność chylońskich łbów. Przecież już do przerwy powinni schodzić z bagażem minimum trzech bramek i byłby to adekwatny do wydarzeń wymiar kary. Potem bramka praktycznie z niczego i mecz się wyrównał. Mecz, w którym wystarczyło grać swoje do końca i zwyczajnie dobić k.... Przychylam się do opinii, że z przebiegu gry ten remis jest porażką, niestety. Mam nadzieję, że za tydzień zmielimy paprykarzy i te dzisiejsze, stracone dwa punkty pójdą w zapomnienie.
30 października 2016, 23:29 / niedziela
Wiem, że Śledzie mieli swoje sytuacje,.ale remis.jest nasza porażką. Przy 1-0 były okazje aby ich dobić na 2-0 klub 3-0 (Marco). Teraz chodzą słuchy że zdobyli flagę.Władców Północy a jeden z naszych na ich sektorach dostał kosę.
30 października 2016, 23:57 / niedziela
Dali - gdzie Ty uslyszales, ze flage Wladcow zawineli?
31 października 2016, 07:46 / poniedziałek
Taką plotkę rozglaszali Śledzie na wczorajszym meczu. Choć to pewnie nic nie warta plotka. Chcieli w jakiś sposób podnieść się na duchu po kibicowskich porażkach ostatnio to wymyślili ze flagę Władców przejęli :-)
31 października 2016, 07:57 / poniedziałek
Końcem końców Panowie przywieźliśmy punkt z wyjazdu do wioski śmieszniejszej niż Nieciecza (i obie wioski po tym sezonie spadną gdzie ich miejsce), mamy lidera, idziemy po swoje. A wszędzie poza stadionem Bałtyku wygraliśmy do zera i to się liczy. Chwała Wam Mieszczuchy i Wielki Śląsk.
31 października 2016, 07:58 / poniedziałek
Do Wszystkich narzekajacych na gre braci odpowiem tylko jedno - 14 kolejek - 11 goli - 4 asysty.
Owszem Marco koncertowo zepsul wczoraj 2 sytuacje ale tez strzelil piekna bramke zabawiajac sie ze sledziem jak z jakims amatorem.
Czemu ich bronie ? Bo szukacie dziury w calym. Jestesmy na 1 miejscu w tabeli, prawie w kazdym meczu ktorys z braci dorzuca lub bramke lub asyste a tutaj same narzekania. Ludzie jak chcecie co mecz kilka goli to se plejke odpalcie. Kuswik tez wczoraj zepsul setke bo poslizgnal sie w sytuacji sam na sam...i co ? Trudno gramy dalej w Trojmiescie bez zmian Lechia nie przegrywa. Sledzie maja bol dupy bo 7 derbow z rzedu nie wygrali i wiedza co ich czeka na wiosne w Gdansku.

Co do samego meczu - bylo widac roznice klas. Sledziuchy biegaly za pilka jak oszolomy.

Brawo Peszkin za wywiad :)
31 października 2016, 08:09 / poniedziałek
A na podsumowanie czysto piłkarskie tego meczu jałocha w 11 kolejki.
31 października 2016, 11:02 / poniedziałek
@KK1945
Ok, Ale z drugiej strony w TV mówili ile sytuacji Marco wali. I czasem nie są to jakieś trudne sytuacje.Jedną sytuację miał naprawdę niezła a wybił okno z trzeciego piętra. No bez jaj.
Nie twierdze, ze bracia są beznadziejni, wnoszą dużo jakości, szczególnie Flavio, który dostał kartkę ale wymagajmy skuteczności.
31 października 2016, 12:09 / poniedziałek
Ok..emocje trochę opadły... mecz z gatunku meczów walki i to przez duże W... mogliśmy to wygrać ale jak nie można wygrać to trzeba zremisować i wpierdolić siedzią u siebie na wiosnę i bilans będzie na plus... Brawo za walkę i zaangażowanie(szczególnie Peszkin BRAWO SŁAWEK) !
Szkoda ze Marco i Kuswik zjebali dobre sytuacje ale tak to bywa z drugiej strony Marco usprawiedliwiony za gonga którego wpierdzielił siedzią.Jakoś tez nie mam pretensji do Flavio(no może to nierozsądne ale każdy z nas jest człowiekiem a nie swietym -:) ) ...no chyba tylko za to ze tak słabo... Flavio musiał wiedzieć, że dostanie czerwoną kartkę, więc powinien się bardziej postarać, bo Sobierajowi tej prowokującej non stop KURWIE najzwyczajniej w świecie należało.
31 października 2016, 13:05 / poniedziałek
Flavio zachował się jak na mężczyznę przystało.
Ale i tak miał anielską cierpliwość-ja to bym chyba wyleciał z boiska w 5 minucie meczu...
31 października 2016, 13:10 / poniedziałek
Hehehe gregory dokładnie tak sobie tez pomyślałem....
31 października 2016, 13:15 / poniedziałek
Informacja na telebimie śledzi. MAMY REKORD 14.000 tysięcy widzów ! :)
31 października 2016, 16:56 / poniedziałek
Maroch ale ja sie z Toba zgadzam, ze napastnicy w meczu ze szpara zawiedli. Marco powinien skonczyc mecz z minimum dwoma bramkami na koncie ale nie potrafie pojac, ze inni juz pisza o wymianie napastnikow. Mamy 1 miejsce ludzie i poki co nie widac druzyny, ktora mialaby nam zagrozic w walce o mistrzostwo. Ogladam duzo meczy ekstraklasy i wierzcie mi, ze zaden inny zespol nie gra tak pilka jak my. Nie jestesmy na 1 miejscu przypadkowo. Poza tym mamy glebokie rezerwy - na mecz z Pogonia wypada Kuswik, Flavio i Peszko a Nowak ma ten komfort, ze nie musi sie glowic kogo za nich wstawic.
Zawodnicy sa swiadomi tego, ze w derbach napastnicy zmarnowali za duzo setek ale wierze w ten zespol. Widac team spirit, az sie serducho cieszylo jak sledziuchy nie mogly powachac pilki przez dlugi czas.
To moze byc na prawde ten sezon LECHII, ktory zapamietamy do konca zycia.
My wierzymy... !
31 października 2016, 17:15 / poniedziałek
dobrze że milicja wypuściła Kovacevica. Klauny w mundurach
31 października 2016, 19:27 / poniedziałek
Na facebooku jest wstawiony filmik przed wyjściem na mecz, gdzie jakiś pajac motywuje rugbystów naszego rywala przed wczorajszym meczem a Peszko pięknie go ripostuje. Polecam: https://www.facebook.com/ekstraklasatrolls/posts/6 08002766048526
31 października 2016, 19:33 / poniedziałek
Strona niedostępna
Ja bym się specjalnie nie przyp… do napastników. Strzelali nieskutecznie ale żaden z nich nie zmarnował okazji, jaka miał Tablet na początku meczu. Zagrali swoim czy Nowaka stylem: strzelić gola, pilnować przewagi ( czytaj „kontrolować” spotkanie. Ba zagrali odważniej, bo jednak wypracowali kilka sytuacji do strzelenia bramki, co przy prowadzeniu zdarza się rzadko. Ale ten styl związany jest z częstym spowalnianiem gry, nawet, gdy jest okazja do przeprowadzenia ofensywnej akcji. My mamy piłkę, to znaczy, że nie ma jej przeciwnik a zatem nie może strzelić bramki. Fajnie ale zdarza się tak, że ktoś wbiega na wolna pozycję i nie dostaje piłki a jest ona wycofywana do tyłu. Pod bramką rywala parkuje autobus, przez to trzeba podciągnąć dalsze siły i wystarczy strata piłki , idzie szybka kontra i obrońcy mają duży problem, aby powstrzymać taką szarżę. A lepiej było wypuścić do przodu, tego co biegał, podciągnąć pod niego ze dwóch trzech zawodników i nawet przy stracie środek stoi tam gdzie stał i utrudnia przebicie się na naszą połowę. W tym meczu aż prosiło się przycisnąć śledzia. I tego mi zabrakło. Bo np. taki Kuświk po podaniu Flavio zrobił wszystko, co należało, a widzę, że i tak nie zadowoli wszystkich. Najlepiej, aby Jałocha uciekł w drugi róg bramki a Warchoł machnął ręką i poczekał na gola. Ale to tak nie działa.
31 października 2016, 19:35 / poniedziałek
Trzeba usunąć odstęp między 6 a 0. Jakiś błąd jest mimo wklejania poprawnego linku.
31 października 2016, 20:02 / poniedziałek
PESZKIN OKI !!!!!!!!!!!
31 października 2016, 20:04 / poniedziałek
31 października 2016, 20:27 / poniedziałek
"Do domu jedźcie kurwa" :D Peszko porządny gość.
31 października 2016, 20:38 / poniedziałek
No i śledzik usunął film.
31 października 2016, 20:40 / poniedziałek
Fajnie macie, pejsbuk power.
2 listopada 2016, 14:59 / środa
GCS wyceniło koszty napraw na stadionie na 110 tyś. zł.
50 tyś. dotyczy sektorów zajmowanych przez Śledzi, a 60 tyś. naszego sektora, wyszłoby im taniej gdyby zdecydowali się nie zamalowywać napisu ;-)
2 listopada 2016, 17:59 / środa
2 listopada 2016, 18:11 / środa
No to pojechali po bandzie
2 listopada 2016, 18:19 / środa
Trafny komentarz na 90min-
"Flavio-czerwona za uderzenie łokciem = 3 mecze
ma(L)arz-żółta za duszenie zawodnika Amici
= 5tys.
oto (L)ogika komisji (L)igi
żenada "
2 listopada 2016, 18:21 / środa
Cobretii a ty się spodziewałeś może kwiatów i dyplomu uznania od komisji ligi? A to cię kutasy z warszawy zaskoczyli ;-))))
2 listopada 2016, 18:37 / środa
Flavio 3 mecze karencji
cóź komisja legii pracuje z całych sił
2 listopada 2016, 18:48 / środa
...oraz dwa nastempne ze sledziami....

Gdzie,kiedy?!
Przeciez to był pierwszy i ostatni wyjazd na sledziownie.
2 listopada 2016, 18:58 / środa
Pierdolić te przecwelone kurwy. To coś nigdy nawet krzty honoru nie miało i mieć nie będzie, a na koniec sezonu i tak zaśpiewamy : gdzie twoje berło, berło i korona...Wiem, że tego dożyję, a potem mogę zdychać. TYLKO LECHIA !!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.250