Gdańsk: poniedziałek, 28 września 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 19.11.2016 sobota 20:30

strona 1/2

5 listopada 2016, 23:57 / sobota
Wraca Peszko , będzie zwycięstwo. Trzeba gromadzić punkty na Płocku, Łęcznej i podobnych...
6 listopada 2016, 23:22 / niedziela
Jak do tej pory szczególnie dużo zgromadziliśmy ich na Płocku
7 listopada 2016, 09:51 / poniedziałek
Płock jest w głębokim dołku. Od 10 kolejki ich średnia punktów na mecz to 0,33. Po meczu z gdyńską kurwą na boisku mało się nie pobiło dwóch płockich zawodników (Furman z kimś tam). Nie ma innej opcji - trzeba ich rozjechać....nie pokonać tylko rozjechać.
Mam nadzieję, że w końcu LECHIA zacznie wykazywać instynkt killera i wygrywać z leszczami zdecydowanie.
Taka pierdolona amica, która od czasu nowego trenera formę złapała niezłą potrafi zdecydowanie rozjebać ruch i to na jego boisku. Jesteśmy lepsi od pyr i naszym grajkom w końcu musi wejść w krew zdecydowane rozjeżdżanie ogórków.
7 listopada 2016, 11:05 / poniedziałek
Ok, znaczy potwór znów się budzi!
7 listopada 2016, 11:30 / poniedziałek
Dopóki jesteśmy nad pzpnowskimi przydupasami to musimy mecze wygrywać po 3-0 bo inaczej mafia znajdzie sposoby żeby nam odbierać punkty.
14 listopada 2016, 19:55 / poniedziałek
Peszko kontuzja na zgrupowaniu repry...ponoc malo grozna ale do meczu czasu coraz mniej.
15 listopada 2016, 08:16 / wtorek
Panowie, przy okazji meczów z Wisłą Płock warto przypomnieć jedną rzecz: arka Gdynia kurwa świnia!
15 listopada 2016, 10:13 / wtorek
Hm, co koledzy powiedzą na mój pomysł, a może i Piotrek Nowak go rozważy:
W pierwszej połowie wystawić Marco a w przerwie w szatni podmienić go na brata bliźniaka. Nikt by się nie zorientował, a hattrick a'la Paixao murowany ? :)
15 listopada 2016, 10:52 / wtorek
Niby spoko, ale oni są do rozróżnienia kto ich dobrze zna, wiec byłby kwas.
15 listopada 2016, 12:04 / wtorek
łatwo rozróżnić. Ten który nie podaje do kolegów to Marco a ten który zawsze próbuje zagrać piętką to Flavio.
17 listopada 2016, 11:55 / czwartek
odnośnik
Dobra promocję robią w Płocku na wyjazd na Lechię !
Trudny mecz przed nami. Wisła gra o utrzymanie. Ich przegrana to raczej spadek na " czerwoną linie ." . Tak czy inaczej to trzeba to wygrać, bo jesteśmy lepsi.
Hej,hej BKS. gdańska Lechia najlepsza jest !
17 listopada 2016, 15:13 / czwartek
Brakuje mi za Lechii Nowaka takiego konkretnego zwycięstwa, dominacji i koncertu od początku do końca jak to kiedyś miało miejsce na T29 5:1 z Górnikiem. Z kim jak nie z Płockiem? Przy ich obecnej dyspozycji chyba słabszej ekipy w lidze nie ma. Wszystkim nam przyda się pewne a nie wymęczone zwycięstwo! Do dzieła!
18 listopada 2016, 00:46 / piątek
W sobotę musi być wygrana, nie ma innej opcji. Chcemy zwycięstwa, walka na 200%
18 listopada 2016, 09:28 / piątek
w lipcu tez miała być wygrana na początek sezonu...
jutro tylko zwycięstwo!
18 listopada 2016, 11:14 / piątek
Ja zwykle nie przesadzam z prognozą wyniku, jednak w najbliższych dwóch meczach nie ma innej opcji niz zwycięstwa. W dodatku nie tam żadne 2:1 czy 1:0 po nerwowej końcówce (jak to jest w zwyczaju w tym sezonie), ale zwycięstwa mają być pewne i nawet na chwile nie mogą być zagrozone!

TYLKO LECHIA!
18 listopada 2016, 22:18 / piątek
Wygrana z Wisłą da nam dystans do Legii - 8 pkt oraz 3 do Jagi.
Tylko zwycięstwo, Lechijko tylko zwycięstwo !
19 listopada 2016, 00:04 / sobota
Tu już nie ma co gadać , trzeba wygrywać i spierdalać Legii. Ale się spięli, nech ich jasny piorun strzeli.
19 listopada 2016, 09:08 / sobota
Zastanawiają mnie dość wysokie kursy na zwycięstwo Lechii u różnych bukmacherów. Wahają się w okolicy 1,7. Lider gra u siebie z drużyną, która w pięciu ostatnich meczach zdobyła 1 punkt. Czyżby buki uwzględniły nieprzychylne sędziowanie?

Pamiętam mecz z Wisłą w pucharze Polski sprzed paru laty, jeszcze na T29. To był chyba nasz ostatni sezon w 1 lidze przed awansem do ekstraklasy. Piękny mecz, piękny wynik - 5:1 i widok kibiców gości opuszczających swój sektor, gdy już prowadziliśmy 4:0 :)

Zgadzam się z przedmówcami, czas na kanonadę i wysokie zwycięstwo!
19 listopada 2016, 14:05 / sobota
"Pamiętam mecz z Wisłą w pucharze Polski sprzed paru laty, jeszcze na T29. To był chyba nasz ostatni sezon w 1 lidze przed awansem do ekstraklasy. Piękny mecz, piękny wynik - 5:1 i widok kibiców gości opuszczających swój sektor, gdy już prowadziliśmy 4:0 :)"

To nie wtedy czasami Peszkin czerwień wyłapał?
19 listopada 2016, 14:44 / sobota
adam-99 Peszko nie miał czerwonej odnośnik
19 listopada 2016, 15:55 / sobota
Gilgacz, tez mnie te kursy zastanawiały, ale co tam postawiłem na Lechię i oby wygrali!
19 listopada 2016, 17:59 / sobota
Ze śledziami miało być tylko zwycięstwo i gdyby ktokolwiek powiedział remis to oplułbym gnoja. Teraz przyjeżdżają jeszcze większe ogórki od śledzi i wstyd byłby ich nie pchnąć. Lechia niech weźmie przykład z Ruchu, który rozjechał dziś Łęczną 4:0. Legła już jest na swoich normalnych obrotach i odrobiła do Lechii aż 7 pkt. Nie ma na co czekać tylko wygrywać do końca co się da.
19 listopada 2016, 18:23 / sobota
Co do kursów to w polskiej lidze chyba tylko cweLka jak jest w pędzie to ma kursy 1.4. Ja stawiam od czasu do czasu, dzisiaj wziąłem 1 na nas i 1 na Pogoń. Wyszło coś koło 3.4.
19 listopada 2016, 19:02 / sobota
Gramy 3-5-2
19 listopada 2016, 19:27 / sobota
Dzisiaj dzień wysokich wyników... i tako powinien być dzisiaj w Gdańsku.
19 listopada 2016, 20:51 / sobota
Pomyliło mi się z ligowym w tym samym sezonie
19 listopada 2016, 21:02 / sobota
nie ma przypadku, chlopaki pijo za duzo
19 listopada 2016, 21:07 / sobota
Na chuj grac systemem ktorym nie umie lub nie ma kim grac..nowak jest kurwa nierefolmowalny.
19 listopada 2016, 21:16 / sobota
majster to nam nie grozi ... oby pudlo bylo w tym roku ...
19 listopada 2016, 21:18 / sobota
wstyd po 1 połowie, brak słów. Kuświka w ogóle gra???
Co to ma być, jedyne co wychodzi to podania do tyłu.....WSTYD!!!!!
19 listopada 2016, 21:19 / sobota
na razie dramatycznie :/
II połowa musi to zmienić

grać i wygrać!!!
19 listopada 2016, 21:23 / sobota
Żenuła. Gwiazdki sobie 3 punkty przed meczem przypisały. Nowak pewnie całą przerwę na reprezentację wbijał im 3-5-2... tylko po co? Na cofniętą Wisłę?
19 listopada 2016, 21:25 / sobota
Panowie spokojnie, jest druga połowa - Wisła cienka jak sik pająka - wyjść zrobić swoje i wrócić na należne miejsce w tabeli
19 listopada 2016, 21:42 / sobota
Buziek testy na żywym organizmie to niech trener Novak sobie na sparingach robi a nie w meczu o punkty bo to się różnie może skończyć
19 listopada 2016, 22:26 / sobota
Oświadczenie serdecznie przepraszam trenera Lechii Gdańsk pana Nowaka za krzywdzące go komentarze Serdecznie pozdrawiam misiu 67 na swoją obronę Chciałbym przyznać że jestem kibicem a nie trenerem
19 listopada 2016, 22:29 / sobota
To ja trener Nowak: Wybaczam :)
19 listopada 2016, 22:29 / sobota
No i w drugiej połowie zmiana ustawienia ( taktyki ) i dzięki Bogu do przodu....Kuświk nawet się obudził....Brawo BKS, brawo kibice i lidera mamy!!!
19 listopada 2016, 22:30 / sobota
uff.. 3 punkty i ponownie samodzielny lider :)
19 listopada 2016, 22:32 / sobota
Szacunek dla drużyny za walkę do końca o 3 punkty.

Mam nadzieję, że Nowak po tym meczu:
po 1 - więcej nie wpadnie na pomysł na grę trójką obrońców,
po 2 - Kuświk zamiast Marco w ataku.

Kto liderem jest???
19 listopada 2016, 22:44 / sobota
Wisła została ukarana za antyfutbol po strzeleniu bramki. Gra na czas i faule (12 my , 23 oni).
19 listopada 2016, 22:46 / sobota
3 punkty, mecz do "odfajkowania" i zapomnienia, trzeba ruszać dalej.

Jednak jakim prawem ta gwiżdżąca pizda dała skończyć mecz Gruzinowi? To jest po prostu skandal, który mnie wkurwił do białości. Który to już raz?! Ta mityczna spółdzielnia faktycznie istnieje. Należy też dodać, że czerwona chociaż nie pokazana to znowu na Haraslinie. Niech rudy ogarnie tych swoich przydupasów w pzpnie, bo to jest jawna drwina z kibica.
19 listopada 2016, 23:06 / sobota
Można odetchnąć, bo naprawdę nie był to łatwy mecz. Zarówno dla piłkarzy (presja będzie wzrastać i miejmy tego świadomość), jak i dla kibica, gdzie "łacina" przez dość długi czas zdominowała język ojczysty ;-). Cieszy przełamanie Kuświka, bo nie chciałbym być w jego skórze, gdyby nie wykorzystał jedenastki. Mam nadzieję, że to nie były jego ostatnie naboje w magazynku. Jedyne realne zagrożenie ze strony przeciwnika to gra z kontry i gdyby wpadło na 0:2, szalenie ciężko byłoby wrócić do gry. Na szczęście gdybanie można dziś zostawić teoretykom.
Spodobały mi się słowa Kosowskiego w przerwie, że nie ważne jak długo jesteś przy piłce, ale ważniejsze jak ją rozgrywasz. Niby proste, choć wiemy jak to niekiedy wygląda.
Dziś jednak, gdy spoglądam na tabelę wygląda to tak, jak powinno zawsze i do samego końca.
19 listopada 2016, 23:10 / sobota
jar,Kuswik wlasnie tobie i tobie podobnym pokazal srodkowy palec palancie !
19 listopada 2016, 23:23 / sobota
Krzycho Francja Złotek wygląda na pizdę ale wbrew pozorom sędziował dość obiektywnie
19 listopada 2016, 23:29 / sobota
Tak, to jest. Mamy Flavio, Marco czy Kuświka, każdy z nich potrafi być niesamowicie irytujący ale co by było gdyby nie oni? Wykręcają nam przemiennie komplent punktów, każdy po kolei. Brawo drużyna, walki do końca mimo żenującej gry i niesprzyjających okoliczności odmówić im nie można. Teraz dla odmiany z Łęczną prosimy o pewne, przekonujące zwycięstwo!
19 listopada 2016, 23:33 / sobota
Obiektywnie? Spójrz na ilość fauli i porównaj do ilości kartek. Kosa na Haraslinie była na zdecydowaną żółtą kartkę, wręcz podręcznikowy faul na żółtko. Kaczmarek zauważył jakie ma szczęście, że może jeszcze Gruzina wymienić na innego kopacza. Ale ja jestem tylko kibicem, w dodatku nieobiektywnym.
19 listopada 2016, 23:34 / sobota
Ludzie!!! Więcej wiary! Kilkanaście lat temu ciężko było marzyć o ekstraklasie (I lidze), a teraz jesteśmy liderem (pomijam nowy stadion, sponsorów i zaciąg najemników).
Wisła nic nie grała - postawili przysłowiowy autobus i kosili przy każdej okazji. Złotek oczywiście przymykał oko i karał głównie naszych. Wiedziałem, że wygramy jak i to, że Kuświk nie strzeli wapna - szkoda, że nikt dookoła nie przyjął zakładu, bo bym był do przodu :) Za drugą bramę jednak należą się mu brawa.
Najgorzej Chrapek i Janicki.
Mam nadzieję, że ostatni raz graliśmy 3 obrońców.

My wierzymy tylko w BKS!!!
19 listopada 2016, 23:45 / sobota
Chłopaki robią ostatnio dreszczowce jak Piłkarze ręczni.Zęby bolą mnie do teraz.
Sztuka wygrać przegrany mecz w takiej formie w jakiej byli dzisiaj nasi piłkarze . Chyba im psycholog zaszkodził.
Wygląda na to że Chłopaki przechodzą mały kryzys.
19 listopada 2016, 23:45 / sobota
Uff – udało się. Gra jednak nieprzekonywująca. Po prostu brak dynamitu. To co Nowak mówi: wypalili się mentalnie. Zagrali poprawnie i przy dużym szczęściu i średnim zaangażowaniu zrewanżowaliśmy się Wiśle. Ta poprzeczka, potem obroniony karny – palpitacji serca można dostać, jakkolwiek z naszej strony było kilka dobrych sytuacji bramkowych zakończonych celnymi strzałami. Podobał mi się Peszko, Wawrzyniak. Dobrą zmianę dał Sebek. Widać było, że mu się chciało. O tym meczu trzeba jednak jak najszybciej zapomnieć i przygotować inne warianty gry, bo wydaje mi się, że staliśmy się zbyt przewidywalni i jest za mało „cugu do przodu” – nawet na większym ryzyku
19 listopada 2016, 23:52 / sobota
TradycjaWiara
19 listopada 2016, 23:34 / sobota
Ludzie!!! Więcej wiary! Kilkanaście lat temu ciężko było marzyć o ekstraklasie (I lidze), a teraz jesteśmy liderem

Tyle w temacie
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.287