Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia bez granic - zbudujmy boisko Polakom z Wileńszczyzny!

strona 1/2

12 listopada 2016, 10:27 / sobota
Wraz z Klubem zachęcamy do udziału w kolejnej już akcji croudfoudingowej – tym razem cel jest szczególny- chcemy pomóc w budowie wielofunkcyjnego boiska w Nowej Wilejce na Litwie, które będzie służyć dzieciom z żyjących tam polskich rodzin.

Dzieciaki z Nowej Wilejki – podopieczni prowadzonej przez Siostry od Aniołów świetlicy środowiskowej „Dom, który czeka...”, kilku lat co roku przyjeżdżają do Gdańska w ramach organizowanej przez „Lwy Północy” akcji „Biało-Zielone Wakacje”. Wiemy, że te kilkanaście dni w roku spędzanych z nami jest dla nich bardzo ważne, ale wiemy też, że to mało, że możemy dać tym dzieciakom coś więcej. Dlatego chcemy spełnić wielkie marzenie podopiecznych świetlicy i ich opiekunek – wybudować dla nich boisko w Nowej Wilejce. To dość śmiałe przedsięwzięcie, jak możecie się domyślać, wymaga sporych nakładów finansowych. Tak, jak bez ofiarności kibiców Lechii niemożliwa byłaby organizacja Biało-Zielonych Wakacji, tak bez Waszego wsparcia nie uda nam się zrealizować tego planu.

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że rodacy na Kresach potrzebują naszego wsparcia i poczucia, że w Ojczyźnie wciąż ktoś o nich pamięta. Pokażmy po raz kolejny, że potrafimy pomagać!

Szczegóły akcji w linku poniżej.

odnośnik
12 listopada 2016, 14:52 / sobota
Tu możecie zobaczyć dla kogo zbierana jest kasa.
odnośnik

LP współpracuje z Nimi od wielu lat i są to ludzie godni zaufania.

Boisko to jest coś o czym marzą opiekunowie i dzieciaki. Obecnie mają tylko kawałek łąki i "przyjazne" otoczenie, które irytuje fakt, że Siostry zajmują się dzieciakami - w dodatku Polakami.

Naprawdę warto im pomóc.
Byłby to trwały ślad kibiców Lechii.
Przy okazji budowy przygotowana zostanie tabliczka pamiątkowa, aby każdy wiedział kto był fundatorem boiska
12 listopada 2016, 23:43 / sobota
Super sprawa, wpłata poszła
13 listopada 2016, 21:04 / niedziela
Przelew poszedł. Pomyślałem że może klub by się dołożył ale skoro nie ma kasy na Flavio to skąd ma wziąć na boisko...
14 listopada 2016, 10:01 / poniedziałek
Klub juz sie dołozył fundując te nagrody.
Akcja szczególnie warta uwagi dla tych, którzy kupują pojedyńcze bilety na mecz.
Za 20 zl (lub jak ktos chce to wiecej) kupuje sie bilet dla siebie oraz dodatkowo bilet dostanie dziecko z Domu Dziecka!
Dlatego nie zrozumiem kogoś kto bedzie kupował bilet w inny sposób niz przez fans4club.
Wystarczy sie zarejestrować kupic nagrodę (np bilet) i od razu dostaje sie kod vouchera na bilet.
O innych nagrodach nie wspomne.
odnośnik

Takze panowie dajemy!

Cała LECHIA zawsze razem!!!
14 listopada 2016, 10:42 / poniedziałek
A może byśmy sie tak złożyli na zapłatę za Flavio.
15 listopada 2016, 15:14 / wtorek
Każdy niech chociaż małą cegiełkę dołoży. Super akcja dla świetnej sprawy.
15 listopada 2016, 22:51 / wtorek
Taaaa.... już była taka jedna "super sprawa". Mural dla Dzidka Puszkarza. Wstyd i zażenowanie! Gdyby Madziara sianem nie sypnął, to gówno by z tego wyszło. Teraz będzie podobnie. Takiego to ofiarnego społeczeństwa się doczekaliśmy.
15 listopada 2016, 23:52 / wtorek
To róbmy tak, aby nie dokładał i tyle w temacie.
Trzeba propagować tę informację gdzie się da.
Ogólnie Cygnus x-1 zapodał sedno sprawy. Jeżeli ktoś nie kupi biletu przez fans4club za 20 zł jednocześnie fundując bilet dzieciakom z DD i dokładając się do boiska to nie wiem jak to określić.
Na ten moment licznik pokazuje 44 kibiców w akcji.
Nie ma co pierdolić tylko dorzucić swoje.
17 listopada 2016, 13:53 / czwartek
Na dzień dzisiejszy zebrano 17% potrzebnych środków. Do końca akcji 22 dni.
17 listopada 2016, 14:59 / czwartek
17 listopada 2016, 15:48 / czwartek
wpłacone
18 listopada 2016, 14:01 / piątek
aktualnie 22%
wpłacać, przelewać!

odnośnik
18 listopada 2016, 14:33 / piątek
Wpłacone. Piątą część budżetu mamy, więc idzie chyba całkiem dobrze, tym bardziej że są nowe nagrody, takie jak koszulki Peszki i Wojtkowiaka.
18 listopada 2016, 16:47 / piątek
Jestem.
Bilet na Wisłę Płock kupiony przez fans4club.com. Na pozostałe mecze rundy na pewno też będą kupione w ten sposób, zanim akcja się skończy.
Tak niewielkim nakładem (trzeba 20, można więcej) na którego każdego stać można pomóc Polakom z Wileńszczyzny, a naszym dzieciom umożliwić oglądanie i kibicowanie Lechii.
18 listopada 2016, 18:15 / piątek
Kupiłem bilet przez fans4club ale nie widze nigdzie kodu vouchera, pomoże ktoś?
18 listopada 2016, 18:36 / piątek
Ok, nie ma tematu, już sobie poradziłem.
22 listopada 2016, 20:31 / wtorek
Podbijam. Brakuje nadal sporo.
22 listopada 2016, 20:52 / wtorek
Trafiają pytania, czy można wesprzeć akcję bez kupowania fantów. Można wpłacić kasę na konto LP odnośnik z dopiskiem "Na boisko w Nowej Wilejce".
W ostatnim dniu zbiórki przelejemy kasę na konto akcji.
Ogólnie trochę szkoda, że bilety tak słabo schodzą mimo tego, że połączenie zakupu biletu wraz z biletem dla dzieciaków z DD jest fajnym pomysłem a 20 zł to nie majątek.
Z drugiej strony jak się patrzy na akcje ŁKS'u czy Wisły na stronie fans4club.com to mizernie wygląda ta nasza zbiórka.
Panowie ciśniemy temat, żeby wstydu nie było !!!!!!!
23 listopada 2016, 00:10 / środa
Prawdopodobnie nie ma ciśnienia na pakiet biletowy wśród ludzi, bo może na Łęczną ludziska skupiają się na akcji "Lubimy poniedziałki"? Może przed meczem ze Śląskiem będzie większy popyt na tę nagrodę
23 listopada 2016, 18:40 / środa
Podbijam, sianko przelane bezpośrednio na konto Lwów.

LECHIA ZNACZY POLSKA BEZ GRANIC
23 listopada 2016, 19:11 / środa
Dzięki.
Na ten moment wpłynęło na konto LP - 85 zł

Ciśniemy !!!
25 listopada 2016, 10:08 / piątek
Zostały 2 tygodnie, a tu dopiero 1/3... Kupujcie przede wszystkim bilety w tej opcji!
29 listopada 2016, 15:35 / wtorek
Pozostało tylko 10 dni, postęp - 36%.
29 listopada 2016, 17:15 / wtorek
Powiem szczerze, ze mi wstyd za ludzi.
Obudżcie sie panowie!

Cała LECHIA zawsze RAZEM! to nie jest puste hasło!!!
29 listopada 2016, 18:09 / wtorek
przydałby sie jakis artykul na trojmiasto.pl lub info na fejsie bo nie kazdy kibic wchodzi na to forum
29 listopada 2016, 18:15 / wtorek
do roboty, bo na razie jest wstyd :/

nie rozumiem dlaczego ludzie nie kupują biletów poprzez tą akcję..
kilkanaście tysięcy ludzi na ostatnich dwóch meczach a biletów kupiono..... 46
30 listopada 2016, 17:56 / środa
9 dni do końca i zebrano 37%. Dzis pojawiły sie na nagrodach buty Peszkina.

TYLKO LECHIA!
1 grudnia 2016, 13:59 / czwartek
Podbijam.
Bilet na dowolny sektor za 20 zł
odnośnik

Przy okazji kolejny grosz na boisko.
1 grudnia 2016, 14:00 / czwartek
Zauważyłem, że są nowe nagrody, w tym dwa rodzaje kalendarzy. Szkoda, że akcja kończy się 8 grudnia, a nie kilka dni później tj. po 10-tym, czyli wypłacie. Może da się przedłużyć o kilka dni?
1 grudnia 2016, 16:29 / czwartek
a może bracia z Wrocławia zamiast puli biletów od klubu zakupiliby bilety z naszej akcji ? jest na to szansa ? min 100 biletów x 20 zł to już 2000 do puli, niby niewiele ale zawsze coś
2 grudnia 2016, 15:29 / piątek
Wg mnie sami powinniśmy się z tym zmierzyć.
Dziwi mnie tylko ten anty fenomen, że ludzie nie chcą kupić tańszego biletu i tym samym dorzucić się do projektu.
Ogólnie zbiórkowe tematy wyglądają u nas żenująco tak jakbyśmy mieszkali w Polsce Z.

Aż się boję pomyśleć jak wyglądałby BPK, gdyby przyszło nam podnosić Lechię z popiołu.

Jednak nie ma się co obrażać i cisnąć na wszystkie możliwe sposoby, aby do celu.
2 grudnia 2016, 17:10 / piątek
Stan na chwilę obecną to 49% zebranych środków, do akcji dołączyło "aż" 150 kibiców!
Zeszło "aż" 50 biletów na mecz z 4200 oferowanych, "aż" 7 zakupiło szalik dla dziecka z domu dziecka + bilet.
Trochę wstyd panowie!

ps. Chyba sobie jeszcze kupię 10ty kubek z motywem lechijnym.....

TYLKO LECHIA!
6 grudnia 2016, 10:42 / wtorek
Podbijam. Kupować bilety na mecz!

odnośnik

78% Osiągnięto
36 064 PLN Zebranych środków
3 dni Do końca
171 kibiców Dołączyło
6 grudnia 2016, 19:53 / wtorek
odnośnik

80%Osiągnięto
37 259 PLN
Zebranych środków
3 dni
Do końca
180 kibiców
Dołączyło
6 grudnia 2016, 23:49 / wtorek
Korzostając z chwili swobody chciałem coś dorzucić do akcji z konta mojej bardziej marudnej połowy (nie mogę użyć w tej chwili mojego zarejestrowanego na fans4club konta). Wybrałem rejestrację i dostaję info, że mail mojej Pani jest niewłaściwy. Ok, może już ją rejestrowałem? Robię przypomnienie hasła- email niewłaściwy. Myślę sobie napiszę do nich. Wypełniłem formularz kontaktowy, jedną z opcji jest podanie e-maila... podałem... email niewłaściwy:/. Więc albo oni mają jakiś problem, albo ja mam kobietę... niewłaściwą. Tak czy siak akcji to nie pomaga.
6 grudnia 2016, 23:54 / wtorek
Żeby uciąć wątpliwości- wiem jak wygląda poprawny adres email i taki za każdym razem wprowadziłem. Mam nadzieję, że będę w domu przed końcem akcji i jeszcze dam radę coś dorzucić.
7 grudnia 2016, 09:27 / środa
Jak by sie nie udalo to sluze pomoca, moje konto dziala prawidlowo
7 grudnia 2016, 13:49 / środa
84% i 2 dni do końca
7 grudnia 2016, 20:17 / środa
86%
7 grudnia 2016, 21:00 / środa
Kto się nie dołoży, temu życzę, żeby każde jego ruchanko kończyło się ciążą... A co !
7 grudnia 2016, 22:05 / środa
Aceven10 - dziękuję za Twoją propozycję. Ogarnąłem sprawę. Ich strona na urządzenia mobilne (oraz strona desktopowa otwierana na wspomnianych urządzeniach) pozostawia wiele do życzenia.
7 grudnia 2016, 23:04 / środa
Akurat to co ja brałem nie potrzebowało dostawy bo poszło (mam nadzieję) do jakiegoś dzieciaka i na mecz pójdzie w szaliku. Powinna być opcja zakupu/wpłaty bez żadnej biurokracji - klikam i przelewam - po ch..j komplikować. Jak ktoś zamawia coś dla siebie to jak najbardziej, niech ma opcję podania adresu dostawy ale jak ktoś tylko chce się dorzucić to po ch..j komplikować. Po to, żeby sobie fans4club mógł email do bazy dopisać i potem spamować?
7 grudnia 2016, 23:24 / środa
To nie ma znaczenia. Też kupowałem nie dla siebie. Wczoraj nie mogłem zarejestrować konta na moją Panią, bo maila w formularzu rejestracji wstawiałem z auto uzupełnienia. Dzisiaj wklepałem literkę po literce i poszło, ale za chwilę miałem problem z adresem. Na chrome na androidzie nie dałem rady, tablet z Windowsem dźwignął to. Najważniejszy jest cel, ale mogliby przyjrzeć się temu.
7 grudnia 2016, 23:27 / środa
Zarejestrowaneo adresu używają przy płatności, bo jak pewnie zauważyłeś, kiedy płacisz podajesz tylko dane karty.
8 grudnia 2016, 01:38 / czwartek
Z. zadzwoń do mnie jak skończy sią akcja, zrobimy to własnymi siłami, pzdr i dzięki wszystkim którzy wzieli udział zrobimy to !
8 grudnia 2016, 07:14 / czwartek
Wyszedł przelew mam nadzieję, że dojdzie przed końcem akcji
8 grudnia 2016, 09:14 / czwartek
Zrobiłem wpłatę, wszystko ok, a gdzie znajdę teraz kod vouchera?
8 grudnia 2016, 09:26 / czwartek
Pieniążki przelane. Kody vouchera powinieneś otrzymać mailem.
8 grudnia 2016, 10:31 / czwartek
Pany brakuje 6000pln czyli 300 biletów.

Kto jak nie my ma ogarnąć 300 biletów :) Dawajcie!!!!!!
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023