Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia bez granic - zbudujmy boisko Polakom z Wileńszczyzny!

strona 2/2

8 grudnia 2016, 15:30 / czwartek
poszło :)
ciekawe czy wyślą wołczer przed jutrzejszym meczem - trochę dupa że paypal powyżej 45 zł
8 grudnia 2016, 15:34 / czwartek
no proszę już zaksięgowali .... uznanie na Pomorzu :) to czekam na wołczer :)
8 grudnia 2016, 15:46 / czwartek
numery voucherów są dostępne po zalogowaniu w zakładce "twoje nagrody".

~~~~
aktualnie jest 88% potrzebnej kwoty~
odnośnik
8 grudnia 2016, 19:17 / czwartek
potwierdzam - kod się pojawił w tym samym miejscu jak przy poprzednich akcja :)
8 grudnia 2016, 20:20 / czwartek
Chciałem podziękować anonimowemu mecenasowi za to, że wpłacił 10 000 bo słabo by to wyglądało bez niego.
8 grudnia 2016, 21:54 / czwartek
Powinni przedłużyc akcje do swiąt i wrzucic karnety na wiosne jako nagrody, wtedy spokojnie dojdzie do 100%

TYLKO LECHIA!
9 grudnia 2016, 00:35 / piątek
Nawet jeśli się uda zebrać te ~45k to i tak przy Łksie czy Wiśle jesteśmy DZIADAMI, albo ludzie z GD po za odpaleniem facebooka w kompie nic innego nie potrafią. Trzeba powiedzieć to sobie wprost. Skoro drugi raz nie potrafimy na takich akcjach uzbierać pełnej kwoty bez pomocy sponsorów to coś jest nie halo. Łks zebrał 78k, Wisła ponad 200k to o Nas dużo mówi...
9 grudnia 2016, 00:44 / piątek
Na konto wpłynęło 1620,66 zł
Podziękowania dla wpłacających, reszta jest milczeniem.
9 grudnia 2016, 01:36 / piątek
Przecież trochę tych ludzi na mecze dość regularnie chodzi. Wystarczyłoby nawet żeby chociaż 5000 ludzi rzuciło po 10(!) złotych. To jest dramat.
9 grudnia 2016, 02:40 / piątek
Może i dramat ale ludzie nie lubią inwilgacji przez jakieś funs4 czy topy, aby nie było potem jakieś ... poważniejszej wtopy. Wszedłem w ten biznes, chociaż czekałem na opcję wzięcia udziału w planie filmowym "Kiepscy" z Sebkiem w roli tytułowej, toast ze Sławkiem za MP Lechii albo przynajmniej wspólne zdjęcie naszych 4 reprezentantów w biało-czerwonych koszulkach. Nie wyszło ale to pikuś. Dowiedziałem się też, że ta świetlica sióstr to dobra odskocznia, bo w szkole w NW to raczej brak aktywności.
9 grudnia 2016, 07:37 / piątek
"ale ludzie nie lubią inwilgacji przez jakieś funs4 czy topy"

Można było wpłacać za pośrednictwem konta Stowarzyszenia odnośnik

90%Osiągnięto

41 452 PLN
Zebranych środków

rozumiem, że z uwzględnieniem wpłat od LP na 1620 PLN brakuje w tej chwili niecałych 3 tys. zł ?
9 grudnia 2016, 09:01 / piątek
Panowie bez przesady z tym nazywaniem kogoś dziadami..... zbiórka Łks ? - przypomne my w jednej akcji zebraliśmy wiecej niz oni, przykład Wisły- oni zbierają na funkcjonowanie klubu - równie dobrze można policzyć ile kibice pomogli Lechii kiedy to my byliśmy na dnie. To już 3 akcja Lechii z czego tylko 1 dotyczyła bezpośrednio klubu. w 2 dotychczasowych udało się osiągnąć wymagane kwoty.... jest jeszcze trochę czasu - i brakuje nie wiele....może poprostu okres przedświąteczny nie jest najlepszy na zbieranie kasy na boisko, które powstanie kilkaset kilometrów stąd .... kwota, która została zebrana i tak robi wrażenie ...
9 grudnia 2016, 09:10 / piątek
Nie tyle suma zebrana, a ilość kibiców którzy wzieli udział w akcji jest trochę żenująca. Obecnie 230 osób. I nie przesadzajmy z tą inwigilacją.

TYLKO LECHIA!
9 grudnia 2016, 10:10 / piątek
Krótkie podsumowanie akcji. Wstyd i żenada. Lechia to my? Wystarczyło wykupić bilety i cel zostałby zrealizowany w 200 %! Ale co się dziwić, wystarczy spojrzeć na srającego jadem "trzczy" na kulturalną uwagę stieq w tym wątku odnośnik . Za jedyne 20 złotych można było kupić bilet sobie, sprawić radość dziecku z domu dziecka i dołożyć się do szczytnej akcji jaką jest budowa boiska dla Polaków. Ale grunt to pierdolnąć tego rozcieńczonego szczocha na stadionie za 15 PLN. Myślę , że większość z Was nie zdaje sobie sprawy, jaką cenę za swoją polskość muszą płacić w codziennym życiu mieszkający na kresach Polacy. Miałem okazję być na Wileńszczyźnie, Łotwie, Białorusi, Ukrainie oraz Rosji tej "bliskiej" a także tej odległej syberyjskiej gdzie spotykałem wielu Polaków. Ludzi którzy ,mimo nierzadko wielkiej biedy są dumni ze swoich korzeni, ugoszczą cię BEZINTERESOWNIE i z radością. Słysząc język polski mają łzy w oczach. Ze znajomymi rozmawialiśmy, że szczęśliwie wielu Polaków tam żyjących nie mają pojęcia, jak zgnił ogół naszego społeczeństwa na przestrzeni 3-4 ostatnich dekad. Przykładem takiego zgnicia jest właśnie odzew kibiców na akcję Lwów. Cała Lechia zawsze razem? Na szczęście jest wiele organizacji oraz akcji wspierających kresowiaków jak np. odnośnik w której też działają nasi biało-zieloni bracia. Jednak jest to kropla w morzu wielkich potrzeb jakie mają Polacy na kresach oraz potomkowie zesłańców syberyjskich.
9 grudnia 2016, 11:27 / piątek
95%Osiągnięto

43 783 PLN
Zebranych środków

12 godzin
Do końca
9 grudnia 2016, 11:30 / piątek
Właśnie, warto sobie kupić choćby czapkę czy kubek. Jeśli nie dla siebie, to komuś można podarować pod choinkę. Damy rade, jeszcze parę godzin zostało.
9 grudnia 2016, 14:42 / piątek
filet9 odpierdol się. Kupuję se piwko na meczu i nikt mi nie będzie się do tego dopierdalał. Na cel Boisko Polakom z Wileńszczyzny też wpłaciłem. Nie kumasz pewnych niuansów.
9 grudnia 2016, 14:44 / piątek
Brakuje 1,5 tys. zł
9 grudnia 2016, 15:14 / piątek
trzczy i znowu srasz jadem. A czy ja Ci bronie pić piwa na meczu? Pij aż oślepniesz. Przeczytaj sobie swój atak na gościa , który zasugerował Ci KULTURALNIE możliwość zakupu biletu w inny sposób. Wystarczyło napisać, że już wsparłeś akcję i wyglądałoby to inaczej. Ale lepiej chujami rzucać do brata po szalu. Jeżeli faktycznie wpłaciłeś to masz zaszczyt być w tym elitarnym gronie 200 osób które wpłaciły te zebrane 30 tysięcy.
9 grudnia 2016, 15:18 / piątek
Kupcie sobie po czapce lub kalendarzu na zgodę, lepsze to będzie i znacznie zdrowsze, i z pożytkiem dla akcji.
9 grudnia 2016, 15:21 / piątek
Jest już 97%, brakuje tylko i aż 1370 zł.
9 grudnia 2016, 15:42 / piątek
Też mi zależy na sukcesie tej akcji, dlatego na zgodę kupię jeszcze kubek. Skoro jest jeszcze czas, to działajmy!
9 grudnia 2016, 16:37 / piątek
No to skoro takie ruszenie to i ja kupię ze dwa kubki, a jak Lechia wygra przynajmniej dwiema bramkami to z wygranej sfinansuję akcję do końca
9 grudnia 2016, 16:52 / piątek
Brakuje niecałego klocka. Mam już 3 kubki i 2 kalendarze :)
9 grudnia 2016, 17:47 / piątek
jest 100%

46 023 PLN

:D
9 grudnia 2016, 17:49 / piątek
Brawo My!
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020