Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk sobota 03.12.2016r. godz. 20:30

strona 1/3

28 listopada 2016, 21:38 / poniedziałek
Jadę z wątkiem, aby mnie ktoś nie ubiegł.
Wraca Flavio - głodny gry i bramek.
2-0 dla Lechii po golach bliźniaka.
28 listopada 2016, 22:00 / poniedziałek
Jestem na TAK i marzy mi się, by zamiast Wolskiego lub Stolarskiego grał Haraslin. Nie rozumiem dlaczego Haraslin nie gra w 1 składzie. Tak samo mi się marzy, aby Marco Paixao został na długo już na ławce, bo jestem pewien, że NASZ Wiśnia by o wiele więcej wiatru z przodu narobił zamiast niego. Marco - potrenuj, zrób formę, przepracuj zimę i wróć silniejszy, bo obecnie to co prezentujesz do 2 lub 3 liga.
28 listopada 2016, 22:23 / poniedziałek
Wolski zagrał dziś bardzo przyzwoicie...

W Krakowie tylko zwycięstwo! Wisła 1:3 Lechia
29 listopada 2016, 09:00 / wtorek
Marco może razić ociężałym sposobem poruszania się, ale strzela swoje gole, potrafi odebrać i przytrzymać piłkę. Myślę, że ukłuje jeszcze kilka razy do końca roku.
Prawda jest taka, że mamy kłopoty bogactwa, jeśli chodzi o skrzydłowych, dlatego Haraslin siedzi na ławie.
Z Wisłą tylko zwycięstwo. Bardzo liczę na wyważoną grę i przede wszystkim SKUTECZNOŚĆ, bo sytuacji jest w każdym meczu dużo.
29 listopada 2016, 09:05 / wtorek
A tak to... cwelów jest dwóch widzew i ruch... ;- )

Pozdro dla wszystkich prawdziwych Wiślaków.
29 listopada 2016, 20:16 / wtorek
W tym meczu możemy strzelić 700-setną bramkę w Ekstraklasie dla Lechii. Wystarczy zdobyć dwa gole ;)
30 listopada 2016, 02:56 / środa
Nie którym to sie chyba sufit spierdolil na leb... Jesteśmy liderem powtarzam, "liderem" przegraliśmy tylko 3 mecze a tu dalej placz... kurwa mac naprawde tak ciężko docenić to co sie ma... jeszcze nie dawno Górnik Zabrze wyeliminowany w PP po karnych byl sensacja a tu tak naprawdę rozdajemy karty, bo jak wygramy co mamy wygrac to mamy mistrza Polski!!! Niech graja dalej Ci kopacze co dla nie których prezentuja 3 lige ale niech punktuja tak dalej to na długiej będziemy tak świętować, ze w Gdańsku zabraknie alko :) Z Wisłą 3 pkt i jedynie co zmienić to dac pograć Wisni bo to swój chłop ! A my swoje!
30 listopada 2016, 03:12 / środa
Nie którym to sie chyba sufit spierdolil na leb... Jesteśmy liderem powtarzam, "liderem" przegraliśmy tylko 3 mecze a tu dalej placz... kurwa mac naprawde tak ciężko docenić to co sie ma... jeszcze nie dawno Górnik Zabrze wyeliminowany w PP po karnych byl sensacja a tu tak naprawdę rozdajemy karty, bo jak wygramy co mamy wygrac to mamy mistrza Polski!!! Niech graja dalej Ci kopacze co dla nie których prezentuja 3 lige ale niech punktuja tak dalej to na długiej będziemy tak świętować, ze w Gdańsku zabraknie alko :) Z Wisłą 3 pkt i jedynie co zmienić to dac pograć Wisni bo to swój chłop ! A my swoje!
30 listopada 2016, 19:10 / środa
Przed Wisłą dupą trząść nie będziemy ale trzeba rozsądnie zagrać w obronie, bo szybkie kontry wiślaków kroją linię obrońców jak nóż tort. Wstawiłbym nie 3 a 4 defensorów, bo z tyłu mogą być problemy. Chyba, że w trakcie meczu będzie wielka potrzeba wdrożenia wariantu ultra ofensywnego.
30 listopada 2016, 21:15 / środa
Podglądam mecz Wisła - Lech w PP i wniosek jest jeden.
Wisła jest totalnie do ogrania, do tego dojdzie zmęczenie tymże meczem.
Spokojnie w obronie, grać swoje a coś powinno wpaść z przodu.
Podtrzymuję 2-0 po golach wypoczętego bliźniaka :)
30 listopada 2016, 22:35 / środa
Wylaczyc Brleka i uważać na szybkie kontry i Wisła spokojnie do ogrania.
1 grudnia 2016, 08:43 / czwartek
Wisła nie jest do ogrania. Wisłe trzeba ograć. Ich obrona to jest jakieś totalnie nieporozumienie teraz wypadł Głowacki + tylko 2 dni przerwy mają od pucharu. Ten mecz po prostu trzeba wygrać.
1 grudnia 2016, 15:39 / czwartek
Maloca nie zagra w Krakowie

Szansa na występ Mario przeciwko Wiśle jest znikoma. Będziemy starali się postawić go na nogi, aby jeszcze zagrał do końca roku, ale nic na siłę. Zdrowie naszych piłkarzy jest w Lechii największą wartością. Zagra tylko, jeśli będzie gotowy na sto procent - mówi trener Piotr Nowak.
1 grudnia 2016, 16:53 / czwartek
Mati_LG - ja również jestem podekscytowany sytuacją w tabeli i cieszę się ogromnie, że piłkarze w końcu zaczęli robić wyniki na miarę naszych oczekiwań.
Od ponad 20 lat na to czekałem i nadal czekam na mistrza Polski.

Co nie zmienia jednak faktu, że Marco nie ma formy i jest obecnie cienki jak polsilver, więc wolałbym zobaczyć w akcji np. Wiśnię czy Haraslina z przodu. Tyle w temacie.
1 grudnia 2016, 20:22 / czwartek
sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)
2 grudnia 2016, 10:29 / piątek
Znalazłem na WP informację że:
"Występ pod znakiem zapytania: Maloca, Sławczew, Stolarski, Wojtkowiak.
Kontuzjowani: Pawłowski, Wiśniewski."

odnośnik

Ciekaw jestem skąd info, że Wiśnia ma kontuzję? Przecież wczoraj trenował normalnie, tak jak Stolarski i Wojtkowiak.
2 grudnia 2016, 12:17 / piątek
Na konferencji prasowej trener Nowak powiedzial ze Wisnia sie przeziebil.
2 grudnia 2016, 13:52 / piątek
no i widzi czego nikt nie widzi np wspaniala gre Wolskiego
3 grudnia 2016, 10:39 / sobota
Nie wiem czemu, ale mam wiarę w to, że Lechia dzisiaj w ładnym stylu pokona wisłę. Czas na pokazanie, w meczu ze sprzedawczykami, kto jest najlepsza druzyna w Polsce, 1:4 i dziękuję.
3 grudnia 2016, 13:05 / sobota
Peulson78 - nie wszyscy się sprzedali, trzymaj fason.
3 grudnia 2016, 14:01 / sobota
mecz będzie pewnie obfitował w bramki oby ta jedna więcej dla Lechii 3:2 dla Lechii
3 grudnia 2016, 17:47 / sobota
Dziś mecz prawdy. Pierwszy od dawien dawna przeciwnik, który raczej nie bedzie robił w gacie przed pierwszym gwizdkiem.
Mam nadzieje, ze nasi wyjdą skoncentrowani i zaprezentują dwa razy lepszą dynamikę oraz precyzję niz w ostatnich meczach. Wtedy powinno byc dobrze.

TYLKO LECHIA!
3 grudnia 2016, 18:55 / sobota
W którym pubie w Gdańsku (Centrum) będzie można obejrzeć dzisiejszy mecz?
3 grudnia 2016, 19:00 / sobota
TIME OUT Restaurant & Sport,Piwna 3/4.
3 grudnia 2016, 19:15 / sobota
Dzięki wielkie!
Tylko zwycięstwo!
3 grudnia 2016, 19:48 / sobota
Niestety, w tym pubie nie będzie transmisji meczu, jakieś inne propozycje?
3 grudnia 2016, 19:58 / sobota
Jack's Bar Długi Targ 40,601 444 364.Pub Piwnica ul.Garbary 1, 58 305 91 39 zapytaj tu.
3 grudnia 2016, 20:01 / sobota
Dotąd jak nie mogłem inaczej to oglądałem Lechię na kanale odnośnik przez włączonego vpn w opera developer. Niestety dzisiaj coś nie trybi. Jakieś sugestie?
3 grudnia 2016, 20:14 / sobota
W jednym pubie KSW, w drugim brak miejsc... Mimo wszystko bardzo dziękuję za pomoc.
3 grudnia 2016, 20:15 / sobota
To że brak miejsc nic nie znaczy śmiało śmigaj na 100% się znajdzie jedno miejsce dla Lechisty.
3 grudnia 2016, 20:29 / sobota
@kielas u mnie działa. Spróbuj: odnośnik
3 grudnia 2016, 20:33 / sobota
Odpalam przez operę z włączonym VPN ale nie chodzi...
3 grudnia 2016, 20:37 / sobota
Mi na operze przestało działać parę tyg. temu. Wróciłem do rozszerzenia Hola na chrome.
3 grudnia 2016, 20:38 / sobota
no i dzwon na początek
3 grudnia 2016, 20:43 / sobota
@trzczy Dziękuję ;-)
3 grudnia 2016, 21:00 / sobota
dzieki nowak za swietne zestawienie defensywy
3 grudnia 2016, 21:03 / sobota
Gramy bez środka obrony niestety.Nowak znowu oblał ustawienie...w dodatku blizniak zamiast strzelac łapie sie za głowę...nic gramy dalej
3 grudnia 2016, 21:03 / sobota
Wisła gra praktyczną piłkę, a Lechia teoretyczną. Na razie jest dramatycznie.

TYLKO LECHIA!
3 grudnia 2016, 21:05 / sobota
Żenująy płacz... kupa szczęścia i tyle.
3 grudnia 2016, 21:07 / sobota
W przeciwieństwie do poprzednich spotkań gramy dobrze, a przegrywamy. Wisła nastawiona na kontrę u siebie - to o czymś świadczy. Siedzimy na nich i wierzę, że co najmniej 2 bramy strzelimy.
A my swoje!!!
3 grudnia 2016, 21:09 / sobota
Dno, padaka daj Pan haka... Młyn Wisły padaka....ruch chyba nie wspomaga
3 grudnia 2016, 21:13 / sobota
Gramy ładnie, to fakt. Trzeba dowieść 0:2 do przerwy, posłuchać Piotrka w szatni i odmienić losy spotkania.
3 grudnia 2016, 21:20 / sobota
Tak gramy ładnie, oddaliśmy aż 1 celny strzał na bramkę. Strzelał Wolski.
3 grudnia 2016, 21:21 / sobota
Czas na zmiany... i na Opole.
3 grudnia 2016, 21:21 / sobota
Janicki i Chrapek do zmiany. Kuświk też nie błyszczy.
3 grudnia 2016, 21:22 / sobota
Taaaa gramy ładnie..... Gówno prawda, ładnie byłoby wtedy jakby było 2:0 dla nas.
Chyba niektórzy zapomnieli ze to nie jest łyżwiastwo figurowe.
Tutaj głównym kryterium są strzelone bramki.
Na razie Lechia nie ma pomysłu na cofnietą Wisłę i tyle, brak rozciagniecia gry, za dużo kombinacji na przedpolu, przy tak skomasowanej obronie strzelimy bramkę ok 238 minuty meczu. Chyna ze Wisła wrzuci jeszzce kilka z kontr to wtedy zejdą wczesniej do szatni.
Czas na Flavio i Sebę.

TYLKO LECHIA!
3 grudnia 2016, 21:24 / sobota
Nic z tego chyba nie będzie. Kłania się mecz z Niecieczą. Nam piłka ucieka w dobrych sytuacjach a u tamtych typ trafia w ziemię zamiast w piłkę a wychodzi mu asysta życia. Poza tym dobrze wygląda to tylko na 30 metrze, dalej klepiemy bez przekonania i za małą ilością zawodników.
3 grudnia 2016, 21:24 / sobota
Za mało podań do tyłu panowie ! Nowak zmień w końcu Krasica na MILĘ bo tak zwalnia grę że SZOK !
3 grudnia 2016, 21:25 / sobota
trzczy->przeinstaluj Operę i wszystko będzie działać; sprawdziłem
3 grudnia 2016, 21:28 / sobota
Pierwszy gol Janicki za słaby fizycznie i przegrywa z orczykiem Głową, drugi gol to wina śpiącego wolnego królewicza Wawrzyniaka. Boguski startuje do piłki a Warzywo stoi jak choinka świąteczna w stojaku. Po przerwie stolarski za Vittorię i za Chrapka Seba może coś drgnie. I te nie wykorzystane 100
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.266