Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Gdańsk - miejsce do życia

strona 1/1

10 stycznia 2017, 14:05 / wtorek
Witam Braci z Północy, razem z żoną planujemy przeprowadzkę z okolic Wrocławia do Gdańska, pytanie do Was mieszkańców Gdańska, czy to dobry pomysł? Jak wygląda rynek pracy? My oboje przed trzydziestką z wyższym wykształceniem, ja techniczne, żona pedagogiczne. Jak sytuacja z mieszkaniami? Jakie ceny? Przeglądałem ogłoszenia o pracę i mieszkania, ale wolę zapytać u źródła.
Pozdrawiam!
WKS&BKS
13 stycznia 2017, 12:52 / piątek
chyba słaby pomysł żeby układać sobie życie na podstawie danych z forum kibicowskiego
5 lipca 2017, 10:57 / środa
Jak najbardziej dobrze zapytałeś wszak to forum gadki. Ceny mieszkan niestety w tej chwili są wysokie i trudno ocenić jaki będzie trend. Pewnie na początek najlepiej wynająć coś na chwile i zorientować się na tutejszym rynku. Co do pracy, dla żony albo w szkole albo w jakiejś agencji PR, tak sądzę. W szkole niestety jak wszędzie trzeba mieć znajomości. Ty powinieneś znaleźć coś na początek i również szukać lepszego, jaki konkretnie kierunek skończyłeś? Ciekawe czy w ogóle tu zajrzysz jeszcze. W każdym razie życzę powodzenia jeśli się zdecydujesz zamieszkać w Gdańsku.
14 grudnia 2017, 08:51 / czwartek
22 marca 2018, 09:52 / czwartek
MAriolka123 - patrzyłem na te stronkę i rzeczywiście super narzędzie. I tam właśnie znalazłem mojego trenera :)
8 lutego 2019, 14:30 / piątek
odnośnik I znalazłem jeszcze coś takiego!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.428