Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

TBB Nieciecza - Lechia Gdańsk piątek, 17.02.2017 godz. 20:30

strona 1/5

12 lutego 2017, 23:18 / niedziela
Czas zrewanżować się czereśniakom za porażkę w Gdańsku i dopisać kolejne 3 punkty.
Może Wiśnia za Krasica ?
12 lutego 2017, 23:23 / niedziela
muszą być kolejne 3 punkty, w polu kukurydzy (choćby zmrożonej) przyszłemu Mistrzowi nie przystoi gubić punktów

poza kadrą na mecz: Janicki (dzisiaj 8-ma żółta kartka) oraz Chrapek (4 żółta).
Peszko zmieniony na własną prośbę - oby to nie była kontuzja

Hej Wiśnia gol!
13 lutego 2017, 06:03 / poniedziałek
u nich pauzuje Putiwcew za czerwień i może ktoś jeszcze bo sporo żółtych nałapali w meczu z klubem z Wronek. Szkoda Janickiego bardzo dobry mecz zagrał wczoraj.
13 lutego 2017, 07:19 / poniedziałek
Janicki z Chrapkiem niech pauzują z Niecieczą. Znacznie lepiej, niż z kimkolwiek innym z pierwszej ósemki.
Coś mi się wydaje, że klubik z Niecieczy już się wyszumiał w ekstraklasie i zanotuje zjazd po równi pochyłej przy udziale również Lechijki :) Pewne 3-0 po bramkach braci P. i karnym na raty Kuświka.
13 lutego 2017, 08:07 / poniedziałek
Skoro nie będzie Janickiego to pewnie zagra Nunes, a na ławkę wskoczy Vitoria. Za Peszkę będzie Haraslin albo Mak. Dalej nie widzę miejsca na ławce dla Kisiela, chyba że Mak zostanie w Gdańsku. Za Chrapka to chyba Wiśnia się załapie do 18-stki.
Za kilka dni się dowiemy co Nowak postanowi.
13 lutego 2017, 09:33 / poniedziałek
Najważniejsze żeby tak jak z Jagą wszystkich 11 zawodników + zmiennicy zagrało na dobrym poziomie. Mamy dużo lepszych zawodników więc to wystarczy do 3 punktów.
13 lutego 2017, 10:14 / poniedziałek
Peszko nie zaliczył wczoraj nawet jednego udanego dryblingu, ani jednej dobrej akcji z jego udziałem (no chyba, że liczymy wrzutke z rożnego) więc jak już to zagrał dobrze 10 zawodników :)
13 lutego 2017, 10:35 / poniedziałek
Robert ..no zesz daj spokój..chyba ze wrzutke a ta wrzutka dała 1 jakze wazną bramke...rece opadają..jak by co to sobie pooglądaj..

odnośnik
13 lutego 2017, 10:44 / poniedziałek
pojechać, rozklepać, zapomnieć.

nie ma sensu rozwodzić się nad jakimś LKSem, bez herbu i historii
13 lutego 2017, 11:03 / poniedziałek
Nie muszę oglądać byłem na meczu. Jeśli występ pilkarza oceniasz przez pryzmat wykonania rzutu rożnego to nie mamy o czym gadać :D
13 lutego 2017, 11:31 / poniedziałek
Peszkin również podał Wolskiemu na sam na sam. Jak dla mnie wybór najgorszego zawodnika meczu bardzo trudny ;-)
13 lutego 2017, 11:32 / poniedziałek
Robert FAKTYCZNIE NIE MAMY O CZYM GADAĆ..
13 lutego 2017, 14:25 / poniedziałek
Robert i Misiu spokój mi tu. Mój wątek, ja tu rządzę :)
Po wygranej 3-0 nie ma co się zastanawiać, kto był najgorszy...
A jak już to sędzia, bo nie podyktował ewidentnego karnego.
13 lutego 2017, 14:51 / poniedziałek
Pełna zgoda..zresztą to raczej nie ten wątek do dyskusji...pozdro
13 lutego 2017, 16:08 / poniedziałek
Jak będą tak zawsze lali lidera(do wczoraj Jaga była liderem) to cała jedenastka może grać tak jak Sławek.
13 lutego 2017, 16:59 / poniedziałek
LechiaLublewo: 1000% poparcia oby sędziowie popełniali błędy tylko w meczach wygranych 3:0 ;)
13 lutego 2017, 18:34 / poniedziałek
wygrać i tyle...bo innej możliwości nie ma
z przodu jest potencjał, mamy po prostu najskuteczniejszych napastników w tej lidze;
a gdyby coś nie szło - wpuścić Wiśnię :)
tylko Lechia!
13 lutego 2017, 19:05 / poniedziałek
Pojechać, powalczyć, zwyciężyć... i zapomnieć o słoniach a zacząć myśleć o "żydkach pasiastych"!
Jak dla mnie skromne 2:0 dla NASZEJ Lechii (wariant pesymistyczny 2:1 dla Lechijki).
Veni, Vidi, Vici
AVE LECHIA
15 lutego 2017, 12:29 / środa
Mecze wyjazdowe dadzą nam odpowiedź czy na poważnie bedziemy walczyć o najwyższe trofeum. Bez odpowiedniej ilości pkt na wyjazdach można zapomnieć o pozycji lidera.
Trudne to zadanie szczególnie ze ostatnie dwa wyjazdy to były żenujące występy naszej drużyny. Jednak jesli ma byc histroryczny wynik to trzeba skrupulatnie punktować z takimi drużynami jak TBB.
Sam jestem ciekawy jaką Lechie zobaczymy pod Tarnowem, tą z niedzieli czy to pogubioną z Krakowa czy Kielc?
Muszą grać swoje czy to grają na bursztynku czy to na polu kukurydzy.

TYLKO LECHIA!
15 lutego 2017, 13:05 / środa
Święta racja Cygnus. Swoją drogą to dziwi mnie syndrom obcego boiska w polskiej lidze. Poza kilkoma stadionami publika jest kiepska więc ograni, doświadczeni gracze nie powinni mieć problemu z psychiką. Niestety nie mam porównania i odnośni, bo jedyne co uprawiałem, to pici polo na małe bramki i bierki pod wodą, a tam nie liczyło się najbardziej to kto jest gospodarzem, a to kto zaskoczy pierwszy i lepiej pokombinuje.
15 lutego 2017, 18:27 / środa
Szczerze to ja też nie rozumiem dlaczego tyle mówi się w piłce nożnej czy gramy u siebie czy na wyjeździe. Przecież boisko są takie same bramki takie same i warunki równe dla obu drużyn. Jeśli jedna z drużyn ma zawodnika lepszego na każdej pozycji to po prostu musi mecz wygrać czy gra u siebie czy na wyjeździe. Oczywiście własna widownia jest to jakiś handicap, ale bez przesady kibice nie grają tylko piłkarze.
Nie widze innej możliwości jak zwycięstwo.
15 lutego 2017, 20:06 / środa
No to dodaj sobie cały dzień w autokarze (chociaż chyba oni samolotem latają) i do tego noc nie w swoim łóżku. No i jest obniżka formy.

No ale chyba czas najwyższy...

JAZDA Z KURWAMI!!!
15 lutego 2017, 21:51 / środa
kolega z zaspy chyba za bardzo nie wnikał w piłkarskie tajniki. Boisko jest takie samo? Owszem, ale dla zespołów, które w danym momencie na nim grają i tyle. Taki potoczny tekst, bardzo często powtarzany. Ale tak naprawdę nie jest takie samo! Pomijam fakt, że gospodarze znają każde nierówności itp. W telewizji może wyglądać że jest dywan ale faktycznie tak nie jest. Boisko używane notorycznie zawsze się niszczy i nie ma możliwości doprowadzić je do stanu nowości. A to jest spora różnica jak wiesz że w danym miejscu piłka podskoczy. Ale to mały problem. Najważniejsze są wymiary boiska. I tu nie są one takie same! Zgodnie z przepisami boisko piłkarskie ma mieć długość od 90 m do 120 m, a szerokość od 45 m do 90 m. To teraz wyobraź sobie jaka jest różnica między największym a najmniejszym boiskiem, na którym można rozgrywać spotkania. I wyobraź sobie ile jest pomiędzy kombinacji z długością i szerokością. Zawodnik, który ćwiczy na co dzień dośrodkowania na boisku o szer. np. 80 m gra na boisku o szer. np. 70 m. To gdzie tą piłkę pośle. Napastnik zawsze się ustawi tam gdzie powinien bo ma punkt orientacji w postaci "wapna" czy linii pola karnego ale dogrywający ma spore szanse by go "przerzucić" bo gra swoje automatyczne, wyuczone zagrania tylko boisko jest zbyt krótkie/ za wąskie. Ktoś z Was kiedyś się nad tym zastanawiał? Do tego dochodzi to co kolega pisał wyżej czyli np. długa podróż co dla mięśni aktywnego sportowca nie jest pozytywne. Dlatego gospodarze zawsze mają przewagę. A trybuny? Niejednokrotnie można było przeczytać wywiad że są na boisku wyłączeni i nie słuchają co krzyczą trybuny. A jak któryś powie że trybuny ich poniosły to zawsze jest to po wygranym meczu i robią tak kurtuazyjnie bo "tak wypada". Sorry, ale taka prawda.
15 lutego 2017, 22:46 / środa
Juzio,

Chciałbym zobaczyć mecz na boisku 90x90 :D

No a po drugie nasi na codzień nie trenują na Stadionie Energa tak mi się wydaje. Zresztą chyba większość drużyn nie trenuje tam, gdzie gra mecze o punkty.
15 lutego 2017, 23:11 / środa
Juzio skąś ty się urwał :D Gospodarze wiedzą gdzie są nierówności haha :D czy to żużel ?? Po za tym piłkarze nie trenują na co dzień na głównych stadionach. Zmęczenie podróżą ? Od kiedy to piłkarze podróżują w dniu meczu ? Bo nie słyszałem ???? Ku*wa to są profesjonaliści !! Ludzie którzy zarabiają po 100k miesięcznie i ich zasranym obowiązkiem jest zapierdalać ile fabryka dała, a i tak są 10x przepłaceni wię c skończ człowieku głupoty pisać..
16 lutego 2017, 07:08 / czwartek
Stieg - boisko musi mieć kształt prostokąta więc opcja 90x90 jest akurat niemożliwa.
Robert zaspa - czytaj ze zrozumieniem co inni piszą. Ja starałem Ci się jakoś wytłumaczyć na czym polega atut własnego boiska a Ty mi wyjeżdżasz z tekstem że piłkarze biorą siano to mają zapierdalać. Super, świetnie, zgadzam się ale niestety nie widzę związku. Poza tym w żaden sposób nie staram się usprawiedliwiać porażek, a co najważniejsze w ogóle nie pisałem o Lechii tylko o wszystkich klubach w Polsce. Nie każdy przecież dysponuje bazą boisk, a nawet jeśli ktoś takie posiada to i tak część treningów odbywa się na płycie głównej więc w skali roku jest to jakaś tam liczba, wielokrotnie większa niż treningi ekipy, która raz w roku przyjedzie zagrać tam mecz. Zespoły podróżują dzień? Oczywiście, ale gdy rywal sobie spokojnie trenuje, drugi zespół telepie się całą Polskę, zatrzymując się na jakieś stacji na rozruch i wypada im jednostka treningowa. To wszystko może mieć wpływ na ogólną tezę, że gospodarze mają jakąś tam przewagę.
16 lutego 2017, 07:10 / czwartek
* dzień wcześniej
16 lutego 2017, 07:51 / czwartek
Juzio - ALE TY ŻEŚ MNIE TERAZ ZAIMPONOWAŁ ;D
Widać, że masz doświadczenie i jesteś ograny ;-)
Myślę, że wpis 2017 należy do Ciebie.
16 lutego 2017, 08:36 / czwartek
I tak gwoli ścisłości Juzio - 90x90 to jest prostokąt.
16 lutego 2017, 10:31 / czwartek
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk, godz. 20:30, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).
I to jest największy problem A nie wymiary boiska , inne oświetlenie czy daleka podróż
16 lutego 2017, 11:11 / czwartek
Nawet jeśli nie przekręci wyniku to jestem pewien, że pokaże naszym piłkarzom sporo kartek.
Wiadomo z kim rywalizujemy o mistrzostwo i czego się w związku z tym spodziewać.
16 lutego 2017, 11:30 / czwartek
Dokładnie juz zaczyna sie ustawianie sedziow :/

po meczu z Jaga bylem pewien ze sedzia meczu leglej z ruchanymi bedzie stefanski i tak sie stalo ehhh .
16 lutego 2017, 13:58 / czwartek
ciekawe ile pendrajwów biorą za uczciwe sędziowanie
16 lutego 2017, 15:34 / czwartek
Co mecz to samo narzekanie na sędziów no ku*wa nie mogę tego pojąć wy ludzie płaczecie jak małe dziewczynki. Mecz w mecz jest zły dla nas sędzia jeszcze nie przeczytałem na tym forum w wątku meczowym, że wylosowaliśmy dobrego sędziego. Skończcie pierdolić głupoty sędzia dla obu drużyn jest tak taki sam czasy fryzjera dawno się skończyły. Teraz są jedynie słabi sędziowie, którzy się mylą czasami na korzyść jednej czasami na korzyść drugiej drużyny.
Wątek meczowy, a tu zamiast rozkminy jak wygrać, kto ma zagrać to kaszana i płacze o dalekiej podróży jakie wymiary ma boisko czy piłkarzyki zasną w swoich łóżeczkach przed meczem. Kurrr sprawdzcie jeszcze czy jutro na minusie nie będzie żeby naszym gwiazdom noski nie zmarzły.
16 lutego 2017, 15:37 / czwartek
Lechia jest liderem 4 pkt przewagi jedzie do ogórków i ma ich rozjechać tyle w temacie, nara
16 lutego 2017, 15:43 / czwartek
Piłkarze właśnie lecą Ryanairem do Krakowa. Oby ta długa 50 minutowa podróż w jak wiadomo niewygodnym samolocie tej firmy nie wpłyneła na postawe naszej drużyny jutro.
16 lutego 2017, 16:22 / czwartek
W PZPN takich jak ty nazywają pożytecznymi idiotami.
16 lutego 2017, 16:30 / czwartek
Skąd masz proszę powiedz te informacje z których jesteś PEWIEN, że jutro sędzia nas wykartkuje ?? #polewka
16 lutego 2017, 16:52 / czwartek
ROBERT ZASPAŁ :

odnośnik
16 lutego 2017, 16:57 / czwartek
Robert mamy 56 zółtych kartek, zdecydowanie najwięcej z Ekstraklapy (inni mniej więcej 35-45) mimo że jesteśmy może poza Ległą, drużyną która ma największe posiadanie piłki.
16 lutego 2017, 17:33 / czwartek
Robert Zaspa
Skąd Ty się kurwa wziąłeś?
Był już Karol z Brzezna , było paru innych wynalazków
Ale mądrości o których tak intensywnie napierdalasz niebawem przebiją wszystkich
Skończ już i podszywaj się pod dobrych chłopaków z Zaspy
16 lutego 2017, 17:36 / czwartek
Nie podszywaj miało być
16 lutego 2017, 18:30 / czwartek
Jeśli ja wypisuje mądrości to nie wiem co wy robicie chyba, że pod tymi nickami kryją się chłopaki z gimnazjum, a tak to mi szczerze mówiąc wygląda. Macie coś ostro z banią z tymi podejrzeniami i płakaniem na sędziów. Jak przeczytacie wątki meczowe to w KAŻDYM jest płacz, że ten sędzia będzie zły. Więc który z sędziów ekstraklasy będzie dla nas dobry ?? Może zróbmy od razu liste kto może kto nie i nie będziecie musieli smutów wypisywać w kazdym wątku ?
Powtórze jeszcze raz DLA MNIE to jest chore co wy wypisujecie tutaj mam wrażenie, że z tego forum zrobiło się kółko gimnazjalne ludzi którzy na Lechie chodzą od 2-3 lat.

PS. Z Krakowa do Niecieczy nasi podjadą autobusem to może wpłynać na ich jutrzejszą postawe :D
16 lutego 2017, 18:33 / czwartek
Pamiętacie sezon bodaj 4 lata temu kiedy to nasi rywale w wielu meczach grali w 10 bo dostawali czerwone kartki, a także była bodaj rekordowa liczba karnych dla Lechii w tamtym sezonie. Wtedy sędziowie byli najlepsi ?
W innym temacie pierdolicie, że nie ma co się oglądać na innych (rozmowa dotycząca czy lepiej żeby wygrała arka czy legia) tylko grac swoje i wszystko wygrywać, a tutaj rozkminiacie i płaczecie na sędziów dalekie podróże rozmiary boiska, dziury w boisku. Sami sobie zaprzeczacie.
16 lutego 2017, 19:02 / czwartek
Panowie, jutro Lechia stuknie TBB 3-0 i skończą się Wasze dywagacje na temat sędziów, karnych, czarnych kotów i piątków trzynastego.
Lechia jest najlepsza i wygra tę ligę na przekór wszystkim lub z ich pomocą, nie ma znaczenia.
Amen
16 lutego 2017, 19:28 / czwartek
@ Robert Zaspa a kto używa emotikony? Podpowiem ci gimnazjaliści oraz dzieciaki z podstawówek
By nie rozmywać bardziej tematu , nieważne jak liczą się 3 punkty.
16 lutego 2017, 19:38 / czwartek
Robert_zaspa
Zamknij pizdę i WYPIERDALAJ już pedale stąd.
16 lutego 2017, 19:50 / czwartek
Robert zwany ZASPAŁ :

odnośnik
16 lutego 2017, 20:20 / czwartek
Czechu ty cwelu jebany wyżywać to się możesz, ale na swoich kolegach ze szkoły jak chcesz to możemy porozmawiać na najbliższym meczu, ale ja sobie nie życze od 12 lat chodze na mecze Lechii zaliczylem wiele wyjazdów nie po to żeby taki buc jebany jak ty mnie oczerniał na forum naszej drużyny. Wypierdalaj to sobie możesz mówić na ulicy do swoich koleszków patolu pierdolony. Forum jest po to żeby wymieniać poglądy, a nie wyzywać braci po szalu, ale ty pajacu nie dorosłeś do tego jeszcze. Każdego co myśli inaczej (bardziej racjonalnie) niż ty dzieciaku wyzywasz ? WYPIERDALAJ Z TEGO FORUM NIE JESTEŚ I NIE BYŁEŚ KIBICEM LECHII GDAŃSK
16 lutego 2017, 20:22 / czwartek
Sędziowie mogą wypaczyć niejeden wynik meczu i to jest fakt. Czy akurat Raczkowski będzie stronniczy, nie wiadomo. W każdym razie w meczu z Jagą nie został podyktowany ewidentny karny za faul na Marco wiec kto wie może to sygnał tzw spółdzielni. PZPN będzie stawał na głowie by forować Legie zreszta tak jest co roku. Trzeba grać swoje ale grać 11 na 12 nie jest łatwo.
 
1 2 3 4 5
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.460