Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

TBB Nieciecza - Lechia Gdańsk piątek, 17.02.2017 godz. 20:30

strona 2/5

16 lutego 2017, 20:43 / czwartek
Czarny66 i nie jest Ci wstyd gimnazjalisto? Robcio 12 lat juz na Lechię popierdala o wyjazdach nie wspomnę a Wy go tu gimbusy obczerniacie....

A tak na poważnie to jestem ciekaw czy zaliczyleś pajacu więcej meczy u siebie niż Czarny wyjazdów? Szczerze wątpię...
16 lutego 2017, 20:50 / czwartek
Być może tak być może nie, ale na pewno nie mam tak rozjebanej głowy jak co niektórzy tutaj rozkmniający najbliższy mecz, a do tego zaloguje ci się gimbus, który na naszym forum wyzywa braci po szalu nie wierze tego czego dożyłem.
16 lutego 2017, 21:27 / czwartek
Raczkowski z Warszawy ciekawie będzie.Co by za daleko ległej nie uciec?
16 lutego 2017, 22:08 / czwartek
ponoć mecz z żydkami ma nam sędziować pan Sławek, tak żeby było bez podejrzeń
16 lutego 2017, 22:11 / czwartek
Nie jestem fanem teorii spiskowych i sam często nabijam się z ludzi tym żyjących, ale uważam że wyznaczenie sędziego z Warszawy w obecnej sytuacji nie powinno mieć miejsca. Właśnie dlatego, żeby nie dawać powodu do takich durnych gadek.
16 lutego 2017, 23:38 / czwartek
Żaden mecz Lechi sedziowany przez Raczkowskiego nie zakończył sie naszą wygraną.
W dodatku zawsze daje nam po kilka kartek.W ostatnim meczu z Koroną nie podyktował ewidentnego karnego tylko rzut wolny(uznał ze faul był przed).
Ale pozyteczny idiota z Zaspy tego nie wie albo udaje głupszego niz jest.W dodatku ubliza Starej Gwardii co go ostatecznie dyskredytuje na tym forum.
16 lutego 2017, 23:47 / czwartek
Info z netu, wklejam bez weryfikacji, ale wierzę, że policzone dobrze:
"Lechia na wyjazdach przy Raczkowskim (7 spotkań, 0 zwycięstw, 3 remisy, 4 porażki) bilans bramkowy 5-14."
16 lutego 2017, 23:47 / czwartek
Obraza,bo juuuuuuz 12 lat chodzi na Lechie.

P.S1 Pozdrawiam ziomek
P.S2 Sedzia chuj!
17 lutego 2017, 00:21 / piątek
Czarny jak nie jak tak!Pozdrówki!
17 lutego 2017, 08:32 / piątek
aż 12 lat? fiu fiu...

Hej Lechia gool!
17 lutego 2017, 10:15 / piątek
Tak sobie obejrzałem bramki jakie stracila Lechia z Termaliką w Gdańsku i pierwsza to babol Podleśnego a druga to kontra jednego zawodnika podczas gdy obrońcy zaspali. Strzał szmatowaty. Akcja na gola Lechii palce lizać, szybko w tempo i dobry strzał. Chcę widzieć takie akcje w dzisiejszym meczu a o wynik będę spokojny.
17 lutego 2017, 10:17 / piątek
Jeszcze w temacie sędziowania: serwis gol24.pl prowadzi cykl "Bezbłędna tabela" - kolejka po kolejce poddane są analizie błędy sędziowskie i ich wpływ na wypaczenie wyniku meczu. Po takiej weryfikacji, po 20 kolejce mielibyśmy 7 punktów mniej i 4 miejsce - odnośnik

Niestety, nie mam czasu na weryfikację analiz, a redaktorom serwisu czasami zdarzają się babole, ale jeżeli założyć a priori rzetelność analizy, wychodziłoby na to, że w tym sezonie jesteśmy największym w lidze beneficjentem błędów sędziowskich :)

Nieciecza gra nierówno i nieprzewidywalnie, nie będzie to łatwy mecz, ale wygramy 2:1. Bramki: Flavio i Haraslin!
17 lutego 2017, 10:53 / piątek
jordi ja już o tym pisałem. Jedyny błąd sędziego jaki kojarzę wypaczający wynik meczu z naszym udziałem to karny dla Pogoni, kiedy straciliśmy 2 punkty. OK, może jakieś nasze jednobramkowe zwycięstwo na siłę można by było uznać że był błąd sędziego (nic mi do głowy nie przychodzi). Tę tabele to chyba sobie z dupy wyciągnęli. Nawet na weszło jest zupełnie inna.
17 lutego 2017, 11:07 / piątek
Proszę Was bardzo, nie powołujcie sie na żadne rankingi na "amatorskich" portalach. W dobie internetu pismakiem może byc każdy mądrala internetowy, nawet "słynny" Boldi realizuje sie teraz jako twitterowy znawca , pisujący na golo-podobnym portalu.
Dla mnie, ich naiwne wyliczenia są tyle warte uwagi co reklamy w skrzynce pocztowej.

A dziś, TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!
17 lutego 2017, 11:22 / piątek
Jordi, przeczytaj opis dotyczący Korona – Lechia na stronie, do której linkujesz.

Zweryfikowali 2:0 z boiska na 3:1 – umiesz mi wytłumaczyć skąd wzięli trzecią bramkę dla Korony?

Bo ja pamiętam 2 w 100% ewidentne karne dla Lechii, które nie zostały odgwizdane. Dwa, jebane, ewidentne karne. Których „nie widział” właśnie Raczkowski, z którym nasi piłkarze dzisiaj ponownie będą się musieli zmierzyć.
17 lutego 2017, 11:36 / piątek
Nie powołujcie się na żadne wpisy na portalach powołujcie się na sprawdzone i pewne informacje niejakiego false prophet, który to poinformował o wykartkowaniu naszej drużyny w dzisiejszym meczu.
17 lutego 2017, 14:23 / piątek
Sławek gra! Będzie dobrze :-)
17 lutego 2017, 14:48 / piątek
Wygramy 1:0
17 lutego 2017, 15:52 / piątek
Taką mam koncepcję:
Niech on nie miauczy.
Wraz z dobrymi wynikami, coraz więcej będzie tu takich Pimpusiów-Sadełek.

Wygramy jedna bramką po ciężkim meczu. Dawać wreszcie Wiśnię!

A My Swoje!!!
17 lutego 2017, 18:30 / piątek
kuźwa już druga strona, a do meczu jeszcze 90minut...
wysyp takich samych trolli jak Cesio Michniewicz,co twierdzi, że nie jesteśmy faworytem, bo zabraknie kopaczom doświadczenia w rundzie finałowej... palant...
odnośnik
17 lutego 2017, 19:19 / piątek
No to Nowak zaskoczył składem.
Liczę na Haraslina.

A My Swoje!!!
17 lutego 2017, 19:20 / piątek
1. Dusan Kuciak - 3. Jakub Wawrzyniak (k), 17. Lukas Haraslin, 19. Marco Paixao, 21. Sławomir Peszko, 22. Mario Maloca, 23. Grzegorz Wojtkowiak, 27. Rafał Wolski, 28. Flavio Paixao, 30. Joao Nunes, 41. Paweł Stolarski

zaskakujący brak Krasića - nawet nie ma go na ławce; ktoś wie dlaczego ???
kolejne pominięcie Wiśni
17 lutego 2017, 19:22 / piątek
A Krasic kontuzja???Ostatnio bez Maestra szału noe było...
17 lutego 2017, 19:34 / piątek
podobno grypa go dopadła
kurwa gdzie jest w takim razie Wiśnia?! skoro Fila na ławie...
17 lutego 2017, 19:35 / piątek
Czyżby chcieli zaskoczyć ustawieniem 3-5-2?
17 lutego 2017, 19:38 / piątek
z 5 obrońcami w składzie?
Marek nie kombinuj...
17 lutego 2017, 19:40 / piątek
Wojtkowiak z Nunesem na defensywnych.
17 lutego 2017, 19:45 / piątek
czyli prehistoryczny system, ale z dwoma forstoperami, a ofensywne umiejętności tych panów na kolana nie powalają...
17 lutego 2017, 19:46 / piątek
no w zasadzie bez defensywnego pomocnika (nominalnego)..tacy fałszywi defensywni heheheh czyli 1-5-4-3 lub tak jak pisze Marek 1-3-2-4-1..zaraz zobaczymy..TYLKO BIAŁO-ZIELONI !!!
17 lutego 2017, 19:48 / piątek
a tak poza brakiem mózgu zespołu (Krasica) to czemu nie ma nawet na ławie Borysiuka i co z van Kisielem??
17 lutego 2017, 19:53 / piątek
Borysiuk jest na ławce
Kisiel ma zaległości treningowe, Nowak mówił, że zacznie trenować z drużyną od najbliższego poniedziałku
17 lutego 2017, 19:53 / piątek
shd
Borys na ławce, a Kisiel tam gdzie Wiśnia...
17 lutego 2017, 19:53 / piątek
Środek pola wygląda wręcz dramatycznie.
Van Kisel od początku tygodnia było wiadome, że nie pojedzie.
17 lutego 2017, 19:53 / piątek
zaczyna mnie ten Nowak wkurwiać tym pomijaniem Wiśni.
Rozumiem że można mieć inna wizje ale przy braku Krasica, Chrapka ,a na ławce rezerwowej z kiepskim i Filą zaczyna to wyglądać na złośliwe pomijanie.
Z samego szacunku do miejsca gdzie pracuje mógłby wpuszczać na końcówki Wiśnie i wcale nie wierze ze dałby gorszą zmianę niż Waldemar(biegam w miejscu szybko).

Chociaż na końcówki, żeby dać radość kibicom ale uparty jest jak Cygan i wydaje mi się że robi to złośliwie bo za duża presja otoczenia jest żeby Wiśnia grał.
Chce pokazać kto jest szefem i że nikt nie będzie mu się wpierdalał w skład.

Nowak nie idź tą drogą bo na końcu tej drogi jest chuj w dupę :)
Wiśnia jest nasz i należy Mu się szacunek !
17 lutego 2017, 19:54 / piątek
Kompletnie nie podoba mi się to co Nowak planuje! Wiem wiem, mecz się jeszcze nie rozpoczął i może to zbędne obawy ale dla mnie to wygląda tak, że ograniczymy się do obrony i pozwolimy termalice grać w piłkę. Obym się mylił!
17 lutego 2017, 19:59 / piątek
D. chyba Nowak nie wytrzymał ciśnienia. Za Janickiego Wojtkowiak, za Krasića Wiśnia lub Mila, a reszta bez zmian. Tak to widziałem przed podaniem składu.
Oby strzelili więcej niż Słoniki.
17 lutego 2017, 20:03 / piątek
No to Panie Wolski ,jesteś dziś jedynym kreatorem czego tak potrzebujesz.Nie zawiedź.
RACZKOWSKI ,Ty tylko nie przeszkadzaj rozjemco fałszywy.
17 lutego 2017, 20:28 / piątek
Nowak raczej nie zagra 3-4-3 czyli
Wojtkowiak, Maloca, Wawrzyniak,
Stolarski, Nunes, Haraslin
Flavio, Wolski, Peszko
Marco
Raczej Flavio będzie grał na przemian w ataku, choć możliwości jest na prawdę dużo. Prawdę mówiąc skład jest wielką niewiadomą
17 lutego 2017, 20:29 / piątek
no nic zaczynamy - druga linia wygląda fatalnie - jedyny plus to Harasim - mam nadzieje, że chłopak pokaże, że należy mu się miejsce w pierwszym składzie.
Otwieramy piwko i naprzód Lechio
17 lutego 2017, 20:29 / piątek
Mam nadzieję, że Nowak jest geniuszem i grajki z Niecieczy tak jak ja, pogubia się w ustawieniu Naszych i przegraja z kretesem :)
17 lutego 2017, 20:30 / piątek
Wawrzyniak kapitanie, prowadź nas do zwycięstwa!
17 lutego 2017, 20:45 / piątek
Słabo to wygląda na razie-jakby prąd im wyłączyli.
Wolski dramat.
17 lutego 2017, 20:57 / piątek
Ależ mam polewke i satysfakcje z płaczków o sędziego :DDDDDDDDDDDDDD
Gdzie jesteście ?? Wyjść z szeregu proszę
17 lutego 2017, 20:57 / piątek
O kurwa! Raczkowski? Uff
17 lutego 2017, 20:59 / piątek
Kurwa sa duzo lepsi maja przewage termalika ma pelno w gaciach ale Do Kurwy nedzy trzeba strzelac bramki bo za wrazenia artystyczne sie punktow nie dostaje..sedzia nam pomogl...wawrzyn fatalnie od poczatku...
17 lutego 2017, 20:59 / piątek
Bobek ty wypierdalaj arce kibicować. Od 300 lat.
17 lutego 2017, 21:02 / piątek
Haha odkupuje winy,oby nie miał refleksji.
Zresztą Kuciak i tak by wyciągnął.
17 lutego 2017, 21:04 / piątek
Opierdol z pzpn będzie w przerwie i się kurwa będzie starać.
17 lutego 2017, 21:07 / piątek
Co się dzieje z naszą drużyną na wyjazdach nie mam pojęcia, ale ten mecz przy tej oprawie i "dopingu" miejscowych ciężko się ogląda.
17 lutego 2017, 21:09 / piątek
Jak dla mnie momentami grają za wolno przez co czasem z nonszalancją tracimy piłkę. Oczywiście to trochę zaproszenie do pressingu dla Niecieczy ale oni nie chcą wyższego krycia. Może w drugiej połowie gra będzie szybsza.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.451