Gdańsk: poniedziałek, 23 października 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Amica Poznań - Lechia Gdańsk niedziela, 05.03.2017, 18:00

strona 7/7

1 2 3 4 5 6 7

8 marca 2017, 21:30 / środa
No Duchu. Zanim wyłączyli twoją kompilację na YT, miała 23 tys wyświetleń. Tak, że sukces. Chociaż, to pewnie zasługa ścieżki dźwiękowej...
8 marca 2017, 21:45 / środa
Nastepnym razem Sławek musi przypierdolić Kędziorze skopa w jaja. Za to kar nie ma (Radovic).

Nigdy nie byłem zwolennikiem spiskowych teorii ale teraz to naprawde wygląda na żałosne podstawianie nogi juz za wczasu.

TYLKO LECHIA!
8 marca 2017, 21:48 / środa
Ja się tylko boję, żeby nam Kuciaka nie wykartkowali...
8 marca 2017, 21:51 / środa
Sukcesy Lechii chyba już wszystkich wkurwiają. Coraz mniej rozsądnych wypowiedzi w mediach. Zbiorowe palenie głupa. Jedyny ogarnięty Maciej Szczęsny i szacun za to. Cipa Dziekanowski jest totalnie zaślepiony, jego wybiórcze patrzenie to już patologia. Jeszcze przed meczem Lechii z Amiką na każde słowo "Lechia" jakoś się tak denerwował, trząsł. Ale se skojarzyłem w końcu coś. Chyba lata 80', mecz Polska-Cypr na Traugutta. Boli do dziś :D
8 marca 2017, 22:23 / środa
8 marca 2017, 22:56 / środa
Dziekanowski nigdy nie był w Gdańsku lubiany. W latach 80-ych w komunistycznej Polsce był bojkot wyborów i żaden uczciwy Polak nie brał w tej farsie udziału. Tymczasem Dziekanowskiego przy wyborczej urnie pokazywały komunistyczne wiadomości - Dziennik Telewizyjny. Traf chciał, ze jakoś niedługo po wyborach pojawił się w Gdańsku, gdzie cały stadion zaśpiewał mu "Dziekanowski na wybory" i gwizdał na niego jak był tylko przy piłce. Menda i tyle. Tfu.
8 marca 2017, 23:18 / środa
łysy swego czasu (07.2015) na weszlo

Trałka najlepszy, Mila przereklamowany. Szymon Marciniak w „Weszło z butami”

(...)
Najlepszy piłkarz ekstraklasy?
Łukasz Trałka.

Piłkarz, z którym poszedłbyś na piwo?
Również Łukasz Trałka.

Najbardziej niedoceniany piłkarz ekstraklasy?
Muszę się powtórzyć, ale wiele osób zgodzi się ze mną, że Trałka.

Artykuł na twój temat, który zapadł ci najbardziej w pamięć?
Chyba najbardziej to ten, w którym Marco Paixao opowiedział o wymyślonej antypatii między nami.

....
8 marca 2017, 23:30 / środa
Kto zgadnie jaką kartkę i ile meczy dyskwalifikacji od szanownej Komisji dostał Radovic za takie oto zagranie: odnośnik
8 marca 2017, 23:31 / środa
Takie może trochę utopijne myślenie,ale mamy tak szeroką ławkę nie bez przyczyny i taka dziwna czasem rotację w składzie.
Sławna już wypowiedź Nowaka na gorąco po meczu i powtorzona dzień później już na chłodniej z szyderczym trochę usmieszkiem jakby to potwierdzala.
Chce wierzyć ,że zarząd przewidzial te cyrki tworząc tak szeroką kadrę dobrych w sumie grajkow jak na ta ligę.
No i zastanawia mnie Mila.Czyżby był szykowany na najważniejsze,bo jakoś nie wierzę by w takim momencie nie był nabuzowany i nie w formie bo o kontuzji jakoś nie słyszałem?
To samo Wiśnia bo joker teraz niepotrzebny.
"Mimo przeciwności losu jakie nas tu spotkały i będą spotykać DAMY radę"
Trzymam Cię za słowo Trenerze .
8 marca 2017, 23:36 / środa
I to co zacytował Tomas 73 powinno być włączone do filmiku Ducha.
8 marca 2017, 23:39 / środa
Najbliższy mecz dla nas to będzie mecz o wszystko czyli mecz z chorzowskim psem.
Jesli tego meczu nie zdołamy wygrać niestety w wielu opiniach słyszałem że to będzie nasz dół czyli walka o miejsce 3-4, oby jakiś puchar kurwa nam sie należy.
Won z Mandziarą!
9 marca 2017, 00:13 / czwartek
Można spotkać informacje w necie, że Tralka z Marciniakiem często razem w pokera grywaja. Kumplem jednym słowem. Coś w tym jest. Pamiętacie mecz z Amiką, gdzie przy 1-0 Tralka przyaktorzył i Sadajew dostał czerwoną? Przegraliśmy 1-2. Kto sędziował? Marciniak. Kto w przerwie meczu z Wisłą oskarżał Mandziare, że pijany go zaczepiał? Marciniak. Kto sędziował ostatni mecz na Craxie decydujący o naszym być albo nie być w pucharach? Marciniak. Itd itd. Ciekawe, czy na mecz z Legią nie wyznaczą... Marciniaka. Oby teraz tylko nie było jeszcze kartkowania w Chorzowie. Idzie opinia ze Lechia to brutale, a poza tym co by tu jeszcze nam zrobić myślą. Obawiam się o Kuciaka, musi uważać.
9 marca 2017, 10:06 / czwartek
Nie tylko mi zdjeli video, ale w ogole skasowali, z czym sie dotad nie spotkalem. Dodatkowo dostalem ostrzezenie i zmuszono mnie, bym odbyl jutubowy kurs o prawach autorskich. Wiec zglaszajacy bardzo sie postaral, zeby mi dopierdolic. Ale 20K ludzi widzialo dlaczego.
9 marca 2017, 10:11 / czwartek
Co ta komisja kolesiów i przyjaciół cwelki odpierdala to jest rozbój w biały dzień!
9 marca 2017, 18:42 / czwartek
Kolegium Sędziów PZPN złożyło wniosek do Rzecznika Ochrony Prawa Związkowego PZPN o zaostrzenie kary dla bramkarza Lechii Gdańsk Vanji Milinkovicia-Savicia. Rzecznik może złożyć odwołanie do Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN.

20-letni Serb został ukarany czerwoną kartką w meczu 24. kolejki Lotto Ekstraklasy przeciwko Lechowi Poznań za próbę uderzenia sędziego technicznego. Komisja Ligi ukarała Milinkovicia-Savicia trzema meczami dyskwalifikacji, jednak Kolegium Sędziów PZPN uważa, że jest to kara zbyt łagodna.
9 marca 2017, 19:48 / czwartek
Czy Tomas ma jakiś zapis tamtych zwierzeń Marciniaka? To by wiele wyjaśniało, jakkolwiek nie wszystko. Trałka wiedział, że Marciniak mu krzywdy nie zrobi, miał tzw. carte blamche i prywatnie zrobił z niej użytek. Faulował na potęgę, wyrobił normę na 4 żółte kartki. Oczywiście kartki były rozdzielane nie tylko z myślą o Legii ale ogólnie aby zszargać dobrą markę naszej drużyny. Natomiast nieuznanie bramki Amiki wpisywałoby się w logikę, że na tym etapie remis byłby dla Legii najlepszym rezultatem, bo odrabia wówczas w sumie 4 punkty zamiast 3.
Oj Nikoś, jak ty byłbyś teraz potrzebny.
9 marca 2017, 20:23 / czwartek
Stano
ten wywiad z łysym jest cały czas na stronce weszlo

odnośnik
9 marca 2017, 20:25 / czwartek
Stano, ogólnie dostępne - Zaszło:

odnośnik
9 marca 2017, 22:26 / czwartek
Haraslin za Sławka i jedziemy.
9 marca 2017, 22:40 / czwartek
Czytałem to kiedyś i sporo sobie przypomniałem już w trakcie meczu,ale umknęło mi " Polski idol z dzieciństwa?
Na boisku zawsze byłem Zbyszkiem Bońkiem, a w sędziowaniu podziwiałem Michała Listkiewicza."
Porzygac się można.
W realnym życiu jak popełnisz przestepstwo w afekcie dobry prawnik Cię wybroni lub maksymalnie złagodzi karę.
Tu jest państwo w państwie i albo pokornie godzisz się z niesprawiedliwoscia gdy nie masz pleców ,albo wypad .
Lechia póki co nie może tracić głupio punktów po własnych pilkarskich błędach bo przecież takie sędziowanie nie przytrafia się nam w każdej kolejce.
Mimo chlodniejszej już głowy dalej uważam oczywiscie ,że ostatni mecz nie był prowadzony uczciwie ,ale taki pretendent jak Lechia w obecnym sezonie musi być na to przygotowany i wierzę ,że jest.
1 2 3 4 5 6 7

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.205