Gdańsk: poniedziałek, 24 kwietnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Legia W-wa 19.03.2017 niedziela 18:00

strona 1/3

11 marca 2017, 19:58 / sobota
Jadę z tym wątkiem, bo mecz z Ruchem jak najszybciej trzeba wymazać z pamięci.
Legia to stara k..wa !!!
12 marca 2017, 11:10 / niedziela
Na szczęście gramy u siebie więc Legię powinniśmy rozjechać. Wraca Kuświk będzie dobrze ;)
12 marca 2017, 12:43 / niedziela
Jeśli Nowak nie będzie tak rotował składem i wstawiał beznadziejnego Nunesa, to może się uda ograć krawaciarzy!
12 marca 2017, 13:09 / niedziela
Nie ma innej opcji niż wygrana z Legią. Mają gryźć trawę i trener ma ich do tego zmotywować.
Już dwie kolejki temu pisałem, że Krasic nic nie wnosi do gry, a po jego stratach w środkowej części boiska tracimy dużo goli i dlatego z ległą powinien zacząć na ławie.
W jego miejsce Piotrek, który ma biało-zielone serducho i w takim meczu powinien wyjść z opaską i pokazać reszcie co to znaczy gra dla Lechii.

A My Swoje!!!
12 marca 2017, 15:48 / niedziela
Koniecznie Wiśniewski za Krasica. Krasic jest zupełnie bez formy, człapie po boisku albo traci piłkę w środku pola i przez niego nadziewamy się na kontry. Poza tym w ogóle nie podaje prostopadłych piłek do napastników.
Obrona jest bardzo niepewna w szczególności z Nunesem.
Będzie ciężko.
12 marca 2017, 19:54 / niedziela
Kiełbasy do góry i jazda z kurwami!
12 marca 2017, 20:26 / niedziela
Jesteś pewien, że konieczna jest zmiana Krasica od którego zależna jest cała gra Lechii na Wiśnie, który nie grał jeszcze minuty i nie wiadomo w jakiej jest formie ?
12 marca 2017, 21:17 / niedziela
W jakiej jest formie to pokazał w przerwie zimowej. Wątpisz w umiejętności albo zaangażowanie Piotrka?

I jeśli jesteś którymś ze zbanowanych ostatnio trolli to wypier*alaj dla swojego dobra.
12 marca 2017, 21:45 / niedziela
Nie bardzo rozumiem twojej agresji w stosunku do mnie, ale to twoja sprawa, że się kompromitujesz. Nie wiem czy w ogóle przeczytałeś mojego posta ze zrozumieniem i czy w ogóle potrafisz czytać. Ja przeczytałem go 10x po twojej odpowiedzi i nadal nie rozumiem dlaczego tak się do mnie zwróciłeś.
PS. Przerwa zimowa była równe dwa miesiące temu od tamtej pory Piotrek nie zagrał nawet minuty. Czy nadal chcesz ze mną polemizować na temat pewności co do jego ewentualnej formy ?
12 marca 2017, 21:59 / niedziela
Mikolaju
Czy Ty nie mieszkasz czasem na Zaspie?
Jest , moze byl tu taki jeden przypal
Tez , podobnie jak Ty szukal kwadratowych jaj
A teraz merytorycznie
Napisales ze nie widzielismy Piotra w grze od dwoch miesiecy , czyli od sparingow
I na tej podstawie twierdzisz ze nie da rady?
Noz kurwa mac Moze czas sie przekonac?
12 marca 2017, 22:05 / niedziela
I tak personalnie Mikolaju
Bo smierdzisz mi na odleglosc
Tak od razu ode mnie
Wypierdalaj!!!
12 marca 2017, 22:55 / niedziela
"Jesteś pewien, że konieczna jest zmiana Krasica od którego zależna jest cała gra Lechii na Wiśnie, który nie grał jeszcze minuty i nie wiadomo w jakiej jest formie ?"

To post, który napisałem za który zostałem zjebany. To jest naprawde kurwa niemożliwe. Widziałem posty tego przygłupa z Zaspy i 90% były nie z tej ziemi. Natomiast wspominał, że na tym forum nie można mieć swojego zdania i miał racje. Ja natomiast tylko pociągnełem kwestie posta "Tradycyjnawiara", aby omówić występ Piotrka i zostałem przywitany gromik wypierdalaj tylko dlatego, że napisałem czy jesteś pewien formy Wiśni. Kurwa albo jestem najebany albo mam doczynienia z niedorozwojami.
12 marca 2017, 22:58 / niedziela
Całkowicie oczywistym jest, że chciałbym widzieć Wiśnie w formie z obozów zamiast wkładu Krasica bez formy obecnie. Jednak jaką mamy pewność, że facet, który nie zagrał jeszcze minuty w tej rundzie rozegra lepszy mecz w kluczowym spotkaniu z legią niż Krasic od którego prawie w całości zależna jest gra Lechii ????? Za trudną polemikę prowadzę dlatego wyzywanie sfrustrowani porażką z Ruchem ? Jebać ten mecz teraz jest najważniejszy mecz sezonu i na tym się skupmy.
12 marca 2017, 23:56 / niedziela
Mikołaj
Skoro wywołałeś mnie do tablicy
Chciałeś omówić występ Piotra
No , mogę się mylić Ale nie wiem co tak naprawdę chcesz omawiać
Chłopak od dawna nie dostał szansy
I osobiście nie pamiętam go od dawna w boju
Chyba że masz na myśli jego przepychanki z psami razem z Kovacevicem , gdy wychodziliśmy z sektora po meczu z kurwami z za Sopotu pod koniec Pażdziernika I właśnie wtedy oboje pokazali prawdziwe Biało-Zielone serce
13 marca 2017, 07:46 / poniedziałek
Mikołaj, sam sobie odpowiedziałeś.
Chciałbyś widzieć Wiśnie w formie ze sparringów.
A jak ją sprawdzić, jak nie podczas meczu o stawkę ?
Dodatkowo Wiśnia nie odstawi nogi w decydującym momencie i po prostu będzie zapier...ał cały mecz, tego jestem pewien.
A może nikt tam u góry nie ma interesu w tym, aby Piotrek grał ???
Krasić od kilku spotkań dołuje, traci głupio piłki w środku pola, po jednej z takich strat Ruch wbił nam bramkę.
Dlatego Krasić na łąwę, Wiśnia do pierwszej 11-tki.

Inna sprawa to sposób wypowiedzi na forum. Każdy Lechista ma prawo do swojego zdania, po to jest forum, a nie przyklaskiwanie jednej wypowiedzi. Oczywiście jeżeli wyczujemy, iż ktoś celowo prowokuje i jest podejrzenie o to, iż jest np. śledziem, to należy mu to bardzo dosadnie wyartykułować.
13 marca 2017, 08:28 / poniedziałek
Po pierwsze to jak juz chcecie wprowadzac do skladu Wisnie to nie za Krasica a za Wolskiego. Nie wiem skad bierzecie te cudowne pomysly, ze Wisnia mialby cofac sie do obrony jak Krasic i wyprowadzac pilke do przodu...to nie ta pozycja.
Po drugie straty Krasica czesto spowodowane sa tym, ze nasi super hiper ofensywni gracze stoja jak klody i patrza sie co zrobi z pilka Krasic zamiast wyjsc na pozycje. To powoduje sie musi holowac pilke bo nie ma czesto komu podac.
Z legla na pewno bym nie postawil na Wolskiego, ktory nie daje druzynie kompletnie nic w ofensywie. Owszem jest jednym z niewielu, ktory chce grac 1na1 ale z tego nic nie wynika i jezeli mialbym juz wstawiac Wisnie do skladu to wlasnie za niego bo to ta sama pozycja.

Kuciak - Wojtkowiak Janicki Maloca Wawrzyniak - Slawczew Krasic Flavio Haraslin Kuswik Marco
13 marca 2017, 09:27 / poniedziałek
Posadzenie przez Nowaka na ławce Krasica i wystawienie Wiśni jest mniej więcej tak samo prawdopodobne jak to że Nowak da pograć jakiemuś juniorowi. Zaznaczam że nie porównuję tu Wiśni do juniora a tylko piszę jakie ma szanse na grę. Ja bym chętnie go zobaczył na boisku ale z tym trenerem realne jest tylko to, że w ostatnim meczu u siebie na ostatnie pięć minut Nowak da mu się pożegnać z kibicami.
13 marca 2017, 09:33 / poniedziałek
I tu wychodzi niestety minus braku rezerw w III lidze. Grałby zespół rezerw to wiedzielibyśmy w jakiej formie jest Wiśnia.
14 marca 2017, 21:54 / wtorek
Zgadzam się z Mikolaj_LG i nie zgadzam (taki absurd, ale co tam ;) )
Faktem jest, że brak Krasica powoduje, że nasi kopacze grają jak ostatnie pizdy (vide Kielce i wiocha), ale mam wrażenie, że Milosz ostatnio też odpuścił, być może chodzi tutaj o kwestię kontraktu. Inna sprawa, że akurat z Ruchem to jednak Krasic podał do Harasima na asystę, a że stracił piłkę w środku - to inna bajka, że panienki w obronie powinny to opanować (za linią piłki było bodajże 5 zawodników).
Nie rozumiem czemu nie grał Janicki (który wiele spieprzył, ale akurat w przypadku stoperów, gra tym samym zestawieniem jest bardzo ważna, a Nunes mnie wcale nie przekonuje na tej pozycji).
Skład na ległą:
Kuciak - chyba nie trzeba tłumaczyć
Stolarski, Janicki, Maloca, Wawrzyniak - Stolarski w Chorzowie zagrał dobry mecz, szarpał, walczył, spierdolił samobója, ale to nie powinno rzutować na jego całościową ocenę, bo robił sporo na skrzydle, a akurat po lewej stronie w ległej grają gracze, których można spróbować zabiegać, reszta raczej jasna - niestety nie ma zmiennika dla Wawrzyniaka, który jest ostatnio w niskiej formie
DM - Sławczew - niestety Ariel po ostatnim meczu powinien odpocząć, choć legła może być dla niego motywacją
Flavio, Krasic, Wolski, Kisiel - Wolski pokazał ostatnio, iż chce brać grę na siebie, no i mecz z ległą - Krasic, bo jakoś boję się Lechii bez niego - był kiedyś taki piłkarz jak Dunga w reprezentacji Brazylii i niestety powoli Krasic robi się tym samym dla nas - chodzi tutaj o głowę. Jeżeli chodzi o opalonego, to skrzydło, bo jest potrzebny ktoś szybki po stronie Wawrzyniaka, by też mógł szarpać, a akurat to chyba nie powinien być dla niego problem
Marco - dlaczego nie Kuźwik? Bo tego bym wpuścił w drugiej połowie na trochę podmęczonego rywala, tak samo jak Harasima. Marco umie sprytnie się ustawić, a przynajmniej na początku trzeba się spodziewać szachów, a w nich jednak lepszy jest pieróg, niż Kużwik, który może się spalić.
Ostatnia zmiana to Wiśnia, ale minimum od 70 minuty - dawanie Piotrka od początku w takim meczu może go totalnie spalić, a choćby przez szacunek do niego nie powinno się palić takiego zawodnika.
14 marca 2017, 22:15 / wtorek
Co za rozmyślania? Temat Wiśni jest już zakończony. Najlepszy zawodnik okresu przygotowawczego, ale co z tego. Wiśni już nikt nie kupi, dostał sezon za zasługi i koniec tematu. Lepiej dać pograć innym młodszym, może ktoś zaskoczy na 3,4 mecze i można go będzie godnie sprzedać. Taka polityka.
15 marca 2017, 11:07 / środa
Niestety Wisnia raczej na bank nie wyjdzie w 1 składzie wiec dyskusja lekko teoretyczna....
16 marca 2017, 10:49 / czwartek
Pewnie już większość wie, że niejaki fallus albański będzie gwizdał.
16 marca 2017, 13:58 / czwartek
kurwa stefański.... o matko jak nas nie lubią...
16 marca 2017, 16:52 / czwartek
Licze ze po gadkach Probierza o faulach i kartkach cos sie zmieni, Lechia jest w piatce najzadziej faulujacych a kartek mamy prawie dwa razy tyle co druga druzyna w tym zestawieniu.
16 marca 2017, 17:14 / czwartek
Nie oczekuję zwycięstwa jako takiego, bo ono samo w sobie nie da mi satysfakcji. Oczekuję upokorzenia tego pierdolonego złodziejstwa, pozbawienia tych jebanych kurew nawet najmniejszych myśli o mistrzostwie. I wiem, że moja Lechia jest w stanie tego dokonać. Przy pomocy Stwórcy osiągniemy zamierzone cele, na przekór wrogom.
16 marca 2017, 21:40 / czwartek
Ten mecz to idealny moment na odbicie sie z dołka (formy) i rozpoczęcie długiego finiszu po nagrodę główną. Jesli teraz sie potkniemy, to bedzie ciężko gonić resztę stawki, nawet jesli skrócą nam stratę o połowę.
Teraz albo nigdy

TYLKO LECHIA!
17 marca 2017, 16:23 / piątek
Dzisiaj na spokojnie ponownie oglądałem mecz Lechii z legną jesienią (0:3). Wynik mógł być naprawdę dużo większy. Babcia walnął Sawicki ale wcześniej i później obronił co najmniej 3-4 beznadziejne sytuację. Lechia wystraszyła się ległej. Boję się żeby sytuacja się nie powtórzyła. Drużyna, która zagra agresywnie zwycięży. W naturze Lechistów leży techniczny futbol a nie chamskie przepychanki (niestety tak gra się w Europie (vide mecze pucharowe). Jeżeli w niedzielę bojażliwie cofnął nogi to będzie pozamiatane. To będzie oznaczać koniec marzeń o czymkolwiek. Mam nadzieję, że tak się nie stanie. Wygra Lechia dwoma bramkami.
18 marca 2017, 16:01 / sobota
Lechiści nie ma litości, połamcie tym kurwom kości!!!
18 marca 2017, 21:48 / sobota
Tylko 3 pkt. i pełna walka do samego końca.
A tu link dla tych co idą lub jadą na Legie odnośnik
Bedzie sie działo !
18 marca 2017, 22:34 / sobota
Skróty myślowe są tu dalece nie na miejscu.
Chciałbym przypomnieć wszystkim piszącym, że w Gdańsku chodzi się na Lechię!!!
Idący na przeciwnika Lechii zapraszam na sektor nr 10.
18 marca 2017, 22:41 / sobota
chris, wypierdalaj warszawska dziwko.
19 marca 2017, 07:10 / niedziela
Chyba nie wszyscy zrozumieli o co chodziło Chrisowi....

TYLKO LECHIA!
19 marca 2017, 08:53 / niedziela
axel widze, że zrobisz tu szybko "porządek" na forum.
19 marca 2017, 09:02 / niedziela
Szybko chłop tu pozamiata, w końcu tydzień temu konto aktywował...

Co do meczu, dawno nie było tylu ludzi na stadionie przy tak niekorzystnej pogodzie :-) Ciekawi mnie oprawa młyna, we will say, what time we will tell...
19 marca 2017, 09:52 / niedziela
Mam do sprzedania 2 bilety na żółtą , ktoś chętny?
19 marca 2017, 10:24 / niedziela
Na Q chetnie odkupie 1 szt
19 marca 2017, 10:29 / niedziela
Zolta u gory, sektor 17
19 marca 2017, 13:05 / niedziela
A co pogoda nie ta??? Czy się dowiedziałeś się ze msza jest na 18.
19 marca 2017, 13:12 / niedziela
19 marca 2017, 13:15 / niedziela
BkSs musze cie zmartwic. Na Lechie jezdze juz 20 lat, a niestety ktos z rodziny nie moze byc. Ale rozumiem, ze chciales zablysnac. ;- )
19 marca 2017, 17:13 / niedziela
Def po ile sa to bym kupil jeden?
19 marca 2017, 17:23 / niedziela
Po składzie widać, że Nowak boi się leglej. Będzie wpierdol .
19 marca 2017, 17:28 / niedziela
Puelson czy jak się wabisz. Masz pozdrowienia od t-t.
19 marca 2017, 17:29 / niedziela
Zdziwisz sie.

4:1
Amen.
19 marca 2017, 17:29 / niedziela
Myślisz że chłopaki ci tak wpierdolą Może Ci odpuszczę i buźki Nie z masakrują
19 marca 2017, 17:35 / niedziela
czy dzisiej gwizdze sedzia czy "konserwator z warszawskiej drukarni"????
19 marca 2017, 18:05 / niedziela
poratuje ktoś linkiem do meczu
19 marca 2017, 18:24 / niedziela
19 marca 2017, 18:57 / niedziela
wrzuccie proszę jakiś link. padły nam meczyki i jest źle :)))
19 marca 2017, 19:10 / niedziela
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011